Ateşli Görevler Erotik Oyun Kutusu

erotik oyunlar

Sevgililer için bir noktadan sonra birlikteliğin tek düze devam etmesi tartışmasız olmaktadır. Şayet sizler de aşk hayatınızda heyecanın bundan böyle usul usul yok olduğunu görüyorsanız buna daha fazla ilgisiz kalmamalısınız. İşte size rutin devam eden ilişkinizi tatsız tuzsuz olmaktan kurtaracak ateşli görevler oyunu. İçinde 50’si erkek 50’si kadınlar için olmak üzere toplam 100 adet erotik cinsel içerikli görevler yer alan bu oyunla rutin giden ilişkinize taptaze bir soluk kazandırabileceksiniz. 100 adet erotik görevin yer aldığı kışkırtıcı erotik içerikli mesajları bulunuyor. Hatta ürün kutusu içinde bir de karanlıkta bile parlayabilme özelliğine sahip kamasutra pozisyon zarları yer alıyor. Cinsel hayatınızı neşeli aktivitelerle hareketlendirmek ve gecelerinizi renklendirmek için sizler de ateşli görevler oyunundan zaman kaybetmeden faydalanabilirsiniz. Partnerinize sürpriz hazırlamak dilediğiniz bütün özel günlerinizde sevgililer günü yıl dönümü ya da yılbaşında (ki bu günlerin başında bizlerin aklımıza bilhassa yeni yıl akşamı gelmektedir. Ateşli görevler erotik kutusu heyecanlandırıcı bir hediye olma özelliği ile sevgilinizin ayaklarını yerden keseceksiniz.

erotik oyunlar

fiyat bilgisi

Seksi ateşli görevler oyunu havalı kutusu ve heyecanlandırıcı erotik oyunlarıyla hem size hem de partnerinize aşk hayatınızı canlandıracak soluksuz bir eğlence vaat ediyor.

erotik oyunlar

O halde erotik görevler oyunu nasıl oynanıyor?. Ateşli görevler oyun kutusu içinde toplam 100 adet aşıklara bağlı olarak erotik vazife yükleyen mesajlar ve 2 adet karanlıkta ışıldayan kamasutra cinsel pozisyon zarları yer almaktadır. Oyunun oynanması ise bir hayli basit. Bu tutkulu oyun şöyle oynanmaktadır.

erotik oyunlar

*** Siyah renkte olan erotik görev kartları erkek içindir. Kırmızı renkte olan vazife kartları ise bayan içindir. Çiftlerden erkek ya da bayan kendi modeline uygun olarak 50 adet vazife kartları arasından bir herhangi bir kart çekiyor. Kartın ardında yazılı olan görevi ise noksansız bir biçimde partneri üstünde deniyor ya da yerine getiriyor.

*** Görevini başarıyla tamamlandıktan sonra sıra bu sefer başka partnere geliyor. O da kendi modeline uygun olarak görev kartları arasından bir kart çekiyor ve hiçbir şart ileri sürmeden bu görevi eksiksiz bir şekilde yerine getiriyor.

erotik oyunlar

Gördüğünüz gibi bu heyecanlandırıcı oyunu oynamak hayli kolaymış. Gecelerinize renk katmak sevgiliniz için sürpriz hazırlamak ya da heyecanlandırıcı aşk oyunları oynamak için, sizler de bu güzel oyunu hemen bu gece denemeye start verebilirsiniz.

Ateşli Erotik Görevler Oyununu Gizli Şekilde Nasıl Satın Alabilirim?

erotik oyunlar

Bu farklı ürün hakkında olarak büyük bir olasılıkla en çok merak edilen konu sipariş verildiği takdirde saklı olarak kutu içinde gönderilip gönderilmeyeceği soruları olmaktadır. Hiç merak etmeyin! Erotik görevler oyununu sipariş verdiğinizde hiçbir kimse satın aldığınız kutunun içinde ne olduğunu asla bilemezler. Ürünü sipariş vermeniz durumunda kapalı kutu içinde güvenli bir biçimde adresinize gönderilecek ve bu şekilde partnerinize benzersiz bir sürpriz olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir