Doğum Günü Kutlama Mesajları

Doğum günleri her insan için çok özeldir. Heleki hayatımızdaki sevdiğimiz kişilerin doğum günleri , bizlere bahşedilmiş en büyük nimetlerdendir. Hal böyle olunca yılda sadece bir kez doğum günlerini kutladığımız sevdiklerimize şık bir hediyenin yanına ,ince düşünülmüş, etkileyici ve son derece güzel doğum günü mesajı koymadan olmaz. Ya da hediye alamadığınız uzakta bulunan yakın arkadaşlarınıza,sevgilinize ya da dostalarınıza kısa mesaj ile atabileceğiniz doğum günü kutlama sözleri ile mutluluklarına mutluluk katabilirsiniz. Bu yüzden bizde hediyetavsiyeleri.com ailesi olarak sevdiklerinize almış olduğunuz doğum günü hediyelerini daha özel kılmanız için internette ufak bir gezintiye çıktık ve ister aldığınız hediyenin üzerine iliştirebileceğiniz, isterseniz de uzakta bulunan sevdiklerinize kısa mesaj gönderebileceğiniz en etkileyici doğum günü kutlama mesajlarını çıkardık.

Doğum günü kutlama mesajı örneklerime geçmeden evvel, insanların neden kısa ve çok uzun olmayan mesajlar seçtikleri konusunda kısa bir açıklama yapmak istiyorum. Az kelime ile çok şey anlatmak bazen en net ve en çarpıcı şekilde iletilmek istenen mesajı açıkça söylemektir. Uzun uzun yazılmış mesajlar yerine bazen “doğum günün kutlu olsun bitanem” yazmak çok daha etkili olabilir. Bu yüzden siz siz olun heleki kısa mesaj atacaksanız uzun roman gibi mesajlardan kaçının. Doğum günü kutlama sözlerine geçmeden evvel , aşağıda sizlere örneklerini vermiş olduğum kısa mesajları birebir yazıp sevdiklerinize sakın göndermeyin. En azından kendi cümlelerinizi,ona olan hitap şekillerinizi cümleleriniz içerisinde kullanarak gönderin. Çünkü sizin düşünleriniz her zaman sevdikleriniz için değerlidir.

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

Sevgilinize aldığınız o romantik hediyenin etkisini iki kat daha arttıracak , onun kalbinin derinliklerine girecek ve etkisiyle mutlu bir doğum günü geçirmesini sağlacak kısa doğum günü kutlama mesajları. Hala whatsapp, 10.000 sms gibi internetin ve operatörlerin kampanyalarından yararlanma konusunda inatçı birisiyseniz işte size 1 adet sms hakkınızdan yiyecek kısa ve etkili sevgiliye doğum günü mesajı.

 • Sen dünyadaki 7 milyar insandan biri olabilirsin. Ama benim için sen dünyanın ta kendisisin! Çünkü sen benim hayatımın armağanısın. Senin bu doğum günün de ben de sana sevgimi armağan ediyorum. Doğum günün kutlu olsun Sevgilim.

resimli doğum günü mesajları

 • Milyonlarca kez “Seni çok seviyorum”, binlerce “Sen olmasan ben ne yapardım”, yüzlerce “mutluluk” ve bir tek “SEN”. Allah’tan tek dileğim son nefesime kadar bizi bizden ayırmasın… Hayatının en güzel, en zorlu, en rahat, en mutlu, en mutsuz yıllarını benimle geçirmen dileğiyle iyi doğmuşsun sevgilim.

 • Sevdiğim bitanem, her gün gülümsememin nedeni sensin. Bizim aşk ateşimiz hiçbir zaman sönmeyecek ve harika bir doğum günü geçirmen için parlak aşk ışığımızı sana getirebilirim. Seni ve doğum gününü seviyorum.

 • Birkaç yıl sonra nerede olacağımız önemli değil, önemli olan şey Sevgilimın her zaman benimle olacak olmasıdır. Nice güzel yaşlara sevgilim.

 • Seni sevmek gerçekten bir ayrıcalık, senin tarafından sevilmek bir nimet ve seninle olmak imkânsız bir dileğin gerçekleşmesi. Sen benim dünyamsın! Seni çok seviyorum bebeğim. Doğum günün kutlu olsun.

 • Benden “AŞK”ı anlatmamı isterlerse, cevabım hep “SEN” olur. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun Bir tanem.

 • Bu doğum günü, güneş etrafındaki başka bir 365 günlük yolculuğun ilk günüydü. İyi yolculuklar tatlım! Allah’tan tek dileğim; bu yolculukta bizi hiç ayırmasın. Belki bugün yanında değilim ama bil ki Gönlümün en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara.

 • Gözlerimiz ilk buluştuğunda, birbirimiz için yaratıldığımızı hemen anladım. Sana olan Sevgilim her geçen yıl daha da artıyor. Nice güzel yeni yaşlarına.

 • Hayatımın en güzel yanı, onu senin gibi özel biriyle paylaşmaktır. Sen benim dünyamsın! Seni çok seviyorum tatlım. Doğum günün kutlu olsun.

 • Her zaman seni hayal ediyorum. Sen hayatıma mutluluk, huzur katıyorsun. Sen benim kalp atışımsın. Sen benim meleğimsin ve yaşamıma ışıksın… Doğum günün kutlu olsun Bir tanem.

 • Sen hayatıma girdin ve beni koşulsuz severek dünyada bana cenneti getirdin. Bu özel günde sana Gönlümün derinliklerinden sana teşekkür ediyorum. Seni temin ederim sana olan Sevgilim asla bitmeyecek. Umarım senin bana getirdiğin mutluluk kadar kalbini mutlulukla doldurabilirim. Nice güzel yeni yaşlarına.

 • Senin sıcak ve rahatlatıcı kolların şu dünyada yaşayacağım tüm günlerimi geçirmek istediğim tek yer. Doğum günün kutlu olsun Bir tanem.

 • Her ne zaman hayatın getirdiği problemler boğazımı sıkacak gibi olsa, aşkın beni kurtarmak için gelir ve o çok beklediğim ışığı, umudu bana getirir. Göz aydınlığım, sevgilim, harika bir gün geçirmeni dilerim.

 • Bu özel günümüzde, hayat bizim için ne kadar zorluklar getirse de, senden asla vazgeçmeyeceğime söz veriyorum. Seni terk edemeyecek kadar seviyorum. Yeni yaşında tüm güzellikler seninle olsun.

 • Hayatımın en mutlu günü ilk kez senin de beni sevdiğini söylediğin zamandı. O günden beri, hayat bana içinde sen olduğun sürece hiç üzüntü göstermedi. Senin bu büyük gününde, senden sadece Gönlümün senin için attığını bilmeni istiyorum. Doğum günün kutlu olsun ruhum.

Uzun Doğum Günü Kutlama Mesajları

Sevdiklerinizin doğum gününü cep telefonu ile kısa mesaj göndererek kutlayacak iseniz; 1 mesaj için 160 karakter sınırı bulunmaktadır. Bu yüzden 2 SMS ücreti gitmemesi için aşağıdaki uzun ve derin anlamlar içeren kutlama mesajlarından mahrum kalıyorsunuz. Fakat yıl olmuş 2014 beni heryöne 10.000 sms’im var, Whatsapp gibi ücretsiz mesajlaşabileceğim platformlarım var diyorsanız aşağıdaki tüm uzun mesajlar size göre. 

 • Sadece hayatımda olduğun için minnettar olduğumu ifade etmek istiyorum. Nice güzel yaşlara sevgilim ve hep benimle olduğun için teşekkürler. Seni çok seviyorum.

 • Nice güzel yaşlara Sevgilim, hayatım, sevgilim, en yakın arkadaşım, kahkahalarım, ruhum, benim tek ve tek gerçeğim. Sen ruhuma cemre diye damlamadıktan sonra ben bu bedende neyleyim… Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen. Nice yeni yaşlara güzel melek…

 • Senin bir gülüşün benim için hayat öpücüğü gibi. Seni sürekli gülümsetmeye çalışmam bu yüzdendir. Bugünün senin için en harika ve en tatlı günlerden biri olması dileklerimle. Doğum günün kutlu olsun Sultanım.

 • Başkalarına verebileceğimiz en güzel hediye koşulsuz sevgi ve her haliyle onu kabul edebilmektir. Ben de bu özel günde sana tüm sevgimi gönderiyorum Sevgilim. Hayatımın parçası olduğun için çok mutluyum. Nice güzel yaşlara!

 • Sevgilim, güzelliğin ve aşkın beni çok etkiledi ve çok büyüledi. Asla seni düşünmeden geçen bir günüm yok. Sen benim dünyamsın! Seni çok seviyorum ve harika bir doğum günü geçirmeni istiyorum.

 • Mucizeler inanır mısın? Ben inanıyorum… Seni bulduğum zaman ben mucizeyi yaşadım. Sen benim dünyamsın! Seni çok seviyorum bebeğim. Doğum günün kutlu olsun!

 • Evrenin küçük bir parçasını alıp, doğum günün için mütevazı bir hediye olarak sana sunmak isterdim. Doğum günün kutlu olsun Sevgilim.

 • Sevgilim, hiçbir şey bana yüzündeki o sevimli gülümsemeyi görmekten daha fazla mutluluk veremez. Seni çok seviyorum. Nice güzel yaşlara!

 • Elimi her tuttuğunda, en kötü günlerim bile kolayca geçiyor. Bana gülümsediğinde, en kötü düşünceler uçup gidiyor. Sen olmadan hayatım bir hiç olurdu. Yeni yaşında tüm güzellikler seninle olsun sevgilim.

 • Mumlar yanar ve en sevdiğimiz şarkı çalmaya başlar. Seni kollarımda tutacağım böylece dans ederken kulağına “Sen benim dünyamsın! Seni çok seviyorum Bir tanem” sözlerini fısıldayacağım. Nice güzel yaşlara!

 • Hayatımda ne acı, ne fırtına, ne boran, ne tufan… Umurumda değil… Çünkü sen varsın hayatımda biriciğim. İyi ki doğmuşsun Sevgilim, iyi ki benim olmuşsun, iyi ki sevmişim seni.

 • Her gün uyandığımda kalbim seni bir önceki günden daha da fazla seviyor. Hayatımın aşkını sende bulduğum için o kadar mutluyum ki! Asla birbirimizden ayrılmayalım. İyi ki doğdun sevgilim.

 • Sen benim her şeyimsin! Mesela gözlerimsin, gülüşlerimsin, kalp atışımsın… Dualarımdaki meleksin. Ve sen benim hayat ışığımsın. Bugün sen doğdun çünkü kaderimsin! Bugün sen doğdun çünkü nefesimsin! Bugün sen doğdun çünkü sen yalnız benimsin! İyi ki Doğdun biriciğim!

 • Nice güzel yaşlara hayat ışığım. Kesinlikle hayatımı binlerce güneş varmış gibi aydınlatıyorsun. Sen benim dünyamsın! Seni çok seviyorum. Nice güzel yaşlara!

 • Seni her gün çok, daha çok seviyorum. Her gün sana daha çok aşık oluyorum. Seninle olduğumda ne kadar mutlu olduğumu hayal bile edemezsin. Doğum günün kutlu olsun!

 • Sevdiğim hayatta sana bir şey verebilseydim benim gözlerimle kendini görebilmeni isterdim. Bu şekilde benim için ne kadar çok şey ifade ettiğini anlardın. Doğum günün kutlu olsun Bir tanem.

 • Bana mutluluk veren aşk değil, ama bana mutluluk veren SENİNLE AŞK. Doğum günün kutlu olsun.

 • Ayrı olduğumuz zaman bile beraberiz. Sen sürekli benim aklımda ve yüreğimdesin. Hiçbir güç bizim aramıza giremez. Bugün ve her zaman senin ışığın yolumu aydınlatacak. Nice güzel yaşlara gün ışığım.

 • Bugün doğum günün olabilir ama benim için her gün senin doğum günün. Doğum günün kutlu olsun Sevgilim. Seni çok seviyorum.

 • Gözlerimiz ilk kez karşı karşıya geldiğinde, benim için senin tek olduğunu senin için de benim biricik olduğumu anladım. Her geçen gün sana olan sevgim derinleşiyor. Doğum günün kutlu olsun Sevgilim.

 • Bu özel günde ve hayatının her gününde sana sevgimi gönderiyorum sevgilim. Doğum günün kutlu olsun.

 • Sadece kainattaki en özel insanların doğum günlerini kutlarım. Sen de benim en özel sevdiğimsin. Sen ol da; ister yar ol, ister yara; lütfun da başım üstüne, kahrın da.

 • Sevgilim, ilk görüşte sana âşık oldum ve o günden beri her gün sana âşık oldum. Doğum günün kutlu olsun!

 • Sen benim dünyamsın! Seni çok seviyorum demek belki de birkaç saniye alacak ama seni ne kadar sevdiğimi göstermek bir ömür boyu sürecek. Doğum günün kutlu olsun sevgilim.

 • Eğer zamanı duraklatmak için bir düğme olsaydı, beraber olduğumuz her an onu duraklatır ve o anın sonsuza dek sürmesini isterdim. Senden asla uzak kalamam Sevgilim. Şu ana kadar geçirdiğin en iyi doğum günü olması dileğiyle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir