Bebek hediyeleri

Bebek hediyeleri

  Bebek, bir çiftin dünya da sahip olmak istediği en büyük varlıktır. Dünyaya getirilen bir bebeğin, annesine ve babasına kattığı mutluluk, dünya üzerinde başka hiçbirşey ile kıyaslanamaz. Eğer sizde yakın bir arkadaşınızın ya da sevdiğiniz bir yakının yeni doğan bebeğini ziyarete gidecekseniz, elbette ufakta dahi olsa bir hediye almayı düşünürsünüz. Yeni doğmuş bebeğe alınacak hediyelerin asıl sebebi aslında, ailenin bütçesine ufakta olsa yardım etmektir. Çünkü bir bebeğin dünyaya gelmesi , aileyi biraz maddi açıdan sıkıntıya sokabilir. Bu yüzden benim tavsiyem, yeni bebek sahibi olmuş sevdiklerinize, başkalarının aldığı aynı hediyeler yerine, hem bebeğin kullanabileceği oyuncaklar ya da ailenin bütçesine katkı yapabileceğiniz altın takılar almanız yönündedir. Peki bir bebeğe ne hediye alınır? buyurun hediye tavsiyelerime…


  BEBEK HEDİYE SEPETLERİ

  Bebek hediyeleri aslında bebeğe değil bir nevi ailesine alınan bir hediyedir. Bebek sepetleride anneyi ve babayı düşünen, kıyafete,biberona,emziğe ve diğer bebeklerin kullanabileceği eşyalar için aileye para ödetmemeyen hediyelerdendir. Bu yüzden bebeğe hediye dendiğinde ilk önerim çok şık ve sevimli hediye sepetleri olucaktır.


  İSME ÖZEL BEBEK KIYAFETLERİ

  Bebeğe hediye dendiğinde insanların aklına ilk sırada zıbınlar, biberonlar ya da bebek patikleri gelir. bu önericeğim hediye de aslında bu sıradan hediyelerden fakat bir bu hediyeyi ayıran bir özelliği var. Hediye alıcağınız bebeğin ismini üzerine yazdırarak, çok özel bir hediye verebilirsiniz.


  BEBEK ALTIN TAKILARI

  Dünyaya gelen her bebek ailesine mutluluk katmasıyla birlikte, biraz da bütçe konusunda sıkıntılar getirebilir. Bu yüzden ailenin bütçesine katkı yapmak için, bebeğe takılacak altın takılar en doğru tercih olacaktır.


  İSME ÖZEL BEBEK BATTANİYELERİ

  Yakınınızın yeni doğmuş bebeğine çok özel bir hediye arıyorsanız, Üzerine bebeğin isminin yazılı olduğu kişiye özel battaniyeler tam aradığınız hediye olabilir.


  BEBEK OYUNCAKLARI

  Bebekler 3 aylık olduktan sonra eline birşey veridğinizde tutmaya ve sallamaya başlar. Eğer hediye alıcağınız bebek 3 ayı geçmişse alabilceğiniz en temel hediye bebek oyuncaklarıdır.
   

  BENZER KONULAR

  YORUM YOK

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.