Anneler Günü Hediyesi

Anneler Günü Hediyesi

  Anneler gününün yaklaşmasına artık 1 aydan az bir süre kaldı ve annelere alınabilecek anneler günü hediyeleri araştırılmaya başlandı. Bizde bu yazımızda anneler günü için en güzel ve en özel hediyeleri bulmaya çalışacağız. Anneye alınabilecek hediye önerilerime başlamadan önce. Hediyetavsiyeleri.com olarak tüm annelerin anneler gününü kutlarım. Bu özel günde annelerimize alacağımız hiçbir hediye onların bizi büyütmek için gösterdiği fedakarlığını ve emeklerini karşılamaz. Çünkü anneler 9 ay karnında taşıdıkları evlatlarını büyütmek, beslemek ve en iyi yerlere gelmemiz için çabaladılar. bir nevi çocuklarını yetiştirmek için yaşadılar. Böyle bir fedakarlığın karşısında maddi yönde alınmış hangi hediye annenin bu emeklerine karşılık ödenebilir? Bu yüzden annelerimizin haklarını hiçbir zaman ödeyemeyiz. Onlar bizden hediye de beklemezler fakat o gün alınabilecek ufak bir anneler günü hediyesi ,gerçekten çok mutlu olmalarını sağlayabilir. Annelere alınabilecek hediye önerilerime geçmeden önce, eğer hediye alacak kadar yeteri bütçeniz yok ise: Annenize o özel günde sarılıp, öpüp o günü kutlamanız dahi ona verilecek en değerli hediyelerden bir tanesi olabilir. Neyse lafı daha fazla uzatmadan anneye hediye fikirlerimi sizlerle paylaşmak istiyorum. Şimdi önereceğim bazı hediyeler kişiye özel sadece annenizin ismini özel olarak hazırlanan hediyelerden olduğundan, yazımı bu kadar erken yazmamın sebebi olan bu ürünlerin yapım aşamasının birkaç gün sürmesi. Bu yüzden hediyenizin anneler gününden önce elinize geçmesini istiyorsanız, incelediğiniz ürünleri erkenden sipariş vererek o gün annenize mahcup olmayın!

  Anneler Gününe Özel Masaüstü Dekorlar

  anneler günü hediyesi

  Annenize olan o büyük sevginizi, ona olan hislerinizi hediyeleştirmek sizin elinizde. İşte anneler gününde annenize olan sevginizi gösterebileceğiniz çok şık bir hediye önerisi. Annenize bu özel günde akrilik olarak hazırlanan masaüstüne koyabilecekleri dekorlardan hediye edebilirsiniz. Her ne kadar çok şık gözüken bir hediye olarak gözükse de sadece şıklığı değil üzerine istediğiniz bir şiiri, mesajı ya da annenize iletmek istediğiniz bir yazıyı üzerine yazdırarak kişiye özel bir hediye hazırlatmış olabilirsiniz. Şimdi önereceğim 3 adet akrilik masaüstü dekoru 09 Mayıs 2021 anneler gününde anneye alınabilecek çok özel bir anneler günü hediyesi olmaya aday.

  bosluk

  Anneler Gününe Özel Plaket Ve Sertifikalar.

  anneler günü hediyesi

  Şimdi önereceğim hediyeler, hem ilginç hem de çok farklı bir hediye olmaya aday.  Üzerine annenizle ilgili bilgileri yazdırabileceğiniz sertifikalar ve ödüller. Düşünsenize oskar ödülü üzerinde annenizin ismi ve altında “yılın en iyi annesi” yazıyor. Anneniz gördüğünde gerçekten çok şaşıracaktır. Ya da bir sertifika üzerinde aynı şekilde “yılın en hamarat annesi” , “yılın en güzel annesi” tarzında mesajlar var. Annenizin sizin için gösterdiği emekleri ve fedakarlıkları takdir edebilmeniz için biçilmiş kaftan bir anneler günü hediyesi.

  bosluk

  Annelere Özel Hazırlanmış Hediye Sepetleri

  anneler günü hediyesi

  Her şeyin en kıymetlisini ve en güzelini hak eden annelere hediye seçmekte zorlanıyorsanız, onlara alınabilecek en mantıklı seçeneklerden bir tanesi de annelerin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanmış ve çok şık paketlenmiş hediye sepetleridir.  Şimdi önereceğim 3 adet farklı hediye sepeti ve her birinin özellikleri birbirinden farklı. Eğer hamarat ve mutfağa düşkün annelerine hediye sepeti alacaksanız, içerisinde mutfak gereçlerinin olduğu sepeti alabilirsiniz. Eğer annenize hediyenizle birlikte ödül de vermek isterseniz “canım annem temalı” hediye sepetini seçebilirsiniz. En son olarak da bakımına ve süse düşkün anneler için içerisinde bakım ürünlerinin olduğu sepeti alarak annenize çok şık bir anneler günü hediyesi verebilirsiniz.

  bosluk

  Anneler Gününe Özel Dekoratif Çerçeveler

  anneler günü hediyesi

  Hem anneler günü hediyesi, hem de dekoratif bir ev hediyesi. Üzerine istediğiniz bir yazıyı,şiiri  ya da sadece annenize hitap edecek kısa sözleri yazdırabileceğiniz ahşap fotoğraf çerçevesi. İçerisine tüm ailenin beraber çekilmiş bir fotoğrafını koyarak annenize hediye edebilirsiniz. Çektiğimiz fotoğrafların ve başımızdan geçen anıların ilerde çok değerli olmasının sebebi, bize sevdiklerimiz hatırlatmasıdır.  Bizler için karşılık beklemeden her fedakarlığı göstermiş ve bizlere gerçek sevginin ne olduğunu gösteren annelerimiz için de fotoğraflar çok değerlidir. Bu özel insan için anneler gününe özel olarak tasarlanmış ahşap çerçeveler yaklaşan anneler günü için çok anlamlı bir hediye olmaya aday.  İçerisine sizin bebekliğinizde annenizle beraber çekildiğiniz bir fotoğrafınızı koyarak annenize hediye edebilir ve onu bu özel günde az da olsa duygulandırabilirsiniz.

  bosluk

  Anneler Günü İçin Tasarlanmış Duvar Saatleri

  anneler günü hediyesi

  Anneye özel mesaj yazılan duvar saatleri ile anneler gününde annenize söyleyemediğiniz sevgi dolu sözcükleri ifade edin.  9 ay karnında taşı, besle, büyüt, okut, çamaşırını yıka, ütüsünü yap, yemeğini yap, hastaysa başında sabahlara kadar bekle. Anlayacağınız annelik çok zor zanaat. İşte sizde sizler için saçını süpürge eden annelerinize bu anneler günü özel bir hediye arayışındaysanız.  Sizler için 3 adet mesajlı duvar saatini seçtim.  Anneniz için kalbinizden geçen en güzel sevgi sözcüklerini üzerine işletebileceğiniz bu saat ile anneniz evde iş yaparken her saate baktığında sizi hatırlasın ve mutluluktan yorgunluğu azalsın.

  bosluk

  Kişiye Özel Bayan Deri Cüzdan Hediyesi

  anneler günü hediyesi

  Yaklaşan anneler gününde annenizin ismine özel olarak tasarlanmış bir cüzdan hediye etmek ister misiniz? Şık, kullanışlı ve sade tasarımıyla anneler gününde annenize hediye ederek, yıllarca içerisinde kartlarını paralarını ve diğer değerli eşyalarını taşıyabileceği bir hediye verebilirsiniz. Ayrıca adı üstünde isme özel olduğu için annenizin kendisini özel hissetmesini sağlayacak tarzda da bir hediye olabilir.

  Bu ürünler Bikolihediye sitesinden alıntı yapılmıştır.

  YORUM YOK

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.