En Güzel Evlilik Teklifi Sözleri

Artık o gün geldi çattı diyorsanız ve ben hayatımı birleştireceğim kadını buldum diyorsanız sizin adınıza çok sevindiğimizi belirtmek isteriz. Peki, bu güzel günde ona nasıl bir evlilik teklifi etmeye düşünüyorsunuz? En güzel evlilik teklifi sözleri ni şimdiden tasarlamalısınız öyle değil mi? Yazarak mı, ona söyleyerek mi, okuyarak mı ya da gözlerinden anlamasını sağlayarak mı? Bizce en güzel aslında hem yazıya dökülmesi hem de dile dökülmesi öyle değil mi? Sevgilinize evlilik teklifinizi yaparken güzel sözler ile süslenmesine önem vermelisiniz.

En komik ve etkileyici evlilik teklifi sözleri oldukça duygusal ve içten olmalıdır. O anda aklınızda tam olarak düşündüklerinizin gelmesi elbette çok zor. Öncesinden planlama yapmanız ve neleri söyleyeceğinizi az çok düşünmeniz gerekir. Dolayısı ile de sizler için en güzel evlilik teklifi sözleri araştırarak yardımcı olmak istedik. Bazen şiir gibi dökülecek kelimeler, bazen de gerçekten bir kağıda yazacağınız harika bir şiir sizin duygularınızın tercümanı olabilir.

evlilik teklifi sözleri

En duygusal evlilik teklifi sözleri için size en çok uyan cümleleri seçmelisiniz. Eğer çok romantik biriyseniz zaten bu konuda çok zorlanmıyor olacaksınız. Ben bu işlerden pek anlamam daha doğrusu aslında doğru kelimeleri yan yana getirememe diyorsanız da bırakın sizler için sunduğumuz evlilik teklifi mesajları yardımcı olsun. En güzel evlilik teklifini yapmanız için elimizden geleni yapacağız elbette. Size sunduklarımızın içinden birini beğenmek ise tamamen size kalmış.

evlilik teklifi sözleri

Sizler de en farklı evlilik teklifi sözlerini bizimle bulacak ve sevgilinizi oldukça şaşırtacaksınız. Bu anlar oldukça önemli zamanlardır. Dolayısı ile aceleye getirmeden olabildiğince sakin ama bolca romantik olmayı unutmayın. Günler öncesinden neler söyleyeceğinizi belirleyerek biraz kendi kendinize çalışma bile yapabilirsiniz. En güzel en etkileyici evlilik teklifi sözleri ile zaten o an tamamlanıyor olacak. Dilerseniz tek başınıza iken söyleyebileceğiniz, isterseniz kalabalıkların içinde ya da uzaktan ona ulaştırabileceğiniz en güzel evlilik mesajlarını yayınlıyoruz. Bakalım bu romantik teklif karşısında o nasıl bir cevap verecek. Kim böylesine detayları düşünen ve evlilik teklifi mesajı için bile araştıran birine hayır diyebilir ki? İşin şakası en özel evlenme teklifi mesajınız ile anı ölümsüz ve romantik kılmayı başararak onu büyülemeyi başarın deriz.

Etkileyici Evlilik Teklifi Sözleri

** Hayat boyu bu filmin başrolünde benimle oynar mısın?

** Benimle her gece aynı uykuya dalar mısın?

evlilik teklifi sözleri

** Nasıl ki adımla beraberdim şimdiye kadar hayatımın geri kalanında da seninle olmak istiyorum!

** Geceleri uykun kaçtığında benimle aynı tavana bakar mısın?

** Hayat boyu benimle aynı geceye uyuyup aynı sabaha uyanır mısın?

** Kendi çapımda işlem hacmi yaratarak mobilyacının, emlakçının, kuyumcunun, fotoğrafçının, gelinlikçinin ekonomik çarkın içinde varlığını devam ettirmesine yardımcı olmama ortak olur musun?

evlilik teklifi sözleri

** Sen karşıma çıkmadan önce dünyanın bu kadar heyecanlı bir yer olduğunu bilmiyordum. Dünyamı güzelleştirdin sen benim! Dünyanın bana her daim bu denli güzel görünebilmesi için ömür boyu yanımda yer alır mısın?

** Bana bir ömür boyu katlanır mısın?

evlilik teklifi sözleri

** Hep senle dolu, benim aşkımla deli, ümitlerimle, hayallerimle bezeli, hem hisli hem içli hem çok güçlü dünyamı senli kılar mısın? Elimi sımsıkı tutar mısın sevdiceğim?

evlilik teklifi sözleri

** Ben tek maaşla geçinemiyorum evimin ikinci maaşı olur musun?

** Sonsuza dek seni hiç yalnız bırakmamama izin verir misin?

evlilik teklifi sözleri

** Aşkım sen sürekli bizim evde kalıyorsun biz evlenelim o zaman!

** Güzelliğin kadar güzel bir hayat yaşamak için benimle evlenir misin?

evlilik teklifi sözleri

** Önümüzdeki 50 yıl için başka bir planının yoksa evlenebilir miyiz?

evlilik teklifi sözleri

** Birlikte yaşamak değil, beraber yaşlanmak istiyorum!

** Cebinde benimle aynı evin anahtarını taşır mısın?

** Benimle aynı evin faturasına “oha!” der misin?

evlilik teklifi sözleri

** Müsaitsen evlenebilir miyiz?

** Hep beni sana getirecek yollar, seninle bana açılacak kapılar, kokunla dolu odalar, seni bende uyutacak yataklar istiyorum. Her şeyden çokta seninle anlam bulan sıcacık bir yuva istiyorum. Benimle evlenir misin?

