Birinci Yaş Doğum Günü Pasta Modelleri

Birinci Yaş Doğum Günü Pasta Modelleri

  bebek 1 yaş doğum günü pastaları

  Doğum günleri ufak çocuklar için çok daha neşeli ve eğlenceli geçmektedir. Bilinçli anne ve babalar çocuklarının güzel ve alakalı yetişmesi için ufak yaşlardan itibaren onların özel günlerini kutlamakta ve o anları fotoğraflayarak kalıcı kılmaktadırlar. Evlerin neşesi olan çocukların ilk yaşları aileleri için çok önemlidir. Yaş günlerinde aileler süslere ve pastaya bir hayli önemsemektedir. Birçok değişik çeşitlerde pastalar yer almaktadır. Aileler en iyisi ve özeli olsun istediğinden bu seçimlerde bir hayli kararsız kalmaktadır. En özel birinci yaş yaş günü pastaları için biraz gayret ve uğraş gerekebilir. Pastayı normal alarak el yapımı ile bir hayli güzel süsler verilebilir. Bunlar tamamen sizlerin tercihinize kalmıştır.,

  bebek 1 yaş doğum günü pastaları

  Bir yaş yaş günü pastalarına birçok örnek verebiliriz. Ilk örneğimiz resimdeki gibidir. Çocuklara göre yapılan ve süslenen pastalar daha çocuksu ve tatlı olmaktadır. Çocukların böylesi şeyler çok daha dikkatini çekmektedir. Ufak süs ayrıntıları ile süsleyebilir ve el yapımı ile çok daha güzel hale getirebilirsiniz. Hatta pastanın üstüne ‘’1’’ sayısını eklemeyi de akıldan çıkartmamak lazım. Pastanın en mühim süsüdür.

  bebek 1 yaş doğum günü pastaları

  Birbirlerinden tatlı ve güzel pasta örnekleri söz konusudur. Çocuklara göre bir hayli güzel tasarımlarda pastalar üretilmektedir. Çocukların her daim için rengarenk ve ufak süslü eşyalar ilgilisini çekmektedir. Bu sebeple pasta tasarımlarında böylesi detaylara bir hayli önem verilmektedir. Çocukların ilk yaş günü parti kutlaması olduğundan aileler bilhassa süslere eşyalara pastalara ve müziklere çok önem göstermektedir. Çocukları her ne kadar 1 yaşında olsa da gelen misafirlerde olacağından kendilerine da yönelik olacak şekilde süslemeler ve yemekler yapılır.

  bebek 1 yaş doğum günü pastaları

  Görseldeki gibi bir pasta tercihi bir yaşındaki çocuk için bir hayli doğru bir karar olacaktır. Çocuğunuz büyüdüğünde bu fotoğraflara her daim bakacaktır. Kendilerine güzel anılar bırakmak için seçimlerinizi güzel yapmanız gerekiyor. Kız bebek 1. Yaş yaş günü pastası. Bebeklerin ilk yaşları aileler tarafından merakla hedeflenmektedir. Yaşının dolması beklenirken öte yandan da ilk doğum gününü tebrik etmek için heyecanlar başlar. Ailenin ilk veya en yeni abonesi olan çocuk için bu şekil kutlamalara bir hayli önem gösterilmektedir. Bebeğin ailesi komşularını arkadaşlarını ve akrabalarını çağırarak yaş gününde yanlarında olmalarını talep etmektedir. Bu şekil etkinliklerde ekseriyetle akrabalar söz konusudur. Bunların tamamı yaş günü kutlanan bebek için gelecekte bir anı olacak.

  bebek 1 yaş doğum günü pastaları

  Yukarıda görselde yer alan adet şeklinde yaşı gösteren yaş günü pastaları da bir hayli satın alınmaktadır. Engin ‘’1’’ şeklinde bir pasta bir hayli güzel görünecektir. Süslemeleri ve renklerini istediğiniz gibi seçerek çok daha güzel görüntüde bir pasta temin edebilirsiniz. Hatta pasta süslerini sonrasında siz yapacaksanız gıda süslerinden kullanmayı ihmal etmeyin. Pastalar üzerinde plastik ve yenilmeyecek tarzda süsler bulundurmak zararlıdır.

  bebek 1 yaş doğum günü pastaları

  Çok irice ve şaşalı pastalar alacaksınız diye bir kural yoktur. Kendi aranızda küçük bir kutlama aklınızdan geçiriyorsanız seçiminizi ufak ve abartıdan uzak bir pastadan yana değerlendirebilirsiniz. Masa süsleri veya ev süslerini isterseniz keyfinize göre kendiniz yapabilirsiniz. Bebeğiniz için hevesli bir şekilde hazırlamış olduğunuz bu yaş günü kutlamasının çok güzel bir şekilde geçmesini istersiniz. Bunu her anne ve baba talep etmektedir.

  bebek 1 yaş doğum günü pastaları

  Bebeklerin yaş günü için en fazla tercih edilen pasta modellerinden biri de resimli pastalardır. Bu pastalar son yıllarda bir hayli gözde olmuştur. Birçok aile bu pastalar için fotoğraf çıkartmakta ve pastaları da evlerinde yaparak güzel ve neşeli bir yaş günü pastası yapmaktadırlar.

  bebek 1 yaş doğum günü pastaları

  Resimli doğum günü pastalarını yapmak bir hayli kolaydır. Hediyelik ve süs objeleri satan kırtasiyelerde en başta pasta için uygun ebatlarda fotoğraf çıkartmanız gerekiyor. Bebeğinizin güzel bir resmini vererek gıda boyası ile pasta resmini bastırınız. Daha sonraysa keyfinize göre fotoğrafa uygun bir şekilde yaşadığınız mekanda pasta yapabilir veya pastanelerden böylelikle bir pasta temin edebilirsiniz. Hatta uğraşmak istemeyen veya vakti olmayan kişiler bu şekil resimli yaş günü pastalarını pastanelerden yaptırabilirler.

  bebek 1 yaş doğum günü pastaları

  Doğum günü pastalarının gösterişli ve güzel olmasını sağlayan en mühim etken renkleridir. Değişik ve uyumlu güzel renkler ile yapılmış pastalar her daim çok daha ilgi görmektedir. Büyük bir çağrı düşünüyor iseniz pastanın çocuğunuza ve herkese hitap etmesi gerekir. Yani herkes için çok güzel gözükecek bir pasta yapmanız gerekir. Birçok fotoğraf ve video çekileceğinden kutlamanın yapılacağı alan ve pastanın güzelliği mühimdir. Komşularınız akrabalarınız ve arkadaşlarınız misafir olacağından bu kişileri hesaplayarak düzenlemeler yapmanız lazım gelir. Pastalar için sonrasında kendinizde süs alarak süslemesini zevklerinize göre yapabilirsiniz. Hatta kutlamada çekilen videolarda bebeğinizin ileri ki yaşları için ona mesajlar verebilirsiniz. Videoları büyüdüğünden izleyeceğinden duygulanacak ve sizlerin ona ne kadar kıymet verdiğinizi yeniden görecektir.

  bebek 1 yaş doğum günü pastaları

  Bebeğinizin 1 yaşı için yalnızca pastaları ve evi değil bebeğinizi de süslemeyi ve doğum gününe uygun bir şekilde şıkır şıkır giydirmeyi aklınızdan çıkartmayın. Resimde bulunan bebeğin bir hayli güzel giyindiğini görebilirsiniz. Hatta bir yaşına girdiğini gösteren arması ve şapkası da bir hayli yakışmış. Bu şekil aksesuarlar ile bebeğinizi çok fakat çok tatlı bir hale sokarak herkesin hayran gözlerle bakmasını gerçekleştirebilirsiniz.

  bebek 1 yaş doğum günü pastaları

  En özel birinci yaş günü pastaları seçiminizi yapmadan önce misafirlerden ne kadar kişinin geleceğini hesaplamanız gerekir. Ona göre yeterli ölçülerde yaş günü pastası hazırlayarak fazla harcama veya ziyan etmiş olmazsınız. Hatta başka sıvı ve yiyecekleri de gelecek kişi sayısına göre ayarlamanız sizin için çok daha isabetli olacaktır.

  bebek 1 yaş doğum günü pastaları

  YORUM YOK

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.