Bayanlar İçin Hediyelik Kolye Takıları

Bayanlar İçin Hediyelik Kolye Takıları

  Kız Arkadaşınızın doğum günü var ve siz ona hem anlamlı hem de değerli bir hediye arıyorsunuz ama doğum günü hediyesi olarak ne alabilirsiniz? Annenize Anneler Günü hediyesi bakıyorsunuz ancak, Annenize verdiğiniz değeri gösteren ve yıllarca kullanabileceği, değerinden bir şey kaybetmeyecek gösterişli, zarif göz alıcı bir hediye düşünüyorsunuz, peki ne hediye edebilirsiniz? Sevgilinize, sevgililer gününde hiç unutamayacağı bir hediye sürprizi yapmak istiyor ve sevgilinizin adına bir kişiye özel hediye almak istiyorsunuz, peki bu denli değerli ve etkileyici hediye ne olabilir? Bayanlara kalıcı ve yıllarca kullanabilecekleri, unutulmayacak türden özel bir hediye mi arıyorsunuz? Bunu niçin en etkili ve güzel hediye; hiç kuşkusuz Bayan Kolye hediye etmektir. Genelde bayan takıları ve özelde ise kolyeler, bayanların en beğendiği kişisel aksesuarlarındandır dersek hiç de abartmış olmayız. Bir çok farklı modeli bulunan, farklı değerli taş ve madenlerden üretilmiş aksesuar kolyelerin, en ucuz fiyatlı modellerinden tutun da, çok pahalı sayılabilecek, her bütçeye uygun kolye çeşitleri de bulunmaktadır. Bayan altın kolye çeşitleri, bayan gümüş kolye çeşitleri ve her ikisinin karışımı ile elde edilen kolye modelleri bulunmaktadır. Ayıracağınız bütçe doğrultusunda bir de bunların üzerine tutturulmuş elmas, inci ve benzeri taşlar ile oluşturulmuş çok şık bayan kolye modelleri bulunmaktadır.

  Bayan Kolye Modelleri

  Şayet sevgilinize, doğum günü için bir kolye almayı düşünüyorsanız, sevgilinizin takı ve aksesuar beğenilerini göz ardı etmemeniz gerekir. Örneğin, sevgiliniz gümüş takılardan hoşlanıyorsa ve ağırlıklı olarak kıyafeti ile uyumlu gümüş kolye modelleri tercih ediyorsa, hiç riske girmeyip kendisine gümüş kolye almalısınız. Gerçi Altın, gümüşe göre daha değerli bir maden ama yine de siz bizce bu konuda risk almamalısınız. Altınsa altın, Gümüşse gümüş. Yoksa hem yazık olacak o kadar ödeyeceğiniz paraya, hem de hediyeniz kıyıda köşede unutulmuş bir hediye olacaktır. En yakın özel gün; Anneler Günü olduğu için dilerseniz öncelikle Anneler Günü Hediyesi olarak Anneye Alınabilecek Bayan Kolye Modellerinden başlayalım. Aşağıda Anneler Günü Hediyesi Olarak Kolye Çeşitleri bulunmaktadır.

  Anahtar Şekilnde Pırlanta Kolye

  Bayanların takı ve benzeri aksesuarlara karşı hassasiyetlerini hepimiz biliyoruz. Sevgililer günü için veya sevgilinizin doğum günü için, iyi hediyeler kategorisinde şimdi önereceğim hediye, anahtar şeklinde ve üzeri pırlanta ile süslenmiş gümüş bir kolye. Bazı bayanlar özellikle düz ve sade kolyelerden hoşlanmazlar, daha dikkat çekici ve değişik kolye tercihlerinde bulunurlar. Bence anahtar şeklindeki bu kolye bu tarz kolye modellerinden hoşlanan bayan sevgilinizin ilgisini çekebilir. Tabi anahtarın sembolik bir anlamı da var, hediye edeceğiniz bu gümüş anahtar aynı zamanda sizin sevgilinizin kalbinin de anahtarı olacak. Sevgililer gününde veya yıl dönümü ve sevgilinizin doğum gününde, sevgiliniz için iyi bir hediye arıyorsanız, bu şık kolye zannedersem sizin de hoşunuza gitmiştir.
  anahtar_seklinde_kolye

  Beğen Şeklinde Pırlanta Kolye

  Türk Halkı olarak bizler Facebook’u çok sevdik, Türkiye’ de yaklaşık 40 milyon kullanıcısı olan facebook’da beğen iconu oldukça popüler hale geldi ve herkes tarafından çok fazla benimsendi. İnternetteki vaktimizin büyük bir bölümünü harcadığımız facebook’a ait beğen (Like) iconu, olağanüstü harika bir tasarımla, zarif bir pırlanta kolye olarak karşımızda. Sevgilinize, sevgililer Gününde veya doğum gününde, yılbaşında, gönül rahatlığı ile verebileceğiniz şık ve iyi bir hediye…
  begen_kolye

  Pırlanta İnci Kolye

  Değerli bir taş olan pırlanta güzel bir işçilik ile bütünleştiğinde, ortaya kusursuz bir zarafet çıkıyor. Bütün zarafeti ile Pırlanta inci kolye huzurlarınızda. Pırlanta İnci Kolye içerisindeki beyaz incisi ve değerli taşı pırlantasıyla zarafetin yeni sembolü. Sevdiklerinize, özellikle yaklaşan Anneler günü için Annenize, Anneler Günü Hediyeniz şimdiden hazır ve burada! Ona, bir inci tanesi kadar duru ve saf, pırlanta kadar göz kamaştırıcı ve güzel olduğunu bu özel kolye ile hissettirebilirsiniz. Pırlanta İnci Kolye hem Anneniz, hem de kız arkadaşınız için ideal bir hediye olacaktır. Okyanus tabanındaki bir istiridyenin inci tanesi, nasıl kusursuz bir güzelliği, saflığı ve duruluğu temsil ediyorsa, Pırlanta İnci Kolye de aynı saflıktaki güzel hislerinizi tarif eden zarif bir mücevher. Aşkınızı, annenize duyduğunuz sonsuz sevgiyi böylesine zarif bir hediye ile bütünleştirmeniz, sevginizi daha fazla yüceltecektir. Bu hediyeye sahip olacak bayanın yüzündeki mutluluk hiçbir şey ile kıyaslanamaz. Pırlanta inci kolye Özellikleri: 0,01 Karat- 0,42 Gram-925 Ayar Gümüş- 2,34 gr Ağırlık.
  pirlanta_inci_kolye

  Pırlanta Melek Kolye

  Meleklerin iyiliği ve güzellikleri simgelediğini hepimiz biliriz. İyi olan insanlar için ekseriyetle melek yakıştırması yapılır. Çünkü melek diye nitelendirilen kişiler, insanlara iyilik yapma arzusundadırlar ve bu insanların düşünceleri tamamen pozitif yöndedir. Yaklaşan Anneler günü için Melek Annenize, Anneler Günü Hediyesi olarak Pırlanta Melek Kolyesi hediye etmeye ne dersiniz? Ellerinde siyah bir pırlanta taşıyan gümüş Pırlanta Melek Kolye, yaşadığınız sevginin sonsuz olması için avuçlarını açmış dua ediyor. Bu şık kolye tüm bayanların en değerli aksesuar takısı olacak kadar özel ve güzel. Melek figürü takı aksesuar alanında oldukça sık kullanılır, daha çok da mücevher figürleri olarak. Bu göz kamaştırıcı ve oldukça zarif olan melek elinde sevdikleri için sonsuz sevgisini temsil eden bir siyah pırlanta taşıyor. Sonsuz sevgisinin devamı için ise, başını göklere kaldırmış, dua ediyor. Gümüş ve siyah pırlantanın harmanlandığı Pırlanta Melek Kolye hanımların şıklığına değer katacak. Bu anlamlı kolye aynı zamanda annenize ve sevgilinize hediye edebileceğiniz kadar şık ve özel bir kolye. Anneniz siz meleğini boynunda taşımaktan onur ve mutluluk duyacaktır. Bu arada bu kolyeyi boynunda taşıyan bayanı ise melekler koruyacak. Pırlanta Kolyenin Özellikleri: 0,02 Karat, 925 Ayar Gümüş, 3,60 gr. Ağırlık.
  pirlanta_melek_kolye

   Aşk İncisi Takı Seti

  Sevgilinize, onun sizin için ne kadar özel ve değerli olduğunu hissettirebileceğiniz harika bir takı seti, aşk incileri takı seti ile karşınızda! İstiridye içerisinde kolye, yüzük ve küpe bulunan bu harika takı seti sevgililer gününü en güzel hediyesi olacaktır. İstiridye o kadar enteresan bir canlı ki, salgıladığı enzimlerle, içerisinde bulunan deniz kumundan, o göz alıcı, muhteşem, parlak incileri yapabilecek kudrette bir canlıdır. Birbirinden güzel aşk incileri, sevgilinize kendisini çok özel hissetmesini sağlayacak ve sevgilinizi çok mutlu edecektir. Sevgililer gününe özel bir hediye bakıyorsanız, size aşk incilerini tavsiye ederim. Bu ürünü sevgilinizin doğum günü için de düşünebilirsiniz.

  inci_taki_seti

  İstiridye İçinde İnci Kolye Seti

  Doğal taşların insanlar üzerindeki negatif enerjiyi aldığı yönünde bir çok yayın okuduğumu hatırlıyorum. Doğal taşlar içerisinde İnci taşlar ile ilgili ise bir çok efsane okuduğumu biliyorum. Mesela bir inanışa göre, inci içerisinde sihirli ve insanı koruyan bir gücün gizlendiği ve o kişinin tüm hayallerini ve rüyalarını gerçekleştirdiği şeklinde bir inanış vardır. Bu tip inanışlarınız var mıdır bilemiyorum ama, şimdi önereceğim sevgililer günü hediyesi, bayanların takı merakına fazlası ile cevap verecek harika bir inci küpe seti. Dünya’nın en değerli akoya incisi gerçek istiridye içerisinde ve 925 ayar gümüş ile süslenmiş olarak bayanların beğenisine sunuluyor. Bu ürün aynı zamanda, tasarımı tescillenmiş özel bir kadife kutusu içerisinde satılmaktadır. Bayan sevgilisine biraz pahalı ama tasarım ve kullanım açısından oldukça şık ve zarif bir hediye arayanlara tavsiye edebileceğim harika bir ürün. Eminim bayan sevgiliniz, bu hediye ile kendisini sevgililer gününde çok özel hissedecektir.

  istiridye_icinde_gercek_inci

  Yonca Şeklinde Pırlanta Kolye

  14 Şubat Sevgililer günü için kız arkadaşınıza, eşinize yani biricik sevgilinize, tasarımı tescilli olan, yonca şeklinde 4 adet kalbin bir araya gelerek oluşturduğu bu şık kolyeyi hediye edebilirsiniz. Göz alıcı şık pırlanta kolyenin şöyle bir avantajı daha var; özel bağlantı noktalarından isterseniz yan yana 4 adet kalp şeklinde kolyeyi sıralayabileceğiniz gibi, hepsini bir araya getirip yonca şeklini almasını da sağlayabilirsiniz. Sevgililer gününün en güzel hediyesi olacak ve sevgiliniz eminim bu kolyeye bayılacaktır. Hem tasarımı hem de, taşıdığı anlam açısından kesinlikle bu hediyeyi bayan sevgiliniz için tavsiye ediyorum.

  yonca_kalp_kolye

  Sonsuzluğu Temsil Eden Pırlanta Kolye

  “Aşk, sonsuza kadar…” Bu sözü çok seviyorum, çünkü aşkın ne kadar büyük ve engel tanımaz bir his olduğunu anlatan çok güzel bir söz. Sevgiliniz ile ilişkinizin kaçıncı yılında olursanız olun, hala onu ilk günkü tazelik ve yoğunlukla seviyorsanız ve onun, sizin hayatınızda hala çok geniş bir yeri varsa, sahip olduklarınızın kıymetini ve içinde bulunduğumuz “şu anı” iyi bilin, derim. Çünkü her geçen saniye ömürden gidiyor. Belki de hayatınızın aşkı, ile evlisiniz! Umarım öyledir.Siz de aşkın, sonsuz bir duygu olduğunu düşünüyorsanız, bu sevgililer gününde bayan sevgilinize, sonsuzluğun sembolü olan ve sevgilinizin üzerinde sadeliği ve zarafeti ile göz dolduracak pırlanta sonsuzluk kolyesi hediye etmeyi düşünebilirsiniz. Eminim, sevgiliniz için, 14 Şubat Sevgililer gününün, en güzel hediyelerinden biri olacaktır.

  sonsuzluk_kolyesi

  YORUM YOK

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.