Anneler Gününe Özel Takı Hediyeleri

Anneler Gününe Özel Takı Hediyeleri

  Takıya hiçbir kadın hayır diyemez. Heleki mücevher kelimesini telafuz ederseniz, annelerde dahil olmak üzere tüm kadınlar için akan sular durur… Bu takı ister emistasyon bir kolye ucu olsun, isterse paha biçilemez bir pırlanta küpe seti…  Asıl önemli olan anneler günü hediyesi olarak neyi değil ne hediye almayı düşündüğünüzdür. Son senelerde “inci” ile ilgili çok farklı seçeneklerde ve ilginçlikte hediyeler raflarda yerlerini almaya başladı. İncinin bu kadar popüler bir hediye olmasının sebebi de içinde sakladığı derin anlam ve renklerine yansıttığı işlevselliktir. Annemize anneler günü hediyesi baktığımıza göre sağlığın ,aklın ve zerafetin temsilcisi olan bembeyaz bir inci kolye seti ile ona olan sevgimizi gösterebiliriz.  Şimdi önereceğim gerçek istiridye içerisinden çıkartarak annenize sunabileceğiniz hediyeler anneler gününe özel çok orjinal hediye seçeneklerinden birisi olabilirler.

  istiridye_icinde_inci_kolyepirlanta_inci_kolyemelek_anne_kolye

  sonsuzluk_kolye

   

  bosluk

  İsme Özel Tasarım Kolyeler

  Annenizin ismine özel olarak hazırlatabileceğiniz kolyeler ve bilekliklerde anneler günü için çok şık hediye seçeneklerinden olabilir.  İster gümüş , ister altın olsun üzerine annenizin ismini ya da siz değerli evlatlarının isimlerinin yazılı olduğu kolyeler ve bileklikler annenize bu özel gün için çok özel bir armağan olma yolunda en büyük adaylardan birtanesi. İşte isme özel bayan koly ve bileklik örnekleri:

  diger_kolye_hediyeleri

  Anneler Gününe Özel Takı Setleri

  Pırlanta ve altın seçenekleri sizin bütçenizi zorluyorsa, kolye,bileklik,küpe gibi gümüş setleri tercih edebilirsiniz. Hem şık ve özel kutuları içerisinde satılan bu setler ile anneler günü için annenize olan sevginizi kaliteli ve özen gösterilmiş bir hediye ile sunabilirsiniz.

  anneler_gunune_ozeltaki_setleri

  Kendiniz de Tasarlayabilirsiniz

  Takı tasarımının yaygınlaşması ve pek çok kişi tarafından tercih edilir bir hobi haline gelmesi ile birlikte takı malzemeleri satan dükkanlar da sayıca fazlalaştı. Anneler gününde annenize kendi ellerinizle hazırladığınız bir takı hediye etmek için bu mağazalardan birine uğrayabilir, oradaki satış yetkililerinin de yönlendirmesi seçeceğiniz malzemeleri kendi tasarım gücünüzle düzenleyerek annenize anneler günü hediyenizi kendi ellerinizle hazırlayabilirsiniz. Hatta yarı değerli taşlar kullanarak hediyenize farklı bir değer de yükleyebilirsiniz.

  BENZER KONULAR

  YORUM YOK

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.