Anlamlı Kadınlar Günü Mesajları

kadınlar günü hediyeleri

8 Mart Kadınlar Günü, her kadının içtenlikle kutlaması gereken günlerden birisidir. Bu özel günde kadınlarımıza gereken ilgiyi, sevgiyi, şefkati ve huzuru biz erkekler olarak katmamız gerekirken, bunların yanı sıra hediyelerde de bulunarak, onlara daha da mutluluk katabiliriz. Fakat şunu da biliyoruz ki, erkekler olarak hediye seçme konusunda genelde başarısız durumdayız. Ancak kadınlar bunu hiçbir zaman açıkça ifade etmezler. Çünkü onlar için önemli olan hediye değil, bizim onları düşünerek bir sürpriz yapma isteğimizdir. Ancak bu durumdan da güven duyarak, onlara düşünmeden hediye almamak gerekir. Bir hediye sürprizinde bulunmak istiyorsanız, seçeceğiniz hediyenin üzerinde düşünmek, alacağınızın hediyeye nasıl bir tepki verebileceğinin önizlemesini yapmanız gerekir. Böylelikle en doğru ve en özel hediyeyi kolaylıkla seçebilmiş olacaksınız.

Hediyenin yanında ise, onlara mutluluk verecek kadınlar günü mesaj metni oluşturmak, hediyeyi daha da özelleştirecek olan detaylardan birisidir. Biz bu rehberimizde sizlere anlamlı kadınlar günü mesajları konusunda örnek metinler sunarak, hayatınızdaki kadına mesaj yazma işleminizi süre olarak kısaltacağımız gibi, daha iyi ve daha süslü kelimelerle mesaj oluşturmanızı sağlayacağız. Böylelikle karşınızdaki kadını daha da derinden etkilemeyi başarabileceğiniz gibi, onlara 8 Mart Kadınlar Gününü daha farklı anılarla yaşatmış olacaksınız. Ayrıca yapacağınız tüm bu sürprizler, mutlaka her 8 Mart tarihinde hatırlanacaktır. Bu da elbette ki hem size, hem de karşınızdaki kadına ömür boyunca mutluluk katacak olan bir durumdur.

Orijinal Kadınlar Günü sözleri sayesinde, karşınızdaki insanı hediyeyle mutlu ettiğiniz gibi, ekstra olarak mesaj ile daha da sevindirebileceksiniz. Üstelik bu durum ona kendisini değerli hissettirecek olan bir durumdur. Bunun yanı sıra eğer gündelik hayatınızda sürprizde bulunacağınız kadına karşı sürekli sevgi sözcüklerinden oluşan cümleler kurmuyorsanız, mesaj sürpriziniz onun için daha da anlamlı bir boyut kazanmış olacak. Çünkü tarafınızdan sık sık duyulmayan sözleri, onu düşünerek bir mesaj haline getirip hediye etmeniz, eminiz ki hayatınızdaki kadının fazlasıyla mutluluk duyacağı bir durum olacaktır. Unutmayın ki, her kadın 8 Mart Kadınlar Gününde eşinden, oğlundan / kızından, sevgilisinden bir sürpriz bekler. Herhangi bir sürprizde bulunmamak kadını hayal kırıklığına uğratacağı gibi, bu durum onu fazlasıyla üzecektir.

Ancak ufacık da olsa bir sürprizde bulunmak, o kadının gönlünün hoşnut olmasını sağlar. Erkekler olarak tüm zorluklarda baş ucumuzda olan kadınlarımıza bir hediye de bulunmak, zor olmasa gerek. Şunu da belirtmek isteriz ki, Kadınlar Günü sürprizinizi sadece eşinize değil, mutlaka annelerinize de yapmalısınız. Büyük zorluklarla bizleri yetiştiren annelerimize duyduğumuz sevgiyi ve verdiğimiz değeri, bir hediyeyle anlatabilir, onunda 8 Mart Kadınlar Gününü kutlayabilirsiniz. Kadınlara hediyenin yanında verilebilecek anlamlı Kadınlar Günü mesajları kapsamında özgün bir şekilde üretmiş olduğumuz mesajları sizlerle paylaşarak, kolay bir şekilde mesaj metni hazırlamanızı sağlayacağız.

Kadınlar Günü İçin Uzun Mesajlar

Böylelikle mesaj yazmak için vaktinizin büyük bir bölümünü harcamamış olacağınız gibi, daha güzel sözcüklerle cümleler kurabileceksiniz. Kadınlar ilgiye ve şıklığa önem gösterdiği gibi, oldukça da dikkatli kişilerdir. Bu yüzden yapılacak olan hediye sürprizinin kusursuz olması için, gereken her detayı incelemeli ve o hediyeyi sürprizde bulunacağınız kadına özel bir hale getirmelisiniz. Bunun yolu da elbette ki ufacık güzel sözlerden geçmektedir. Hediyenin yanında verilecek bir mesaj, eminiz ki her kadını büyüleyecek ve yüzünde gülücükler açmasını sağlayacaktır.

Şimdiden heyecanlandığınızın farkındayız. Sizleri de daha fazla merakta bırakmadan, anlamlı Kadınlar Günü sözleri konusunda üretmiş olduğumuz mesajları paylaşmak istiyoruz. Aşağıda yer alan anlamlı cümleleri kullanarak dilerseniz daha farklı metinler üretebilir, dilerseniz de direkt olduğu gibi kullanarak sürprizinizi gerçekleştirebilirsiniz.

** Yaptığınız her şey için kalbiminizin en derinliklerinden size teşekkür ediyoruz. Kadınlar Gününüz kutlu olsun!

kadınlar günü mesajları

** Bütün Dünya Kadınlarına sağlık, mutluluk ve esenlik dolu günler diliyor, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum.

** Ateş karşısında bozulmayan altın, altın karşısında bozulmayan kadın; Kadınlar Günün kutlu olsun.


** Analarımız, bacılarımız, hayatımızın yarısı hatta çok daha fazla değerlerimizi ifade eden kadınlarımızın Kadınlar Günü”nü kutluyorum.

kadınlar günü mesajları

** Güzel bir kadın, harika bir arkadaş ve harika bir anne. Hatta çok daha fazlası…Senin gibi bir annem olduğu için kendimi çok şanslı ve gururlu hissediyorum. Kadınlar Günün kutlu olsun anneciğim!

** Kadınlar toplumun yarısını oluşturuyor ve en önemlisi erkekleri doğuruyor. Yani eşit olduğunuzu söylemeyin, çok daha üstünsünüz. 8 Mart dünya emekçi Kadınlar Günü’nüz kutlu olsun.


** Bu sabah mavi bulutları avucuna, mutlulukları gönlüne, sevgimi usulca kalbine bırakıyorum. Güneş her zaman senin için doğsun, en güzel günler seninle olsun. Kadınlar Günün kutlu olsun.

kadınlar günü mesajları

** Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Kadınlar Günün kutlu olsun.

** Akıllı bir kadın başarısızlığından öğrenir, zorluklarla karşılaştığında güçlenir. Zorluklarla baş eden tüm kadınlarımızın 8 Mart dünya emekçi Kadınlar Günü kutlu olsun.


** Beni doğurduğun ve her zaman beni cesaretlendirerek ilham verdiğin için teşekkür ederim anneciğim. Kadınlar Günün kutlu olsun!

kadınlar günü mesajları

** Tüm dünya, ülkemiz ve üyelerimiz arasında görev yapan kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

** Her şeye değer senin sonsuz sevgin. Seni çok arıyorum. Çok özledim. Kadınlar Günün kutlu olsun biricik meleğim.


** Kafeste yaşamak istemediğini söyledi, bu yüzden kanatlarını açtı ve uçmaya başladı. O sensin. Güçlü bir kadınsın. Tüm kadınlarımızın 8 Mart dünya emekçi Kadınlar Günü kutlu olsun.

kadınlar günü mesajları

** Aşkım seni çok seviyorum! Belki sevgimi her zaman gösteremiyor olabilirim ama sen bunu daima biliyorsun. Kadınlar Günün kutlu olsun sevgilim.

** Anneciğim, sen beni hayatın her aşamasında motive eden itici güç oldun. Kadınlar Günün kutlu olsun!


** Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın.. Annemsin. 8 Mart Dünya Kadınlar Gününün Kutlu Olsun..


** Benim için her şeye katlanan, her zaman yanımda olan, değeri pahabiçilemeyen dünyanın en güzel kadınına; Kadınlar Günün kutlu olsun!

kadınlar günü mesajları

** Kısa bir mesaj olmalı bu. Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan.. Bil ki unutulmadın.. Kadınlar Günün kutlu olsun!

** Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslendiğimde ya acım dinmiyor ya da sevgim coşuyor. Kadınlar Günün kutlu olsun.


** Bugün benim hayatımda çok özel bir kadın olduğunu söylememin yollarından biri. Kadınlar Günün kutlu olsun bebeğim!


** Hayat karanlık ise hayatın yaşam dolu yegane ışığı sensin. Dünya Kadınlar Günün kutlu olsun.

kadınlar günü mesajları

** Benim için her şeye katlanan, her zaman yanımda olan, değeri biçilemeyen dünyanın en güzel kadınına.. Kadınlar Günün kutlu olsun..

** 8 Mart, dünyada kadınların eşitlik, kalkınma ve daha huzurlu yaşam özlemleri dile getirdikleri gündür. Kadınlarımızın bu anlamlı gününü yürekten kutluyorum.


** Bir günümde değil her günümdesin. Her gün her saniye benimlesin. Her zaman bana destek oldun. Sen benim için çok özelsin. Kadınlar günün kutlu olsun.

kadınlar günü mesajları

** Acıyla yoğrulan, sabırla bilenen kadınlarımızın Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun.

** 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde, saygıdeğer Türk ve dünya Kadınlarına sağlık ve mutluluk dolu bir gelecek diliyorum.

** Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin, annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyi ki varsın, seni çok seviyorum Kadınlar Günün kutlu olsun.

kadınlar günü mesajları

** Kadınlar, umudun, yaşamın ve özgürlüğün özüdür. Bu dünya Kadınlar Gününde umarım ki dünya daha eşit ve adil bir yer haline gelir.

** Yüreğindeki sınırsız sevgi ve sabır için çok teşekkürler! 8 Mart Dünya Kadınlar Günün kutlu olsun.


** En ihtiyaç duyulan anlar yardım elini uzatan, yeryüzünün gerçek melekleri olan kadınlar. Ne kadar teşekkür etsek az. Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun.

kadınlar günü mesajları

** Bir kadın; güzelliğin, gücün ve beynin birleşimidir. Kim olduğunuzla gurur duyun. Kadınlar Gününüz kutlu olsun!

** Cumhuriyet ile kazanılmış çağdaş haklar ve özgürlüklerle birlikte, yaşamın her alanında başarıyla yer almış kadınlarımızın Kadınlar Gününü kutluyorum.

kadınlar günü mesajları
** Güçlü bir kadın kendinden ilham alır ve her savaşta cesurca savaşır. Tüm emekçi kadınlarımızın 8 Mart dünya emekçi Kadınlar Günü kutlu olsun!


** Sen o kadar bir şey söylemeden gidersin ki; üstüne milyonlarca bir şey söylenir. Kadınlar Günün kutlu olsun…


** Dünyanın itici güçlerini takdir etmek için zaman ayıralım, onlarsız varlığımız imkansız. Kadınlar Gününüz kutlu olsun!

kadınlar günü mesajları

** Adam olmadan önce insan olabilmenin en temel unsurudur kadın. Çoğu zaman değil, her zaman her gözün nuru, hayatın can damarıdır. 8 Mart Dünya Kadınlar Gününüz kutlu olsun

** Eğer yanınızda olsaydım size sımsıkı sarılır, yaşam boyu gözlerinizdeki ışıltının devam etmesini, huzurlu bir hayat sürmenizi dilerdim. Kadınlar Gününüz kutlu olsun.


** Sevgilim, bir gün umarım bana gösterdiğin sevgi ve sabrı sana gösterebilme şansım olur… Kadınlar Günün Kutlu Olsun.

kadınlar günü mesajları

** Dün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum. Cünkü aslında senin minyatür bır kopyanım. Umarım senın kadar sevgı dolu olurum.. Kadınlar günün kutlu olsun..

** Bir kadın; harika, olağanüstü, büyüleyici, çekici ve aynı zamanda güzel olabilir. Sen de bu kadınlardan birisin. Kadınlar Günün kutlu olsun bebeğim!


** Siz dünyayı yönlendiren güçsünüz. Kadınlar Gününüz kutlu olsun!

kadınlar günü mesajları

** Kaç kez başarısız olduğum senin için hiç önemli değildi. Beni her zaman tekrar denemem için motive ettin. İlham kaynağım, Kadınlar Günün kutlu olsun!

** Sadece güçlü bir kadın üzüntüsünü; zarafetle, güçle ve sevgiyle dengeleyebilir. Tüm güçlü kadınlarımızın Kadınlar Günü kutlu olsun!


** Her zaman yanımda bir kaya gibi durdun. Sen benim en büyük destekçimsin ve her zaman bana ilham verdin. Kadınlar Günün kutlu olsun anneciğim!

kadınlar günü mesajları

** Dünyayı her zaman daha iyisi için değiştirip, güzel günler yarattınız. Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun.

** Bir bakışın kudreti bin lisanda yoktur. Bir bakış bazen şifa bazen zehirli oktur. Dünya Kadınlar Gününüz kutlu olsun…


** Benim için bir abladan fazla oldun. Hayatımı değiştiren, yaşamıma yön veren kadın oldun. Hayatta her şey gönlünce olsun. Dünya Kadınlar Günün kutlu olsun.

kadınlar günü mesajları

** Bütün kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, eşitlik, özgürlük ve mutluluk dolu bir yaşam sürmelerini diliyorum.

** Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyi ki varsın birtanem. Kadınlar Günün kutlu olsun.


** Birçok yaşamda fark yaratan annelerdir. Tüm annelerin Kadınlar Günün kutlu olsun!


** Hakkı ödenemeyecek olan kadınların 8 Mart Kadınlar Günü kutlu olsun.

kadınlar günü mesajları

** Kadınlar olmasaydı dünyadaki hiçbir şeyin önemi kalmazdı. En kıymetli varlık olan kadınların Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun

** Can dostum biricik arkadaşım 8 Mart Dünya Kadınlar Günün kutlu olsun.


** Kadınlar; cesaret, umut ve yaşamın özüdür. Dünyayı kadınlar için daha iyi bir yer haline getireceğimize dair bugün, Kadınlar Günü’nde söz verelim. Tüm emekçi kadınlarımızın 8 Mart dünya emekçi Kadınlar Günü kutlu olsun!


** 8 Mart Dünya Kadınlar Günü, saygıdeğer Türk ve Dünya Kadınlarına sağlık ve mutluluk getirsin. Kadınlar Gününüz kutlu olsun.

kadınlar günü mesajları

** Baş tacı kadınlarımızın Kadınlar Gününü kutluyorum 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde, saygıdeğer türk ve Dünya Kadınlarına sağlık ve mutluluk dolu bir gelecek diliyorum.

** Hiçbir kadının hayali boşa çıkmasın Kadınlar Gününüz kutlu olsun


** Her zaman ne istediğini bilen, erkeğinin ardında ona destek veren, çocuklarının başında koruyup kollayan kadınlar… Dünya Kadınlar Gününüz kutlu olsun…


** Her kadın bir çiçektir. Bu özel günlerinde onlara bir çiçek hediye edelim. Kadınlar Gününüz kutlu olsun.

kadınlar günü mesajları

** Güneş yüzlü annem, ellerinden öperim. Kadınlar Günün kutlu olsun..

** Bir erkeğin kazanabileceği en değerli şey kadın kalbidir. Senin kalbini kazandığım için çok şanslıyım. Kadınlar Günün kutlu olsun aşkım!


** Seni çok seviyorum. Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin, annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyiki varsın, seni çok seviyorum kɑdınlar günün kutlu olsun.


** Her başarısız olduğum zaman beni motive, arkamda duran eşsiz kadın. canım annem. Dünya Kadınlar Günün Kutlu Olsun.

kadınlar günü mesajları

** Canım annem, sen benim ilham kaynağımsın. Her zaman en iyisini yapmam için beni motive ediyorsun. En güçlü destekçim olduğun için teşekkürler. Kadınlar Günün kutlu olsun!

** Kadınlar dünyayı daha iyi hale getirir. Sen de benim dünyamı daha iyi hale getirdin. Kadınlar Günün kutlu olsun aşkım!


** Dostum, arkadaşım, sırdaşım! Bir gün, umarım bana gösterdiğin sevgi ve sabrı sans gösterebilme şansım olur. Seni çok seviyorum! Kadınlar günün kutlu olsun.

kadınlar günü mesajları

** Sevgili anneciğim, sana ne zaman ihtiyacım olsa her zaman yanımdaydın. Bana olan desteğin için sana minnettarım. Kadınlar Günün kutlu olsun!

** Hiç bir duygu, hiçbir anı bir kadın olmadan tamamlanamaz. Hayatı yaşanabilir kılan, dünyanın en güzel insanları kadınların günü kutlu olsun.


