Aşkınızı Özel Dövme ile Anlatın

Aşkınızı Özel Dövme ile Anlatın

  Mutlu ve harika bir ilişkiniz var. Bunu daha da daha da pekiştirmek ve herkese de kolayca anlatmak istiyorsunuz. Peki bu durumda ne yaparsınız? Elbette dövme. İster nişan yüzüğü olarak onun ismi dövdürün, ister herhangi bir noktanıza onun ismini, ister onun hakkında ip ucu veren bir sembolü. Kısaca onun hoşuna gidecek ve aşkınızı temsil edecek bir dövme tam anlamı ile doğru karar olabilir. O halde gelin aşıkların yaptırdığı en güze dövmeleri beraber inceleyelim. Belki de sizler de feyz alır ve ona güzel bir sürpriz yapmaya hazırlanırsınız.

   

  YÜZÜK PARMAĞI DÖVMELERİ

  sevgili dövmeleri

  Yüzük yerine dövme yapmak? Kulağa hoş geliyor mu? Hem kadınlar hem de erkekler özellikle son yıllarda parmağa dövme yaptırmaya başladılar. Bazen flört aşamasında, bazen de evlilik sırasında. Kısaca ona aslında sen benim kaderimsin ve seni tenime kazdım mesajını vermiş oluyorsunuz.

  sevgili dövmeleri

  Bu sebeple bunu en güzel anlatacağınız kısım da yüzük parmağınız oluyor.

  sevgili dövmeleri

  Yüzük dövme modeline kendiniz karar verebilir ve ister sadece kendiniz, isterseniz de beraber yaptırabilirsiniz.

   

  BİRBİRİNİ TAMAMLAYAN DÖVMELER

  sevgili dövmeleri

  Aşıkların yaptıracağı dövmelerde birbirini tamamlamalı öyle değil mi? Tek başına iken anlamsız ama yan yana geldiğinizde anlam oluşturacak harika bir dövme de tasarlayabilirsiniz.

  sevgili dövmeleri

  Bu yazıyı okurken nasıl yani dediğinizi duyar gibiyiz.

  sevgili dövmeleri

  Örneklerimize baktığınız zaman zaten hemen anlayacaksınız ve bizce bu fikri mutlaka ona hafif bir çıtlatmak isteyeceksiniz.

  sevgili dövmeleri

  Herkesin ilk gördüğünde şaşıracağı ama hayran kalacağı bir dövme sanatı olabilir.

  İsmini kazıyın

  sevgili dövmeleri

  Hiç bu kadar aksiyona gerek kalmadan, sadece onun adını kendinize kazıyabilirsiniz. İsterseniz sadece baş harflerini, isterseniz de adının tümünü istediğiniz boyutlarda dövme olarak yaptırabilirsiniz.

  sevgili dövmeleri

  Özellikle karşı taraf için bu oldukça büyük bir jest olacaktır. Görünen bir bölgenize ya da kıyafet altında kalan bir kısma yaptırabilirsiniz bu tamamen size kalmış bir durum.

   

  EMİN MİSİNİZ?

  sevgili dövmeleri

  Bu kadar konuştuk konuştuk örnekler sunduk ama sıra geldi emin misiniz sorusunu sormaya. Evet biliyoruz tam kendinize bu konu için biraz daha cesaret arıyor olabilirsiniz ve bizler de bunu sağlamış olabiliriz ama yine de kendinize emin misiniz sorusunu sordurmak istiyoruz. Aşkınızı ona anlatmanın en romantik kısmı bu olsa gerek ama yine de pişman olacağınız şeyleri yapmaktan da kaçınmalısınız. Yaptırıp sonrasında sileceğiniz bir dövme yerine, tam anlamı ile kendinizden ve aşkınızdan emin olarak dövmeniz için kararınızı verebilirsiniz.

  YORUM YOK

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.