Dayıya Doğum Günü Mesajları

Dayıya Doğum Günü Mesajları

  Dayınız için doğu günü mesajlarına bakıyor ama sizi yansıtacak kelimelere rast gelmiyorsanız o halde en doğru adreste olduğunuza emin olabilirsiniz. Bizce doğum günü bir kişi için en önemli anlardan biridir ve dolayısı ile onun için kutlanacak doğum günü kutlaması da her anlamı ile çok özel olmalıdır. Dayıya yapılacak doğum günü kutlamasında da güzel sözler ile hoş bir kutlama yapmak istiyorsanız dilediğiniz mesajı seçebilirsiniz. En yeni, en orijinal ve en duygu dolu mesajları bir arada bulacak ve ona en çok yakışacağını düşündüğünüz mesajı seçebileceksiniz. Bu yıl ki doğum gününde ondan uzakta olsanız bile güzel bir doğum günü mesajı ile yakın hissettirebileceksiniz.

  İlginizi çekebilir » Doğum Günü Mesajları

  Doğum gününde insanın sevdiği tarafından hatırlanması ve bu mutluluğa ortak olması aslında en büyük doğum günü hediyesidir. Oldukça etkileyici ve klişe olmaktan uzak bu doğum günü mesajları ile birlikte dayınızın doğum gününün son derecede anlamlı ve diğer doğum gününü daha güzel bir şekilde geçmesini de sağlayabilirsiniz. Dayınızla söyleyeceğiniz güzel sözler ya da dayınıza göndereceğiniz etkili bir doğum günü mesajı, aranızdaki sevginin sağlamlaşmasından önemli bir rol oynayacaktır.

  Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara dayıcığım.

  Dayıya doğum günü mesajları

  Özel günlerde özel insanlar hatırlanır güzel hediyeler özel insanlara verilir. Benim için çok özel olan bir tanecik dayım İyi ki doğdun, seni çok seviyorum dayıcığım

  Sağlık başarı, mutluluk, aşk senin Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yasarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun canım dayıcığım.

  Gözlerime baksana, sevincimi anlasana, bugün en güzel gün bana. Doğum günün kutlu olsun canım dayım. Seni çok seven yeğenin!

  Dayıya doğum günü mesajları

  Nice yaşlara, doğum günün kutlu ve mutlu olsun biricik dayım. İyi ki doğdun, seni çok seviyorum dayıcığım.

  Güneş kadar sıcak. Kar tanesi kadar berrak. Yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun canım dayıcığım.

  Hayatı yenecek kadar güçlü, hayattan beklentilerini alacak kadar umutlu, umudunu yitirmeyecek kadar inançlı, mutlu ve sevgi dolu günler senin olsun. İyi ki doğdun biricik dayım.

  Dayıya doğum günü mesajları

  Dünyada essiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatinin bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun dayım.

  Bir Dayı düşün tatlı mı tatlı yakışıklı mı yakışıklı. O kim deme sensin Dayı. İyi ki varsın iyi ki doğdun Dayı.

  Yeni bir yaşın önce sağlık, sonra dilediğin tüm mutlulukları getirsin! Nice yıllara dayım.

  Dayıya doğum günü mesajları

  Hayatın gökkuşağı gibi olmalı rengarenk, başarıların yıldızlar kadar bol, yüzün hep gülücük dolu olsun. Doğum günün kutlu olsun canım dayım. Seni çok seven yeğenin!

  Her zaman mutlu ve neşeli olman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun bitanecik dayım.

  Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. İyi ki doğdun biricik dayım.

  Dayıya doğum günü mesajları

  Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara canım dayım.

  Gelemedik ama unutmadık da; Doğum günün kutlu olsun, tüm güzellikler seni bulsun dayıcığım. Nice yıllara seni çok seven yeğenin!

  Yeni yaşında kalbinin alabildiği kadar sevmen ve her zamankinden daha çok sevilmen dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun bitanecik dayım.

  Dayıya doğum günü mesajları

  Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yasar, basari merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun dayım.

  Doğum günün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle. İyi ki doğdun ve iyi ki varsın bir tanecik dayım.

  Yılların sormadığı, yolların yortmadığı, dostların unutmadığı bir ömür için bu doğum günün bir başlangıç olsun, yeni yaşın kutlu olsun dayım.

  Dayıya doğum günü mesajları

  Sevgi dolu aşk dolu yolunun hep aydınlık olduğu ve her günün doğum günü tadında olduğu bir yıl yaşaman dileğiyle doğum günün kutlu yarınların umutlu olsun dayım.

  Birlikte yaşayabileceğin biriyle değil, onsuz yaşayamayacağın biriyle ol. Doğum günün kutlu olsun canım dayım. Seni çok seven yeğenin!

  Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında hayallerin olsun, doğum günün kutlu olsun canım dayım. Seni çok seven yeğenin!

  Dayıya doğum günü mesajları

  Aramızda mesafeler olsa da her zaman kalbimdesin. Doğum günün kutlu olsun canım dayım. Seni çok seven yeğenin!

  Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice senelere canım dayım!

  Doğum günün kutlu olsun, mutluluğun bir ömür boyunca sürsün. Nice mutlu yıllara bitanecik dayım.

  Dayıya doğum günü mesajları

  Adım attığın yeni yaşında yeni umutlar ve güzel günler seninle olsun. Doğum günün kutlu olsun dayım.

  Yaşa. Sev. Gül! Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara yakışıklı dayıcığım.

  Dayıya doğum günü mesajları

  Bugün umutların daha güzel olmalı, hayatı daha çok sevmelisin, çünkü sen bugün doğdun. Doğum günün kutlu olsun biricik dayım.

  Farkında mısın biraz daha yaşlandın, ama olsun sen tanıdığım en tatlı en tonton ihtiyarsın. Doğum günün kutlu olsun Dayı!

  365 sayfalık bir öykü daha başlıyor. Her güne bir yaprak sakla, her yaprağa bir öykü sığdır ve mutluluk de adına. Nice güzel öyküler senin olsun. Doğum günün kutlu olsun biricik dayım.

  Dayıya doğum günü mesajları

  Farkında mısın Dayı biraz daha yaşlandın, ama olsun sen tanıdığım en tatlı ihtiyarsın. Doğum günün kutlu olsun.

  Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın kutlu olsun canım dayım. Seni çok seven yeğenin!

  Dayıya doğum günü mesajları

  Varlığın varlığım, sebebin sebebim, niyetin niyetimdir, yanımdasın ya bundan ötesi yok. Doğum günün kutlu olsun canım dayım. Seni çok seven yeğenin!

  DaIgalar vuruyor sahile, yıldızlar parlıyor sonsuz mavide bende bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutlu olsun canım dayıcığım.

  Dayıya doğum günü mesajları

  Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin. Mutlu yıllar Dayıcım.

  Doğum günün kutlu olsun canım dayım. Seni çok seven yeğenin!

  Canım dayım İyi ki doğdun, seni çok seviyorum dayıcığım Sağlık, başarı, huzur, mutluluk kısacası hak ettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun!

  Yeni yaşında her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Doğum günün kutlu olsun bitanecik dayım.

  Dayıya doğum günü mesajları

  Gülmek için yaratılmış gözlerde yaşlar niye. Doğum gününde mesaj yazdım sırf sen mutlu ol diye. Doğum günün kutlu olsun biricik dayım.

  Gülmek için mutlu olmayı beklememek lazım, belki gülmeden ölürüz. Hep gülümsemen dileğiyle, iyi ki doğdun biricik dayım.

  İyi ki doğdun İyi ki varsın benim dünya iyisi yakışıklı dayım. Doğum günün kutlu olsun canım dayıcığım.

  Dayıya doğum günü mesajları

  Hani bir selam beklersin ya uzaklardan kimden olursa olsun. Bu selam sana seni unutmayandan olsun. Doğum günün kutlu olsun biricik dayım.

  Aşkta, parada, sağlıkta her zaman kazanacağın çok mutlu geçecek yeni bir yaş dilerim. İyi ki doğdun canım dayım. Seni çok seven yeğenin!

  Hayatının geri kalanı su gibi berrak olsun. Doğum gününde tuttuğun tüm iyi dilekler gerçek olsun. İyi ki doğdun biricik dayım.

  Doğum Günü Hediyesi Kadına

  Sana koskocaman mutlu bir yıl dilerim! Gönlünden ne geçiyorsa hepsinin gerçekleşmesi dileğiyle. Mutlu yıllar canım dayım!

  Sevdiklerin yıldızlara benzer, birçoğunu her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını bilirsin. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik dayım. Mutlu yıllar.

  YORUM YOK

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.