El yapımı Yıllık Aşk kavanozu

El yapımı Yıllık Aşk kavanozu

  Sevgilinizin doğum günü ya da yıldönümünüz yaklaşıyor ve sevgilinize romantik bir hediye yapmak ya da almak istiyor fakat ne yapacağınıza bir türlü karar veremiyorsanız, sevgililer arasında son 5 yılda neredeyse milyonlarca satmış aşk dolu kavanoz satın alabilir ya da kendiniz yapabilirsiniz. Biz bu makalemizde 365 aşk sözcükleri kartlarından oluşan yıllık diye tabir edilen aşk dolu kavanozun nasıl yapılacağınız sizlere fotoğraflı ve detaylı bir şekilde anlatacağız. El yapımı aşk kavanozunun yapım aşaması oldukça basit olduğundan sizi zorlamadan ve çokça vakit harcamadan hazırlayabileceğiniz maneviyatı büyük bir hediye olacağından hiç şüpheniz olmasın. Ayrıca aşk kavanozunu ister yıllık ,ister haftalık istersenizde aylık olarak yapabilirsiniz. Şair yönünüze ve güzel sözler yazma becerinize güveniyorsanız her gün için ne kadar çok aşk notları yazarsanız yaptığınız kavanozunda değeri o denli büyük olur bizden söylemesi.

  El yapımı aşk dolu kavanoz için gerekli malzemeler;

  1 adet kavanoz ( İçine atacağınız söz sayısı çok fazla olacak ise kavanozunda o denli büyük olmasına dikkat edin. Öbür türlü kavanoz içerisindeki sözler sıkışacağından kavanozunuzun hoş bir görüntüsü olmayabilir.

  2. Makas , kağıt ,Kalem ,Keten ip ,Kırmızı renkli keçe ,küçük bir parça kumaş parçası.

  el-yapimi-yillik-ask-dolu-kavanoz

  Adım adım yapılışı:

  Öncelikle kavanozu nereden tedarik edebilirim diye düşünenler için, yukarıdaki görselde gözüken kavanozun küçük,orta ve büyük boylarının tamamını İKEA’da çok rahatlıkla bulabilirsiniz.

  İlk olarak, kavanozumuzun dış kışmı yerine en önemli parçası olan içindeki sözleri ayarlamalısınız. İster kendi düşüncelerinizi , istersenizde google da kısa bir araştırma sonucun da yüzlerce sevgiliye hitap eden aşk mesajı bulabilirsiniz. Eğer sözleriniz tamamsa kağıtlarınızı dikdörtgen şekilde kesip içlerine kırmızı keçeli kalem ile aşk mesajlarınızı yazabilirsiniz. Eğer kağıtları kalp şeklinde kesebilirseniz , kavanozunuzda o denli romantik olabilir.

  El yapımı aşk kavanozunuzun iç kısmı tamamsa sıra geldi dış kısmına ufak dokunuşlar yaparak içi kadar dışı da güzel bir kavanoz yapmaya. Kavanozuzun dış kısmını siz kendi zevkinizle süsleyebileceğiniz gibi yukarıdaki örnek resimde olduğu gibi keten ip, keçe parçası ve kumaş parçaları ile de süsleyebilirsiniz.

  Kavanozunuzu hazırladıysanız sevgilinize hem şirin hemde maneviyatı çok yüksek olan bir el yapımı hediye hazırlamış oldunuz. Bizim tavsiyemiz kavanozunuzu ufak yerine en büyük boy alıp içerisinde 365 adet söz atıp her güne bir mesaj konseptini sevgilinize hediye etmeniz yönünde.

   

  YORUM YOK

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.