En Güzel Anneler Günü Hediyeleri

En Güzel Anneler Günü Hediyeleri

  İlk olarak en çok merak edilen soruyla yazıma başlamak istiyorum. Anneler günü ne zaman kutlanacak? “Cennet anaların ayaklarının altındadır” hadisiyle yeryüzündeki en değerli varlıklar olan annelerimize adanmış olan anneler günü 12 mayıs 2013 pazar günü kutlanacak. Bizde hediyetavsiyeleri.com olarak annelerinizi bu özel günde duygulandıracak,şaşırtacak ve belkide onurlandıracak anneye hediye konusundaki en güzel hediyeleri sizlerle paylaşacağım.Birkaç haftadan az bir süre kalan anneler günü için anneme ne hediye alsam? diye kafa yormaya başladıysanız, Ya da seçtiğiniz hediyeler arasından hangisini alacağınıza hala karar veremediyseniz, sizler için anneler gününe özel hediyeleri kategori kategori ayırdık. Anneye alınabilecek en ilginç hediyelerden tutunda, günlük yaşamında mutfakta kullanabileceği pratik mutfak eşyalarına kadar birbirinden değişik hediyelerle dolu önerilerimizi inceleyiniz.

  Anneler Gününe Özel Ödül Hediyeleri

  Annelerin bizleri büyütmek,beslemek ve okutmak ve her zor durumumuzda yanımızda olmak için verdikleri emek ve fedakarlığı hiç bir maddi değeri olan eşya ile ödeyemezsiniz. Fakat bu anneler gününde onu gururlandıracak bir hediye verebilirsiniz. Üzerinde “yılın en iyi annesi” yazılı oskar ödülü,annenizin ismine özel olarak hazırlanmış sertifikalar ve plaketler ile annenizi sizin için vermiş olduğu emekler ve fedakarlığı için ödüllendirebilirsiniz.

  anneler_gunu_plaketi anneler_gunu_plaketi_2 anneler_gunu_plaketi_3

  yilin_annesi_madalyonu yilin_en_iyi_annesi_oskari yilin_en_iyi_annesi_sertifika

  bosluk

  Pratik Mutfak Aletleri

  Her sene anneler günü öncesi televizyon reklamlarında, annelere alınabilecek birbirinden kullanışlı ve bir okadar da pahalı mutfak eşyalarının tanıtımları yapılır. Fakat bu tanıtımı yapılan ürünler ya her evde bulunan tarz ürünler ya da fiyatları çok yüksek olduğundan bir öğrencinin ya da maddi bütçesi çok fazla olmayan kişiler için ulaşılması zor hediyelerdendir. İşte bizde bu sıkıntıdan yola çıkarak, anneler gününde anneye alınabilecek hem ucuz hemde ilginç el aleti ve mutfak gereçlerini inceledik. Aralarında “Vay be bu da mı yapılmış!” dedirtecek cinste ürünler var.Eğer bütçeniz biraz da fazla ise bisküvi yapma aletinden tutunda,yumurta pişirme makinesine kadar birbirinden ilginç ürünleri tek bir kutuda toplayarak, annenize anneler günü için sürpriz hediye kutusu yapabilirsiniz.

  makaran_zamanlayici yumurta_kirma_makinesi yumurta_pisirme_makinesi

  antibakteriyel_jel biskuvi_yapma_aleti kavanoz_ve_kapak_acici

  cepli_kupa_bardak lahmacun_ve_pizza_firini pratik_mini_utu

   

  bosluk

  Kişiye Özel Anneler Günü Hediyeleri

  Biraz da kişiye özel hediyelerden bahsetmek istiyorum. Bu gruptaki hediyeler, hediye kategorileri arasında belkide en değerli ve kalıcı hediyelerdendir. Düşünsenize üzerine lazer işlemeyle canım annem yazılı bir ahşap çerçevenin ya da Üzerinde annenizin ismin bulunduğu kupa bardaklar,cüzdanlar ve akrilik saatlerin değerini. Bence annenize ne hediye alacağınıza hala karar veremediyseniz, şimdi önereceğim kişiye özel hediyeleri tercih edebilirsiniz.

  anneler_gunu_ozel_saat anneye_ozel_baskili_saat canim_annem_cerceve

  canim_annem_kavanozu isme_ozel_cuzdan mesaj_iceren_cikolata

  melek_pirlanta seni_seviyorum_yumurtasi super_anne_sihirli_kupa

   

  bosluk

  Son Olarak

  Yılda sadece bir gün kutlanan anneler gününün her evlat için özel olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden annenize hediye alacak bütçeniz yok ise; en azından o gün sabahtan annenizi öperek uyandırın ve anneler gününü içten kutlayın.Ayrıca annelerimizden uzakta yaşıyorsak, anneler günü annelerimizi hatırlayacak tek özel gün olmamalıdır. Onlara içimizden gelen başka günlerde de sık sık hediyeler almalı sürprizler ile şaşırtmalıyız.

  YORUM YOK

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.