Diş Hekimlerine Ne Hediye Alınır?

Diş Hekimlerine Ne Hediye Alınır?

  Dişlerimiz, yemek yememiz ve sağlıklı bir şekilde beslenmemizde en önemli rolü oynayan ağımızdaki en kıymetli parçalar. Vücudumuzdaki diğer tüm organlarımızın sağlıklı bir şekilde çalışmalarını idame ettirmeleri için dişlerimizin sağlığına bağlıdır. Bu yüzden dişlerimiz her daim sağlıklı ve iş görür nitelikte olmalıdır. Yoksa, yetisini yitirmiş ya da çürümüş her dişimiz, vücudumuzdaki diğer çalışan organlarımıza da zarar verir. Dişimiz ağrıdığında yemek yiyemediğimizde vücudumuz beslenmez, yeterli proteini almaz ve böylece güçten düşer ya da vucudumuzun başka bölgelerinde ağrılar başlar. İşte böyle zincirleme problemlere maruz kalmayalım diye diş hekimlerimiz bizlerin diş sağlığını korumak ve gelecek yıllarda dişlerimiz ile alakalı olumsuzluklar yaşamayalım diye tedbirler alırlar. Heleki daha önce şiddetli diş ağrısı çekmiş kişiler o uyuyamadan geçirdiği geceleri düşündüğünde bizim şuanda yazdığımız cümlelere hak veriyordur. İşte bu yüzden dişlerinizi sağlığına kavuşturmuş doktorunuza ya da dişçilik mesleği ile uğraşan sevgilinize hem 22 kasın dünya diş hekimleri günü için hemde dişçiye alınabilecek hediyeler konusunda araştırma yapıyorsanız en doğru makaleye geldiğinizi sizlere söyleyebilirim.

  Peki yazımızı detaylandırmadan evvel dişçiye ne hediye alınır? sorusuna biraz cevap arayalım.  Öncelikle hediyetavsiyeleri.com’un birçok yazısında sizlere tanıtımını yapmış olduğumuz sihirli kupa bardağı dişçinize özel hale getirebilirsiniz. Dişçinizin facebook hesabından çaktırmadan aldığınız iki adet fotoğrafı sihirli bardak üzerine bastırabilir ve üzerine  örneğin; dünyanın en iyi dişçisi gibi yazılar yazdırabilirisiniz. Biraz daha ilginç ve farklı hediye almak isterseniz, son yıllardaki popülerliği tavan yapmış ürünlerden olan oskar ödülünü diş hekimi dostunuza özel kılıp hediye edebilirsiniz. Yılın en iyi dişçisi yazılı olan bir oskar ödülü diş hekimi arkadaşınızı ya da sevgilinizi çok şaşırtabilir. Ya da klasik hediyelerden hoşlanan ve çevresi geniş her gün yüzlerce müşteri ile ilgilenen diş hekiminize ise; üzerine isim yazabileceğiniz kaliteli bir kartvizitlik, kişiye özel ya da şık bir deri cüzdan hediye edebilirsiniz.

  Diş hekimize sıradan hediyeler yerine biraz daha ilgi çekici ve ofisine gelen müşterilerini şaşırtacak dişçilere özel hediye arıyorsanız espirili ve yaratıcı tasarımlara sahip ürünleri tercih edebilirsiniz. Diş şeklindeki lamba, takma diş şeklindeki gazoz açacağı, diş macunu şeklindeki kağıt havluluk,diş şeklindeki kürdanlık bir dişçiye alınabilecek en eğlenceli hediyelerden.

  disciye-hediye

  Diş Şeklinde Dev Lamba

  Dişçi arkadaşınız kendine yeni bir muayene açtıysa ve muayenesine giderken eliniz boş gitmek istemiyorsanız , dişçi arkadaşınızın muayenesine renk katacak diş şeklinde kocaman bir lamba hediye edebilirsiniz.

  takma-dis-seklinde-sise-acacagi

  Takmak Diş Şeklinde Şişe Açacağı

  Yaşlı anneannenizin ya da babaannenizin gece yatmadan evvel dişlerini çıkarıp hergüne suya koymasına şahit olduysanız, işte aynı o görünüme sahip takma dişlerden özel olarak hazırlanmış diş şeklindeki şişe açacağı ile dişçi sevdiklerinize ilginç bir hediye verebilirsiniz.

  dis-macunu-seklinde-kagit-havluluk

  Diş Macunu Şeklinde Kağıt Havluluk

  Tüm dişçilerin hastalarına önerdikleri ilk şey gece ve gündük günde iki defa dişlerinizi fırçalayındır. İşte bu öğütü sürekli hastalarına şırınga eden diş hekimlerine muayenelerinde kullanabilecekleri diş macunu şeklindeki kağıt havluluk alınabilecek en enterasan hediye seçeneklerinden.

  discilere-ozel-kupa-bardak

  Diş Hekimlerine Özel Kupa Bardak

  Sürekli kahve ya da çay tüketen diş hekimi sevdiklerinize alınabilecek en güzel hediye üzerinde isminin yazılı olduğu diş hekimlerine özel kupa bardaklardır. Bu bardakları ister içerisine sıcak su koyulduğunda rengi açan sihirli bardaklardan isterseniz düz beyaz şekilde hazırlatabilirsiniz. Dişçilere özel kupa bardak satın almak için lütfen TIKLAYIN

   

  YORUM YOK

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.