Anneler Günü İçin Hediyeler

Anneler Günü İçin Hediyeler

  Yazıma başlamadan evvel sizlere bu anneler gününün 12 mayıs pazar günü kutlanacağını haber vermek istiyorum.  Peki anneler gününün kutlanma sebebi nedir? Bu gün öyle bir gündür ki, bizleri 9 ay karnında taşıyan ,her türlü sorumluluğu alan,fedakarlıktan hiçbir zaman kaçmayan, koruyan kollayan ve her zor anımızda yanımızda olan annelerimize adanmış bir gün olduğundan kutlanıyor. Bizde çocukları için yaşayan annelerimizin anneler gününü tüm hediyetavsiyeleri.com ailesi olarak en içten dileklerimizle kutluyor ve anneler günlerinin çok güzel geçmesini diliyoruz. Şimdi asıl mesele olan kuru kuru kutlamamızı yaptıktan sonra anneler gününde kutlamanın yanında alınabilecek en güzel hediyelerini paylaşmaya.Anneler için en hayatlarındaki en önemli varlık evlatlarıysa, yine eminiz ki sizin üzerinizde karşılığı ödenmeyecek kadar büyük emeği olan annelerinize teşekkürlerinizi sunacak bir anneler günü hediyesi alacağınızdır.  Bu yüzden anneye hediye alınacaksa bu hediyenin mutlaka kalpten ve içten gelmesi gerektiğine inanıyoruz. Aslında annelere verilebilecek en büyük hediye ona layık bir evlat olmaktır. Neyse lafı çok daha fazla uzatmadan 9 Mayıs 2021 anneler gününde anneniz için hala hediye seçemediyseniz ve bizi bulduysanız gerçekten çok şanslısınız. Çünkü binlerce anneler günü hediyesi arasından büyük bir özenle seçtiğimiz hediyeler ile annenize hediye konusundaki yaşadığınız kararsızlıklar kesinlikle son bulacak. Anneler dünya üzerindeki en özel varlıklar olduklarından bizde bu yazımızda ağırlıkla kişiye özel anneler günü hediyelerine yer verdik. Bu hediyeler ya annenizin resmine ya adına soyadına ya ona iletebilecek size ait bir mesaja dayalı olduklarından çok özel hediyelerdendir. Lafı yeterince uzattık artık daha fazla zaman kaybetmeden anneler günü için hediye önerilerimize geçebiliriz.

  anneme_sevgi_kulesi
  Anneye Sevgi Kulesi

  ANNEYE SEVGİ KULESİ
  Aslında sevgililere özel olarak üretilmiş olan seni her şeyden çok seviyorum kulesi artık anneler gününe özel olarak tasarlanmıştır.  İçerisinde; çikolata, mum  ve altın melek kolye gibi birbirinden eşşiz hediyeler olan bu sevgi kulesi ise annenize çok tatlı bir hediye verebilirsiniz. 4 adet kutudan oluşan ve her bir kutu üzerinde ayrı sözcüklerle seni her şeyden çok seviyorum yazısıyla annenize unutmayacağı bir anneler günü hediyesi verebilirsiniz.

  Anneye Sihirli Bardak
  Anneye Sihirli Bardak

  ANNELER GÜNÜNE SİHİRLİ BARDAK
  Her anne ilginç hediyelerden hoşlanmaz bu yüzden annenize hem kullanışlı hem de şaşırtıcı bir hediye vermek istiyorsanız anneler gününe özel olarak üretilmiş resim baskılı sihirli kupaları hediye edebilirsiniz.  Bardak soğukken ve rafta dururken sıradan siyah bardaklar gibi gözükse de içerisine sıcak bir içecek koyulduğunda kupa ısınarak altına gizlenmiş annenize ait fotoğraf çıkıyor. Gerçekten çok ilginç bir anneler günü hediyesi.

  Annelik Sertifikası
  Annelik Sertifikası

  ANNELER GÜNÜNE ÖZEL ANNELİK SERTİFİKASI
  Sizi 9 ay karnında taşıyan ,besleyen, büyüten ve koruyup kollayan annenize göstermiş olduğu bu üstün fedakarlık ve emeklerinden dolayı takdir edebileceğiniz bir anneler günü hediyesi verebilirsiniz. Bu kişiye özel hayat üniversitesinden mezun olmuş sertifika ile annenizi çok mutlu edebilirsiniz. Ayrıca üzerine tarihi ve kendi adınızı da ekleyerek annenize çok özel bir sertifika vererek gururlandırabilirsiniz.

  Dantel örgülü duvar saati
  Dantel örgülü duvar saat

  ANNELER GÜNÜNE ÖZEL DUVAR SAATİ
  Her ne kadar dantelin modası geçmiş olsa da bazı anneler için dantel vazgeçilmez bir ev aksesuarıdır.  Kişiye özel olarak hazırlanmış bu anneler günü duvar saatleri de annenizin vazgeçilmez aksesuarlarından olan dantel örgülere yeni bir boyut getiriyor. Sanki üzerinde dantel örülmüş gibi gözüken bu saatler sizi kucağına aldığı ilk günden beri bir dantel zarifliğinde büyüten annelere alınabilecek çok ideal bir hediye seçeneği.

  Kadife Kutuda Plaket
  Kadife Kutuda Plaket

  ANNELER GÜNÜNE ÖZEL HEDİYE PLAKET
  Anneye alınabilecek hediye tavsiyelerinde belki de çok özel bir yeri olacak türden bir hediye bahsetmek istiyorum. Kadife kutuda anneler gününe özel plaket. Yıllarca fedakarlık yapan ve sizi büyüten annenize bu verdiği büyük emekleri karşısında gururlanacağı bir hediye verebilirsiniz.  Kişiye özel bu kadife plaket anneler günü için özel bir sürpriz olabilir.

  Canım Annem Kavanozu
  Canım Annem Kavanozu

  CANIM ANNEM KAVANOZU
  Anneler günü hediyesi ne alınır? sorusuna belki de en net cevabı veren bir ürün. İçerisinde annenize itaf edebileceğiniz 365 adet sevgi sözcükleri barındıran bu kavanoz ile onu gururlandırabilir, belki de gözyaşlarına hakim olamayabilir.

  Pırlanta Melek Kolye
  Pırlanta Melek Kolye

  PIRLANTA MELEK KOLYE
  Annenize çok şık ve zarif bit takı hediyesi arıyorsanız, üzerinde melek figürü bulunan bu pırlanta kolye annenize verebileceğiniz çok zarif bir anneler günü hediyesi. Bu melek kolye elinde sonsuz sevgiyi temsil eden siyah renkte bir pırlantayı bulunduruyor ve sevginin sonsuz olmasını istediği için kollarını yukarı kaldırmış dua ediyor. Annenizin gurur duyacağı cinste bir hediye olmaya aday.

  Kişiye Özel Bayan Cüzdan
  Kişiye Özel Bayan Cüzdan

  ANNEYE İSME ÖZEL DERİ CÜZDAN
  Birbirinden farklı ve özenle dizayn edilmiş bu kişiye özel cüzdanlar ile annenizi anneler gününde mutlu edebilirsiniz. Kişiye Özel Bayan Cüzdanı ile anneler gününde annenizi veya kayınvalidenizi ödüllendirebilir. İsterseniz de özel bir günde eşinize veya sevgilinize üzerinde isminin yazılı olduğu bu çok özel cüzdanları hediye edebilirsiniz.

  Anneme Sevgi Kulesi
  Anneme Sevgi Kulesi

  ANNEME SEVGİ KULESİ
  Anneme Sevgi Kulesi ile annenize tatlı mı tatlı özel mi özel bir hediye verebilirsiniz. Anneme Sevgi Kulesi içerlerinde çikolata, mum, ayna ve altın melek kolye bulunan üzerinde seni her şeyden çok seviyorum yazan 4 kutudan oluşmaktadır. Üzerinde seni her şeyden çok seviyorum yazan 4 tane kutudan oluşan Anneme Sevgi Kulesi ile annenizin yüzünü güldürebilir, ağzını tatlandırabilir ve unutamayacağı bir anneler günü geçirmesini sağlayabilirsiniz.

   

  YORUM YOK

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.