El Yapımı Cam Bardak Altlığı

El Yapımı Cam Bardak Altlığı

  el yapımı cam bardak altlığı

  Yaz yaklaştıkça içimiz daha bir kıpır kıpır! Bu içimizdeki kıpırtıyı dışarıya capcanlı renkler ile yansıtıyoruz sanırsam. Hem yazın gelmesiyle hem de harika bir proje yapacağımdan dolayı oldukça heyecanlıyım! Bugün sizlerle el yapımı cam bardak altlığı yapacağız! Bardaklarda içimizi serinletecek limonataları içerken tatlı bardak altlıkları kullanmak en az yapımı kadar eğlenceli olacak! Yapımı oldukça basit olan cam bardak altlığı gören herkesi büyüleyecek! Üstelik “ben yaptım” diyerek gururlanacağınız harika bir tasarım olacak! Ezilmiş cam dolgudan oluşan cam bardak altlıklarını yapmak sadece 3 adımdan oluşacak. Projenizin daha sağlam olmasını istiyorsanız muhteşem bir tutkal kullanmanız gerekecek! Bu yaza damgasını vuracak olan cam bardak altlıklarını yapmak için daha fazla beklemeyin! Haydi, hep beraber yapılış aşamalarına bir göz atalım.

  CAM BARDAK ALTLIĞI İÇİN MALZEMELER

  – Mantar Altlıkları
  – Dekoratif Dolgular (Ezilmiş cam dolgu en iyisi)
  – Boyama Spreyi
  – Boyutlu Sihirli Tutkal

  CAM BARDAK ALTLIĞI YAPILIŞI

  bardak altlığı nasıl yapılır

  Daha önce hiç el yapımı projesi denemediyseniz ilk olarak bu projeden başlayabilirsiniz. Yapımı oldukça basit olan bu cam bardak altlıkları kendinize olan güveninizi arttıracaktır. Çok bir el becerisi istemeyen bu projeyi ister sevdikleriniz için isterseniz de kendiniz için tasarlayabilirsiniz! Kullanacağınız renkler tamamen size kalmış! Kendi tarzınızı ve zevkinizi göz önüne serebileceğiniz cam bardak altlıklarının yapımına bir an önce başlayalım isterseniz.

  el yağımı cam bardak altlığı

  İlk olarak dekoratif dolgu ile işe başlıyoruz! Sprey boya ile dekoratif dolgunuzu istediğiniz renge boyayın! Sahil kenarında içeceğiniz limonatanız için en güzel renk mavi olacak gibi! Boyama işleminden sonra sıra geldi dolgu işlemine! Sihirli tutkal ile dekoratif dolgunun içini ince bir tabaka şeklinde doldurun. Çok fazla koyarsanız bardak dengede durmayabilir! Aldığınız sihirli dolgu malzemesi yaklaşık olarak 4 adet bardak dolduracaktır. Harika bir renk şöleni olan cam bardak altlıkları neredeyse hazır! Hiç dokunmadan 24 saat boyunca kuruttuktan sonra kullanıma hazır hale gelecektir! Şimdiden ellerinize sağlık! Bir sonraki el yapımı projesinde görüşmek üzere!

  YORUM YOK

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.