En Güzel 15 Babalar Günü Hediyesi

En Güzel 15 Babalar Günü Hediyesi

  Aile, insan yaşamında doğumdan önce etkisi başlayan ve insanın ölümüne kadar etkisi sürdüren sosyal bir kurum olarak karşımıza çıkar. Aile, anne, baba, çocuk ya da çocuklardan oluşur. Şüphesiz her ebeveynin yani anne ve babanın çocuklar üzerindeki rolü farklıdır. Bu yazımızda ise siz okuyucularımıza kısa bir şekilde babalar günü hakkında bilgi verdikten sonra, siz değerli okuyucularımızın babalarına alabilecekleri on beş adet hediye önerisini sunacağız.  Bir Amerikan İç Savaşı gazisinin kızı tarafından anneler günü gibi babalar gününün de olması gerektiğini düşünmüş ve bunun sonucunda babalar gününün de kutlanması için harekete geçmiştir. Amerikan İç Savaşı gazisinin karısı vefat etmiş ve bunun sonucunda altı çocuk babaları tarafından büyütülmüştür. Tabiri caizse hem anneleri olmuş hem babaları olmuştur. Babasının doğum günü olan 5 Haziran’ın babalar günü olarak kutlanması için çalışmalar yapmış ancak bu çalışmalar 5 Haziran tarihine yetişmemiştir. Bu sebeple babalar günü haziranın üçüncü haftasında kutlanır.

  Bu tip özel günlerde genellikle annelere hep hediyeler alınır ancak babalar unutulur. Babaların hakkı biraz da olsa yenir diyebiliriz. Ama unutmayın babalarımıza olan sevgimizi belki de en iyi gösterebileceğimiz zaman bu zaman ve unutmayalım ki ileride bizde birer baba olacağız. Bu yüzden sizlerin çok değerli babalarına alabileceğiniz birbirinden güzel hediye önerilerini bu yazımızda aktarmaya çalıştık. İşte o hediye seçimleri ve önerileri.

  Babaya Özel Ses İzi Fotoğraflı Kanvas Tablo

  babaya hediye fikirleri

  Babalar Günü için size örneğini başka hiçbir yerde bulamayacağınız inanılmaz bir sürpriz önerisi sunacağız. Bu tablo öncelikle bildiğiniz kanvas bir tablo, yani dilediğiniz bir resmin yer aldığı bir tablo. Ancak içerisinde yer alan ve telefonunuza okutacağınız bir QR kod sayesinde dilediğiniz sesi çalmanızı sağlıyoruz. İster babanızın sevdiği bir müziği yerleştirebilirsiniz isterseniz kendiniz kaydettiğiniz bir sesi tablonun içerisine yerleştirebilirsiniz. Bu değerli babalarınız için unutulmaz bir hediye olacaktır.

  Babalara Özel Rakı Bardağı

  babaya hediye fikirleri

  Tasarımı ve sizin tarafınızdan da özelleştirilebilir olmasıyla, Türk babalarına özel çok güzel bir hediye örneği. Estetik şıklığıyla babanızın gönlünü kucaklayacak ve babanıza tarifi kelimelerle pek de kolay açıklanamaz mutluluklar tattıracak olan bu rakı bardağının üzerine babanızın ismini yazdırabilirsiniz. Bu bardağı her kullanışında sizi hatırlayacaktır. Kendine özgü bir bardağı olması ona unutulmaz bir anı yaşatacaktır.

  Babam Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı

  Dünyada sizin için ene değerli şeylerinden birini olan babanıza, bu babalar gününde Onu çok gururlandırabileceğiniz anlamlı bir hediye fırsatı işte karşınızda. Şöyle ki; Babam Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı içerisindeki sorulara vereceğiniz yazılı cevaplarla, babanıza olan sevginizi özel bir kitap haline getirebilirsiniz. Babanızın en sevdiğiniz özelliği, en unutamadığınız anınız, Onunla ilgili en büyük hayaliniz veya birlikteyken yapmayı en çok istediğiniz şeyler gibi kitaptaki boşlukları doldurarak babanıza inanılmaz güzel bir sürpriz yapabilirsiniz

  Babaya Özel Mesajlı Termos Bardak

  babaya hediye fikirleri

  Üstünde babanıza özel mesajınızın ve sevgili babanızın isminin yazılı olacak bu güzel termos hem etkileyici bir sürpriz; hem de heyecan verici bir hediye olacaktır. Çayını kahvesini ıhlamurunu özetle içeceği soğuk ya da sıcak bütün içeceklerini sevgiyle yudumlayacağı bu güzel termos bardak babanızın sürekli yanında olacaktır. Bu sayede gün içinde de ona verdiğiniz değeri ve onu ne kadar düşündüğünüzü anlayabilecektir.

  Kişiye Özel Gümüş Gri İkili Kalem

  babaya hediye fikirleri

  Kalemler, bulunduğu yıldan beri hayatımızda neredeyse en çok kullandığımız objelerin başında gelir. Babanızda çalışırken, not alırken bu kalemleri kullanacak ve her kullandığında aklına siz geleceksiniz, sürekli babanızın yanınızda olacaksınız.

  Babaya Hediye Sihirli Kupa Bardak

  Babanızı şaşırtacak en havalı armağan, iş yerinde de severek kullanacağı işte bu sihirli kupa olacaktır. İçerisine sıcak konulduğunda sürpriz bir şekilde sizin belirlediğiniz fotoğraf kupa üzerinde belirecektir. Bunun haricinde sade bir siyah kupa gibi gözüken bu bardak önce babanızı sıradan bir hediye vermiş gibi gözükerek ona bir sürpriz yapmanızı sağlayabilir.

  Klasik Baba Sözleri Duvar Saati

  Sevgili babanıza, yüzünde mutlu bir gülümseme oluşturacak esprili bir hediye olarak bu duvar saatini siz okuyucularımıza öneriyoruz. Üç aşağı beş yukarı hepimizin babalarımızdan sıklıkla işittiği klasik sözleri üstünde yer aldığı Klasik Baba Sözleri Duvar Saati, sevgili babanıza en mutluluk verici babalar günü hediyelerinden biri olacak.

  Kişiye Özel LED Işıklı USB Bellek

  babaya hediye fikirleri

  Zarif şeffaf tasarımı, USB portuna bağlandığında yanan mavi LED ışığı ve en önemlisi de sahibinin ismine özel oluşu değerli babalarımıza verilebilecek özel hediyelerden biri olarak siz okuyucularımıza önermekten mutluluk duyuyoruz. Modern çağın en önemli ihtiyaçlarından biri olan USB Bellek hediye ederek mutlu olmalarını sağlayabilirsiniz. Dahası bu harika dizayna sahip USB Bellek tamamen isme özel olarak hazırlanıyor. Gönül rahatlığıyla babalarınızın kullanımı için de bu USB belleği hediye edebilirsiniz.

  Babalar Günü 4’lü Bardak Altlığı

  babaya hediye fikirleri

  Her bardak altlığının üzerinde yazan mesajı kişiselleştirebileceğiniz bu dörtlü takım sayesinde babanızın yüzünde gülümseye sebep olabilirsiniz. Size arada sırada bir şeylerden dolayı kızmış veya öfkelenmiş olsa da, bazı anlarda kaşlarını çatsa da babanızın size olan güzel duygularından bir gram bile şüphe etmezsiniz. Bu yüzden işyerinde veya evinde kullanabileceği çayını kahvesini içerken aklına sizi getirecek olan bu hediyeyi gönül ferahlıyla seçebilirsiniz.

  Seni Seviyorum Babacığım Yastık

  babaya hediye fikirleri

  Bu hayatta kendi ismine özel bir yastığa sahip olan kaç insan vardır ki acaba? Bize göre çok da fazla yoktur. O halde neden babanız diğer insanlardan farklı olmasın. Gelin o halde bu babalar gününde babanıza kendi ismine özel üretimi yapılacak bu güzel yastığı verin.

  Benim Babam Her şeyi Bilir Tişört

  babaya hediye fikirleri

  Bu esprili tişört, her konuda bilgisi olmasa da mutlaka bir fikri olan babalara özel. Sizin de her şeyi bilen ve her konuda görüş ileri süren bir babanız varsa, bu babalar gününde Ona bu sıra dışı tişörtle inanılmaz esprili bir hediye verebilirsiniz. Üzerinde arama motoru sembolü olan ve biz “Benim Babam Her Şeyi Bilir” şeklinde mesaj bulunan, siz ise dilediğiniz şekilde kendi mesajınızı yazabildiğiniz bu komik hediye babanızın oldukça hoşuna gidecektir. Dilediğiniz bedende ürün bulabilirsiniz.

  Babalar Günün Kutlu Olsun Fotoğraflı Çakmak

  babaya hediye fikirleri

  Sigara sağlığa zararlı olsa da babanızın sigarasını yakarken üzerinde sizin seçtiğiniz dilerseniz babanızla birlikte yer aldığınız bir fotoğrafın olduğu bu çakmağı kullanacak olması onu oldukça mutlu edecektir. Dilerseniz babanızın sevdiği başka bir fotoğrafı da çakmağın üzerine bastırabilirsiniz.

  Yakışıklı Babam Kitap Ayracı

  babaya hediye fikirleri

  Kitap okuyan babalar için kaçırılmaz bir hediye. Babanıza, kitaplarını okurken arkadaşlık edecek ve aynı zamanda sevginizi de derinlemesine hissedebileceği şık bir kitap ayracı hediye etmek onu oldukça mutlu edecektir. Üzeri papyon ve erkek süveter desenleri ile süslenmiş olan; aynı zamanda babanızın ismi ve dilediğiniz sevgi sözcükleri ile anlamına anlam katacak ve bu sebeple içiniz ferah bir şekilde bu hediyeyi alabilirsiniz.

  Erkeğe Özel Baş Harfli Pipo

  babaya hediye fikirleri

  Pipo içmek bir yaşam tarzıdır. Uzun sapları, kavisli gövdeleri ve ahşap yapısı ile eski yıllarda düşünür ve filozofların tütün içmelerinde kullandıkları bu araçlar eğer babanızın da bu yönde bir zevki varsa onun için unutulmaz bir hediye olacaktır. Özellikle üstünde kendi baş harfinin bulunması bunu eşsiz kılacaktır.

  Kişiye Özel Babalık Sertifikası

  babaya hediye fikirleri

  O koca yürekli ve çok sevdiğiniz şefkatli adama, bu anlamlı hediye çok yakışacak! Varlığıyla mutlu olduğunuz, yanınızda olmadığında ise kendinizi eksik hissettiğiniz biricik babanıza onur duyacağı anlamlı bir hediye vermek onu çok mutlu edecektir.

  YORUM YOK

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.