Beşiktaş Konseptli Kurabiyeler

Beşiktaş Konseptli Kurabiyeler

  DUYURU: Beşiktaş Kurabiyelerimiz Artık Yeni Markamız olan KURABİYECİM.NET adresinde sizlerle. Siparişlerinizi yeni sitemiz olan KURABİYECİM.NET adresinden verebilirsiniz.

  Son zamanların en popüler hediyesi olan şeker hamurlu kurabiyeler artık Beşiktaş takımına özgü tasarımlarıyla sizlerle. Hediyetavsiyeleri.com’un uzman kurabiye ekibi tarafından hijyen,temizlik ve malzeme kalitesi en üst düzeyde tutularak özel imalathanelerimizde üretilen Beşiktaş kurabiyelerini artık siyah beyaz renklere gönül vermiş tüm kara kartallara hediye edebilirsiniz.

  besiktas_kurabiyeleri

  BEŞİKTAŞ KONSEPTLİ BUTİK KURABİYE

  İçerisinde 16 farklı modelde Beşiktaş’a özgü logolu ,armalı ve isme özel butik kurabiyeler bulunmakta. Ayrıca iki adet isim yazdırabileceğiniz “yılın en iyi taraftarı” ve forma arkasındaki isim” modelinde kişiye özel kurabiyeler bulunmakta. Üzerine istediğiniz ismi yazdırabileceğiniz konsept Beşiktaş kurabiyelerini sevgilinize,eşinize,babanıza kısacası tüm Beşiktaş’a gönülden bağlanmış sevdiklerinize doğum günlerinde ya da yıldönümünüzde hediye edebilirsiniz. Heleki Beşiktaşın hiçbir maçını kaçırmayan, sürekli beşiktaşla yatıp beşiktaşla kalkan bir arkadaşınız varsa bu siyah beyaz renklerle bezenmiş butik kurabiyeleri kesinlikle almalısınız.

  besiktas_butik_kurabiyesi

  • Beşiktaş konseptli tüm kurabiyeler  terayağı kullanılarak üretilmektedir. Ayrıca Kişiye özel olduklarından dolayı siz siparişinizi verdikten sonra hazırlanmaya başlanır ve taze taze kargolanır.
  • Tüm butik kurabiyelerimiz büyük boy yaklaşık 8-10 cm arasındadır.
  • 16 farklı kurabiye hazırlandıktan sonra hepsi ayrı ayrı jelatinlenir ve Beşiktaş’ın renklerinden olan siyah ve beyaz kurdale ile paketlenir.
  • Son olarak Beşiktaş spor klübünün logolu kutusuna tüm kurabiyeler kargoda kırılmayacak şekilde doldurulur ve size ulaşması için kargolanır.

  KUTU İÇERİSİNDEKİ KURABİYE MODELLERİ
  Beşiktaşlı konsept kurabiye kutusunun içerisinde 4 adet 1903 kurabiyesi, 3 adet BJK  kurabiyesi ve 10 Farklı modelde toplam 17 adet butik kurabiye bulunmaktadır. Kutu içerisinde olan tüm kurabiyelerin detaylı modelleri aşağıdadır.

  besiktas_kurabiyesi kara_kartal_kurabiyesi besiktasli_sevgililer

  siyah_beyaz_kurabiyesi besiktask_kurabiyesi yilin_en_iyi_taraftari_kurabiyesi

  carsi_kurabiyesi cubuklu_besiktas_formasi bjk_kurabiye

  isme_ozel_besiktas_kurabiyesi besiktas_butik_kurabiyeleri 1903_kurabiyesi

  bosluk

  SİPARİŞLER NEREDE VE NASIL HAZIRLANIYOR?

  Tüm kurabiyelerimiz istanbul beykoz’daki özel imalathanemizde hazırlanıyor. Sipariş verildikten sonra hazırlanmaya başlanıp, taze taze paketlendiğinden yaklaşık 1 ay boyunca tazeliğini korumaktadırlar. Tüm butik kurabiyelerimizde tereyağ ve en iyi kalitede malzemeler kullanılmaktadır. Kurabiyelerimizin içerisinde hiç bir katkı maddesı bulunmamaktadır. Bu yüzden gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz. Eğer tüketmeden saklamak isterseniz kurabiyelerin üzerindeki şeker hamuru bir mühdet sonra sertleşeceği için yaklaşık 2 sene  boyunca dekoratif Beşiktaş eşyası olarak saklayabilirsiniz.

  NASIL SİPARİŞ VERİLİR?

  Beşiktaş desenli butik kurabiyelerinin siparişini ister kurabiye sipariş hattımız olan 0545 605 60 92 nolu telefondan , isterseniz sitemizin alt kısmında bulunan sipariş talep formunu doldurarak verebilirsiniz. Kurabiyelerin ücretini banka havalesi şeklinde ödeyebilirsiniz. Ödemenizi HAVALE/EFT yaptıktan sonra Kurabiyeleriniz hazırlanma aşamasına başlanır yaklaşık 2 iş günü içerisinde kargoya verilir.

  BEŞİKTAŞ KONSEPTLİ KURABİYE ÜCRETİ

  Beşiktaş konsetpli kurabiyelerimiz ; 17 adet farklı Beşiktaş kurabiyesi ve 1 adet Beşiktaş logolu siyah renkte kutu içermektedir.
  Beşiktaş Konseptli Kurabiyelerimizin Fiyatı: 65TL’dir.
  Fiyatlarımıza KDV,Kutu ve Süslemeler Dahildir.

  KURABİYE SİPARİŞİ

  Beşiktaş’a özgü kurabiyelerimizi 3 farklı ödeme yönetimimizden olan telefon ile,sipariş formu ile ya da gittigidiyor’daki dükkanımızdan satın alabilirsiniz.

  nokta

  • Telefon ile sipariş vermek isterseniz: 0545 605 60 92 no’lu sipariş hattımızı arayarak siparişinizi verebilir,

  nokta

  • İstersenizde Yeni firmamız olan KURABİYECİM.NET sitemizdeki sipariş formumuzu detaylı şekilde doldurarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

  nokta

  YORUM YOK

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.