Dönme Dolap Fotoğraf Çerçevesi

Dönme Dolap Fotoğraf Çerçevesi

  Evinize, hani o lunaparkın en büyük neşesi olan ve sizin de çocukluk günlerinizin en eğlenceli aktivitesi olan dönme dolap objesini kişiye özel haliyle odanıza taşımak ister misiniz? Bildiğiniz gibi lunaparkların en dikkat çekici objesidir dönme dolaplar. İşte bu günkü hediyelik eşya önerimiz, dönme dolap severler için. Lunaparkların en olmazsa olmaz ve en neşeli objesi olan dönme dolaplar mdf ahşap materyalden yapılmış yepyeni bir versiyonu ile sizlerle. Dilediğiniz 8 adet resmi siparişinizi verirken yükleyerek oluşturacağınız bu his dolabını, eş, dost, akrabalarınıza hediye verebilirsiniz.

  Satın Almak İçin Tıklayınız >>

  İstiyorsanız bebeğinizin fotoğraflarını yerleştirip, odası için bir hayli neşeli dekoratif bir resimler çerçevesi olarak da değerlendirebilirsiniz. Fikirlerin ve yeniliklerin adresi online hediyelik eşya sitesi Hediyemen.com yepyeni projesi olan kişiye özel dönme dolap çerçeveleri harika renk tonlarıyla burada sizleri bekliyor.

  Bir vasfı olmayan ve hiç de dikkat çekmeyen özelliksiz fotoğraf çerçevelerinden bıkmaya başladıysanız, size özel birinci sınıf kalitede ve tasarımıyla oldukça özgün bir çerçeve tavsiyemiz olacak. Her lunaparkta olmazsa olmaz alet hangisidir diye düşünseniz, ilk söyleyeceğiniz şey, büyük olasılıkla dönme dolaplardır.

  Yükseğe çıkmanın verdiği coşkuyu ve heyecanı en etkileyici biçimde hissetmenizi sağlayan bu aletler, bundan böyle yepyeni bir amaca ev sahipliği yapıyor. Prestijli mdf mazlemelerin lazer makinelerinde üzeri kazınarak göz kamaştırıcı bir biçimde vücuda getirilen dönme dolap fotoğraf çerçeveleri bundan böyle sizin odalarınızı süsleyecek. 8 değişik fotoğraf bölmesi ile dilediğiniz 8 adet resmi sergileyebileceğiniz bu güzel ürün ile hatıralarınızı her zaman canlı kalmasını gerçekleştirebilirsiniz.

  Kişiye Özel Dönme Dolap Hakkında Teknik Bilgiler

  1 -) Ürün 40 x 30 x 12 cm.’dir.
  2 -) Fotoğraf çerçeve ölçüleri 10 x 7,5 cm’dir.
  3 -) 8 adet fotoğrafla hazırlanmaktadır.
  4 -) Dönme dolap çerçeve MDF malzemeden yapılmıştır.
  5 -) Ürün, içerisine fotoğraflarınız el işçiliği ile yerleştirilmiş şekilde gönderilmektedir.
  6- ) Dönme Dolap Fotoğraf Çerçevesi, hafta içi saat 14.00’a kadar verilen siparişlerde aynı gün kargoya verilmektedir.

  YORUM YOK

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.