Anneler Günü Hediyesi Ne Olabilir?

Anneler Günü Hediyesi Ne Olabilir?

  Anneler günü, İster yeni anne olmuş annelerin, isterse uzun yıllar evlatları için çabalamış ve fedakarlık yapmış anneler için uzun yıllar hatırlanacak özel bir gündür. Bu yüzden sizin, annenizin çok değerli evladı olarak onu mutlu edebilecek bir ömür boyu unutmayacağı bir hediye arayışı içerisinde olmanız çok güzel ve çok doğal. Aslında bu yazımızda anneler günü için ona alabileceğiniz birkaç hediye önerisinin dışında o günü daha özel kılacak ve annenizin unutamayacağı bir gün yaşaması için de önerilerde bulunacağım. Bu yüzden ilk olarak ne yapacak olursanız olun, yaptığınız şeyin içten ve yürekten gelmesi, o gün için sadece annenizi düşünerek ve önemseyerek yaptığınız şeyler onun mutlu olması için yetecektir.  Anneler günü hediyesi ne olabilir? diye düşünüyorsanız, işte size anneler günü için hediye seçme aşamasındaki yaşadığınız sıkıntıları çözecek hediye fikirleri.

  Anneler Günü Hediyesi Fikirleri:

  1.İçerisinde Bakım Ve Rahatlatıcı Ürünlerin Olduğu Hediye Sepetleri 

  Anneler için 9 ay karnında taşıdığı evlatlarını dünyaya getirmek,büyütmek,beslemek ve her zor anında yanında olmak zor ve yorucu bir iştir. Bu Yüzden sizler için onca fedakarlığı ve emeği sarfeden annelerinizin yorgunluğunu atabileceği ve kendini melekler kadar rahat ettirecek bir hediye sepeti almayı düşünebilirsiniz. İçerisinde birbirinden özel bakım kremleri, masaj yağları, sadece anneler gününe özel hazırlanmış çikolataları barından hediye sepetleri anneler günü için harika bir hediye fikri olabilir.

  anneye_hediye_sepetianneye_hediye_sepeti-2kahve_keyfi_sepeti

  canim_annem_hediye_sepetibakimli_anneye_sepetmutfak_sever_anneye_sepet

   

  bosluk

  2. O Günü Muazzam Derecede Keyifli Geçirmesini Sağlayın.

  Anneler ev işlerinden, alışverişe gitmekten ve belki de hem işe gidip hem eve vakit ayırmaktan kendilerini ve kişisel bakımlarını unutabilirler.  Sizde anneler gününde annenizi özel hissettirecek ve kendini sıfırlayabileceği bir hediye verebilirsiniz. Bunlar; kişisel bakımları için manikür, pedikür ,masaj ve güzellik salonlarından alabileceğiniz seanslar olabilir. Ya da bakım ürünleri olabilir.

  3. Annenize Çiçek Ve Çikolata Hediye Edin.

  Çiçek ve çikolata fikri kulağa çok sıradan bir fikirmiş gibi gelebilir. Fakat  içeriği, ambalajı ve yapısı değşmiş sıradan çikolata ve çiçekler yerine biraz sonra önereceğim farklı ürünleri görünce fikrinizi değiştirebilir ve harika bir anneler günü hediyesi hazırlatabilirsiniz. Ayrıca hiçbir kadın ne çiçeğe ne de çikolataya hayır diyemez.

  anneler_gunune_ozel_cikolatalarmesaj_iceren_cikolataanneye_ozel_cikolata

   

  bosluk

  4. Anlamlı Sözlerle İşlenmiş Kolyeler Ve Bileklikler

  Açıkça söylemek gerekirse, her kadın takı takmaktan çok hoşlanır. Bu yüzden annenize “anne” temalı ve içerisinde annenize olacak sözcükler ve anlamlar taşıyan kolye ve bileklikleri armağan edebilirsiniz. Üzerinde annenizin ismi yazılı takılar, melek şeklindeki pırlanta kolyeler ve inci takılar  annenizin ömür boyu saklayabileceği çok özel bir hediye olmaya aday.

  pirlanta_inci_kolye melek_anne_kolye kelebek_kolye

  istiridye_icinde_inci_kolyesonsuzluk_kolyemelek_kolye

  annem_kolyecanim_annem_kolyepirlanta_annem_kolye

   

  bosluk

  5. Sadece Anneye Özel Yapılmış Hediyeler

  Anneler günü için birçok firma bu güne özel olacak türden hediyeler üretmekteler. birazdan önereceğim hediyeler haricinden sizde annenize sadece o gün için bir hediye hazırlayabilirsiniz. Hediye alacak kadar yeteri bütçeniz yok ise, En basitinden bir kağıda, işi biraz zorlaştırırsak ahşap bir tahtanın üzerine yazabileceğiniz bir anneler günü şiiri ile kalıcı ve güzel bir hediye verebilirsiniz. Eğer Hediyeniz için emek vermek istemiyor ya da bu konuda yeteneğinizin olmadığını düşünüyorsanız, Aşağıda önerdiğim ürünleri tercih edebilirsiniz.

  canim_annem_kavanozuanneler_gunu_sarkisicanim_annem_saat

   

  bosluk

  6. Kişiselleştirilmiş Farklı ve İlginç Bir Hediye

  Yaratıcı ve ilginç hediyeler her zaman ilgi çekmişlerdir. Bu yüzden anneler günü hediye olarak içerisinde anlamlı sözcüklerin bulunduğu kavanozları, annenizin isminin üzerinde yazılı olduğu mutfak eşyalarını,  kişiye özel olarak hazırlanmış ahşap fotoğraf çerçevelerini ve üzerinde “yılın en iyi annesi” yazılı oskar ödüllerini hediye edebilirsiniz.

  anneye_ozel_merdane kisiye_ozel_bicak_rafi anneler_ozel_bambu_kasiklar

  anneye_ozel_cuzdananneler_gunu_plaketianneler_gunu_cercevesi

  yilin_en_iyi_annesi_oskariyilin_en_iyi_annesi_sertifikaanneye_ozel_kitapı

  canim_annem_kavanozuanneler_gunu_ozel_saatannelere_ozel_dekor

   

  bosluk

  7. Annenize Pasta Yapın!

  Her ne kadar pastalar doğum günleri için hazırlanacak özel temalardan olsa da, Annelerde yılda bir defa kutladıkları bu özel gün için kendilerine yapılmış bir pastayı hak ederler. Üzerine çikolatayla “anneler günün kutlu olsun ” ya da esprili bir mesaj yazarak pastanızın daha şık olmasını da sağlayabilirsiniz.

  8.Annenize Özel Mutfak Gereçleri

  Annenize çok özel mutfak aksesuarları hediye etmeye ne dersiniz? Sadece annenize özel olarak üretilecek kişiye özel mutfak gereçleri ile annenizin çok özel hissetmesini sağlayabilirsiniz.

  kisiye_ozel_merdane kisiye_ozel_kepce_seti isme_ozel_kesme_tahtasi

  makaran_zamanlayici yumurta_kirma_makinesi yumurta_pisirme_makinesi

  isme_ozel_tarif_defteri isme_ozel_mutfak_onlugu super_anne_onluk

  isme_ozel_cay_bardagimesajli_merdaneannelere_ozel_baharatlik

  anneye_akrilik_tepsi anneye_ozel_onluk anneye_ozel_tepsi

  2 YORUMLAR

  1. Bence anneye verilebilecek en güzel hediye şu iki kelimedir:
   SENİ SEVİYORUM.
   Annemiz bizim için çok değerlidir.Bizi en çok seven,hep şevkat
   gösteren annelerimizdir.Bu yüzden annelerimizi üzmeyip bizim de onlara şevkat göstermemiz gerekir!

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.