Aşçı ve Ev Hanımlarına Özel Mutfak Önlükleri

Aşçı ve Ev Hanımlarına Özel Mutfak Önlükleri

  Bugünkü makalemizde aşçılara ve mutfakta harikalar yaratan beylere / bayanlara alınabilecek birbirinden özel tasarıma sahip kişiye özel mutfak önlüklerini inceleyeceğiz.  Yemek yapmak başlı başına bir disiplin işidir.  Gerekli malzemeler eksiksiz olarak tedarik edilir , ön hazırlıklar yapılır ve önlük giyilip kollar sıvanarak yemek yapma işlemine geçilir. Aslında farkettiyseniz yemek yapmayı profesyonel halde yapan aşçılar kesinlikle mutfak önlüklerini ve şapkalarını takmadan yemek yapma işlemine başlamazlar. Her bir aşçının kendisine ait tertemiz beyaz bir mutfak önlüğü vardır.  Buyüzden aşçı sevdiklerinize ya da evde tam bir profesyonel aşçı kıvamında yemek yapan beylere ve bayanlara hediye edebileceğiniz mutfak önlüklerini sizler için araştırdık. Kimisi kadınlar günü gibi özel bir gün için tasarlanmış, kimisi mutfakta megolamanlığını gösteren kibirli aşçılar için olsada,  herkesime ayak uyduracak türde mutfak önlüklerini bu yazımızın devamında bulabileceğinize emin olabilirsiniz.  Daha fazla lafı uzatmadan sizleri farklı tasarımlara sahip kişiye özel mutfak önlükleri ile başbaşa bırakıyorum.

  nokta

  Erkeklere özel isim yazılı mutfak önlüğü
  Erkeklere özel isim yazılı mutfak önlüğü

  ERKEKLERE ÖZEL İSİM YAZILI MUTFAK ÖNLÜĞÜ
  Genelde çoğu ev hanımı, kocalarının ya da sevgililerinin mutfağa girip birşeyler hazırlamasını çok da istemezler. Çünkü erkekler bayanlar kadar tertipli düzenli çalışmadıklarından yemek yapayım derken daha çok mutfağı batırırlar. Fakat bazı erkekler vardır ki ; mutfakta benim diyen bayanlara taş çıkartır. Eğer sizinde söz konusu yemek olduğunda eline su dökemeyecek son derece yetenekli bir eşiniz varsa, yaptığı birbirinden güzel yemekler için hem teşekkür hemde takdir mayetinde bu erkeklere özel mutfak önlüğünü alabilirsiniz.
  fiyat-bilgisi-icin-tikla

  nokta

  Bayanlara özel fotoğraf baskılı mutfak önlüğü
  Bayanlara özel fotoğraf baskılı mutfak önlüğü

  BAYANLARA ÖZEL FOTOĞRAFLI MUTFAK ÖNLÜĞÜ
  Börekler, dolmalar , birbirinden leziz tatlılar ve yemekler! 10 parmağında 10 marifet bu kadın bir şahane! dediğiniz anneniz ya da eşiniz varsa ; ona mutfağın sultanı olduğunu hissettirecek ve bugüne kadar size yapmış olduğu birbirinden leziz yemekler için teşekkürlerinizi sunacağınız fotoğraf baskılı bu mutfak önlüğünü alabilirsiniz.  Mutfak önlüğü üzerine fotoğraf süblimasyon baskı tekniğiyle basıldığından sürekli yıkamada rengi atmayacak şekildedir.
  fiyat-bilgisi-icin-tikla

