8 Mart Kadınlar Günü Hediyeleri

8 Mart Kadınlar Günü Hediyeleri

  Mart ayının kadınlar için en özel günü olan 8 Mart kadınlar günü yaklaşıyor. Bizde makalemizin başlangıcında, şimdiden tüm Türkiye’deki kadınların 8 mart dünya kadınlar gününü en içten dileklerimizle ve saygıyla kutluyoruz. Peki yazımıza devam etmeden önce neden kadınlar günü kutlanır ve nedir bugünün tarihçesi kısaca onu öğrenelim. Kadınlar günü aslında dünya emekçi kadınlar günü adıyla birleşmiş milletler tarafından onaylanmış tüm dünya çapında kutlanan uluslararası bir gündür. Türkiyede de ilk olarak 1921 yılında kutlanmıştır. Peki neden dünya kadınlar gününü kutluyoruz? Aslında cevabı biraz dramatik.  8 mart 1957 Yılında Amerika’nın New York kentinde bir dokuma fabrikasında çalışan 40.000 işçi kadın daha iyi çalışma şartlarına kavuşmak için grev yapmaya başladı. Fakat polisin işçilere mudahalesi ile birlikte fabrika içinde kalan 129 kadın işçinin çıkan yangın sebebiyle can verdi.  26 ağustos 1910 tarihinde de Danimarka’nın kopenhag kentinde düzenlenen dünya kadınlar toplantısında  işçilerin ölümüyle sonuçlanmasından ötürü 8 mart günü dünya kadınlar günü olarak onaylandı. Kadınlar gününün kısa tarihçesinden sonra sıra geldi asıl meseleye. Bu yazımız içerisinde hayatınızdaki kadınlara 8 mart günü alabileceğiniz en güzel kadınlar günü hediyeleri tanıtacağız. Eşinize, annenize ya da kız kardeşinize hayatınız içerisinde olan ve her konuda arkanızda olmaya çalışan kadına 8 mart günü ne alacağım diye düşünmeyeceksiniz. Her kadın bir çiçektir ve bu temayı üzerinde taşıyan birbirinden özel hediyelik eşyalar şimdi sizlerle.

  nokta2

  8 mart mutfak önlüğü
  8 mart mutfak önlüğü

  KADINLAR GÜNÜN KUTLU OLSUN MUTFAK ÖNLÜĞÜ
  Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer diye bir laf var. Eğer sizde midesine düşkün , yemek konusunda sabırsız birisiyseniz, size en lezzetli yemekleri, sıkılmadan off’lamadan poff’lamadan yapan her daim sabırlı mutfağınızın büyük şefi annenize ya da eşinize 8 mart temalı bir mutfak önlüğü alabilirsiniz.
  fiyat-bilgisi-icin-tikla

  nokta2

  kadınlar günü masa saati
  kadınlar günü masa saati

  KADINLAR GÜNÜNE ÖZEL MASA SAATİ
  Sadece 8 mart günü için tasarlanmış bu masa saatini, dünya kadınlar günü için tüm sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Mor tema üzerinde bir bayanı simgeleyen görsel ile hazırlanmış tamamen kişiye özel bu masa saati 12.5×14 cm ölçülerine sahiptir. Annenize, biricik eşinize ya da ofisteki bayan arkadaşlarınıza kadınlar günü hediyesi arıyorsanız bu hediyeyi sakın kaçırmayın!
  fiyat-bilgisi-icin-tikla

  nokta2

  Kadınlar çiçektir kare yastık
  Kadınlar çiçektir kare yastık

  TÜM KADINLAR ÇİÇEKTİR KARE YASTIK
  Tüm kadınlar bir papatya kadar renkli, bir gül kadar aşk dolu, bir karanfil kadar rengarenktir. Çünkü tüm kadınlar çiçektir. Çiçekler nasıl bakım sevgiye ihtiyacı varsa, kadınlar da çiçekler gibi değer verilmeyi ve sevilmeyi beklerler. İşte bu yüzden 8 mart sıradan bir özel gün diyip geçmeyin ve hayatınızda bulunan ve değer verdiğim tüm kadınlara , onları birer çiçek olduğunuz gösterecek 40×40 cm ebatlarında “tüm kadınlar çiçektir” temalı yastığı hediye edin!
  fiyat-bilgisi-icin-tikla

  nokta2

  kadınlar gününe özel oval taş
  kadınlar gününe özel oval taş

  KADINLAR GÜNÜNE ÖZEL OVAL TAŞK BASKI
  Hem yastık ürünü ile hemde bu taş baskı ürünü ile “kadınlar çiçektir” lafı sadece lafta değil somut olarak gösterilebilecek bir hal alıyor. 8 Mart gününde annenize ya da eşinize ömür boyu kalıcı , son derece şık ve çiçeklerle bezenmiş bir dekoratif ürün arıyorsanız bu oval taş tam aradığınız ürün. 15×15 cm ebatlarında doğal taş malzemeden yapılmış bu ürün üzerine istediğiniz dünya kadınlar günü mesajını ve ismi yazdırabilirsiniz.
  fiyat-bilgisi-icin-tikla

  nokta2

  Kadınlar gününe özel kitap ayracı
  Kadınlar gününe özel kitap ayracı

  KADINLAR GÜNÜNE ÖZEL KİTAP AYRACI
  hayatınızde değer verdiğiniz kadına kullanışlı ve her daim ona özel bir insan olduğunu hatırlatacak bir ürün arayışı içerisindeyseniz, sadece kadınlar günü için tasarlanmış , feminen bir görsel ile hazırlanmış bu kitap ayracını tercih edebilirsiniz. Kitap okumaktan hoşlanan kısacası kitap kurdu bayanlar için alınabilecek en mantıklı kadınlar günü hediyesi.
  fiyat-bilgisi-icin-tikla

  nokta2

  Güzeller güzeline hediye sepeti
  Güzeller güzeline hediye sepeti

  GÜZELLER GÜZELİNE HEDİYE SEPETİ
  Dünya kadınlar gününde , sizin dünyanız olan o kadını yüceltip, güzelliğiyle onu havalara çıkarmak istiyorsanız son derece kullanışlı ve dopdolu görünüme sahip bu hediye sepetini satın alabilirsiniz. İçerisinde; soft renklerde güzel bir bayanın vektörü kullanılmış bir kupa bardak, makyaj aynası , sonsuzluk kolye ve 6 adet kalp çikolata bulunmaktadır.
  fiyat-bilgisi-icin-tikla

  nokta2

  Kadınlar Gününe Özel Kupa Bardak
  Kadınlar Gününe Özel Kupa Bardak

  KADINLAR GÜNÜ HATIRASI KUPA BARDAK
  Kadınlar günü için son derece anlamlı ve kullanışlı bir hediye mi arıyorsunuz? İster ofiste ister evde o sıcacık çayını ve kahvesini yudumlayabileceği isme özel 8 mart kadınlar günü temalı bu kupa bardağı alabilirsiniz. Seramik malzemeden yapılmış bu bardağı ister düz beyaz istersenize içine sıcak su konulduğunda rengi açılan sihirli bardak şeklinde yaptırabilirsiniz.
  fiyat-bilgisi-icin-tikla

  nokta2

  İsme Özel metal makyaj aynası
  İsme Özel metal makyaj aynası

  KİŞİYE ÖZEL METAL MAKYAJ AYNASI
  Bir kadına ne hediye alınabilir? Örneğin; her dakika yanında taşıyabileceği ve kısa makyaj aralarında kendine bakabileceği metal bir makyaj aynasına ne dersiniz? Üzeri rengarenk çiçek desenleri ile süslenmiş bu makyaj aynasına sahip olacak kardeşiniz, anneniz ya da sevgiliniz her baktığında sizi hatırlatacak armağanlar birtanesi.
  fiyat-bilgisi-icin-tikla

  nokta2

  BENZER KONULAR

  YORUM YOK

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.