En İlginç Doğum Günü Sürprizleri

en ilginç doğum günü sürprizleri

Bir insanın hayatında yaşayabileceği en güzel günlerin başında elbette doğum günüdür. O gün bütün eş dosttan, arkadaşlardan, kısacası sevdiği her kişiden hatırlanıp kutlanmak ister. Bu insanın en doğal hakkıdır. Siz de böyle bir günde bir sevdiğinizi hatırlayıp bu olaya yeni bir boyut getirerek ona küçük sürprizler yapabilirsiniz. Bu sürprizler büyük prodüksiyon veya maliyetli bir sürpriz olabilir. Ancak bunu yaparken de iyi bir planlama gerekir. Bunlar içinde ciddi bir zaman ve para gerektirir. Ama hayat hızlıca akıp gidiyor ve sevdiğiniz kişilerle böyle bir anı biriktirmeye değmez mi ? Elbette değer. Hayatta güzel arkadaşlıklar, sevgiler çok zor bulunan şeyler. Bunun için üzerinde çok düşünüp sıkıntıya girmeye de gerek yok. Bazen çok küçük bir sürpriziniz yaptığınız kişi için çok özel gelir. Peki ama bunun için kısıtlı bir zamanınız var ve aklınızda bir fikir yok mu ? Tam da makalemiz burada size hitap etmektedir. Makalemizde sizler ve sizin gibi durumdaki kişiler için birkaç ilginç, aynı zamanda güzel doğum günü sürpriz önerilerinden bazılarından bahsedeceğim.

1. Abur Cuburlarla Dolu Konserve Kutusu

ilginç doğum günü sürprizleri

SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ >>

Sağlıklı beslenmek hayatımız için elbette önemlidir. Özellikle ilerleyen yaşlarda sıkıntı çekmemek için gençken beslenmemize ve alışkanlıklarımıza dikkat etmeliyiz. Bunun içine tabi ki de abur cubur türü sağlıksız besinler de girmektedir. Ancak bunu bir sürprizde kullanma fikrine ne dersiniz ? Eğer sevdiğiniz kişi veya arkadaşınız çikolata, bisküvi, jelibon ve buna benzer diğer hazır yiyecekleri seviyorsa ve yemekten çok hoşlanıyorsa bu önerimiz tam da sizin için diyebiliriz. Bunun için sevdiğiniz kişinin zevklerinden ve hoşlandığı yiyeceklerden biraz fikir sahibi olmanız gerekmektedir. Bunları hallettikten sonra iş hediyeyi sunacağınız kutuyu seçme işleminde.

Doğduğun Gün Neler Oldu Takvimi

ilginç doğum günü sürprizleri

SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ >>

Bu işlem için elbette çok özel bir kutu seçmek gerekiyor. Bu da hediyenizin beğenilmesi için en önemli noktadır. Romantik, komik, film karakterleri ve benzeri bir kutu seçtikten sonra sürprizin en son adımına geliyor sıra. Bu da kutunun içini abur cuburla doldurmak. Belki de en zevkli aşamalardan biridir. Kutu tamamen dolana kadar sürprizi vereceğiniz kişinin sevdiği veya sevebileceği yiyecekleri alıp koyuyoruz. Bunu da tam beklenmedik bir anda doğum günü olan kişiye veriyoruz. Bu hem maddi açıdan bütçe dostu hem de çok hoş bir ilginç hediye.

Notlarla Hediye Bulma

ilginç doğum günü sürprizleri

Aslında bu aldığınız hediyeyi bir çeşit sunma yoludur. Özenle seçip aldığınız bir hediyeyi iyi sunmak çok önemlidir. Aslında bir çoğumuzun kaybettiği nokta burasıdır. Alınan bir hediyeyi düz bir şekilde vermek hediye ne olursa olsun karşıdaki kişiyi önemsemiyorum diye mesaj vermektir.

Karakalem Resim Çizdirin

doğum günü sürpriz hediyesi

SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ >>

Bunun yerine aldığınız bir hediyeyi doğum gününü kutlayacağınız ortamda bir yere saklayın. Daha sonra arkadaşınızın veya sevdiğinizin o hediyeyi bulabilmesi için kağıda yazılarla ipucu verin. Bu şekilde aldığınız sürpriz bir hediyeyi sürpriz bir şekilde sunarak hediyeyi değerli bir hale getirin.

365 Gün İçin Aşk Mesajları

değişik doğum günü sürprizleri

SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ >>

Doğum gününü kutladığınız kişi sevgiliniz ise insan ekstra bir şekilde gerilir, ne yapacağını bilemez ve paniklemeye başlar. Tam da bu anda anlatacağımız hediye devreye girer. Sevgilinizi bu hediye ile 1 gün mutlu etmek yerine 365 gün mutlu edersiniz.

Enteresan Doğum Günü Partileri

doğum günü partisi plajda

Yaz aylarında gece geç saatlere kadar her yer hınca hınç doludur. Doğum günü için kalabalıktan uzak sakin bir ortam olsun isteriz. Sonuçta yılda 1 kez kutlanan çok özel bir an. Bu yüzden yazın kalabalıktan uzak mekan bulmak zordur. Eğer denize kıyısı olan bir şehirde yaşıyorsanız şimdi bahsedeceğimiz ilginç doğum günü sürprizi tam size göre. Gece saatlerinde boş olan plaj yaz aylarında doğum günü sürprizi için en uygun yerdir. Önceden planladığınız sahilin bir yerine masa, sandalye, ateş ve benzeri gerekli olan malzemeler önceden alınır ve sürpriz akşamı organizasyon başlamadan önce ortam hazırlanır. Doğum günü olan kişi plaja gelince organizasyon başlar. Bu sayede yazın sıcaklarında serin bir deniz havası eşliğinde çok ilginç bir sürpriz doğum günü olur. Doğum günü olan kişi hayatında böyle bir şey daha önce yaşamadığı için unutulmaz bir an olarak hafızalarda kalır.

Arkadaşınıza Işıklı Pano

doğum günü sürprizleri

SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ >>

Daha önce yaşanmadık bir sürpriz hediye hafızalarda her zaman yer eder. Bu yüzden unutulmak istiyorsanız daha önce yapılmamış ilginç bir sürpriz hediye bulmanız şarttır. Düşününce bulması ilk başta zor gibi gelse de aslında bir çok seçenek vardır. Bunlardan birisi de ışıklı pano üzerinde ona değer verdiğinizi gösteren notlar, beraberken vakit geçirdiğiniz bir ana ait resimler bu pano üzerine konulabilecek objelerden bir kaçıdır. Bunu da sunarken sürpriz bir şekilde sunmak ayrıca hediyeye değer katar. Bu yüzden bu hediyeyi de verirken notlar eşliğinde bulma planı ile birleştirerek sunabiliriz. Doğum günü olan arkadaşımız, sevgilimiz veya aile ferdimiz hediyeyi bulduktan sonra pano ışıklandırması açılır ve ortam bir anda rengarenk renklere bürünür. Hoş bir ortam oluşur ve çok sık yapılmayan bir hediyedir. Hediyenin kendisi ve sunumu itibariyle ilginç doğum günü hediyeleri kategorisine alabileceğimiz bir hediyedir.

 

İlginç Alarm Saatler

farklı doğum günü sürpriz hediyeleri

SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ >>

Uykuyu çok seven bir arkadaşınız, sevgiliniz veya aile ferdiniz mi var ? Sizi bu alışkanlığı yüzünden sürekli bekletiyor ve bir yerlere sürekli geç mi kalıyor ? Bu hediye sizin arkadaşınız için tam biçilmiş bir kaftandır. Günümüz teknoloji ise bir çok şey gelişmekte ve değişmektedir. Bunlardan birisi de alarm saatler. Eskiden düz, sade, alarm ve saate bakmaya yarayan alarm saatler günümüz teknolojisi ile gelişip ilginç bir hal almıştır. Uykucu bir doğum günü olan birey için alarm saat tam da aranan ilginç hediyelerden birisi olacaktır. Verilirken gayet esprili bir ortam ve alınış manası ile arkadaşınızın halinden anladığını düşünerek gayet güzel bir ortam oluşacaktır.

 

Romantik Sürprizlerle Sevginizi Gösterin

SEVGİLİYE ROMANTİK FİKİRLER İÇİN TIKLAYIN >>

Değişik tasarıma ve özelliklere sahip bir alarm saati alıp güzelce bir hediye paketi yaptırın. Daha sonra bu paketi pasta kesilme esnasında arkadaşınıza, sevgilinize veya aile ferdinize, doğum günü olan her kimse ona gayet esprili bir tavır içinde verilirse hem güldüren hem de gayet mutlu eden bir hediye olacaktır. Alınan alarm saatin özelliğine göre de gayet ilginç bir doğum günü olacaktır.

 

Çakmaklı Kol Saati

ilginç doğum günü sürprizleri

SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ >>

Belki de şu ana kadar anlattıklarımız arasından en ilginç hediyedir. Kalabalık bir arkadaş ortamında dışarıda sigara içeceksiniz. Cebinizden çıkarttığınız sigara paketinden bir tane sigara alırsınız. Buraya kadar her şey normaldir ancak her şey bundan sonra başlar. Bundan sonra herkes çakmak çıkarmanızı bekler ama siz herkesi şaşırtacak bir hareket yaparsınız.

 

Sevdiklerinize Doğum Günü WEB Sitesi Yaptırın

ilginç yaş günü sürprizleri

SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ >>

Üzerinize giydiğiniz gömleğin kollarını hafif sıyırarak kolunuzdaki saate bakarsınız. Alınan ilginç hediye de tam bu sırada devreye girer. Bir tuşuna basarak saatin çakmak kısmı açılır ve ateş çıkarır. Sigaranızı buradan yakar ve saatin çakmak özelliğini geri kapatırsınız. Doğum günü bireyine ilginç bir hediye almak istiyorsanız şiddetle bu tarz bir hediye almanızı tavsiye ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir