Arkadaşım Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı

Arkadaşım Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı

  Arkadaşa hediye ne alsam ne hediye alsam diye düşündüğünüzü görür gibiyiz. Özellikle yakın arkadaşa hediye almak biraz daha zor olabilir. O sizin için çok değerli bir dost ve siz ona bunu göstermek ve yaşatmak isterseniz o halde Arkadaşım Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabını alabilirsiniz. En yakın dostunuza duygularınızı bu denli açmak ve ona yansıtmak bizce arkadaşlığın en güzel anısı olacaktır.

  Arkadaşım Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı

  Arkadaşım Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabının içini sizler dolduruyor olacaksınız. Yer yer resimlenen fotolar ile yazılar ile kitap çok daha anlam kazanıyor olacak. Bu kitabı biraz erken sipariş verip, hediye edeceğiniz güne kadar en içten duygularınızı yazabilirsiniz. Böylesine bir hediye almak dostunuzu fazlası ile mutlu ve özel hissettirecektir.

  Arkadaşım Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı

  En yakın arkadaşa hediye, kankaya hediye almak istiyorum diyenler için Arkadaşım Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı yanı başınızda olacak. Bakalım sizin duygularınız bu kitaba nasıl yansıyacak arkadaşınızın duygularında nasıl yer bulacak. Kim böyle bir hediyeyi en yakın dostundan almak istemez ki? Arkadaş temalı hediyeler arasında yer alan bu özel kitap aynı gün kargo yapılacak ve hızlı bir şekilde elinize ulaşıyor olacak.

  Arkadaşım Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı

  Arkadaşım Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı

  1 -) Teknik Özellikler; 16 x 12 cm ölçülerindedir. 96 sayfadan oluşmaktadır. 120 gr kaliteli mat kuşe kağıtlara sahiptir.
  2 -) Defter sayfalarında çeşitli illustrasyonlar ve arkadaşlık üzerinde kurgulanmış resimler yer almaktadır.
  3 -) Kitaptaki soruların bazıları “X” veya Tik işareti ile cevaplayabileceğiniz sorulardan, bazıları ise —-boşluk doldurma yöntemi ile cevaplayabileceğiniz sorulardan oluşmaktadır.
  4 -) Kaliteli sert kapağı bulunan kitabın üzerinde Arkadaşım Hakkında Sevdiğim Şeyler Yazısı yer almaktadır.
  5 -) Bu kitap hafta içi saat 14:00’a kadar verilecek siparişlerde AYNI GÜN KARGOYA teslim edilmektedir.

  YORUM YOK

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.