Düğün Hediyesi Ne Olabilir

Düğün Hediyesi Ne Olabilir

  En sevdiğiniz arkadaşlarınız evlenirken, siz de onların mutluluğunu içinde hissedersiniz. Evlilik hazırlıkları, düğün vs. derken her durumda yanlarında olmak istersiniz. Arkadaşlarınız evlenirken unutulmaması gereken diğer önemli bir detay da düğün hediyesidir. Bir çok kişi, düğün hediyesi altın takı seçeneğini tercih ederek hediye düşünme derdini ortadan kaldırır.. Düğün hediyesinde altın takmak en sıradan ve en bilindik yöntemdir. Bu yöntemle hem hediye getirildiği düşünülür hem de düğün masraflarına katkı sağlanmış olur. Hal böyle olunca, kişisel hediyeliklere pek önem verilmez. Ancak, kişiye özel bir hediyelik altından daha fazla kullanışlı ve ömür boyu unutulmayacak bi hatıra olarak saklanabilmektedir. Eğer yakın arkadaşınız evleniyorsa, altın takı hediyesini yine alın ama yanında da özel anlamlı bir hediye almayı unutmayın. Arkadaşınızla aranızdaki samimiyetin de bir göstergesi olabilecek düğün hediyelikleri arasından seçim yapabilirsiniz. Düğün hediyesi listesi oldukça uzundur. En başta ev hediyesi malzemeleri gelmektedir. Ev hediyelerinin dışında ise kişisel kullanıma uygun bir çok düğün hediyelikleri yer almaktadır.

  Düğün Hediyesi Ne Alınır?

  Arkadaşa düğün hediyesi seçimi yaparken, kullanmaktan hoşlanabileceği bir üründen yana tercih yapmak gerekiyor. Düğün hediyelikleri çok çeşitli ürünlerden oluşmaktadır. Bir çok ürün kişiye özel hazırlanmaktadır ve üstünde hediye edilecek kişinin ismi yer alır. Bu tür kişiye özel ürünler her zaman daha fazla ilgi çekmektedir. Siz de arkadaşınız için bu şekilde bir ürün seçimi yapabilirsiniz. Kişiye özel hazırlanan ürünler kişisel ürün gruplarıyla olmakla beraber, çeşitli ev ve ofis eşyalarından da oluşmaktadır. Arkadaşınız için altın takının yanı sıra bu ürünlerden hediye alarak yıllarca unutulmamayı sağlayabilirsiniz.

  Farklı bir Hediye Alternatifi; Düğün Hediyesi Kitabı

  Diğer tüm hediye seçeneklerinin yanı sıra düğün hediye kitabı son zamanlarda çok popüler hediyelikler arasında yer almaktadır. Lucy Kevin’in yazarlığını yaptığı düğün hediyesi kitabı özellikle gelin için çok güzel bir hediye alternatifi olarak düşünebilir.

  düğün hediyesi
  Düğün hediyesi kitap özeti; Restoranı kapanan Julie Delgado, San Francisco’da Rose’un Köşkü isimli düğün mekanında işe başlar. Julie, düğün davetlileri için hazırlayacağı yemek menüsü ile gelin ve damadın başını döndürmeyi planlamaktadır, böylelikle patronunu da etkilemeyi başarmış olacaktır. Ancak, her şey Julie’nin tahmin etmediği gibi yaşanmaya başlar. Gelinle damat yerine damadın kardeşi olan ünlü şef, yemeklerin tadına bakmaya gelince işler hiç planlanmadığı gibi olmaya başlar. Damadın kardeşi Andrew Kyle, ünlü bir şef olmasıyla birlikte yaptığı eleştiriyle Julie’nın restoranının sonunu getiren kişi olma özelliğine sahiptir. Şef Andrew, Julie’nin risk almayan biri olduğunu düşünmektedir. O andan itibaren hedeflediği tek şey, Julie’nin kalbine ördüğü bu zırhı ortadan kaldırmaktır.

