En İlginç Küpe Modelleri

En İlginç Küpe Modelleri

  En Sıra Dışı Küpe Modelleri ile karşınızdayız. Kadınlar için takılar vazgeçilmezdir ve her zaman güzelliklerini takılarla taçlandırırlar. Takılar arasında da birçok erkeğini dikkatini çeken her zaman küpeler olmuştur. Kadın küpeleri standarttan ne kadar uzaklaşırsa o kadar dikkat çekmektedir. Özellikle bir küpede özel pırlanta işlemeler varsa genel olarak kulak kısmını kavrıyorsa o zaman vazgeçilmezdir. Peki sizin küpeleriniz de farkındalık yaratıyor mu? Eğer sıra dışı küpe modelleriyle ilgili bir şeyler görmek istiyorsanız yazıyı okumaya devam etmelisiniz. Emin olun sizi oldukça şaşırtacak küpe modelleriyle tanışacaksınız. Örneklerime başlamadan önce sizlere 2018 yılındaki küpe modellerinden ve modanın nereye gittiğinden bahsetmeliyim.

  2018 Küpe Modelleri ve Modası

  ilginç küpe modelleri

  Güncel olarak son gelişmelere baktığımızda birçok kadın takı markalarının 2018 kataloglarına göre bu senenin modasında öncelikle püsküllü küpeler kesinlikle vardır. Püsküllü küpelerin yanı sıra büyük ve daha ağır başlı olan küpeler de tekrardan moda olacak gibi görünmektedir. Daha çok spiral ve geometrik küpelerin görüneceği de tahmin edilen bu sene içerisinde renkli küpeler de oldukça fazla kullanılacaktır. Renkli küpelerin en çok ilgi görmesinin sebeplerinden biri de kadınların küpeleri birden fazla kombin yaparak her kıyafete uydurabilmelerinden kaynaklanmaktadır. 2018 bayan kolye modellerini de dikkate aldığımızda karşımıza küpe modelleriyle çok büyük bir kısmının benzerlik gösterdiği çıkmaktadır.

  ilginç küpe modelleri

  Açıklanan kataloglara ve yapılan tanıtımlara bakılırsa bu sene en çok abartılı ve sıra dışı olarak nitelendirebileceğimiz küpeler dikkat çekmektedir. Karşımıza ilk olarak 2016 senesinde çıkan tek kulağa takılan küpe modelleri de bu sene devam etmektedir. Tek kulağa takılan küpelerden en çok tercih edilenleri ise uzun, sarkık ve abartılı olmalarıdır.

   

  Yeni Sezon Modası Parıltılı Siyah ve Taşlı Küpeler

  ilginç küpe modelleri

  2018 senesinde birçok markaları araştırdığımızda en çok tercih edilen küpeler parıltılı siyah, altın rengi ve taşlı küpeler olduğu söylenmektedir. Siyah küpeler her sene aynı şekilde oldukça fazla kullanılmaktadır ancak bu sene tek farkı mat siyah yerine parlak siyahın tercih edilmesidir. Halen daha şekillenmekte olan yeni sezon küpe tasarımlarının önümüzdeki günlerde karşımıza neler çıkartacağı heyecanla beklenmektedir. Ancak tabi ki de yeni sezonda gümüş, altın ya da kıymetli taşlardan oluşan küpelerde sizlerin parıltınızı yansıtma açısından oldukça fazla tercih edilecek gibi görünmektedir.

   

  Birden Fazla Kulak Deliği İçin Küpe Modelleri

  ilginç küpe modelleri

  Özellikle son zamanlarda ilgisini aşırı derecede artıran bir kulağa birden fazla delik açtırıp takılan küpeler özellikle gençlerin ve spor tarzı takılanların tercihi olmuştur. Doğru tercihte küpe kullanıldığı taktirde kadınların üstüne aşırı derecede yakışır ve şık bir görüntü sağlar. Eğer sizde standarttan sıkılmış ve sıra dışı bir görünüşe sahip olmak istiyorsanız küpe tercihinizi bu küpelerden yana yapabilirsiniz. Sade bir model tercih ettiğiniz taktirde kulak meme ucundan başlayıp da küçülerek yukarı kadar giden küpe modellerini tercih edebilirsiniz. Bu küpe modelleri şıklığın yanında olgunluğunuzu da göstermektedir. Yıldız şeklinde bulunan küpeleri de kulaklarınız için tercih edebilirken bunun yanında klasik halka küpeleri de kullanmanız mümkündür. Farklı boyutlara sahip olan bu modelleri dikkat çekmek için yeterli bulmuyorsanız kesinlikle renkli küpe modellerini denemelisiniz. Hem renkli hem de kulaklarınızı kaplayan bir küpe modeli ile her zamankinden daha fazla gözlerin üzerinizde olduğunu hissedeceğinize eminim. Şimdi dilerseniz hep birlikte sizleri sıra dışı gösterecek küpe modellerine bakalım.

  ilginç küpe modelleri

  Yılan modeline sahip olan yukarıda görmüş olduğunuz küpe kulaklarınızın tamamını kavrayan ilginç bir tasarımıyla dikkatleri üstüne çekmektedir. Böyle bir küpe tercih edildiğinde küpenin katmış olduğu güzellik değerlendirildiğinde özgüveninizin yüksek olduğu ve asil birisi olduğunuz izlemini karşınızda uyandırmış olacaksınız.

  ilginç küpe modelleri

  Ejderha görünümüne sahip olan bu küpe de taşlarının işlenme tarzına bakıldığında yapımcısının oldukça emek harcamış olduğunu hemen anlamak mümkündür görünüşüyle tıpkı bir ejderhayı andıran bu küpe tasarımı ve gösterişi açısından önemli bir günlere giderken bütün dikkatleri üstünüze çekmeye yarayacak harika bir tasarıma sahiptir.

  ilginç küpe modelleri

  Kulağınızın tamamını kaplıyor olması ve yeterli düzeyde büyük olması da şıklığınıza şıklık katacak niteliktedir. Resimde görmüş olduğunuz gibi kulağın iç kısmına doğru görünen özel taşlar büyükten küçüğe doğru mükemmel bir oran içinde dizilmiş ve ejderha deseninin içindeki zarifliği de belli etmiştir.

  ilginç küpe modelleri

  Oldukça zarif görünmesinin en büyük nedenleri arasında beyaz olması ve örgülü bir yapıya sahip olmasıdır. Hem gösterişli bir o kadar da klasik görünümüyle bütün gözleri üzerinize çekmektedir. Resmi bir davetlerde ya da özel akşam yemeklerinde gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bu küpe sizleri oldukça zarif gösterecektir. Kesinlikle bu küpeyi sizlere tavsiye ederim.

  ilginç küpe modelleri

  Harika zincir yapısıyla dikkat çeken bu küpeyi taktıktan sonra abartmamak şartıyla hafif bir makyaj yapıp sıra dışı güzelliğinizi saf bir şekilde ortaya sunabilirsiniz. Kulak memesinin ucundan başlayıp yukarıya doğru uzanan zincir muazzam bir yapıya sahip olup sizleri oldukça çekici kılacaktır. Klasik davetlerin yanı sıra arkadaşlarınızla gezmek istediğinizde de her yerde rahatlıkla takıp gidebilirsiniz.

  ilginç küpe modelleri

  Son derece şık görünen bu tasarım ise örgü modelli bir küpedir. Kendi imkanlarınızla da çok kısa bir sürede oldukça güzel bir desen çıkartarak bu tarz bir küpe yapabilirsiniz. Yapılışı oldukça kolay ve şıklığı da bir o kadar güzel duran bu küpe modelini de rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Anlatılması tarifsiz bir hava yaratacak olan bu küpe modeliyle de oldukça fazla dikkat çekeceğinize emin olabilirsiniz.

  YORUM YOK

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.