** Bu özel günde hayatı kutla. Eğlen, kalbinin söylediklerinin peşinden git. Çünkü bugün ve her gün senin ve kadınların günü. Dünya Kadınlar Günün kutlu olsun.

kadınlar günü mesajları

** Canım arkadaşım, sağlık, mutluluk ve esenlik dolu günler diliyor, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum.

** Doğumdan ölüme kadar her hayatın her anında varlıklarını hissettiğimiz, bizi biz yapan değerli kadınlarımızın bu özel gününü yürekten kutlarım.


** Kadınlar gibi özel ve eşsiz bir gün olması dileğiyle. Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun.


** Dünyada birçok insan vardır. Kimi mutlu, kimi mutsuz.. Kimi gülüyor, kimi ağlıyor.. Ama tüm güzelliklere ve mutluluklara layık biri var; o”da şu anda bu mesajı okuyor. Kadınlar Günün kutlu olsun!

kadınlar günü mesajları

** Peygamberimizin (Cennet annelerin ayakları altındadır) sözünün muhatabı olan tüm Dünya Kadınlarının 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlarım.

** Cumhuriyetimizin odak noktasında yer alan kadınlarımız, modern ve çağdaş günlere gelmemizde önemli görevler başarmışlardır. Kadınlar Gününüz kutlu olsun.


** Şefkatli, ödün vermeyen, sevgi dolu, sevecen, motive eden ve ilham veren bir kadın olduğun için teşekkür ederim aşkım. Kadınlar Günün kutlu olsun!


** Kelimelerle anlatılamayan fedakarlık ve karsılıksız sevgiyi tarif et desen bana, herhalde sadece “Anne” derdim.. Kadınlar Günün kutlu olsun…


** Mesafeler uzak olsa da, yüreğim hep senin canım.. Kadınlar Günün kutlu olsun.


** Hayat gökkuşağı ise, siz onun farklı renklerisiniz; hayat karanlıksa, siz ümit ışığısınız. 8 Mart dünya emekçi Kadınlar Günü’nüz kutlu olsun!

kadınlar günü mesajları

** Onlardan olduğumuz ve yaşamımızın doğumdan ölüme her anında varlıklarıyla onurlandığımız, ihtiyacımız olduğunda desteklerini esirgemeyen, eğiten, yetiştiren, bizi biz yapma yolunda yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren fedakar kadınlarımızın Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum.

** Hayatıma her zaman bir gülümseme getirdin ve günlerimin daha parlak görünmesini sağladın. Tüm iniş ve çıkışlarımda yükümü daha da hafiflettin. Kadınlar Günün kutlu olsun bebeğim!


** Bunu kalıplaşmış bir gün olarak kabul etmeyin. Bugün sizin gününüz. Tüm emekçi kadınlarımızın 8 Mart dünya emekçi Kadınlar Günü kutlu olsun.


** Bugün tüm kadınların ve senin günün. O zaman bugün mutlu ol ve sonuna kadar tadını çıkar!

** Emek veren, acı çeken, özlem duyan, hakkını savunan tüm kadınlar 8 Mart Kadınlar Günü kutlu olsun


** Senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutluyum. Kadınlar Günün kutlu olsun sevgili annecigim..


** Dünya Kadınlar Gününüz kutlu olsunher kadın bir çiçektir. Bu özel günlerinde onlara bir çiçek hediye edelim. Kadınlar Gününüz kutlu olsun.


** Her gün kendinize aşık olun ve değerinizi anlayın. Siz istediğiniz her şeysiniz. Kadınlar Gününüz kutlu olsun!


** Kadınlar insanlığın devamı için olmazsa olmazdır. En büyük dertlerin dertlisi, en büyük mutlulukların ardındaki kahramandır. Dünya Kadınlar Günü”nüz kutlu olsun.


** Sen hayatımın kutup yıldızı oldun, nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Doğru yolu buldum, seni seviyorum! Kadınlar Gününü en içten dileklerimle kutlarım.


** Benim dünyam seninle güzel ve hayatımın geri kalan her anında seni seveceğim. Dünya Kadınlar Günün Kutlu Olsun sevgilim.


** Bir kadının gücü, ne kadar başarılı olduğu ile ölçülemez, onun için ne kadar mücadele ettiği ile ölçülür. 8 Mart dünya emekçi Kadınlar Gününüz kutlu olsun.


** Kadınlar mutluluğu yaymak için yaratılmıştır. Tüm kadınlarımıza mutlu bir Kadınlar Günü dileriz!

kadınlar günü hediyeleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir