Birbirinden Şık Minyatür Bahçeler

Çok sevdiğiniz ve hayatınızı paylaşmak istediğiniz kişi sizce de en güzel hediyeleri hak etmiyor mu? Sevdiğiniz kadın veya adam için alacağınız hediyenin anlamlı olması oldukça önemlidir. Sevgilinizin en çok hak ettiği duyguları yaşatmak için ona her zaman göreceği ve saklayacağı bir hediye alın. İşte bu hediye için bizim önerimiz mini bahçe tasarımlarıdır. Minyatür bahçe modellerinin her biri, ilişkinizi anlatan özelliklerden oluşuyor. Hayalleriniz, hatıralarınız, çocukluğunuz veya gelecek planlarınız, mini bahçe tasarımları üzerinde yer alıyor. Bahçelerin üzerine konumlandırılmış olan şirin ve anlamlı objelerin her biri, aşkın farklı boyutlarını gösteriyor. Sevgiliye özel minyatür bahçeler, özel günleriniz için size en iyi hediye fikrini verecektir. Sevgiliye özel olarak tasarlanan hediyeler, her zaman daha fazla anlam içermektedir. Aşkın içerisinden farklı hayalleri ve anıları yansıtan mini bahçeler, tamamen el yapımı olarak hazırlanmaktadır. Minyatür bahçe tasarımlarının sahip olduğu minik aksesuarlar, bütün oluşturarak anlamlı olmaktadır. Kişileri çocukluk yıllarına geri götüren veya gelecek için kurduğu hayalleri hatırlatan minyatür bahçe modelleri, sevdiğinizi değerli hissettirecektir. Aşk, Şirin evi, Romantik Aşıklar ve Düşler gibi isimlerden oluşan mini bahçelerin obje ve vazoları birbirinden farklı olarak tasarlanmıştır. Siz de ilişkinize uygun bir minyatür bahçe ile sevdiğinizin hayallerine ve çocukluğuna dokunabilirsiniz.


mini bahçe

Hayallerinin Peşinden Koş Mini Bahçe

Hayal kurmaktan vazgeçmeyen çiftlerin hayallerinin en önemli unsuru aşk ve sevgidir. Sen de sevdiğin ile birlikte kurduğun hayallerden vazgeçme! Sevgi ve aşkınızı her zaman hissettirmek için sevdiğinize kusursuz bir hediye alabilirsiniz. Hayallerinin Peşinden Koş Mini Bahçe tasarımında el ele duran yaşlı bir çift, tatlı bir kulübe ve balonlar bulunuyor. Yukarı Bak (Up) filminden esinlenilen bu tasarımın anlamı, birlikte yaşlanmanın hayalini yansıtmasıdır. İçerisinde minyatür bahçenin bulunduğu beyaz büyük fincanın üzerinde ise isimleriniz ve ilişkinin tarihi yer alabiliyor. Bu da size yaşlandığınızda unutmayacağınız bir hatıra oluşturuyor.


mini bahçe

Kişiye Özel Romantik Aşıklar Minyatür Bahçe

Sevgilinize yeni yaş gününde veya sevgililer gününde özel bir hediye mi almak istiyorsunuz? Özel olarak tasarlanmış olan minyatür bahçe, size yardımcı olacaktır. Aşkınızı göstermek için hayallerinizde yer alan o muhteşem resmi minyatür olarak sevgilinize verebilirsiniz. Romantik hayal gücü ile tasarlanan Kişiye Özel Romantik Aşıklar Minyatür Bahçe modeli, tüm sevimli objeleri ile kusursuz görünüyor. İlişkinize özel bir sözü veya hissettiğiniz en güzel duyguyu bahçedeki kartın üzerine yazabilirsiniz. Ev veya iş yeri için dekora-tif bir ürün olan minyatür bahçeyi hayat boyu saklayabilirsiniz.


mini bahçe

Birlikte Yaşlanalım Minyatür Aşk Bahçesi

Canlı bitki ile oluşturulmuş olan minyatür bahçe, birlikte yaşlanmak isteyen çiftlere özel olarak tasarlanmıştır. Minyatür yaşlı çift ve onlara eşlik eden güzel bir bahçe, aşkın gelecekteki halini yansıtan güzel bir hediyedir. Minyatür bahçe tasarımları içerisinde canlı bitki isteyen kişiler Birlikte Yaşlanalım Minyatür Aşk Bahçesi ile hayatındaki kişiyi mutlu edebilir. Sizin de sevgiliniz ile birlikte kurduğunuz hayallerde ve yaptığınız planlarda yaşlılıkta doğal bir bahçede oturmak var ise bu hediye tam da size göre!


mini bahçe

Sevgililere Özel Minyatür Mini Bahçe

Aşkınızın hatırası olarak her zaman saklanabilecek bir hediye taraftarı mısınız? Aşkın unutulmaması ve güzel anıların her zaman hatırlanması sizin için önemli ise sevdiğinize kalıcı bir hediye alın. Özel olarak tasarlanmış olan minyatür bahçe, aşkınızı size sürekli anımsatacaktır. Sevgililere Özel Minyatür Mini Bahçe en güzel objelerin bir araya gelmesi ile oluşturulan bir hediye. Sukkulent kaktüs bitkisi ile hazırlanmış olan mini bahçe modelinde birbirine aşık çift, beyaz köpek ve mavi bir gölet ile köprü yer alıyor. Aşkın sakin ve huzurlu halini yansıtan bu tasarım, üzerinde aşk sözcüklerinizi yazabileceğiniz bir karta da sahiptir. Sevdiğiniz kişi için kalıcı bir hediye ve aksesuar almak isterseniz bu tasarım tam da size göre!


mini bahçe

Kişiye Özel Şirinler Evi Minyatür Bahçe

Şirinler, her bireyi çocukluğunda yer edinmiştir. Sabahları erkenden kalkılarak izlenen bu mavi dostlar, unutulmayan çizgifilmlerin arasındadır. Şirinlerin en sevilen özelliklerinden biri de mantar biçimindeki tatlı evleriydi. Şirinler evlerini unutmayan kişiler, evlerinde aksesuar olarak kullanabilir. Kişiye Özel Şirinler Evi Minyatür Bahçe tasarımı, Şirinler aşıkları için vazgeçilmezdir. Üzerinde desenleri olan beyaz bir vazo içerisinde yer alan mini aksesuarlar kusursuz bir görünümü ortaya çıkarıyor. Siz de Şirinleri seven aşkınız için bu tasarımı tercih edebilirsiniz. Bahçenin içerisindeki tahta çitin üzerinde yazan isimleriniz ise size hayat boyu eşlik edecektir.


mini bahçe

Bir Ömür Birlikteyiz Minyatür Bahçe

Kız arkadaşınızı hem gülümsetmek hem de mutlu etmek için ona geleceğe dair bir parça verin. Yıllar sonrası için kurduğunuz hayal ve planları hatırlatacak bir hediye için Bir Ömür Birlikteyiz Minyatür Bahçe tasarımını tercih edin. Sevdiğiniz için özel olarak tasarlanmış olan minyatür bahçe içerisinde birbirine sarılan yaşlı bir çift yer alıyor. Yaşlılık için düşünülen her şey bu tasarımda bir araya geliyor. En önemlisi ise aşk ve sevgi oluyor. Hayat kuracağınız kişi için büyük bir anlam taşıyacak olan bu hediye yaşamınız boyunca sizle kalabilir.


mini bahçe

Bodrum’da Aşk Başkadır Minyatür Bahçe

Bodrum’un bengovil çiçekleri ile sarılmış olan beyaz evleri, herkes tarafından beğeni toplamaktadır. Bodrum’un doğal atmosferi, aşk için biçilmiş kaftan. Çiftlerin tatil tercihleri arasında da bulunan Bodrum, sokakları ve sahilleri ile kendine hayran bırakıyor. Aşkın büyüsünü daha da arttıran Bodrum evleri, sizin için de anlam taşıyor olabilir. Sevdiğiniz kişiye her zaman Bodrum’u hatırlatacak olan Bodrum’da Aşk Başkadır Minyatür Bahçe tasarımında tüm güzellikler bir arada bulunuyor. Mavi, yeşil ve beyazdan oluşan bahçe tasarımı, doğallığı ve sevgiyi temsil ediyor. Deniz kenarında yer alan kartın üzerine sizin için anlam taşıyan bir cümle ekleyebilirsiniz.


mini bahçe

Kişiye Özel Romantik Minyatür Bahçe

Romantik hayallerin veya hatıraların olmazsa olmazı mavi ve sakin sahillerdir. Huzur, sevgi ve aşkı iliklerinize kadar yaşatan sahilleri hediye olarak sevdiğinize verebilirsiniz. Sahilin en güzel tamamlayıcısı olan sandal, ağaçlar ve güzel bir ev de hediyenize eşlik ediyor. Aşk dolu bu sahnenin tamamı Kişiye Özel Romantik Minyatür Bahçe içerisinde yer alıyor. Sevdiğiniz kadının en unutulmaz anlarını ona hediye ederek mutluluğa şahit olun. Parlak mavi kase içerisine konumlandırılan tüm objeler, her baktığınızda aşkınızı hatırlatan özelliklere sahip. Minyatür bahçe modeli siz ve aşkınız için güzel bir aksesuar özelliği de taşıyacaktır.


mini bahçe

Kişiye Özel Aşkımızın Mini Bahçesi

Şirin ve güzel bir hediye ile aşkınızı göstermek ister misiniz? Aşkınızı göstermek için gelecek ile ilgili hayallerinizi hatırlatın. Bu hayaller içerisinde şirin bir ev, yeşil bir bahçe ve sevimli bir hayvan olsun. Tüm güzelliklerin bir arada bulunduğu hayalinizi, minyatür bahçe tasarımı ile sevgilinize hediye edin. Kişiye Özel Aşkımızın Mini Bahçesi tasarımında kullanılan canlı bitki de aşkınızın yaşamını destekleyebilir. Sukkulent bitkisi uzun ömrü ile aşkı temsil etmektedir. Siz de sevginizin ve aşkınızın güçlülüğünü ifade etmek için kız arkadaşınıza özel olarak tasarlanmış mini bahçeyi hediye edebilirsiniz. Minyatür bahçede yer alan kalp şeklindeki not tahtası da aşkınızı ifade etmek için tamamlayıcıdır. Yalnızca size ve aşkınıza özel olan bahçe tasarımı, sevgilinizin masasını renklendirecektir.


mini bahçe

Vosvos Minibüslü Minyatür Bahçe

Bir dönemin unutulmaz araçlarından olan Hippi minibüsü Vosvos, günümüz ve gelecek kuşakların da hayallerini süslemeye devam ediyor ve edecektir. Moda, aksesuar, seyahat ve aşkın ilham kaynağı olan vosvoslar, her çiftin seyahat planları içerisinde yer edinmiştir. Hayallerin baş kahramanlarından olan vosvos minibüsü ile aşkınızı güçlendirebilirsiniz. Sevgilinizin hayallerine dokunacak olan Vosvos Minibüslü Minyatür Bahçe tasarımı ile hayallerinize devam edebilirsiniz. Erkek ve kadınlar için uygun olan hediye için gereken tek unsur hayaller! Yeşil ve pembe renklerinden oluşan tasarımın içerisinde 2 adet Vosvos bulunuyor. Bu da ikiniz için iki farklı renkteki minibüsü oluşturuyor. Çalışma masasını güzelleştiren bu tasarımı doğum günü veya sevgililer günü için tercih edebilirsiniz.


mini bahçe

Kişiye Özel Hobbit Evi Minyatür Bahçe

Dönemin unutulmaz filmlerinden olan Yüzüklerin Efendisi, kült bir eserdir. Gelecek kuşaklarında isminden söz edeceği Yüzüklerin Efendisi filminin her objesi akıllara kazınmıştır. Büyük dikkat çeken ve ilgi gören Hobbit evleri, filmin fantastik öyküsünü yansıtmaktadır. Toprak çatısı, yuvarlak camları ve bombeli yapısı ile çok sevilen Hobbit evleri bir tutku haline gelmiştir. Sevdiğiniz kadın veya adam da film tutkunları arasında yer alıyor ise ona özel bir hediye tasarımı tercih edebilirsiniz. Kişiye Özel Hobbit Evi Minyatür Bahçe tasarımında yer alan her detay, size filmin büyüsünü ve bir de aşkınızı anlatacak nitelikte! Bahçe çitinde isminizin yazacağı bu tasarımı, sevgilinizin baş köşesinde saklamasını sağlayabilirsiniz.


mini bahçe

Dekoratif Minyatür Düşler Bahçesi

Çocukluk düşlerinden vazgeçmeyenlere özel bir tasarım! Çocukluğunun en güzel yıllarında Küçük Prens aşığı olan ve atlı karıncalardan hala vazgeçmeyenlere özel bir bahçe tasarımı sizinle oluyor. Balonlar, atlı karınca, Küçük Prens ve Vosvos bir araya gelerek sizi çocukluğunuza götürüyor. Sevgilinizin yüzünde çocukluğuna dair bir gülümseme oluşturacak Dekoratif Minyatür Düşler Bahçesi tasarımı, özel günleriniz için en güzel hediye seçimlerinden oluyor. Tüm minyatür düşlerin yanına ise canlı sukkulent bitkisi eşlik ediyor. Böylelikle dekoratif bir ürün olan minyatür bahçe ilgi bekleyen bir saksıya da dönüşüyor. Yemyeşil çimenler üzerinde yer alan mini aksesuarlar, gelecekte de hatırlanması gereken güzel anıları hatırlatıyor. Bu tasarım yalnızca sevgililer değil tüm arkadaşlar ve çocuklar için de önemli oluyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir