Anneler Günü Hediyesi Ne Alınır?

Anneler Günü Hediyesi Ne Alınır?

  Sevgili okurlarım, bu yazımızda yaklaşan anneler gününde anneye alınabilecek anneler günü hediyelerini inceleyeceğiz. Yazıma başlamadan önce bu sene anneler gününün 11 mayıs 2014 tarihinde kutlanacağını belirtmek isterim. Bu yüzden annenize hediye seçme ve araştırma işlemine yavaş yavaş koyulmalısınız. Anneler Günü için hediye önerilerime başlamadan evvel, anneler gününün neden kutlandığına dair sizlere ufak bir bilgi vermek istiyorum. Anneler gününün nereden çıktığını ve neden kutlandığını belkide çoğu kimse bilmez. Cevabı ise annesini küçük yaşta kaybetmiş jarvis isimli kızın hikayesinde saklıdır. 1905 yılında annesini kaybeden jarvis annesinin yokluğunu yıllar geçtikçe daha çok hissetmeye başlar ve yaşadığı dönemde annesine yeteri kadar değer vermediği için kendini suçlu hissetmeye başlar. Bu yüzden annesinin ölüm yıldönümü olan mayıs ayının 2. haftasında yaşadığı çevredeki insanları toplayarak bu günü kutlamak ister.  Jarvisin kutladığı bu güne binlerce kişi katılır ve jarvis her katılan insana karafil hediye ederek, anneler gününün sembolu olan karanfilide belirlemiş olur. Daha sonra jarvisin tek isteği olan bu günün resmiyet kazanmasıdır. Yüksek makamlara yazdığı yüzlerce mektup ile bu  günü 8 mayıs 1914 tarihinde resmiyete kazandırarak, Birçok ülkede kutlanmasına sebep olmuştur. Anneler gününün neden kutlandığına dair kısa bilgimizi edindiğimize göre artık anneler günü hediyesi olarak neler alınacağına dair fikir ve önerilerimize geçebiliriz.

  Anneler Günü İçin Hediye Önerileri

  Pırlanta İnci Kolye
  Pırlanta İnci Kolye

  PIRLANTA İNCİ KOLYE
  Kadınlar her zaman takı takmaktan hoşlanmışlardır.  Annenize olan sevginizi bir inci tanesi gibi saf ve parıltılı ifade etmek isterseniz, pırlanta inci kolyeler tam aradığınız hediye olabilir. Okyanusların dibinde zorluklar yetişen bir istiridye nasıl saflığı ve güzelliği temsil ediyorsa, annenize alacağınız bu  pırtlanta inci kolye de annenize olan duygularınızı ve sevginizi ifade eden zarif bir mucevher.

  Pırlanta Melek Kolye
  Pırlanta Melek Kolye

  PIRLANTA MELEK KOLYE
  Annenize çok şık ve zarif bit takı hediyesi arıyorsanız, üzerinde melek figürü bulunan bu pırlanta kolye annenize verebileceğiniz çok zarif bir anneler günü hediyesi. Bu melek kolye elinde sonsuz sevgiyi temsil eden siyah renkte bir pırlantayı bulunduruyor ve sevginin sonsuz olmasını istediği için kollarını yukarı kaldırmış dua ediyor. Annenizin gurur duyacağı cinste bir hediye olmaya aday.

  Anneler Günü Plaketi
  Anneler Günü Plaketi

  ANNELER GÜNÜNE ÖZEL HEDİYE PLAKET
  Anneye alınabilecek hediye tavsiyelerinde belkide çok özel bir yeri olacak türden bir hediye bashsetmek istiyorum. Kadife kutuda anneler gününe özel plaket. Yıllarda fedakarlık yapan ve sizi büyüten annenize bu verdiği büyük emekleri karşısında gururlanacağı bir hediye verebilirsiniz.  Kişiye özel bu kadife plaket anneler günü için özel bir sürpriz olabilir.

  Canım Annem Kavanozu
  Canım Annem Kavanozu

  CANIM ANNEM KAVANOZU
  Anneler günü hediyesi ne alınır? sorusuna belkide en net cevabı veren bir ürün. İçerisinde annenize itaf edebileceğiniz 365 adet sevgi sözcükleri barındıran bu kavanoz ile onu gururlandırabilir, belkide gözyaşlarına hakim olamayabilir.

  Canım Annem Sepeti
  Canım Annem Sepeti

  CANIM ANNEM HEDİYE SEPETİ
  Her Şeyi sonuna kadar hak eden annelerinize alabileceğiniz çok özel bir hediyedir, anneler için özel hazırlanmış hediye sepetleri. Sizde anneler günü için sıradan ve basmakalıp hediyelerden bıkanlardasanız, Özel kırmızı kadife kutusu içerisinde anneye alınabilecek birbirinden şık hediyelerden olan canım annem yazılı çerçeve, 1 şeklindeki akrilik ödül ve annenize iletebileceğiniz bir not olan bu hediye sepeti çok güzel bir hediye.

  1 YORUM

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.