Anlamlı Yıldönümü Mesajları

Anlamlı Yıldönümü Mesajları

  Çiftler için en unutulmaz anlardan biri ilk tanışmadır. Sevgililerin güzel hikayelerinin başlamasını sağlayan bu güzel an, her zaman gülümsenerek hatırlanır. Bu zaman içerisinde farklı bir yerde olunması ya da farklı bir şey yapılıyor olması iki tarafın birbirini hiç tanımamasını sağlayabilecek etmenlerdir. Fakat öyle bir an yaşanır ki hayatın bütün detayları iki insanı bir araya getirir. Böylesine özel ve kıymetli bir günün unutulmaması önemlidir. Bu gün, sevgililer için her yıl kutlanarak “iyi ki seni tanıdım” demeyi daha özel hale getirir. Güzel bir ilişkinin başlaması için şans gerekse de ilişkiyi sürdürebilmek için gereken emektir. Bu nedenle sevgiliye verilen değerin hissettirilmesi gerekir. Özellikle karşı tarafın gönlünü özel günlerde hoş tutmak mühimdir. Tanışma yıldönümü ise çiftlerin en özel günlerinden biri kabul edilir. Dolayısıyla böyle anlamlı bir günde sevgiliye güzel sözler söylemek gerekir. Bu özel günü romantik bir akşam yemeğinde kutlarken aşk dolu sözler söylemek atmosferi büyüleyici hale getirecektir. Fakat sevgililerin böyle özel günlerde her zaman beraber olabilmeleri mümkün olmaz. Bazı çiftler ise bu tür günlerin abartılı kutlanmasından hoşlanmaz. Onlar için hatırlandığı belli edilen güzel sözler duymak yeterlidir. Böyle durumlarda yapılabilecek en güzel şey duyguların en manalı haliyle belli edilebileceği uzun aşk mesajlarıdır. Bu mesajlar sayesinde sevgiliye verilen değeri hissettirebilmek mümkün olur. Bu özel gün için hazırladığımız uzun tanışma yıl dönümü mesajlarını sevgiliniz ile paylaşarak hayatınıza girdiği için ne kadar mutlu olduğunuzu gösterebilirsiniz.

  Resimli Yıldönümü Mesajları

  ~ Seni ilk gördüğüm zamanı unutmayarak, her gün aynı heyecanla seninleyim. Hayatım boyunca da o gözlerle sana bakmaya devam edeceğim. Seni seviyorum, yıldönümümüz mutlu olsun.

  ~ Şu hayatımda verip verebileceğim en doğru karar, sana evet demem oldu. İyi ki o evet çıkmış dudaklarımdan senin kalbine doğru. Seni her şeyden çok seviyorum aşkım. Mutlu yıllarımız olsun.

  ~ Yıldızları taç yaparım saçlarına her gece, senden uzak olsam da gelirim rüyalarına sessizce, zaman çabuk geçiyor diye sakın üzülme, seni hissettiğim her an sonsuzluktur bu da böyle biline. Yıldönümümüz bugün gibi hep mutlu geçsin.

  ~ Yaşamımız boyunca güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler hep ardımızda kalsın. Seni çok seviyorum bir tanem.

  ~ Her günümüz birbirimizi daha çok severek ve birbirimize daha çok bağlanarak geçsin. Hayat boyu mutlu ve huzurlu yaşayalım. Yuvamızdan sevgi hiç eksik olmasın canım biricik aşkım.

  ~ Seni sevmenin verdiği gücü içimde taşıyorum. Senin sevgin beni anlamlı kılıyor. Dünyanın en güzel gözlerine sonsuza kadar bakmak istiyorum. Yıldönümümüz kutlu olsun benim canım sevgilim.

  ~ Birleşen ellerimiz ve kalplerimiz birbirinden hiç ayrılmasın. Bir hayatı tüm güzellikleriyle paylaşmamız dileğiyle yıldönümümüz kutlu olsun bir tanem…

  ~ Bana bir günün 24 saat, bir saatin 60 dakika ve bir dakikanın 60 saniye olduğu öğretildi… Ama sensiz gecen bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun olduğu öğretilmedi. Her zaman birlikte olmak dileğiyle sevgilim.

  ~ Aşk iki bedende yaşayan tek ruhtan oluşur. Ruhum! Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

  Sonsuz Aşkımız 3D Led Gece Lambası

  ~ Çok sevilmeye değil, “hep” sevilmeye ihtiyacım var. Yıldönümümüz kutlu olsun canım bir tanem

  ~ Seni severim durmadan. Gökyüzünün berraklığı kadar severim. Yağmur damlaları her düştüğünde, toprağın çiçek açması kadar severim. Yıldönümümüzü kutlarım aşkım…

  ~ Bu gözler seni gördü başkasını görmez artık bu yürek senle güldü başkasıyla gülmez artık bu gönül seni sevdi başkasını sevmez artık, bu ömür senle biter başkası hiç olmaz artık. Yıldönümümüz kutlu olsun!

  ~ Bak işte bir yıl daha takvim yaprağından düşüverdi. Mutlu ve huzurlu bir yılı daha geride bırakıyoruz, gelecek aylar mevsimleri, mevsimler seneleri kovalayacak. Yeter ki mutlu olmaya devam edelim biricik aşkım.

  ~ Hayat denen bu yolu seninle paylaşıyor olmam ne büyük bir talih benim için, iyi günde ve kötü günde daha nice yıllara birlikte.

  ~ İnsan yalnız uyuduğu gecelerde yatağının sol yanındaki boşluğu dolduracak birisi olsun ister. Bense sol yanımda hep sana sığındım… seni seviyorum aşkım

  ~ Aşk şiirdir okunur, yüreklere dokunur, kalbin içine konur, aşk sevgi çiçeğidir. Sevgi aşkın dilidir, sevenin yüreğidir, aşk sevgiye köledir… en büyük aşkım! En büyük mucizem… Biricik sevgilim…

  ~ Bugün, yarın ve sonsuza dek, kendimden ve her şeyden daha çok hep seni seveceğim. Yıldönümümüz kutlu olsun.

  ~ Paylaştıkça çoğalacak sevgimiz, dün olduğu gibi yarın da. Hiç solmasın gülen gözlerimiz, biz sevgimizi paylaştıkça. Yıldönümümüzü kutlarım, nice beraber zamanlarımıza.

  ~ Elinden tutup nereye gittiğini umursamadan yürüyecek birisi olmalıydı, ben bu yolculuğa seninle çıkmayı sonuna kadar seninle gidip bu yolu sadece senin elinden tutarak yürümeyi seçtim.

  ~ Bugün benim herkesten daha iyi tanıyan ve beni sevmeyi seçen insanı kutlamam gerek. Bana olan aşkın ve sabrın için teşekkürler. Hayatımda sen olduğun için çok şanslıyım.

  ~ Dilimden düşmeyen şarkım, ağzımdan düşmeyen lokmam, düşümden düşmeyen düşüm, yüreğimden düşmeyen duam, aklımdan düşmeyen sevdamsın sen..

  ~ Canıma can katan insan; sebebim de sensin sonucum da sen. Her zaman yanımda olmanı isterim, bugün nasıl kenetlenmişse ellerimiz birbirine, bir ömür boyu kilitli kalalım birbirimize. Yıldönümümüz geldi bak yine, her ay gibi hatırlanacak ölesiye.

  ~ Bütün güllere senin adını verdim belki senin kadar güzel kokarlar diye. Bütün ağaçlara senin adını verdim belki senin kadar güzel görünür diye. Bütün hayatıma anlamını verdim belki yaşamım hiç bitmez diye. Seni çok seviyorum hayatım. Yıldönümümüz kutlu olsun.

  ~ Birlikte gülebilmek, gezebilmek, mutlu olmak, şaşkınlıklar ve sevinçler yaşayabilmek… en önemlisi de birbirimizi hep sevmek için bolca zamanımız olsun! Ellerimiz ve gözlerimiz birbirinden hiç ayrılmasın.

  ~ Sanma ki gözlerim sana bakmaktan usanacak, ölümü yaşasam da aşık ruhum hep seninle olacak, atmayı bırakırsa kalbim senden önce bu yaşama, söyleyeceğim son söz ‘iyi ki benimdin’ olacak. Nice aylara, senelere, sonsuz ömürlere aşkım.

  ~ Yıllar gelip geçti zaman değişti, bir sen değişmedin şu yüreğimde. Dağlara kar düştü duman değişti, bir sen değişmedin sevdiğim bende. Yıldönümümüz kutlu olsun canım bir tanecik aşkım…

  ~ Bana sarıldığın zamanlar sanki yeniden doğuyorum senin aşkından. Senin aşkın beni canlı tutuyor biricik aşkım. Hep canlı kalalım yıllarımız boyunca.

  ~ Yıllar geçse de aşkımız ilk günkü gibi. Yaşattığın ve yaşatacağın tüm mutluluklar için binlerce teşekkürler hayatım.

  ~ Seni seviyorum; elini kalbimin üzerinde hissettiğim zaman, üzüntülerimi alıp onların yerine şimdiye kadar kimsenin başaramadığı o sıcaklığı koymayı başardığın için…

  ~ Kalbime ektiğin tohum, biraz daha büyüdü. Bu ölümsüz çiçek aşkınla yüzümü güldürdü. Yıldönümümüz kutlu olsun aşkım.

  Kişiye Özel Sürpriz Kutusu

  ~ Gözlerimi gözlerinden çektiğim zaman karanlığın içinde buluyorum kendimi. Yaşamak sadece seninle anlam kazanıyor. Sen olduğun için güzel bütün mevsimler. Sen olduğun için güzel bütün seneler. Seninle yaşlanmaya devam etmek istiyorum, hayatımız ne kadar yetiyorsa artık. İyi ki benimlesin, iyi hep varsın aşkım. Nice yıldönümlerine.

  ~ Birleşen ellerimiz ve kalplerimiz birbirinden hiç ayrılmasın. Bir hayatı tüm güzellikleriyle paylaşmak dileğiyle. Ellerimiz hiç ayrılmasın.

  ~ Seni sevmekle geçecek olan hayatım, aşkınla sar sarmala biricik aşkım. Ben sadece seninim, dün olduğu gibi bugün de sana aitim. İlk yılımızı doldurmayı başardık, hiç bitmeyecek senelere yürüyelim.

  ~ O büyük gün daha dün gibi, başıma gelen en güzel mutluluktu seninle hayatımı birleştirmek oldu. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

  ~ Bu mutluluğumuzun bir ömür boyu sürmesi dileğimle… benim güzel sevgilim.

  ~ Her günümüzü her an bitmeyecekmişcesine seninle yaşamak ve seninle ölmek istiyorum. Yıldönümümüz kutlu olsun bir tanem

  ~ Kalbimi yalnız sana verdim. Yalnız sana ait bütün sevgim. Bir ömür boyunca sonsuz bir birlikteliğe yürüyelim. Yeni aşk yılımız kutlu olsun biriciğim.

  ~ Geride bıraktığımız bu yılda da her daim yanımda var olarak hayatımı güzelleştirdiğin ve desteğini hiçbir zaman eksik etmediğin için sonsuz teşekkür borçluyum sana. Yıldönümümüz kutlu olsun…

  ~ Senin tek bir gülüşün alır götürür beni uzak cennetlere. Hep orada yaşamak isterim aslında seninle. Aylar öncesinde nasıl güldüysen bana öyle, hayatımızın kalanında hep gülelim birlikte.

  ~ Seni her geçen yıl daha çok seviyorum. Yıl dönümümüz kutlu olsun benim canım sevgilim.

  ~ Sen güneşin doğduğu, karanlığın bittiği yersin! Sen hep kalbimde yatan tek sevgilimsin. Nice güzel yarınlara…

  ~ Zannetme ki gözlerim sana baktıkça bıkacak, ölsem de ruhum seninle kalacak, kapanırsa gözlerim senden önce bu hayata, inan ki son sözüm seni seviyorum olacak. Nice nice onlu senelere…

  ~ Zor durumlara düştüğümde hep seni aklıma getirirdim. Bu zorlukları yenebilmemin tek sebebi senin bana verdiğin enerjiydi biricik aşkım. Senin sayende tutundum bu yaşama. Senin sayende dünyadaki en huzurlu insanım ayrıca. Nice yıldönümlerimiz olsun.

  ~ O kadar işlemişsin ki kalbime, senin sevgin her zaman bu yürekte. Yıllarımız beraber geçsin. Zorlukları beraber aşalım. Beraber ağlayalım, beraber gülelim. Yıldönümlerimizi beraber geçirelim.

  ~ Seninle olabilmek onurunu verdin ya bana? Ve seni sevmek gururunu? İşte benim için en büyük mutluluk da budur! Nice yıllarımıza aşkım!

  ~ Sevmek, zamanın durması demektir, geçen yıllar sanki bir anmış gibi geçer gider, önemli olan mutluluk değil, önemli olan beraberlik, hep benimle kalman dileği ile.

  ~ Ne zaman bir şiir okunsa aklımdasın, ne zaman bir telefon çalsa senin sesini duymak isterim! Sen tanrımın bana en güzel armağanı, sen hayatımın en güzel yanısın! Aşkımızın yıldönümü kutlu olsun…

  ~ Sen hayatımın en vazgeçilmez aşkı, sen yolunda savaşlar verdiğim sevdam, sen uğrunda ölümü bile göze aldığım sevdam, sen beklediğim, sen özlediğim, sen gizlediğim… hayatımın anlamı! Sonsuza kadar birlikte olmak dileğiyle…

  ~ Ben sana, sen bana aitsin. Hayatım bir gün bitse de senin aşkın hiç bitmeyecek, iki kişilik dünyamızda senin güneşin hiç sönmeyecek. Yıldönümümüz kutlu olsun hayat ışığım.

  ~ Kendini kollarına bıraktığında huzuru tattıracak birisi olmalıydı, ben o eşsiz huzuru sende buldum… aşkımızın yıldönümü kutlu olsun…

  ~ Sevelim, sevelim, hep sevelim birbirimizi sevebileceğimiz kadar! Bir uçtan uca açalım yüreğimizin kapılarını sonuna kadar… Aşkım, aşkımız sonsuza kadar sürsün…

  ~ Geride bıraktığımız onca senede her zaman yanımda var olarak hayatımı güzelleştirdiğin ve desteğini hiçbir zaman eksik etmediğin için sonsuz minnet borçluyum sana. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

  ~ Yaşamıma kattığın her yeni güzellik için sonsuz teşekkürler. İyi ki sen varsın, iyi ki seninleyim…

  ~ Birlikte yaşayabileceğin biriyle değil; onsuz yaşayamayacağın biriyle ol derler. Çok şanslıyım ki, ben o kişi ile birlikteyim. Birlikteliğimiz bundan sonraki senelerde de hiç bozulmasın…

  ~ Kalbimi vermekte ne kadar haklıymışım. Sen harika bir insan, kalbimin tek sahibisin. İyi ki varsın hep yanımda kal. Seni çok seviyorum.

  Seni Tanıdığımda Gökyüzü Kanvas Tablo

  ~ Seninle birlikte yaşlanmak, hayallerimizi paylaşmak ve hep ileriye bakmak için çıktığımız bu güzel yolda, ikimiz de yan yana ve hep omuz omuza olmak dileğiyle… yıldönümümüz kutlu olsun.

  ~ Sana en güzel şarkıyı söylemek isterdim, ancak duyduğum en güzel şarkı senin eşsizliğin. Yıllarımız tükenmesin, hiç bitmesin biricik aşkım.

  ~ Bugün yıldönümümüz ve ben seni ilk gördüğüm güne geri dönüyorum. Saçlarını rüzgarda savuruşunu, göz göze geldiğimiz o sonsuzluğu, utangaçlıktan kızaran yanaklarını, seni her şeyinle ilk günkü gibi hatırlıyorum. İyi ki benimlesin ilk günüm, son günüm, hayatım.

  ~ Yine gelsem bu dünyaya, yine seni alırdım bu yüreğe. Sensizliği hiç düşünmediğim gibi, sensiz ne yaparım onu da bilmiyorum. Beni senden mahrum bırakma, hep yanımda ol. Senelerce beraber yaşlanalım istiyorum. Bu senemiz gibi.

  ~ Dünümde sen yoktun, ben hiç olmamıştım. Bugünümde sen varsın, ben hiç olmadığım kadar var oluyorum. Geleceğimde sen olacaksın, ben Allah’a dua ediyorum bu kuluna şimdiden cenneti verdiği için. Bir yılımız daha geçti, diğerleri de olacaktır cennet.

  ~ Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen bil ki o, yalnız ve yalnız senin için yanan kalbimdir. Yıldönümümüz kutlu olsun, seni çok seviyorum aşkım.

  ~ Zaman çok kısa, hiçbir zaman senin kalbini kırmamaya ve her zaman sevgi dolu olmaya söz veriyorum.

  ~ Biricik sevgilim seninle başlayan sevgim şimdi kocaman bir aşk ateşine dönüştü… Seviyorum seni. Yıldönümümüz kutlu olsun.

  ~ Herkesin hayatında birlikte yaşlanmayı hayal etti birisi var! Ben sadece ve yalnızca seninle yaşlanmak isterim. Yıldönümümüz kutlu olsun…

  ~ Sevgilim! Aşkla birleşen ellerimiz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Birlikte uzun bir mutluluk yaşayalım seninle..

  ~ Biz, birbirine ait iki yüreğiz. İki kişilik bir dünya yarattık kendimize… İki kişilik dünyamız, aşkımızla, sevgimizle şenlensin canım. Yıldönümümüz kutlu olsun..

  ~ Paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, seni seviyorum!

  ~ Kelebek kadar hayatımız olsa ne fark eder ki? Benim için seninle tanıştığım gün en mutlu günümdü. Huzur içinde olduğum o günü her gün yaşıyorum seninle. Bir yıl daha geldi geçiyor bile, kelebeğim benim en güzel hayatımla.

  ~ Sana çok daha yakının, kalbinin her atışında ben varım. İçine işlemenin verdiği sevinç beni hayata bağlıyor. Yıllarımız hiç bitmesin aşkım.

  ~ Yeryüzündeki en büyük mutluluğum sensin! Seninle huzurluyum aşkım.. Yıldönümümüz kutlu olsun..

  ~ Beni ben yapan senin varlığın canım… Hayatımda olduğun için sonsuz teşekkürler..

  ~ Her günümüz birbirimizi daha çok severek ve birbirimize daha çok bağlanarak geçsin biricik aşkım. Hayat boyu mutlu ve huzurlu yaşayalım. Kalbimizden sevgi hiç eksik olmasın…

  ~ Ellerimiz birbirine daha da sıkı sarılarak hiç ayrılmasın.

  ~ Her günümüzü her an bitmeyecekmişcesine seninle yaşamak istiyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun bir tanem.

  ~ Hep sol yanımda ol, kalbimin merkezinde ol. Zaman geçtikçe eskimesin sevgimiz, çoğalalım gelecek günlere. Bugün olduğu gibi her yıldönümünde bunu hatırlamaya devam edeceğim.

  ~ Bir daha asla umutsuzluğa kapılmamak için seni tanımış olmak bile yeterli, dünyamı yaşanır hale getiren güzel sevgilim, varlığın şükür sebebim. nice yıllarımız olsun.

  ~ Hayatta zorluklarla karşılaşabiliriz ama bu zorlukların üstünden gelmemizi sağlayacak olan aşkımızdır. Aşkımızı büyütelim ki, her şeye bir çözüm olalım. Belki ölümsüzlüğün bile çaresini buluruz, belli mi olur. Sevdiğim kadın, yıldönümümüz kutlu olsun.

  ~ Bütün dünya buz tutsa dahi benim kalbim alev alev ısıtacaktır her yeri. Sana olan aşkımın sınırı olması imkansız! Sınırsızca seviyorum seni biricik aşkım. Nice beraber yıllara.

  ~ Bu kalp sadece seninle anlam kazanıyor bir tanem. Yıldönümümüz kutlu olsun.

  Evlilik Yıldönümü Sözleri

  Hayatın beraber geçirileceği âşık olunan kişi bulunduğunda huzur da bulunmuş olur. İlk tanışmanın heyecanlı anından, şahitler huzurunda iyi günde kötü günde birlikte olmaya “evet” denilen ana kadar ilişkinin her zamanı değerlidir. Geçirilen bu güzel zamanlar bir sonraki sene aynı gün kutlanarak ölümsüzleştirilir. Sevgiliye verilen değerin bir sebep gerekmeksizin gösterilmesi kıymetli olsa da bu günler, hisleri ifade etmek için daha özel bir yol sunmaktadır. Tanışma, söz, nişan ve evlilik yıl dönümlerinin her biri ayrı bir anlam ifade etmektedir. Tüm dünyada kutlanan bu günlere ülkemizde de gün geçtikçe daha fazla önem verildiğine şahit olunmaktadır. Bu nedenle hepsinin hatırlanması ve karşı tarafa özel hissettirilmesi önemlidir. Yine de bunlar içerisinden çoğu kişinin en anlamlı bulduğu gün, evlilik yıl dönümü olmaktadır. Diğer tüm aşamalar bu sonuca bağlandığından bu gün ile diğer tüm günler de kutlanılmış olur. Dolayısıyla bu özel günü en güzel ve romantik şekilde geçirmek gerekir. Güzel bir hediye, hoş bir akşam yemeği evlilik yıl dönümü için sıkça tercih edilse de karşı tarafa karşı hisleri anlatacak romantik yıldönümü sözleri sık sık atlanır. Bu gün her ne yapılıyorsa yapılsın söylenecek aşk dolu sözler yaşanılan anı büyüleyici kılar. Bu nedenle bir hayatın beraber geçirileceği eşe güzel sözler söylenmek istenebilir. Sevgiliniz ile geçireceğiniz bu özel günü daha anlamlı hale getirmenizi sağlayacak en güzel evlilik yıldönümü sözlerini sizin için derledik.

  ~ Yazılan en güzel şiir olarak kalbimde yankı bulur senin ismin. En güzel şiirim, en güzel şairim sensin benim. Hiç bitmeyecek sonsuz bir zaman istiyorum sadece.

  ~ Seninle tanışmadan önceki zamanıma üzülüyorum sadece, keşke daha önce bulabilseydim seni kaderimde. Birlikte geçirdiğimiz her bir saniyeyi koyuyorum kalbime, dakikalar saatlere, saatler günlere, günler aylara, aylar yıllara dönüşsün diye. Nice yıllarımız olsun aşkım.

  ~ Yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım, nice aşk dolu yıllarımız olsun. Seni her zaman ilk günkü gibi aynı heyecanla seveceğim.

  ~ Sana yüzlerce anlam yükledim: aynı anda iyi bir arkadaş, çok sevimli ufacık bir çocuk, masum bir bebek, şefkat dolu bir insan, vefakâr bir dost, tatlı bir sevgili! Her şeyinle sen bir harikasın… yıldönümümüz kutlu olsun…

  ~ Aşkımı yazmaya mısralar yetmez, şu bir kaç satırda kağıtlara sığmayacak aşkım ile sana doyamadığım bir sene için teşekkürler.

  ~ Sonsuz bir ışık oldun dünyama. Aydınlattın beni aşkınla, fikirlerinle ve varlığınla. Beni ben yapan sen oldun biricik aşkım. Sana her şeyimi borçlu hissediyorum. Bir ömür seninle olmak istiyorum. Yıldönümümüz kutlu ve mutlu olsun.

  ~ Birlikte olmak için ne mücadeleler verdik! Bazen güldük bazen ağladık, bazen ayrıldık bazen barıştık. Ama sevgimiz birbirimize bağlılığımız hiç bir zaman eksilmedi. Küçük yüreğime dünyaları sığdırdın. İyi ki varsın.

  ~ Bir elmanın iki yarısı gibi yaşam boyu birbirimizi hep tamamlamamız dileğiyle. Mutluluklar aşkım.

  ~ Bu aşk sadece seninle anlam kazanıyor bir tanem. Yıldönümümüz kutlu olsun.

  ~ Sen gözlerimdeki yaş ol razıyım, mutlulukta senden gelsin hüzünde… Yeter ki benimle ol, dar günümde, her günümde…. Seninle nice güzel günlere

  ~ Beni karanlıktan aydınlığa, yalandan gerçeğe, ölümden ölümsüzlüğe götürdüğün icin tesekkurler… seni seviyorum!

  ~ Seni tanıdığım gün başlamıştı her şey. Engellenemez bir şeydi bu. Sanki kalbim senin gelmeni bekliyor gibiydi. Bugün de aynı hisleri yaşıyorum. Her gün yeniden gel bana, her sene olacağı gibi.

  ~ En güzel hissettiğim, en mutlu olduğum, en çok güldüğüm, duygularımın tabir-i caizse tavan yaptığı en güzel yerdir; yamacın… iyi ki varsın seni seviyorum..

  ~ Sen bana koşarken ben de sana doğru koşmuştum. Bu hayat için birbirimize koşmaktan hiç yorulmadık. Yorulmayacağız da. Nice yıldönümlerimiz olsun aşkım.

  ~ Yarım kalmış şiirlerim gibisin, yaşanmamış çocukluğumsun, anılarımda öylesine eksiğim sensiz öylesine sahipsiz. Sen benim hayat arkadaşım en kıymetli hazinemsin.

  ~ Gözlerinde ilk günkü heyecan, neşe ve mutluluk var.. Bir ömür boyu o gözlerde huzur bulmak tek dileğim. Nice mutlu yıllarda birlikte olmak dileğiyle..

  ~ Seviyorum seni öyle delicesine, değil 1 sene 100 sene beklercesine… seni seviyorum aşkım. Nice yıllara.

  ~ Seninle birlikte var olmanın verdiği mutluluğu sonsuza kadar yaşamak istiyorum. Nice sonsuzluklara biricik aşkım.

  ~ Birbirimize hala hayranlıkla bakabiliyoruz. Çocuklarımıza böyle bakalım isterim. Nice sonsuz senelere seninle birlikte biricik aşkım.

  ~ Seni seviyorum. Ellerimiz birbirine daha da sıkı sarılarak hiç ayrılmasın. Nice nice yıllara.

  ~ Seni sevmekten başka bir şey bilmem ben. Seni gökyüzünün aydınlığı kadar severim. Bulutlar dökünce yağmuru toprağa, toprakta açan çiçekler kadar seni severim. En güzel çiçeğim benim, yıldönümümüz kutlu olsun.

  ~ Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değil, özlediğimi bil her an! Çünkü hiçbir şey seni sevmek gibi değil!

  ~ İlk günkü gibi gülüyorsa gözlerinin içi, hissedebiliyorsan kalbinde atmaya devam eden diğer kalbi, yetiştirebiliyorsan ellerine ellerini, sen aşkların en güzelisin. İlk yılımız kutlu olsun benim canım sevgilim.

  ~ Beni ben yapan senin varlığın canim! Hayatımda olduğun için sonsuz teşekkürler. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun. Seni her zaman ilk günkü gibi aynı heyecanla seveceğim.

  ~ Bana geldiğin gün benim bayramım olmuştu. Bayramımız hep şen olsun, hep kutlu olsun biriciğim… yıldönümümüz kutlu olsun.

  Evlilik yıldönümü unutma mesajları

  Hayatta sürekli olarak birilerinin başlarına evlilik yıldönümünü unutma durumu meydana gelirken kızan eşlerine evlilik yıldönümü unutma mesajı atarak kendilerini affettirmeye çalışmışlardır. Eğer sizler de evlilik yıldönümünüzü unutmuşsanız ve eşinizin gönlünü almak istiyorsanız kesinlikle sayfamızda yer alan yazılara göz gezdirmelisiniz. Hislerinizi en iyi şekilde ifade edecek ve eşlerinizin gönüllerini almaya yardımcı olacak bu mesajlar sayesinde kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Üzüldüğünüzü belli eden ve hislerinizi en şiirsel biçimde dile getiren bu sözler sayesinde eşinizin gönlünü daha kolay bir şekilde alabilirsiniz.

  Evlilik yıldönümlerini unutan kişiler eşlerinin gönüllerini almak adına sayfamızda bulunan mesajları eşlerine direk olarak gönderebilirler. Kendi hislerini en iyi şekilde dile getiren mesajları seçerek bu mesajlar sayesinde eşlerinin gönüllerini kolaylıkla alabilirler. Evlilik yıldönümü mesajları ile eşlerini unutsalar bile mutlu etmenin yolunu bulabilirler. Böylesine özel olan bir günü unutmak bazı kişiler için büyük sorunlara yol açsa da bunun geri dönüşünü sağlamak mümkün olabilir. Güzel bir hediye öncesinde atılabilecek olan etkileyici bir mesaj her şeyin daha kolay ilerlemesini sağlayabilir. Eğer sizler de evlilik yıldönümünü unuttuysanız ve bu nedenle de eşiniz size kırıldıysa sayfamızda bulunan en güzel mesajlar sayesinde eşinizin gönlünü yeniden kazanabilirsiniz. Böylelikle de durumu yeniden toparlayarak eşinizle birlikte oldukça romantik anlar yaşayabilirsiniz. İşte sizler için hazırladığımız evlilik yıldönümü unutma mesajları..

  ~ Sana senden daha yakın bir yerde, çarpan kalbinin her atışındayım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun. Birlikte nice yıllar geçirmek dileği ile.

  ~ Bir insanın idealleri olmalı, sonsuzluk gibi… bir insanın özlemi olmalı, özlemle acan çiçekler gibi… bir insanın bir tanesi olmalı, o da senin gibi.

  ~ Senin her an aklımda olmanı seviyorum en çok da! Okuduğum bütün şiirlerde, işitmekte olduğum her kuş sesinde, kokusunu alabildiğim her çiçekte, kısacası bütün alemde senin izlerin var biricik aşkım. İyi ki beraberiz, nice yeni yıllarımız olsun, sonsuz olsun.

  ~ Sana uzak kalmak, güneşsiz yaşamak gibi, ben ayçiçeği sen güneş, ömür boyu hep sana bakmak dileği ile nice senelere bir tanem.

  ~ Her gün daha çok seviyorum seni. Her gün daha çok bağlanıyorum sana. Bütün bir ömrü uğruna feda etmekten çekinmiyorum. Seninle bir bütün oluyorum. Nice yıldönümlerimiz olsun aşkım.

  ~ Aşk dediğin nedir ki tenden bedenden sıyrık, çocukların içinde yaşadığı bir çığlık, aşk dediğin nedir ki histen nefesten varlık, umutsuzluk içinde karanlığa son ıslık. Seni çok seviyorum aşkım, nice evlilik yıldönümlerine…

  ~ Bu dünyada bir sen olduğunu bilmek her zaman mutlu edecek beni, umut ve huzur verecek. O nedenle aklıma gelen en güzel şükrü ediyorum: iyi ki varsın.

  ~ Yalnız bir ağaçtım senle orman oldum. Bir damlaydım, çağlayan oldum. Bir sözdüm, destan oldum. Bir cümleydim aşk romanı oldum. Sen geldin ben var oldum.

  ~ Nice mutlu yıllarda, birlikte yaşlanmak dileği ile.

  ~ Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, askın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni çok sevmeye devam edeceğim.

  YORUM YOK

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.