El Yapımı Tişört Modelleri

El Yapımı Tişört Modelleri

  el_yapimi_tisort_modelleri

  Ve en sonunda yaz da geldi! O halde yazlık kıyafetler de birbiri ardı sıra gardıroplardan inmeye başladı! Bu yaza damgasını vuracak; en sıra dışı; en moda ve en dikkat çekici tişört modelleri bu yazımızda sizleri bekliyor olacak. Üstelik bu tişörtlerin tamamı el yapımı olarak hazırlanmış… Peki bilin bakalım bu ne anlama geliyor? Tabi ki de istemeniz halinde siz de kendinize özel bir tişört yapabilirsiniz anlamı çıkıyor! İster kendiniz için bu yaza damga vuracak mükemmel bir tişört tasarlayın, isterseniz de sevgilinize hediye edebileceğiniz orijinal bir tişört yapın! Kısacası paylaştığımız el yapımı tişört modelleri içerisinde çok beğendiğiniz olursa “Acaba nereden satın alabilirim?” diye kendi kendinize sormanıza gerek kalmayacak! Çünkü bu tişörtleri kesen, çizen, yapıştıran, tasarlayan ve finalde de tasarladığınız tişörtü üzerine geçirecek olan tamamen siz olacaksınız! Eski tişörtlerin yeniden değerlendirilerek günümüz modasına uygun hale getirildiği tişört çeşitlerini gördükten sonra, eminiz ki eskimiş, bir başkasına verdiğiniz veya çöpe attığınız tişörtler için büyük bir pişmanlık duyacaksınız. Eğer dolabınızda hala giyinmediğiniz eski tişörtleriniz varsa, O halde var mısınız eski tişörtünüzden yepyeni tişörtler tasarlamaya? İşte karşınızda nasıl yapıldığının resimlerle adım adım anlatıldığı el emeği tişört modelleri.

  En Moda El Yapımı Tişört Modelleri

  Dantelden el yapımı tişörtBu el yapımı tişörtte, dantel ve beyaz renk tişörtün mükemmel uyumunu bir arada görebilmek mümkün! Omuz ve kenarlarına dantel bulunan bu sıra dışı tişört ile herkesin gözü üzerinizde olacak.

  • Üstten Askılı El Yapımı Tişört

  askili_el_yapimi_tisort_modelleri_2

  Eski tişörtler artık değere bindi! Neden derseniz, örnek resimden de göreceğiniz üzere eski tişörtlerinizden, kışkırtıcı ve seksi modeller çıkartılabiliyormuş! Artık bu yaz yazlık kıyafet alış verişinie çıkmadan önce bir kere daha düşünebilirsiniz.

  • Geriden Askılı El Yapımı Tişört Modeli

  geriden_askili_el_yapimi_tisort_modelleri_3Biraz el becerisi, biraz da hayal gücüyle tamamen size özel bir tişört! Kulağa oldukça güzel gelmiyor mu sizce de? Söz konusu tişört olduğunda bundan böyle kendi tarzınızı kendiniz belirleyeceksiniz! Eğer sizin de böyle dikkat çekici bir tişörtünüz olsun istiyorsanız, hadi biraz cesur davranın! Üstelik hatalı bir işlem yapsanız dahi, zaten gözden çıkarttığınız bir tişört üzerinde çalışma yapacaksınız! O halde denemeye fazlasıyla değer öyle değil mi? Resimde gördüğünüz, sırtı tamamen gözler önüne seren tişört, özellikle yazlık beldeler için bayanların tercih edebileceği en dikkat çekici modellerden biri. Cesur ve güzel bir sırta sahip olan bayanların kesinlikle çok beğeneceklerini düşündüğümüz sırttan askılı el yapımı tişört modeline siz de sahip olabilirsiniz.

  • Güpürlü Yaka Kollu El Yapımı Tişört

  el_yapimi_tisort_modelleri_4

  Yok artık! Bu kadarı da olamaz, dediğinizi duyar gibiyiz… Eskimiş siyah tişörtünüzden böyle şık ve sıra dışı bir tişört modeli tasarlanabileceğini aklınızın uzundan bile daha önce hiç geçirmemişsinizdir. Ama demek ki neymiş? Bal gibi de oluyormuş! Omuzları açıkta bırakan güpürlü siyah tişört modeli ile havanızdan geçilmeyecek! Bu arada “Nereden Satın Aldın” diyenlere de göğsünüzü gere gere kendim yaptım diyebilirsiniz. İşte bu şaheser tamamen size ait:)

  • Eski Siyah Tişörtünüzün Yakası İle Oynayabilirsiniz. 

  el_yapimi_tisort_modelleri_5

  Aynı tişört modelini bir başkasında görünce siz de çılgına dönenlerden misiniz? O halde pişti olmamak için kolları sıvama zamanı! Düşünebiliyor musunuz tasarımıyla sadece size özel bir tişört modeline sahip olacaksınız! Bir makas ve bir de kalemle tişört modasında kendi tarzınızı kendiniz oluşturabilirsiniz. Görenlerin çok üzülerek ama hiç doyamayarak tekrar tekrar bakmak isteyecekleri bu tişört yalnızca sizin!

  • Bu Yazın Tişört Modasını Kendi Tarzınızla Siz Belirleyin

  el_yapimi_tisort_modelleri_6

  Eski tişörtünüzden sırt dekolteli bir tişört modeli başka ne şekilde tasarlanabilir? diyorsanız, İşte size harika bir fikir daha! Örneğini gördüğünüz gökyüzünü andıran mavi renk tişört ile muhteşem bir model tasarlanmış! Kot pantolonla da uyumu düşünüldüğünde kesinlikle favorilerimiz arasında!

  • Eski Tişörtlerden Yeni Moda Sırt Dekolteli Tişört Yaratma

  el_yapimi_tisort_modelleri_7Yukarıda dediğimiz gibi biraz cesur davranın! Çünkü zaten gözden çıkarttığınız tişörtlerinizle tasarımlar yapacaksınız! En kötüsü ne olabilir ki? Dolayısıyla tişört tasarımı konusunda hayal gücünüzü tamamen serbest bırakın! Yukarıda gördüğünüz model belki de yapılması en kolay sırt dekolteli tişört modellerinden biri. Yaparken hem çok keyif alacak, hem de tamamlandığında tamamen bedeninize uygun en güzel tişörtlerden birine sahip olacaksınız! Kim bilir belki de kendi ellerinizle hazırladığınız bu tişörtü çok daha uzun yıllar kullanabileceksiniz:)

  • Dikkat Çekici Bir Tişört Nasıl Yapılır?

  el_yapimi_tisort_modelleri_8Eski tişörtlerinizi nasıl değerlendirebileceğinizi düşünüyorsanız, işte size bir fikir daha! Kabul edelim ki, bu tişörtü giyinmek öyle her bayanın harcı değil! Çünkü kesinlikle çok iddialı ve bırakın karşı cinsi, hanımların bile bakışlarını üzerinize çekecek en seksi tişört modellerinden biri.

  • El Becerisine Güvenen Bayanlar için Sırt Dekolteli Tişört

  el_yapimi_tisort_modelleri_9

  Daha fazla işçilik ve ustalık gerektiren sırt dekolteli siyah tişört modeli ile tanışın… Şahane bir görünüme sahip olan bu tişört ile eski tişörtlerinizi siz bile tanıyamayacaksınız!

  • Eski Tişörtlerden Kafes Desenli Taş Süslemeli Şık Tişörte

  el_yapimi_tisort_modelleri_10

  Tasarımda sınır sizsiniz! Biz sadece eski tişörtlerinizi yeniden değerlendirebileceğiniz çeşitli tasarım fikirleri vermeye çalıştık! İşte karşınızda omuz kısmı kafes desenli şahane bir el yapımı tişört modeli daha! Umuyoruz ki bu yazımız size dahiyane fikirler verebilmiştir. Bu arada sitemizde yer alan tişört modellerine bakmak isterseniz, şu linki tıklayarak göz atabilirsiniz. Lütfen TIKLAYIN: Sevgili Tişörtleri

  BENZER KONULAR

  YORUM YOK

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.