Babalar Günü Hediyeleri

Babalar Günü Hediyeleri

  2013 yılı Babalar günü için, Babalara alınabilecek şık, kullanışlı ve ilginç hediyeler ile En güzel Babalar günü hediyesi için siz değerli hediyetavsiyeleri.com okurlarına hediye önerilerinde bulunacağım. Babaya, babalar günü hediyesi önerilerime başlamadan önce, bizler için çalışan ve didinen elleri öpülesi o kıymetli varlıkların, babalar gününü, hediyetavsiyeleri.com vasıtasıyla kutlamak istiyorum. Fiyatı ve özelliği ne olursa olsun babalar gününde alınabilecek en değerli hediye dahi babalarımızın bizler için verdiği emeklerin karşılığını katiyen ödeyemez. Konumuz babalar günü olduğuna göre, her zaman bu gün için hediyeler ikinci plana atılmışlardır. Her zaman sevgiliye alınan sevgililer günü hediyeleri ilk sırada olmuştur ,ardından da anneler günü hediyeleri bu oran gitgide azalarak babalar günü takip eder.Yani babaya hediye sevgiliye alınacak kadar değerli görülmemişti hiç bir zaman. Fakat siz bu yazımı okuduğunuza göre  babanıza hediye arayan gerçek bir hayırlı evlatsınız:) Neyse lafı daha fazla uzatıp sizleri sıkmadan bu yıl babalar gününün ne zaman kutlanacağıyla ilgili bir bilgiyle devam etmek istiyorum. Bildiğiniz üzere 16 Haziran 2013 tarihi bu yıl için babalar günü olarak kutlanacak. Bizde sizlere babalarınıza alabileceğiniz birbirinden şık ve günlük yaşantılarında kullanabilecekleri hediyeler konusunda fikir sahibi yapmak için bu yazıyı yayınlıyoruz .Babalar genel olarak sade ve gerek iş hayatında gerekse günlük yaşantısında sıradan ve kullanışlı hediyeleri tercih ederler. Fakat biz bu yazımızda babalar günü hediyeleri için kişiye özel olarak üretilmiş hediyelerin yanında ilginç ve sıra dışı babanızı şaşırtacak hediyelere de yer vermek istedik.  İşte babalar gününde babanıza alabileceğiniz orijinal, kullanışlı ve ilginç hediye önerilerim:

  lazer_islemeli_ahsap_cerceveLAZER İŞLEMELİ AHŞAP ÇERÇEVE
  Babalar gününde babanızın çok şaşıracağı ve ilgisini çekebileceği bir hediye arıyorsanız, lazer işlemeyle çerçevenin ön yüzüne  babanıza iletmek istediğiniz mesajı, istediğiniz bir tarihi ve isminizi yazdırarak babalar günü için kalıcı bir hediye hazırlatabilirsiniz. Daha sonra babanıza özel olarak hazırlatmış olduğunuz bu mesajlı ahşap çerçeve içerisine babanızla beraber çekildiğiniz bir fotoğrafı yerleştirerek babanızın sizinle gurur duyabileceği bir babalar günü hediyesi verebilirsiniz.

  nokta2

  babalara_ozel_madalyonBABALARA ÖZEL MADALYON
  Babalar evlatları için idol, örnek ve rol modeldir. Bu yüzden babanıza bu özelliklerinden dolayı o çok hakkettiği ödül olan babaya özel madalyon ile gereken değeri gösterebilirsiniz.  Üzerine babanıza layık gördüğünüz bir unvanı, babanızın adını ve babalar günü tarihini yazdırabileceğiz bu madalyon geçek bir madalyon büyüklüğünde ve 6 cm çapındadır. Ayrıca özel kutusunda ve üzerine 40 karakter uzunluğunda yazı yazdırabileceğiniz bu babalar günü madalyonu babanızın yıllar boyunca saklayabileceği bir hediye olmaya aday.

  nokta2

  babalik_tescil_belgesiBABALAR GÜNÜNE ÖZEL TESCİL BELGESİ
  Sizi büyüten, besleyen ve okutan kısacası tüm babalık görevini yerine getiren babanızı gururlandıracak bir hediye arıyorsanız , babalar gününe özel babalık tescil belgesi ile onu gururlandırabilirsiniz.  Babalar günü için özel olarak üretilen bu sertifikalar , kahramanınız babanızı mutlu etmenin yanında ,sizi bu yaşa getirirken verdiği tüm emekler içinde takdir edebilirsiniz.  Sizden hiçbir zaman bir hediye beklentisi olmayan babanıza , babalar gününde hediye edebileceğiniz çok farklı ve orijinal bir hediye.

  nokta2

  babalar_gunune_ozel_akrilikBABALAR GÜNÜNE ÖZEL AKRİLİK ÖDÜL
  Babalar günü için klasik hediye arayanlar için tasarlanmış bu şık ve pırıl pırıl parlayan akrilik ödülü babanıza yakışır mükemmel bir armağan.  Üzerine babanız için içinizden gelen herhangi bir mesajı yazdırabilirsiniz. İş hayatında masa başı çalışan bir babanız var ise; masasına koyabileceği bu ödül niteliğinde babalar gününe özel akrilik ödül ile babanıza masasında durabilecek çok şık bir babalar günü hediyelerinden birisini verebilirsiniz.

  nokta2

  babalar_gunune_ozel_bardakBABALAR GÜNÜNE ÖZEL SİHİRLİ BARDAK
  Şimdiki önerim, babanızı mutlu edebilecek bir ürün. Babalar gününe özel resim baskılı sihirli bardak.  Babanızla beraber çekildiğiniz bir fotoğrafı ölümsüzleştirmek hemde  babalar gününde babanıza çok sıradışı bir hediye vermek istiyorsanız bu kupa bardaklar tam size göre. Bardağın bir tarafına beraber çekildiğiniz bir fotoğrafı diğer yüzüne de babanıza iletmek istediğiniz mesajı yazdırabilirsiniz. Peki bu bardağın sihiri nerde diye sorarsanız , cevap çok net. İlk bakışta simsiyah bir babalar gününe özel kupa bardak gibi gözükse de, içerisine sıcak bir içecek konulduğunda babanızla beraber çekildiğiniz fotoğraf ve mesaj birden ortaya çıkacak ve babanıza çok sürpriz bir hediye vermenin yanında şaşırmasını sağlayabilirsiniz.

  nokta2

  babalar_gunune_ozel_saatBABAYA MESAJLI KALP SAATİ
  Babanıza olan sevginizi nasıl göstereceğini düşünenler için babaya özel mesajli saat. Üzerine babanıza iletmek istediğiniz mesajı yazdırabileceğiniz bu kalp saat ile onu ne kadar çok sevdiğinizi çok şık bir hediye ile gösterebilirsiniz.  Anneler kadar babalara çok fazla yakın olmayan çocuklar  için evdeki otoritenin sahibi babalara olan  sevgilerini ifade etmekte her zaman zorluklar yaşamışlardır Bu yüzden babalar günü çocukların babalarına olan sevgisini göstermeleri için çok özel bir gündür. Bu kalp şeklindeki mesajlı kalp saat de babanıza olan sevdinize tercüman olacak cinste bir hediye. Akrilik malzemeden üretilen bu saat babalar günü için çok özel bir hediye.

  nokta2

  babalar_gunune_ozel_saat1BABALAR GÜNÜNE ÖZEL DUVAR SAATİ
  Babama alabileceğim en güzel hediye ne diye sorsanız, hiç tereddüt etmeden babalar gününe özel fotoğraf baskılı duvar saatleri derdim. Zaman durdurulamayan soyut bir kavram olsa da bu duvar saati ile babanıza olan sevginizi kalıcı hale getirebilirsiniz. Babalar gününde babanıza şık ve anlamlı bir hediye arıyorsanız, tamamen babanıza özel olarak üretilmiş bu kişiye özel duvar saati tam size göre. Babanızın evde, ofiste dilediği her yerde kullanabileceği üzerinde fotoğraf ve mesaj içeren duvar saati çok değerli bir hediye olmaya aday.

  1 YORUM

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.