Babalar Günü Hediyesi Ne Olabilir?

Babalar Günü Hediyesi Ne Olabilir?

  Bu sene 16 Haziran 2013 Pazar günü kutlanacak olan babalar gününün yaklaşmasına az bir zaman kala babaya ne hediye alınır? soruları kafaları kurcalamaya ve hediye arama telaşı başladı. Özellikle de hediye konusunda ciddi zorluklar yaşanan ve hediye seçenekleri açışından en çok zorlanılan kişilerden biri babalar olduğu için bu makaleyi hazırlama ihtiyacı duydum. Bu nedenle babalar günü hediyesi alırken dikkat etmeniz gereken tüm ayrıntıları ve babaları mutlu edebilecek birbirinden şık ve kullanışlı hediye önerilerini bulacaksınız. Hediye önerilerime geçmeden önce babaya alınabilecek hediyeler nasıl olmalıdır? sorusuyla başlamak istiyorum.  Öncelikle konu babalar olduğu için işlevsellik ve günlük hayatta kullanışlılığı olan bir hediye seçmenizde yarar var. Her ne kadar babalar günü için hediye çeşidi ve seçeneği fazla olmasa da babaların kullandıkları eşyalar ve aksesuarlar sınırlıdır.  Ayrıca babanızın zevklerini iyi bilmeniz de yarar var. Çünkü günlük yaşamında sürekli lacivert gömlek giyen bir babaya gidip pembe bir gömlek almak zevkiyle örütşmediği için çok mantıklı bir hediye seçeneği olmaz. Ya da evde hiç kol düğmeli gömleği olmayan babaya kişiye özel kol düğmesi almak çok mantıklı sayılmayacaktır. Bu sebeple babalar günü hediyenizi seçmeden önce babanızın zevkini ve günlük hayatında neleri kullandığını iyi analiz edin. Diğer bir püf nokta ise: babanıza hediye seçerken uzun uzun arşatırma yapın ve zaman ayırın. Çünkü babalar için hediye bulmak deveye hendek atlatmak kadar zor bir iştir.  Bu yüzden sakın ve sakın hediyenizi almak için son günlere kalmayın mümkün ise 4-5 gün öncesinde siparişinizi verin. Babalar günü için hediye ne olabilir? sorusuna diğer bir önerimde : ilginç babalar günü hediyeleridir. Son yıllarda iyice popüler ve moda olan ilginç hediyelerin babalar gününe özel olanları da üretilmeye başlandı. Eğer geçen sene ya da daha önceki yıllarda babanıza kalem,gömlek ve cüzdan gibi hediyeler aldıysanız ilginç hediyeleri tercih edebilirsiniz. Eğer babanızı şaşırtmak ve daha önce hiç almadığı farklı bir hediye vermek istiyorsanız ilginç babalar günü hediyelerini tercih edebilirsiniz.

  Kullanışlı Babalar Günü Hediyesi Ne Olabilir?

  Babanıza alacağınız hediyedeki önceliğiniz kullanışlı ve işlevsel bir hediye almak iste, babanızın günlük iş hayatında ya da hobilerini icra ederken kullanabileceği bir eşya ya da aksesuar olmasına özen gösterin. Örnek vermek gerekirse hem babanıza özel hemde sıradan  bir hediye almak istiyorsanız, kişiye özel cüzdan, kişiye özel kalem , saat ve gömlek alabilir ya da babanızın isminin baş harflerine uygun üretilecek olan kol düğmesi yaptırabilirsiniz.

  isme_ozel_cüzdanisme_ozel_kalemisme_ozel_gomlek

  isme_ozel_sigara_tabakasikisiye_ozel_hediye_setikisiye_ozel_kol_dugmesi

  bosluk

  İlginç Babalar Günü Hediyesi Ne Olabilir?

  Daha önce yukarda saymış olduğum ürünlere benzer ürünleri aldıysanız ve babanıza daha değişik bir babalar günü hediyesi arıyorsanız ilginç babalar günü hediyelerini tercih edebilirsiniz. Yılın en iyi babası oskarı,yılın babası sertifikası ya da en iyi baba madalyonu gibi ilginç ve sıradışı hediyeleri alabilirsiniz.

  babalik_sertifikasibabaya_ozel_madalyoncanim_babam_cerceve

  babalik_tescil_belgesimesajli_gomlekicecek_sapkasi

  1 YORUM

  1. Biz annemle babama gömlek aldık ama sağlıkla giyinmesi içinde o gömleği giydiği gün check upa götürdük, çok mutlu oldu, çünkü işten güçten hastaneye gitmeye fırsat yaratmıyordu , check upı aldığımız hastanenin hemen yanında bulunan ulus parkındaki manzara da keyifle hatırlayacağımız bir babalar gün yaşattı bize teşekkürler Liv Hospital, sanırım kampnaya 1-2 ay devam edecek almak isteyenlere şiddetle tavsiye ederim

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.