  Çeşitli Düğün Hediyesi Önerileri

  Yeni evlenen arkadaşlarınızın için özel anlamlar barındıran hediye önerilerimizi inceleyerek, bu doğrultuda şık bir hediye siparişi verebilirsiniz. Düğün hediye olarak tercih edilebilecek en iyi hediye seçeneklerini sizler için derledik.

  nokta
  düğün hediyesi ne alınırKişiye Özel İki Fotoğraflı Sihirli Kupa Bardak

  Yeni evlenen arkadaşınız için düğün hediyesi olarak bu sihirli kupa bardakları önerebiliriz. Yeni evlenen çiftin en güzel fotoğraflarını baskı yaptırabileceğiniz bu kupa ile arkadaşlarınızı şaşırtabilir ve mutlu edebilirsiniz. Bu kupaların sihirli olması da dikkat çeken bir diğer özellikleridir. İçi boş veya soğuk içecek doluyken herhangi bir fotoğraf görünmemektedir. Sıcak meşrubat doldurulduğunda ise baskı yaptırdığınız fotoğraflar sihir gibi açığa çıkmaktadır. Sihirli kupa bardak hediyesini, yeni evlenen arkadaşlarınız için rahatlıkla hediye olarak satın alabilirsiniz. Düğün hediyesi olarak satın aldığınız bu bardakları, düğünden önce veya düğünden sonra evlerine getirerek vermenizi önermekteyiz.
  nokta

  karı kocaya düğün hediyesiKişiye Özel Film Şeridi Yastık

  Düğün hediyesi olarak arkadaşlarınızı şaşırtacak ve memnun edecek birbirinden şık hediye alternatifleri yer almaktadır. En çok dikkat çeken düğün hediyeleri, yeni evlenen çift için özel olarak hazırlanan hediyelerdir. Uzun yıllar boyunca saklanabilecek bir hatıra olan bu hediyeler ile yeni evlenen arkadaşlarınızı mutlu etmek çok basit olacak. Kişiye özel hediyeler arasında yer alan film şeridi konseptli kişiye özel yastık, tercih yapacağınız en şık hediyelerden birisidir. Yeni evlenen arkadaşlarınızın fotoğraflarını baskı yaptırabileceğiniz bu yastık ile çok şık bir hediye vermiş olacaksınız. Yeni evlenen çiftin evlerinin en güzel köşesinde yıllarca kullanılabilecek bir hediye olarak bu ürünü seçim yapabilirsiniz.
  nokta

  değişik düğün hediyeleriKişiye Özel 2’li Vosvos Araba

  Yeni evlenen çift için oldukça sevimli ve tasarımı ile dekoratif bir görünüm yansıtan vosvos arabaları hediye olarak önermekteyiz. Vosvos model iki araba plakaları üzerine yazdırabileceğiniz isimler sayesinde çok özel bir hediye olarak sunulabilmektedir. Gelin arabasını yansıtan bu arabalar, yeni evli çiftin evlerinde çok şık bir dekor sağlayacak. Sevimli tasarımları ile oldukça dikkat çekici bir görünüme sahiptirler. Düğün hediyesi olarak anlamlı ve özel bir hediye vermeyi düşünenler için ideal bir seçim olarak tavsiye edilmektedir. Bu kadar şık görünmelerinin yanı sıra, uygun fiyatlarıyla da bütçenizi zorlamayacak bir özelliğe sahip.
  nokta

  130 Parça Kişiye Özel Foto Baskılı Puzzle130 Parça Kişiye Özel Foto Baskılı Puzzle

  Sevdiğiniz arkadaşlarınız için özel bir düğün hediyesi arayışındaysanız, kişiye özel olarak hazırlanan fotoğraf baskılı puzzle seçeneğini düşünmenizi öneririz. Yeni evlenen çiftin fotoğrafını baskı yaptırabileceğiniz bu puzzle, hem eğlenceli zaman geçirilmesini sağlayacak hem de evlerinin bir köşesinde yıllarca hatıra olarak saklanabilecek. Şık görünümü sayesinde ev için dekoratif bir eşya olarak da kullanılabilmektedir. Arkadaşlarınızın düğün hediyesinin farklı ve yaratıcı bir üründen oluşmasını istiyorsanız bu ürünü kesinlikle tavsiye ediyoruz. Bu ve bunun gibi bir çok ürünü arkadaşlarınız için özel olarak hazırlatabilme imkanına sahipsiniz.
  nokta

