Anneler Günü Mesajları

Anneler Günü Mesajları

  Anneler günü yaklaşıyor ve anneler günü hediyesi olarak ne alacağınıza karar verdiniz fakat hediyenizin üzerine,annenizi etkileyecek etkileyici bir anneler günü mesajı bulamadıysanız, bu makalemizde bulabileceksiniz. Annenizi özel hissettirmek her zaman aldığınız hediyeler ile olmayabilir. Bazen kısacık bir not ya da yanağına kondurduğunuz bir öpücük en değerli hediyelerden bile çok daha değerlidir. Bu yüzden hediyenizin yanında mutlaka kısa da olsa bir şiir ya da kısa mesaj yazmanız hediyenizin çok daha etkileyici olmasını sağlayabilir.

  Anneler gününde annelerimiz bizden almak istediği en güzel hediye onların yanında olmamız ve onları mutlu edecek ,ona olan sevgimizi gösterecek güzel sözlerdir. Hediyelerinde olmazsa olmazı annelerimizin bizler için ne kadar değerli olduğunu gösteren anneler günü kutlama mesajlarıdır. Fakat neyazıkki internet gibi engin bir denizde , anneler günü mesajları ile igili bilgi çok fazla değil. Bizde hediyetavsiyeleri.com olarak hem internetten bulduğumuz mesajları ,anneler gününe özel olacak şekilde harmanladık hemde uzun uzun düşünerek çok etkileyici mesajlar ürettik.  Anneler günü hediyenizin çok daha etkileyici ve annenize olan sevginizi göstereceğiniz anneler günü kutlama mesajlarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

  1. Beniz besleyip büyüttün, her zaman yanımda oldun , verdiğin sevgiyle tüm dünyam çiçek açtı. Anneler günün kutlu olsun annecim.
  2. Fedakarlığı,şevkati ve karşılıksız sevgiyi bana anlat desen hiç düşünmeden “Anne” derdim. Anneler günün kutlu olsun canım annem.
  3. Bu evrendeki en güzel dayanağım,en güvenli sığınagım sensin annecim. Benim annem olman benim için en büyük şans. Seni çok seviyorum..
  4. Sen evimizin prensesi, en değerli varlığımız. Anneler günün kutlu olsun anneciğim..
  5. Sen hayatımın pusulası oldun. Nereye gitsem yol göstericim oldun. Her zaman doğru yolu seninle buldum. Seni çok seviyorum annem..
  6. Doğduğumdan beri her zaman yanımda,her günümde her saniyemdesin. Sen benim için çok özelsin biricik annem. Anneler günün kutlu olsun.
  7. Dünyadaki en güzel,en şevkatli,en fedakar annesine sevgilerimle…
  8. Beni 9 ay karnında taşıyan, doğduğumda ilk sesimi duyan,dünyanın en özel varlığısın annecim. Anneler günün kutlu olsun.

  YORUM YOK

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.