2015 Babalar Günü Hediyeleri

2015 Babalar Günü Hediyeleri

  21 Haziran2015 babalar gününe özel birbirinden özel hediye fikirlerimiz ile bu yılki son özel gün olan babalar gününe giriş yaptık! Son diyorum çünk yıl boyunca sevgiliden tutunda ,anneye kadar alınabilecek tüm özel günler bitti sıra geldi haziran ayının her 3. haftası olan pazar günü kutlanan babalar özel olan babalar gününe. Bu senede babanızın gönlünü fethedecek bir hediye arayışı içindeyseniz, iddaa ediyoruz bu yazımızın içerisinde mutlaka babanıza alabileceğiniz bir hediyeyi bulabileceksiniz. Çok abartmış olabilir fakat yinede siz bizim önerilerimizi inceleyin ondan sonra karar verin. Babalar gününü kutlamamıza neredeyse 20 gün olsada siz eşşeğinizi sağlam kazığa bağlayın ve hediyenizi şimdiden almaya gayret gösterin! Son dakika yumurta kapıya dayandığında iş işten çok geçmiş olabilir bizden uyarması.

  Dünya üzerinde ilk olarak 1910 yılının haziran ayının pazar günü kutlanan babalar günü bu 2015 yılında da yine bir 3. hafta ve pazar gibi kutlanacak. Bilmeyenler için şimdiden uyaralım bu senede 21. haziranda babalar gününü kutlayacağız. Babalar gününün hangi tarihte olduğunu hafızamıza iyice kazıdıysak sıra geldi biricik babamıza alabileceğimiz hediye seçeneklerine. Aslında babaya hediye dendiğinde her evladın aklına ilk sırada kol saatleri,cüzdanlar,tıraş setleri,kazak ya da gömlek gelmektedir. Fakat biz bu makalemizde 2015 yılına özel sıradan ürünler yerine daha çok ilginç ve kişiye özel tarzda hediye seçeneklerine yer vermek istedik. Hem şıklığı ile büyüleyecek hemde kişiye özelliği ile dünya üzerinde sadece babanız için hazırlanmış ürünleri seçmeye özen gösterdik. Hatta bu seçimlerimizi yaparken internet aleminin seçkin firmalarından olan hediyemen.com ile özel çalışma yaparak kapıda ödeme ve aynı gün kargo fırsatı olan en güzel babalar günü hediyelerine yer verdik.

  Yüzlerce ürün içerisinde boğulmayın ve sıkılmayın diye tamamen nokta atışı ve sadece babalar gününe özel hediyeleri sizler için harmanladık ki, sizde ürünleri teker teker incelemeye başladığınızda gözlerinize inanamayacaksınız!

  nokta2

  ilk babalar günün kutlu olsun yastık
  ilk babalar günün kutlu olsun yastık

  İLK BABALAR GÜNÜN KUTLU OLSUN YASTIK
  2015 Yılında baba olmuş ya da yakın zamanda ilk babalar gününün muhteşem sevincini tadacak olan baba adaylarına hediye arıyorsanız , ilk babalar gününe özel olarak tasarlanmış elyfa dolgulu dekoratik yastığı tercih edebilirsiniz. Babasının şevkatli kollarına koşan minik yavrunuzun temsili gösterimi olan bu yastığı bebeğiniz adına siz eşinize hediye edebilirsiniz. Üzerine ilk babalar günün kutlu olsun ve isim yazdırabileceğiniz bu hediye ile eşinizi ilk babalar gününde sevinçten havalara uçurabilirsiniz.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  babalar gününe özel kupa bardak
  babalar gününe özel kupa bardak

  2015 BABALAR GÜNÜNE ÖZEL KUPA BARDAK
  “Baba gömleği” diye bir tabir vardır, klasik model ,yatay ya da dikey çizgileri olan bir gömlek. İşte tam da bu düşünülerek hazırlanmış gömlek şeklindeki kupa bardak ile babanıza çok farklı bir hediye verebilirsiniz. Dikey çizgili gömlek üzerine, mavi kravat ile süslenmiş ve üzerine babalar günün kutlu olsun ve babanızın ismini yazdırabileceğiniz kupa bardağı, çay ve kahve içmekten zevk alan babalarınız için 2015 yılında hediye edebilirsiniz.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  yılın babası madalyonu
  yılın babası madalyonu

  BABAYA ÖZEL MADALYON
  En zor anlarımızda arkamızda olan,bizlere destek vermekten bir an bile çekinmeyen, derdimiz ve tasamız olduğunda bizi yanına alıp nasihatlar veren , maddi ve manevi her şekilde desteğini esirgemeyen babalarımıza bizler için yaptığı bunca fedakarlık ve ve destek için onu gururlandıracak ve duygulandıracak bir hediye almamak ayıp olur herhalde. Üzerine biricik babanızın ismini ve yılın babası sloganını yazdırabileceğiniz madalyon ile babanıza 2015 yılında verilebilecek en gurur verici hediyeyi verebilirsiniz.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  Babalar gününe özel resim çerçevesi
  Babalar gününe özel resim çerçevesi

  CANIM BABAM FOTOĞRAF ÇERÇEVESİ
  Her çocuğun süper kahramanı babasıdır. Bu çocuk büyüdüğünde aynı babası gibi araba kullanmak, onun gibi güçlü kollara sahip olmak, onun gibi zeki ve kocaman olmak ister. İşte sizde aynı hayalleri kuran çocukta kendizi görüyorsanız, süper kahramanınız olan babanızda bu senede şık,zerif ve kullanışlı bir hediye vermenin zamanı geldi. Parlak HDF malzeme üzerine iki adet mesaj yazdırabileceğiniz gibi iç kısmınada babanız ile birlikte çekildiğiniz bir fotoğrafı koyup hediye edebilirsiniz.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  babalar gününe özel duvar saati
  babalar gününe özel duvar saati

  BABALAR GÜNÜNE ÖZEL DUVAR SAATİ
  Her zaman şıklığı ile ön planda olmuş, giyimi herkes tarafından takdir toplayan bir babanız var ise; sizde babanız için bu sene gömlek ya da kravat yerine bu iki klasikleşmiş babalar günü hediyesinin sembolleştirilmiş halinden oluşan kişiye özel bir duvar saati yaptırabilirsiniz. 27cm çapında ,1 adet kalem pil ile çalışan süblimasyon baskı tekniğiyle hazırlanmış bu duvar saati şık tasarımı ve kişiselleştirilebilir olma özelliği ile tarzıyla göz dolduran babalara alınabilecek en güzel hediyelerden.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  Babamın en güzel karakterleri kupa bardak
  Babamın en güzel karakterleri kupa bardak

  BABAMIN GÜZEL YÖNLERİ KUPA BARDAK
  Benim babam, dünya üzerindeki en zeki,en yakışıklı,en güçlü ve en centilmen babasıdır diyorsanız bunu uygun fiyatı ve özel tasarımı ile bir kupa bardak üzerinde göstermeye ne dersiniz? 2015 yılında babanızı övecek sıfatlar ile dolu bir kupa bardak hazırlatıp koltuklarının kabarmasını ve kahvesini ya da çayını her yudumladığında kendisini özel bir insan olarak hissetmesini babamın güzel yönleri kupa bardağı ile sağlayabilirsiniz.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  Babamı seviyorum kupa bardak
  Babamı seviyorum kupa bardak

  BABAMI ÇOK SEVİYORUM KUPA BARDAK
  Herkesin babası çok özeldir. Sizinde babanız sizin için çok özelse ve onu çok seviyor iseniz; sevginizi göstermek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Artık teknolojinin gelişmesiyle hediye trendleride son zamanlarda değişmeye başladı. Sıradan ürünler yerine artık kişiye özel ve fotoğraf baskılı ürünler popüler olmaya başladı. Bu kupa bardakta 2015 yılında sadece babalar özel olarak tasarlanmış fotoğraf ve mesaj baskılı kupa bardak.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  Nostaljik Radyo
  Nostaljik Radyo

  NOSTALJİK AHŞAP RADYO
  Eski insanlar bilir, teknolojinin bu kadar gelişmediği,telefonların ve medya çalarların bu denli yaygın olmadığı dönemlerde insanların vakit geçirdikleri en büyük icat masalarındaki o ahşap radyolardı. Fakat teknolojiin gelişmeyi tüm o antika eşyalar bir torbaya konulup çöpe atıldı. Fakat 2015 yılı ile birlikte retro ve nostalji çağı tekrar başladı. Bu nostaljik radyo da eskiyi andırsa da ter temiz ses çıkaran hoparlörü ve antika görünümü ile büyük büyük babanıza ya da yaşı 50 üzerinde olan babalarınıza hediye edilebilecek en güzel nostaljik babalar günü hediyelerinden.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  YORUM YOK

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.