  güzel düğün hediyeleriYıldönümümüz Kutlu Olsun Aşkım Yastık

  Üzerine istediğiniz yazıyı ve fotoğrafı baskı yaptırabileceğiniz bu yastık ile, yeni evlenen arkadaşlarınızın düğününü kutlayabilirsiniz. Oldukça şık bir görünüme sahip olan bu yastık, arkadaşlarınızın evinde çok özel bir köşede kullanılacağından eminiz. Kare yapıya sahip olan fotoğraf baskılığı yastığı, salon koltuğunda veya yatak odada kullanılmaya uygundur. Arkadaşlarınız bu yastık hediyesi sayesinde, yıllarca sizi unutmayacaktır. Siz de unutulmayacak ve özel bir hediye alternatifi düşünüyorsanız, kişiye özel hazırlanan fotoğraf baskılı yastığı tavsiye edebiliriz.

  nokta

  Sevgilime Mutluluğun Tablosu KanvasEvli Çiftlere Güzel Düğün Hediyesi

  Hem dekoratif hem de oldukça güzel anlamlar barındıran bir hediye olarak kanvas tablo karışımıza çıkmaktadır. Yeni evlenen arkadaşlarınızın fotoğraflarını baskı yaptırabileceğiniz bu tablo çok şık bir hediye olarak sunulabilir. Evin en güzel köşesinde kullanılmaya uygun olan bu tablo ile yıllarca unutulmamayı sağlayabilirsiniz. Klasik hediyelerden sıkıldıysanız ve özel anlamlar barındıran bir hediye arayışındaysanız, bu tabloyu kesinlikle önermekteyiz. Kanvas malzemeden hazırlanması sebebiyle de uzun yıllar hiçbir sorunla karşılaşılmadan kullanılabilir.
  nokta

  Kişiye Özel 2'li Sonsuzluk Yastık SetiKişiye Özel 2’li Sonsuzluk Yastık Seti

  Kişiye özel olarak hazırlanan sonsuzluk figürlü yastık seti üzerine önemli bir tarih yazılabilmektedir. Bu yüzden düğün hediyesi olarak sıkça tercih edilmektedir. Yeni evlenen arkadaşlarınızın evlilik tarihlerini veya tanışma tarihlerini baskı yaptırabileceğiniz bu yastık seti ile şaşırtıcı ve bir o kadar özel bir hediye vermiş olursunuz. Düğün hediyesinin standartlar dışında özel anlamlar barındırmasını hayal ediyorsanız bu ürün kesinlikle size göre. En sevdiğiniz arkadaşlarınızın bu özel gününü sizin hediyenizle birlikte hatırlamak çok güzel duyguların oluşmasına sahne olacaktır. Siz de bu yastık setini sipariş vererek, arkadaşlarınızı mutlu edebilirsiniz.
  nokta

  düğün hediyesi güzelKişiye Özel Fotoğraf ve Mesaj Baskılı Duvar Saati

  Duvar saatleri her evin olmazsa olmaz detayları arasındadır. Ev hediyesi ve düğün hediyesi olarak çok iyi bir tercih olabilmektedir. Duvar saatinin üzerine baskı yaptıracağınız fotoğraf ve mesaj ile özel bir hediye sunmuş olacaksınız. Yeni evlenen arkadaşlarınızı bu mutlu günlerinde özel bir hediye ile şaşırtmak ve mutlu etmek istiyorsanız, fotoğraf baskılı duvar saatini tercih edebilirsiniz. Duvar saatini düğünden sonra hediye etmek istiyorsanız, arkadaşlarınızın düğün gününde çekilen evlilik fotoğraflarından birini baskı yaptırabilirsiniz. Çok özel ve şık tasarıma sahip olan bu saati uzun yıllar boyunca anı olarak kullanacaklardır. Dekoratif yapısı sayesinde evin her duvarına yakışabilmesi de bir diğer avantaj olarak görülebilir.
  nokta

  ilginç düğün hediyeleriBayanlara Özel Fotoğraflı Mutfak Önlüğü

  Yeni evlenen bayan arkadaşınızın evini ziyarete gittiğinizde, farklı ve anlamlı bir hediye getirmenizi öneririz. Bu hediyeler arasında çeşitli dekoratif ürünler yer almaktadır. Bu ürünlerden biri de özel fotoğraf baskılı mutfak önlüğüdür. Yeni evlenen bayanların ilk zamanlarda mutfakta hazırlıklar yapması en çok hoşlandıkları aktiviteler arasında yer almaktadır. Yeni evlenen arkadaşınızın mutfakta hazırlık yaparken kullanabileceği bu önlük ile her zaman sizi hatırlamasını sağlayabilirsiniz. Mutfak önlüğün özel ve anlamlı kılan detay, kişiye özel olarak hazırlanmasıdır. Arkadaşınızın fotoğrafını ve istediğiniz bir yazıyı baskı yaptırabileceğiniz bu mutfak önlüğü ile şaşırtıcı bir hediye sunabilirsiniz.
  nokta

  Sevgililere Özel Resim ÇerçevesiSevgililere Özel Resim Çerçevesi

  Yeni evlenen çiftlerin ev dekorasyonu büyük önem taşımaktadır. Evlerinin her bölümünde kullandıkları dekoratif ürünlerin çok şık ve anlamlı olmasını isterler. Siz de yeni evlenen arkadaşlarınıza bu konuda yardımcı olabilir ve özel bir dekoratif hediye getirerek onları mutlu edebilirsiniz. Yeni evliliklerinin kutlamasını yapmak için evlerini ziyarete gittiğinizde, özel olarak hazırlattığınız resim çerçevesini hediye ederek arkadaşlarınızın mutluluğuna şahit olabilirsiniz. Kişiye özel olarak hazırlanan bu çerçeve içine arkadaşlarınızın en güzel fotoğrafını yerleştirebilirsiniz. Çerçeve üzerine de arkadaşlarınızın evlilik tarihlerini baskı yaptırabilirsiniz. Bu resim çerçevesi, şık tasarımı sayesinde evin en güzel köşesinde yıllarca kullanılabilecek bir dekorasyon objesi olarak oldukça büyük beğeni toplamaktadır.
  nokta

  Kişiye Özel Film Şeridi Kupa BardakKişiye Özel Film Şeridi Kupa Bardak

  Yeni evli çift arkadaşlarınıza çok şık bir evlilik hediye getirmeniz için tavsiyeler vermeye devam ediyoruz. En şık evlilik hediyelerinden biri olarak, yeni evlerinde kullanabilecekleri kişiye özel kupa bardakları önerebiliriz. Kupa bardaklar üzerine yapılabilecek fotoğraf baskısı sayesinde, özel anlam yüklü bir hediye olarak tercih edilebilir. Bir evin en çok kullanılan eşyalarından biri olan kupa bardaklar üzerinde fotoğraflarını görmek arkadaşlarınızı mutlu edecektir. Siz de yeni evlenen arkadaşların için sıra dışı yaratıcılığa sahip ve bir o kadarda özel anlamlar barındıran hediye vermek istiyorsanız, bu kupa bardaklardan sipariş verebilirsiniz.
  nokta

  erkeğe düğün hediyesiKişiye Özel Çakmak ve Sigara Tabakası Seti

  Sigara kullananlar için çakmak ve sigara tabakasının önemi büyüktür. Yeni evlenen arkadaşınız için farklı ve anlamlı bir hediye almayı düşünüyorsanız bu özel seti incelemenizi öneririz. Kişiye özel olarak hazırlanan bu set üzerine yeni evlenen arkadaşlarınızın evlilik fotoğrafını baskı yaptırabilirsiniz. Evlilik fotoğraflarını hediyenin üzerinde görmek, arkadaşlarınızı oldukça fazla mutlu edecektir. Kullanışlı ve şık tasarıma sahip olması nedeniyle, gün içinde yanında ayıramayacağı bir hediye sunmuş olacaksınız. Yeni evli çift için alınabilecek en şık ve anlamlı hediyelerden biri olan bu seti düşünmenizi öneriyoruz.

  YORUM YOK

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.