Anneler Günü Hediyesi

Anneler Günü Hediyesi

  9 Mayıs 2021 tarihinin yaklaşmasına az bir zaman kaldı, peki siz dünyanın en değerli varlıkları olan annenize hediye olarak ne aldınız? Anneler günü hediyesi seçiminiz için hediyetavsiyeleri.com’u bulmanız annenize sadece güzel bir hediye seçmek için değil aynı zamanda ona özel üretilmiş ve onu mutlu edebilecek başarılı anneler günü ürünlerini bulmanız demektir. Ek olarak size önereceğim ürünlerin uygun fiyatlı olması ve hemen hemen her kesime yönelik olacağından yüzlerce ürün yelpazesi arasından seçtiğimiz hediyeler annenize layık olacak cinstedirler. Bu yazımda sizlere yüzlerce anneler günü hediyesi öneriside yapabilirim fakat kafanızın daha da karışmaması için neredeyse 1000 adet ürünü inceleyip en çok satan ve en güzel anneler günü hediyelerini sizler için seçtim. Anneler gününde ne hediye alsak sorusu ile zaman kaybedip, kafanızı karıştıracağına ve günler yaklaştıkça telaşe gireceğinize hediyenizi şimdiden alıp saklamanızı öneririm. Ve günü geldiğinde annenize çok hoş bir sürpriz yapabilirsiniz. Bunun için sizin tek yapmanız gereken şey neredeyse sayısını hatırlamadığım sadece anneler gününe has üretilmiş hediyelikler arasından annenizin hoşuna gidebilecek ürünü tahmin etmeniz. Ona kişiye özel bir hediye mi almak istersiniz ya da mutfakta kullanabileceği pratik tasarımlı mutfak eşyaları mı? Seçim size kalmış.

  anneler_gunu_plaketi

  ANNEYE KADİFE KUTUDA PLAKET HEDİYESİ
  Annenize olan sevginizi farklı bir şekilde göstermeye, onu şaşırtmaya ne dersiniz?Aslında hediye hatırlanmanın, değer görmenin farklı bir göstergesidir. Tabi ki önemli olan hatırlamaktır ama bazen bunu farklı ve özel bir şekilde de ifade etmek isteriz. Annenizin bu özel günde kendini farklı hissetmesini sağlamak istemez miydiniz? Eğer öyle düşünüyorsanız Anneler günü için özel olarak tasarlanmış Kişiye Özel Kadife Kutulu Anneler Günü Plaketleri tam size göre. Emin olun ki bu farklı hediye sayesinde kendini çok daha özel hissedecektir.Son zamanlarda tasarlanan en özel ve en anlamlı hediyelerin başında gelen Kişiye Özel Kadife Kutulu Anneler günü Plaketini kendinize göre tasarlayabilirsiniz. Annenizle birlikte olan mutlu bir fotoğrafınızı, özel mesajınızı, tarihi ve kendi adınızı yazdıracağınız bu plaket siz ve anneniz için daima hatırlanacak eşiz bir armağan olacaktır.Yukarıdaki kutucuklara dilediğiniz metinleri yazın, Kişiye Özel Kadife Kutulu Anneler Günü Plaketini siz ve annenize özel olacak şekilde hazırlayalım. Eğer mevcut mesajın aynı kalmasını isterseniz fotoğrafınızın yanı sıra sadece isim ve tarih kutucuklarında değişiklik yapmanız yeterli olacaktır.

  istiridye_icinde_inci_kolye

  İSTİRİDYE İÇİNDE GERÇEK İNCİ KOLYE
  Anneniz sizin için ne kadar değerli olduğunu hissettirecek mükemmel bir hediye arıyorsanız, kutu içeriğinde yüzük,küpe ve gerçek inci barındıran istiridye inci hediyesi tam size göre.Aslında gerçek bir inci çok kolay oluşmuyor ve deniz içerisindeki en hassas fakat bi okadar da zorluklara karşı mücadele edebilen bir canlı türüdür. Dış kabuğu çok sert olmakla birlikte kolay kolay açılacak cinste değildir. Ve yemek ihtiyacını karşılarken kabuğunu açar fakat içerisine kum girme tehlikesi olduğundan ve bundan çok fazla rahatsız olacağından, içerisinde sakladığı inci tanelerini özel bir sıvıyla kaplar ve korur, ve uzun yıllar sonra herkesin bildiğin o büyülü ve görkemli halini alır.Anneye alınabilecek harika bir anneler günü hediyesiolmaya aday.

  bambu_kasik_seti

  ANNEYE MESAJLI BAMBU KAŞIKLARI
  Annelerin genel olarak gününün büyük bir kısmı mutfakta geçer.Bu yüzden bir anneye alınabilecek hediyeler düşünüldüğünde akla mutfak araç ve gereçleri gelir.Bunlardan biride Özel Bambu Kaşık Setidir.Sizin için tüm gününü mutfakta geçiren annenize yemek yaparken kendini özel hissettirecek yemekleri daha lezzetli yapmasını sağlayacak bu özel seti hediye etmek istemez misiniz?İçerisinde bambu kaşık,delikli spatula,maşa,spatula ve saklama kutusu bulunan bu harika setin üzerine annenizin ismini yazdırarak ona özel ve unutulmaz bir anneler günü hediyesi verebilirisiniz.Anneniz tarafından sürekli kullanılacak bir araç gereç olan özel Bambu Kaşık Seti hem mutfakta yardımcı hem de sürekli göz önünde olmasıyla verilen hediyenin değerini ve kullanışlılığını artırmaktadır.

  canim_annem_kavanozu

  CANIM ANNEM KAVANOZU
  Sevgililer Günü oldu, Sevgilinizi şımartacak bir şeyler yaptınız, Yıl Dönümü oldu eşinizle romantik bir akşam yemeğine çıktınız! Peki sizce Annenizin de şımartılmaya ve kendini özel hissetmeye ihtiyacı yok mu? Yaklaşan Anneler Günü için veya Annenize doğum günü için şöyle Romantik bir hediye vermeye ne dersiniz? Hem de ne romantik! Anneye özel içerisinde tam 365 özel not olan bu özel sevgi dolu kavanoz En güzel Anneler Günü hediyelerinden! “En yakınım Sensin”, “Her zaman senin küçük bebeğinim.”, “Her şeyin en güzelini yapan sensin Annem”, “Yıllar seni daha da güzelleştiriyor Anne” bu ve buna benzer 365 not kağıdı bulunan bu özel hediye ile, Anneniz kendini özel hissetmek istediği yılın her günü, bu kavanozdan bir mesaj alıp okuyabilir.


  pirlanta_inci_kolyePIRLANTA İNCİ KOLYE
  Pırlanta İnci Kolye
   tüm zarafeti ve şıklığıyla, saf ve masum biricik annelerimize göre.Pırlanta İnci Kolyenin ilk bakışta dikkat çeken bembeyaz incisi ve inanılmaz şıklığı anneniz  yada kız arkadaşınız için mükemmel seçim olacaktır. Pırlanta inci kolye sevginizi anlatmanın çok farklı ve özel bir yolu olabilir. Bir inci tanesinin masumluğu, zarafeti, şıklığı sevdiklerinizle daha da anlamlanabilir.Her incinin içinde gizli bir sihir, bir tılsım vardır. Sevdiğinize, eşinize, annenize veya dostlarınıza bu nadide kolyeyi hediye ettiğinizde o tılsımı o sihri onlarda yaşayacaklardır. Dünya  annesiz anneler incisiz olmaz. Gelin bu anneler gününde annenize olan eşsiz sevginizi bu eşsiz güzellikteki pırlanta inci kolye ile ifade edelim.

  isme_ozel_bayan_cuzdan

  KİŞİYE ÖZEL BAYAN DERİ CÜZDAN
  Anneler günü hediyesi
   arayanlar için Kişiye Özel Bayan Deri Cüzdanları çok isabetli bir hediye olacaktır. Anneniz kendi ismine düzenlenmiş olan bu hakiki deriden imal edilmiş ve renga renk modelleri bulunan Deri cüzdanı görünce çok sevinip mutlu olacaktır. Belki de siz bu Kişiye Özel Deri Cüzdanı eşinizin Annesi ve aynı zamanda sizin de Anneniz olan Kayın valide’nize armağan edersiniz. Model No olarak 2 numara olan Kişiye Özel Bayan Cüzdanı ile sevdiklerinizi ne kadar çok değer verdiğinizi bir kez daha ispat etme şansına sahipsiniz. Bayanların Alış Veriş tutkunu olduklarını daha evvel bir çok kez belirtmiştik. Hiçbir şeye ihtiyaçları olmasa bile, mağaza mağaza gezip dolaşmak kadınlara inanılmaz bir haz verir. Bu hediyeniz ile bayanlara Alış verişe çıktıklarında kendilerini daha özel hissetmelerini sağlayabilirsiniz.

  dunyanin_en_tatli_annesi_sertifikasi

  YILIN EN TATLI ANNESİ SERTİFİKASI
  Annenize Anneler Günü Hediyesi olarak, Dünyanın En Tatlı Annesi Sertifikası’nı hediye edin. Bu özel Sertifika üzerinde sevginin sembolü olan kocaman bir kalp bulunuyor. Dünyanın En Tatlı Annesi Sertifikası aynı zamanda Annenize olan duygularınıza da tercümanlık ediyor. Çocukları tarafından bir Annenin alabileceği en tatlı ve onur verici hediye böyle bir şey olsa gerek! Bugüne kadar size, anlayışlı, düşünceli ve fedakar olan Annenize sonsuz sevginizi, Dünyanın En Tatlı Annesi Sertifikası ile gösterebilirsiniz. Bu özel sertifikayı Anneler Gününde alan Annenizi çok özel ve duygu yüklü dakikalar bekliyor. Sertifika üzerindeki kırmızı kalp, sizin kalbinizi simgeliyor, kalbin altında yer alan sözler ise, Anneye olan aşkınızı, sevginizi kendi sözlerinizle anlatma imkanı veriyor. Bu özel sertifika, Annenizi o özel günün en gururlu ve mutlu Annesi yapacaktır.

  pirlanta_melek_kolye

  PIRLANTA MELEK KOLYE
  Annenizi melekler korusun.Pırlanta Melek Kolye, melek figürünün ellerinde taşıdığı siyah bir pırlanta ile gümüş şıklığının ve sevgimizin sonsuz olması için bir dilek tutuyor. Sizinde dileğiniz annenizin, sevdiğinizin yada kız arkadaşınızın  mutlu olması yüzünün gülmesi ise bu şık tasarım tam size göre.Her simge, her figür, her tasarım farklı ve özel bir anlam taşır. Melek figürü ilk anlamda iyiliği, güzelliği, temizliği temsil eder. Aslında iyi olan her şeydir. Sevdiklerimiz, değer verdiklerimiz de bizim için öyle değil midir? Öyleyse sizin meleğiniz olan annenize anneler gününde Gümüş ve siyah pırlantanın eşiz uyumu ile tasarlanmış Pırlanta Melek Kolyeyi hediye etmeye ne dersiniz? Anneniz sizi ,bu güzel melek kolye de annenizi korusun…

  canim_annem_cerceve

  CANIM ANNEM LAZER İŞLEMELİ ÇERÇEVE
  Annelere verilebilecek en güzel hediye “Anne Sevgisidir!” Anneniz için ise en büyük hediye “Sizsiniz.” Bu Anneler Gününde Annenize hediye olarak kendinizi hediye etmek ister misiniz? Nasıl dediğinizi duyar gibiyiz! Annenize “Canım Annem” Yazılı çok şık ahşap  bir fotoğraf çerçevesi içerisinde Onunla birlikte çektirdiğiniz en güzel fotoğrafı yerleştirip, bir de üzerine, Annenizin İsmini ve Soy ismini de yazdırdınız mı Bu hediyeden daha güzeli olamaz! Emin olun ki, anneniz bu çerçeveyi evin en gözde, en çok bakılan yerine koyacak ve sizden uzak geçirdiği her dakikada, bu resme bakıp, bir nebze de olsa size olan özlemini dindirmiş olacak. Gerçekten mükemmel bir Anneler günü Hediyesi…

  anneye_ozel_merdane

  ANNEYE ÖZEL MERDANE HEDİYESİ
  Annelerin mutfakta en çok kullandıkları bir diğer araçta hiç şüphesiz ki merdanedir.Normal düz bir merdanenin insanlar tarafından hiçbir albenisi olmadığı doğrudur.Peki üzerinde mesaj yazan bir merdaneye ne dersiniz?Kişiye Özel Mesajlı Merdane tamda bahsettiğimiz ürün.Hamur açma merdanesinin üzerine yazılan ister sevgi dolu bir yazı ister küçük bir mesaj ister isim soy isimle merdaneyi özelleştirebilirsiniz ve özel bir insana hediye olarak sunabilirsiniz.Özellikle annelerin çok kullandığı bir ürün olduğundan dolayı Kişiye Özel Mesajlı Merdaneyi anneler günü hediyesiolarak annenize hediye edebilirsiniz.Bu orijinal hediyemizin yazısı lazer ile Kişiye Özel Mesajlı Merdane üzerine yazılarak kalıcı ve unutulmaz kılınıyor.

  anneye_ahsap_ekmek_kesme_tahtasi

  ANNEYE ÖZEL KESME TAHTASI
  Biricik annenize çok özel bir hediye, üzerine annenizin ismini ve baş harflerini yazdırabileceğiniz bu ahşap ekmek kesme tahtası ile anneler gününde ya da annenizin doğum gününde çok özel bir armağan verebilirsiniz. Annenize her yemek yaparken ve kendine özel olarak üretilmiş ahşap kesme tahtasında birşeyler keserken kendisinin ne kadar çok şanslı ve özel olduğunu hissedecektir.Evin reisi babalar olsada, mutfağın reisi olan annenize mutfakta daha çok harikalar yaratması için bir hediye arıyorsanız,  yaklaşan anneler gününde annenizi çok mutlu edebilecek bir hediye olan ahşap kesme tahtasını bu güne özel olarak satın alabilirsiniz.Peki bu ahşap kesme tahtası üzerine neler yazdırılabilir? Tabiki annenize has ve esprili sözcükleri yazdırabilirsiniz. Bizim önerimiz, “Ayşe hanımın mutfağı” ve” Mutfağın Sultanı” gibi yazılara ekstra olarak annenizin isminin baş harflerinide ekleterek anneye alınabilecek çok has bir hediye verebilirsiniz.

  YORUM YOK

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.