  nokta

  Yılın gurme aşçısına mutfak önlüğü
  Yılın gurme aşçısına mutfak önlüğü

  YILIN GURME AŞÇISINA MUTFAK ÖNLÜĞÜ
  Her aşçıda azda olsa megolamanlık ve kibir vardır.  Yaptığı ve emek verdiği yemek üzerinden takdir toplamak ve övgüler almak ister. Fakat yapılan yemek ister iyi isterse kötü olsun yemeği yapan kişi kırılmasın diye yemeğin her zaman “mükemmel” olduğu söylenir. Fakat bazı aşçılar vardırki yaptıkları yemekler gerçekten gurmelik ister ve takdir etmemek olanaksızdır. İşte sizinde söz konusu yemek dendiğinde gurmeliği ve becerisi tartışılmaz bir aşçı tanıdığınız varsa “Yılın GURME aşçısı” mutfak önlüğünü hediye edebilirsiniz.
  fiyat-bilgisi-icin-tikla

  nokta

  Kişiye özel aşçının kuralları mutfak önlüğü
  Kişiye özel aşçının kuralları mutfak önlüğü

  KİŞİYE ÖZEL AŞÇININ MUTFAK KURALLARI ÖNLÜĞÜ
  Yemek yapma konusu son derece ciddi bir iştir. Kesinlikle cıvıklığı ve sorumsuzluğu kaldırmaz. Bu yüzden birçok profesyonel aşçının mutfaklarında kendi koydukları bazı kurallar vardır. Bunların başında giyim temizliği ve kişisel temizliktir. Hijyen ve temizlik mutfakta aşçıların her zaman birinci kuralıdır. Fakat mutfak kuralları sadece bununla sınırlı değildir. Bazı aşçıların listeler halinde kuralları vardır. Eğer sizinde söz konusu disiplin olduğunda aklınıza gelen bir aşçı arkadaşınız varsa, üzerinde 4 farklı aşçı kuralı yazılı bu mutfak önlüğünü alabilirsiniz.
  fiyat-bilgisi-icin-tikla

  nokta

  Kadınlar gününe özel mutfak önlüğü
  Kadınlar gününe özel mutfak önlüğü

  KADINLAR GÜNÜNE ÖZEL MUTFAK ÖNLÜĞÜ
  Sevgilinizin, eşinizin ya da annenizin yaptığı lezzetli yemeklerin sırrı , onu aşkla var sevgiyle hazırlamasından geçer. Sizin için en leziz yemekleri, en nefis poğaca ve börekleri yorulmadan ve usanmadan yapan mutfağınızın sultanına kadınlar gününde ,ismini ve kadınlar günü mesajınızı taşıyan bu mutfak önlüğünü hediye edebilirsiniz.
  fiyat-bilgisi-icin-tikla

  nokta

  Yılbaşına özel mutfak önlüğü
  Yılbaşına özel mutfak önlüğü

  YILBAŞINA ÖZEL MUTFAK ÖNLÜĞÜ
  “Can boğazdan gelir” felsefesini benimsemiş hem yemek yemeyi hemde yemek yapmayı seven arkadaşlarınıza yeni yıl hediyesimi arıyorsunuz? O zaman Üzerinde yılın en iyi ahçısı yazılı kişiselleştirilebilecen bu mutfak önlüğü tam size göre. Yılbaşına özel mutfak önlüğü pamuk-polyester kumaştan yapılmakta olup, süblimasyon baskı tekniğiyle hazırlanmıştır. Bu yüzden kumaş ve baskı kalitesi üst seviyedir. 40-80 derece sıcaklıklarda sıklıkla yıkanmaya elverişlidir.
  fiyat-bilgisi-icin-tikla

  nokta

  Kimyacılara özel mutfak önlüğü
  Kimyacılara özel mutfak önlüğü

  KİMYACILARA ÖZEL MUTFAK ÖNLÜĞÜ
  Deney tüpleri ve kimyasal maddeler, kimyacıların sürekli kullandıkları ve meslekleriyle özdeşleşmiş simgelerdir. Bu mutfak önlüğü de kimya öğretmenlerini ve kimya ile uğraşan mühendisler için özel hazırlanmış. İster mutfakta yemek yaparken isterse de labaratuar da deney yaparken kullanılsın son derece şık ve tamamen kişiye özel.
  fiyat-bilgisi-icin-tikla

   

  BENZER KONULAR

  YORUM YOK

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.