evlilik teklifi sözleri

** Seni ilk gördüğüm o andan beri kalbimin ritmini değiştirebilen tek kişi oldun. Bakışını, gözlerini, gülüşünü bir an bile aklımdan çıkartamadım. Düşündüğüm zamanlardaysa kalbim yerinden çıkacakmış gibi olmaya başladı. Eğer sen de istersen bir ömür boyu kalbimin ritmini arttır mısın?

evlilik teklifi sözleri

** Benimle ortak bir hafızaya, ortak bir geçmişe ve anılara sahip olmak ister misin?

** Yıllar sonra geriye dönüp baktığımda tüm anılarımda sen ol istiyorum. Benimle evlenir misin?

** Salonda uyuyakaldığımda kalk yerine yat diyenim olur musun?

** Benimle evlen yoksa ben seninle evlenirim!

evlilik teklifi sözleri

** Bundan sonra hep aile çay bahçelerine gitmek için benimle evlenir misin?

** Seninle güldüm, seninle ağladım ben. Yaşamı sende bulup sende doğdum ben. Tüm aşkım, tüm varlığımla sorsam sana; benimle evlenir misin?

evlilik teklifi sözleri

** Hayatını hayatıma katar mısın?

** Gözlerimi her sabah yanında açmak istiyorum!

evlilik teklifi sözleri

** Hatıram değil, hayatım olur musun?

** Ömrümün geri kalanı olur musun?

evlilik teklifi sözleri

** Hayatımda her şeyin ortağı ve benim diğer yarım olmak için benimle evlenir misin?

** Benimle “Doctor Who” izlemeye var mısın?

evlilik teklifi sözleri

** İkimizin kuracağı bir hayatın altına imzanı atar mısın?

evlilik teklifi sözleri

** Benimle Halley kuyruklu yıldızının geçişini izler misin? (Bilmeyenler için; Halley kuyruklu yıldızının bir sonraki geçiş tarihi 2061!)

evlilik teklifi sözleri

** Topluma ayak uydurup dışlanmamak adına, hukuki bir dizi işlemin ardından, medeni kanun hükümlerince seninle aynı evi paylaşmak istiyorum!

** Son nefesime kadar gözlerinin içinde gülmeme izin verir misin?

evlilik teklifi sözleri

** Artık teslimat adresiyle fatura adresi aynı olsun istiyorum!

** Her yıl evlilik yıldönümümüzü unuttuğum için bana trip atar mısın?

** Soyadımı soyadına ekler misin?

evlilik teklifi sözleri

** Her günü, her saati, her saniyeyi seninle beraber geçirmek istiyorum!

** Her gece sen uyurken yıldızlar dolsun koynuna. Her sabah yaşamın içine koşarken; nasıl böyle ışıldadığın muamma olsun başkalarına. Hatta sen bile anlama. Varlığın anlamım, senin mutluluğun andım oldu. Evlenir misin benimle, sayısız yıldızlarımla.

Evlilik Teklifine Cevap Güzel Sözler

Sevdiği insanla bir ömrü paylaşmak, hemen hemen herkesin en büyük hayallerinden biridir. Her anında birlikte olmak, iyi ya da kötü tüm anları birlikte paylaşmak için atılan evlilik adımı, bir noktada sevginin kutsal bir imza ile sonsuza kadar bağlanmasıdır. Hem heyecanlı hem de bir o kadar stresli bir süreç olan evliliğe hazırlık aşamasının ilk adımı ise evlilik teklifidir. Her adımı tek tek düşünülen ve sevgiliye yapılacak sürpriz için aylar öncesinde planlar yapılmaya başlanan evlilik teklifi, çiftlerin uzun süreler sonrasında dahi mutlulukla anımsayacakları bir gündür. Bugüne özenle hazırlanan sevgilinize, size yaptığı evlilik teklifi sonrasında vereceğiniz cevap ise büyük bir önem taşımaktadır.

Sizin için düşünülmüş ve çalışılmış olması belki de uzun bir süredir beklemiş olduğunuz teklifi almış olmak, aklınızın karışmasına neden olabilir. Hissettiğiniz tüm duygular birbiri içerisinde bir keşmekeşe dönerek, sevgilinize cevap verirken zorluk yaşayabilirsiniz. Bu nedenle evlilik teklifine cevap güzel sözler arasından seçimlerde bulunarak kendinizi bu duruma önceden hazırlamak, çok daha rahat bir şekilde evlilik teklifini beklemenizi sağlayabilir. Evlilik teklifi aldığınızda vereceğiniz etkileyici o cevabı, sosyal medya üzerinden de paylaşarak sevdiklerinize duyurabilirsiniz. Böylece en mutlu olduğunuz o anı ve tüm heyecanınızı, tanıdıklarınızla birlikte paylaşabilirsiniz. Sevgilinize duyduğunuz aşkı, evlilik teklifine büyüleyici bir şekilde “Evet” diyerek taçlandırabilir, evliliğe giden ilk adımı sağlam bir şekilde atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir