En Güzel Yılbaşı Hediyeleri

En Güzel Yılbaşı Hediyeleri

  Yepyeni bir yılın gelmesine çok az bir gün kaldı. 2013 yılına girmeye az bir zaman kala,hemen hemen herkes yılbaşında sevdiklerime ne hediye alsam arayışına girdi. Bazı insanlarında kafaları hala karışık, 21 aralıkta kıyamet koparsa aldığım hediye boşa gidermi diye:) Şakası bir yana kıyametin kopucağı felan yok bu yüzden hediyenizi erkenden almaya  bakın çünkü yılbaşına yaklaşıldığında işte gerçek kıyamet ozaman kopuyor, herkeste bir hediye telaşesi alıp başını gidiyor.Eğer sizde yılbaşında ne hediye alınır ki? diye düşünenlerdenseniz, 2013 yılına özel olarak üretilmiş hediyelerden tutunda, yılbaşının klasikleşen hediyelerine kadar farklı farklı  en güzel yılbaşı hediyelerini sizler için araştırdık ve sizlere sunduk. Bu  yılbaşını sevdiklerinizle beraber mutlu ve huzurlu geçirmeniz dileğiyle…


  YILBAŞI ÇİKOLATALARI

  Yeni yılda klasiklerden vazgeçmiyecekseniz,hediyelerin en özeli yılbaşı çikolatalarıdır. İş arkadaşınıza, patronunuza,aile büyüklerinize ya da sevgilinize , üzerinde 2013 yılına ait kutlama sözcükleri içeren çikolataları,kendi içinizden gelen yeni yıl dileklerinizi yazdırabilceğiniz ürünleri ya da kişiye özel resimli yılbaşı çikolatası alabilirsiniz.

  sevgiliye_mesajli_kurabiyeler


  YILBAŞI SEPETLERİ

  Yılbaşı hediyesi dendiğinde insanların aklına ilk olarak yılbaşı sepetleri gelir. Bizde hediyetavsiyeleri olarak bu başlık altında yılbaşında sevdiklerinize alabileğiniz en güzel yılbaşı sepetleri üzerine yoğunlaştık ve araştırmamızı yaptık. Çünkü yılbaşı sepetleri, sevdiklerinize alabileğiniz dopdolu bir hediyedir.Birbirinden şık 3 yılbaşı sepetini inceleyiniz.  YILBAŞI ÖDÜLLERİ

  Yılbaşında en çok satılan hediye ne diye sorarsanız, cevabı kesinlikle üzerinde “yılın en iyisi” yazılı oskar ödülleridir. Eğer sizde sevgilinize ya da yakın dostunuza bu zamana kadar yılbaşına özel oskar ödülü almadıysanız, bu yıl kesinlikle almanızı tavsiye ediyorum. Eğer oskar ödülünü alacağınız kişi bayansa , bayan oskar ödülü, erkek ise erkek oskar ödülü seçmeniz , hediyenizi çok daha anlamlı hale getirecektir.


  ROMANTİK YILBAŞI HEDİYELERİ

  Sevgililer birbirilerine hediye almadan önce genelde romantik olmalarına dikkat ediyorlar. Heleki yeni bir çift ise; romantik bir hediye terchi ilk plana giriyor. Eğer sizinde yeni bir ilişkiniz var ve bu yılbaşında hediyem romantik olsun diyenlerdenseniz, önerdiğim hediyeler sevgilinizin ya da eşininiz kalbini çalacak cinsten.


  KENDİNİZ YILBAŞI SEPETİ YAPIN

  Yılbaşı sepetleri her ne kadar çok dolu ve şık hediyeler olsada bazen çok pahalı olabiliyorlar.Fakat buna çözüm olarak kendi sepetinizi kendiniz yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ilginç hediye sepeti nasıl yapılır? ya da  romantik hediye sepeti nasıl yapılır? yazılarımı okumanız. bu yazılarımda sevdiklerinize yılbaşına özel sepet yapıldığını öğrenebilirsiniz. Benim önerim , evdeki ayakkabı kutularını kullanmanız yerine en azından yılbaşı temalı kutuları tercih etmeniz yönünde. İşte en iyi 3 yılbaşı kutusu:


  İLGİNÇ YILBAŞI OYUNLARI

  Yılbaşının vazgeçilmez oyunu ne diye sorsam herkes tombala cevabını vericektir herhalde. fakat bu sene bir farklılık yapın ve çok daha eğlenceli ve yaratıcı oyunlara yönelin. Shot oyunu ve doğruluk mu cesaretmi oyunları, arkadaşlarınızla çok keyifli vakit geçirebileceğiniz oyunlardan. bu kutu oyunları hediye olarak alabileceğiniz gibi yılbaşında evinizde olmasınıda tavsiye ederim.


  YILBAŞI İÇ ÇAMAŞIRLARI

  Kırmızı renk yılbaşının rengidir. Ve Yeni yılın uğur getireceğine inananlar genelde kırmızı iç çamaşırı giyerler.Hatta kırmızı iç çamaşırları yılbaşından önce en çok satılan ürünlerde bir numaradır. Eğer sizde sevgilinize ya da eşinize yeni yılda uğur getiriceğine inandığınız bir iç çamaşırı almayı planlıyorsanız, sizler için önerdiğim kırmızı iç çamaşırlarını inceleyebilirsiniz.


  YILBAŞI SERTİFİKALARI

  Bu sene sevgilinizi yılın sevgilisi sertifkalarıyla ödüllendirin. Yılbaşında ilginç  bir hediye arıyorsanız, gerçekten çok ilginç ve farklı bir hediye. üzerinde yılın en iyi sevgili gibi başlığın ve altında sevgilinize özel yazılmış açıklamasının olduğu çok güzel bir yılbaşı hediyesi.

   

  BENZER KONULAR

  Nişan Tebrik Sözleri

  YORUM YOK

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.