Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

  Koç burcuna sevgililer günü hediyeleri

  Kendini sürekli ve enerji dolu hisseden koç burçları için alacağınız sevgililer günü hediyeleri kesinlike deli dolu hediyeler olmalıdır. Ve alacağınız hediyenin mutlaka yeni modaya ayak uydurması gerekmektedir. Bayanlar için: saçlarına takabilecekleri aksesuarlar ya da enerji veren bilekliker, Koç erkekleri içinse; arabalarına düşkün ise araba aksesuarları,model arabalar ve çakmak tarzı aksesuar hediyeleri onlar için ideal seçimler olacaktır.

   

  bosluk

  Boğa burcuna sevgililer günü hediyeleri

  Klasik ve rahatına düşkün boğa burcuna sevgililer gününde klasik hediyelerden vazgeçmeyin. Antikalardan tutunda gümüş olabilecek takı aksesuarlarına kadar klasik ve göze batmayan ne varsa boğa burcu kadınına hediye edebilirsiniz. Boğa erkeğine ise; şık bir bay cüzdan,fular ve erkek akseusar setleri hediye edebilirsiniz. Tabiki bunun yanında hazırlayacağınız romantik bir müzik eşliğinde şık bir masa onu mutlu edebilir.

  cok_sik_bayan_bilekliklerkisiye_ozel_cuzdankisiye_ozel_bayan_atki

   

  bosluk

  İkizler burcuna sevgililer günü hediyeleri 

  Değişikliği ve yeniliği seven hediye konusunda da hiçbir zorluk çekmeyeceğiniz ikizler burcu kadınına sevgililer gününde, yüzükler,bileklikler, renkli ve canlı fularlar,küçük biblolar tercih edebilirsiniz. Her türlü hediyeye açık olan ikizler erkeğine ise;şık bir gömlek,zeka oyunları,kol saatleri ve model arabaları hediye olarak tercih edebilirsiniz.

  isme_ozel_gomleksevgiliye_ozel_kitapbayan_kolyeler

   

  bosluk

  Yengeç burcuna sevgililer günü hediyeleri

  Sadık,duygusal ve romantik yengeç burcu için sevgililer gününde en kolay bulunacak hediyelerden olan romantik hediye seçenekleri en doğru tercih olacaktır.Maneviyata değer veren yengeç burcu kadını için anlamlı hediyelerden olan istiridye içinde gerçek inci,yada içerisinde romantik aşk sözcükleri olan kavanozlar,iç çamaşırları,gecelikler tercih edilebilir.Hediye alacağınız erkek bir yengeç ise: içerisinde resminizi koyabileceğiniz şık bir fotoğraf çerçevesi,atkı yada erkek cüzdanı alabilirsiniz.

  istiridye_icinde_incisakalli_bereask_dolu_kavanozı

   

  bosluk

  Aslan burcuna sevgililer günü hediyeleri

  Havalı,gösterişi seven aslan burcu için hediye en zor kısımdır çünkü onlar ucuz ve sıradan hediyelerden kesinlikle hoşlanmazlar. Daima pahalı ve lüks hediyelerle mutlu olurlar. Bu yüzden boğa kadını için; Kaliteli marka çantalar, içerisinden inci çıkan istiridyeler,pahalı takı aksesuarları alabilirsiniz.Lüks bağımlısı ve rahat boğa erkeklerine sevgililer gününde; Şık puro setleri,isim yazılı kol düğmeleri,şık zippo çakmaklar ve pahalı ahşap satranç setlerini tercih edebilirsiniz.

  kisiye_ozel_bayan_cuzdankisiye_ozel_kol_dugmesifotograf_baskili_zippo

   

  bosluk

   

  Başak burcuna sevgililer günü hediyeleri 

  Ayrıntıyı seven,titiz ve herşeyi eleştiren huyu olan başaklar için sevgililer günü hediyesi seçmek hiçte kolay değil. Fakat pratikliği ve kullanışlılığı seven başaklar için bu tarz hediyeler ile hediye seçiminizi kolaylaştırıyor. Başak bayanları sağlıklarına ve güzelliklerine çok fazla düşkün olduklarından doğal bakım kürleri,doğal kokulu parfümler ve kış soğuklarında korunacakları atkı ve bere tercih edebilirsiniz. Başak erkeğine ise:Lacivert rengi çok sevdiklerinden bu renk bir gömlek ya da kazak,teknolojiye olan düşkünlüklerinden teknolojik aletleri hediye olarak alabilirsiniz.

  iphone_vantilatorisme_ozel_gomlek

   

  bosluk

  Terazi burcuna sevgililer günü hediyeleri

  Yaşamları boyunca zarifliği ve şık olmayı kendilerine ilke edinen terazı burçlarına sevgililer gününde giyimle ilgili ürünler hediye olarak alınabilir. Güzelliğine düşkün ve giyim tarzına dikkat çekmek isteyen terazı kadınına,Rekli bir şal,atkı bere ve eldiven setleri,şapkalar kış ayı olan 14 şubatta ideal bir seçenek olabilir. Hareketli ve sürekli seyahat etmekten hoşlanan terazi erkekleri için yanlarında taşıyabilecekleri bir mp3 player,Dolma kalem ve kaliteli giyim eşyaları ve aksesuarlarını tercih edebilirsiniz.

  kisiye_ozel_kalem_ve_defterkisiye_ozel_atki_bere_setikisiye_ozel_hediye_sepeti

   

  bosluk

  Akrep burcuna sevgililer günü hediyeleri 

  Evine sadık,çekici ve bi okadar da gizemli olmayı seven akrep burçlarına sevgililer günü için siyah ve kırmızı renk tonlarında giyim ve aksesuarları tercih edebilirsiniz. Hassas ve bir okadar da çekici akrep kadını için; saten ve ipek iç çamaşırları,romantik aşk kavanozlarını,inci takıları ve bir buket gülü hediye olarak alabilirsiniz. Sevdiği kişiye sıkıca bağlı olan akrep erkeğine ise:sevgilinizin resmini koyabileceğiniz fotoğraf çerçeveleri, ilginç ürünlerden olan erkek berelerini ve maket gemi ya da arabaları sevgililer gününe en güzel hediye seçenekleri.

  seni_cok_seviyorum_kulesisakalli_beresevgiliye_ozel_cerceve

   

  bosluk

  Yay burcuna sevgililer günü hediyeleri 

  Rahatına düşkün, maceracı, gezmeyi çok seven ve şakacı olan yay burçlarına en ideal hediye seçeneği ilginç hediye kategorisinde olan hediyelerdir.Yeni kültürleri keşfetmeyi seven ve gezmeyi kendine hobi haline getirmiş yay kadınları için; Bileklikler,kolyeler ve ilginç peluş ayakkabılar alınabilir. Şaka yapmayı ve her an yolculuk yapacak hareketi üzerinde bulunduran yay erkeğine ise: üzerine isimlerini yazdırabilecekleri çakıları,ilginç hediyelik eşyaları ve kutu oyunları hediye edebilirsiniz.

  isim_yazili_cakiask_dolu_sepetcok_sik_bayan_bileklikler

   

  bosluk

  Oğlak burcuna sevgililer günü hediyeleri 

  Sorumluluk sahibi,ciddi ve herşeyi kuralına gören yaşayan oğlak burçları için sevgililer günü hediyesi seçiyorsanız, kesinlikle kullanışlı birşey olmasına dikkat edin. Kaliteye önem veren oğlak kadını için:İşe yarayan her türlü hediye kabülleridir. Bunlar bir el çantası,pastel renklerde bluzlar, kahverengi ve siyah kazaklar,Takılar ve kristal ürünleri hoşlarına gidecektir. İçinde bulunduğu zamana ve gemişine çok fazla önem gösteren oğlak erkeklerine de: kol saatleri,satranç takımları ve çok şık fotoğraf çerçevesi hediye edebilirsiniz.

  ters_kol_saatifotograf_islemeli_kristal

   

  bosluk

  Kova burcuna sevgililer günü hediyeleri 

  Özgür, Entellektüel ve kişilik sahibi kova burçlarına hediye seçerken alıcağınız hediyenin kesinlikle orjinal bir hediye olduğuna emin olmalısınız.Sıradışı şeylerden hoşlandıklarından bu tarz kişiliğe sahip kova kadınlarına ilginç hediyeler,teknolojik ve farklı tasarımlara sahip elektrikli ev aletleri,modaya önem verdikleri için en son moda giysiler alabilirsiniz.Zekasını kullanmayı seven ve gök bilimine ilgisi olan kova erkeklerine de bilim kurgu filmler ya da bilim kitapları, çok orjinal puro setleri,bilgisayar oyunları ve teleskop hediye edebilirsiniz.

  siyahin_zerafeti_sepetiask_tapususicak_coraplar

   

  bosluk

  Balık burcuna sevgililer günü hediyeleri

  Duygusal ve hassas karaktere sahip olan balık burçlarına sevgililer günü hediyesi arıyorsanız,onların duygularına hitap edicek tarzda ürünleri seçmenizde yarar var. Genelde ruh halleri sık sık değiştiği için balık burcu kadınlarına; çikolata,hoş kokulu parfüm,peluş ayıcıklar ve ilginç aksesuar seçimleriniz yerinde olacaktır. Müzik ve sanata olan eğilimleriyle dikkat çeken balık erkeklerine de sevdiği müzik tarzına göre dvdler, müziği konu alan kitaplar,ilginç kupa bardakları tercih edebilirsiniz.

  sihirli_bardaklarciftlere_ozel_sepetsevgiliye_ozel_video

  BENZER KONULAR

  YORUM YOK

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.