En Romantik 20 Yılbaşı Hediyesi

Sevdiklerimiz ile geçirdiğimiz güzel zamanı ölümsüzleştirmek için hediyeleri kullanabiliriz. Doyasıya gülümsediğimiz anlarda gelecek olan bir armağan, daima o anları bizlere hatırlatacaktır. Mutluluğunuzun bir nişanesi olarak vereceksiniz. Hediyeniz aradan yıllar geçse de o anı hatırlatacaktır. Sizin için çok değerli olan anı hafızalara kazıyacak olan hatıra bırakabilirsiniz. Yılbaşı günleri bunlardan bir tanesidir. Sevdiklerimiz ile bir arada doyasıya eğlendiğimiz zamanı bize verir. Alınan hediyeler ise o yılki kutlamaların izini hiçbir zaman silmeyecektir. Sevdikleriniz ile geçirdiğiniz zamanın güzelliğini de artıracaktır. Hediyemen sunduğu bol ürün çeşitliliği sayesinde her anınızı değerlendirebileceğiniz özel olanaklar sunuyor.

Günümüzde birçok farklı hediye türü vardır. Komik, ilginç, yaratıcı, romantik şeklinde sıralamayı uzatabiliriz. Tercihlerimizi yaparken, günün anlam ve önemine dikkat etmeliyiz. Yaşanacak olan hisler doğrultusunda bir hediye vermenin önemi büyüktür. Örneğin yılbaşı için hazırlamış olduğunuz romantik konsepti tamamlayacak olan romantik hediye seçenekleridir. Sevdiğiniz kişinin aklını başından alacak tasarımlar ile tanışabilirsiniz. Ayrıca alacağınız hediyeyi kişiye özel hale getirerek, dünyada eşi, benzeri olmayan bir yapıya da dönüştürmüş olacaksınız. Sevdiğiniz kişinin ayaklarını yerden keseceğine emin olabilirsiniz. Geçmişin güzel anılarını anımsadığınız, gelecek ile güzel hayaller kurduğunuz anda romantik yılbaşı hediyeniz ile anı ölümsüzleştirebilirsiniz. Sizin için en romantik 20 yılbaşı hediyesini hazırladık. Bunları inceleyerek, sizi ve sevdiğinizi mest edecek ürünü bulabilirsiniz.

İsimli Melek Kanadı Kolye

Sevdiklerimizi bir meleğe benzettiğimiz zamanlar çoğu kez başımıza gelmiştir. Zarifliği, masumluğu, hayata katmış olduğunu neşesi ve huzuru ile tıpkı bir meleksin dediğimiz zamanlara itfhafen bu hediyemiz. Kalp şeklindeki kolye melek kanadı taşıyor. Kanatlar açıldığında ise ortaya sevdiğiniz kişinin adı çıkıyor. Her aşamasında sevdiğiniz kişiye etkileyecek bir özelliğe sahip. Rose kaplaması ve 925 ayar gümüşten yapılmış olması, ürünü daha da değerli hal getiriyor. Özel yılbaşı gününde romantikliğinizi güzel biçimde gösterebileceğiniz armağanlardan biri. Taşıdığı özellikler güçlü ve derin duyguları hissettirecek.

Kişiye Özel Kare Sihirli Ayna

Romantik anlarınız bir masaldan çıkmış gibi hissettiriyorsa, sevdiğinize sihirli bir hediye verebilirsiniz. Hem çok şaşıracağı hem de bakmaya kıyamayacağı bir armağan olacağını kolaylıkla söyleyebiliriz. Çünkü ürünü ilk gördüğü zaman sadece bir ayna zannedecek. Ancak açma düğmesine bastığında aynının çok mutlu olduğunuz bir anın fotoğrafına dönüşecek olması, heyecanı ve sevinci virvanaya ulaştıracak. İçinde sürprizler barındıran armağanlar hep daha çok beğeniliyor. Romantik bir hediye içinde bunu yapabiliyor olmak, sizleri çok mutlu edecek. Kişiye özel kare sihirli ayna yılbaşı için alabileceğiniz hediyeler arasında. Romantik ve sürprizli olması, onu bir adım daha öne çıkarıyor. Ayrıca her aynaya baktığında ona kendinizi hatırlatabileceksiniz.

İstiridye İçinden Çıkan Gerçek İncili Gümüş Kolye

Gerçek bir istiridye ve inci ile sürpriz yapmak ister misiniz? Bugüne adar almış olduğunuz hediyeleri düşünün. Hem onlardan farklı olacak hem de romantik olacak. Doğal bir incinin içinle özenle yerleştirilmiş olan incili gümüş kolye, takıldığı boyunca zarafetin bir simgesi olacak. Asil görüntüsü ile herkesin çok büyük beğenisini kazanacak. Kadife kutusunda özel olarak gönderilen Premium hediye yılbaşı gecenizi çok daha güzel noktalara taşıyabilecek güzellikte. Onun beğenisini kazanacağından emin olabilirsiniz. Hatta beğenmekle kalmayacak, ayakları yerden kesilecek. İstiridye ve incinin gücü birleştiğinde ortaya muazzam sonuçlar çıkacaktır.

Sevgililere Özel Nüfus Cüzdanı Kimlik Belgesi

Sevgilinizi hem şaşırtacak hem de sevgi dolu hissettirecek bir armağan ile karşınızdayız. Ona verebileceğiniz hediyeler içinde öne çıkartabilirsiniz. Öyle ki hazırlanacak olan kimlik hem size hem de sevdiğinize özel oluyor. Normal kimliklerden görünüm olarak bir farkı olmayan ancak içerik olarak sürprizlerle dolu olan bu kimlikler hayatınıza renk getirecek. Seri numarası aşk olan kimliğin verilme nedeni ise sonsuza kadar bağlılığın bir nişanesi. Ayrıca kimlikte tanışma tarihiniz, sevdiğiniz kişinin adı gibi kısımlarda bulunuyor. Böylelikle kimlik tam manada özel bir değere kavuşmuş oluyor. Sizlerde yapacağınız tercihlerde böylesine ilginç ve bir o kadarda romantik sevgililere özel nüfus cüzdanı kimlik belgesi seçeneğini kullanabilirsiniz.

Kişiye Özel Kırmızı Dönme Dolap Fotoğraf Çerçevesi

Oyun alanları küçüklüğümüzden beri gitmek istediğimiz, her gittiğimizde de kendimizden geçtiğimiz çok özel alanlar olmuştur. Özellikle de dönme dolaplar bugün bile anılarımızda yeri olan, gördüğümüzde bizde farklı duygular uyandıran oyundur. Şimdi hafızalarda güzel anılarla tazeliğini koruyan dönme dolabı romantik bir hediyeye dönüştürebilirsiniz. Tamamen kişiye özel olarak hazırlanacak armağan ile zaman bir yolculuk mümkün hale gelecek. Öyle ki bu sefer dönme dolapta dönerek taşınanlar insanlar değil resimleriniz yani anılarınız olacak. 8 adet fotoğraflan oluşan hatıralarınız döne dolap üzerine özenle yerleştiriliyor. Renk olarak ise aşkın rengi kırmızı tercih ediliyor. Tüm bunlar birleştiğinde yılbaşında verebileceğiniz romantik bir armağan ortaya çıkıyor.

Sevgililere Özel Harfli Çerçeve

Fotoğrafların yer aldığı çerçeve ve tablolar geçmişten günümüze sıklıkla kullanılan gereçlerdir. Onlara katılan yenilikle ise özel bir hediye haline gelebilir. Minimal tarzda hazırlanan harfli çerçeve, sizin ve sevdiğiniz kişinin baş harflerinden oluşuyor. Özel bir kombinasyonla yan yana getirilen harfler “and” işareti ile bağlanıyor. Ayrıca baş harfleriniz içinde gizlenmiş tam adlarınız ve bağlaç içindeki size özel tarih birçok duyguyu anlatıyor. Yılbaşında sevgilinin yüzünü güldürebilecek olan romantik armağanlardan biridir. Şık ve dekoratif görüntüsü ile bulunduğu her yere de canlılık getirecek. Hatıralarınız arasında yeni bir tanesi daha yerini almış olacak.

Romantik Çiftler Müzikli Kar Küresi

Kar küresi denildiğinde kadınların içi kıpır kıpır etmeye o anda başlar. Günümüze adeta romantikliğin en sevimli hallerinden biri olarak gelmiştir. Kendisini çok özel hissetmesini sağlayacak olan bu armağan ile derin mesajlar da verebileceksiniz. Öyle ki kar küresi el ele tutuşan bir erkek ve bir kadın figürü ile geliyor. Bazen sevdiklerimiz ile zaman geçirirken o an zaman dursun isteriz. Hiçbir şey bizi o anki kadar mutlu edemediği için sonsuza kadar öyle kalmayı dileriz. İşte bu kar küresi ile hayal edilen durum gerçekleşiyor. Erkek ve kadın figürünün sonsuza dek en romantik ortamda kar küresinde görünümü, kendinize çıkaracağınız güzel bir pay olacak. Karlı ortam yılbaşının temsilcilerinden biri olmasıyla da yılbaşına özel romantik hediyelerden biri olarak öne çıkıyor.

Güzeller Güzeli Sevgilime Hediye Sepeti

Gönlünüzde derin bir ize sahip olan sevdiğinize hediye sepeti ile sürpriz yapabilirsiniz. Sadece bir hediye üzerinde karar kılamayanlar için hediye sepetleri ideal bir çözüm sunuyor. Birden fazla armağanın bir arada çok güzel şekilde harmanlandığı sonuçlar, mutluluğu da katlayan durumlar olarak karşımıza çıkıyor. Sizlerde yaklaşan yılbaşı için tercihinizi içinde bir adet kişiye özel kupa bardak, bir adet Kişiye özel kare makyaj aynası, 1 adet şık kutusunda 925 ayar sonsuzluk gümüş kolye, Metal kalp kutusunda 6 adet kalp sütlü-fıstıklı çikolata olan hediye sepetini tercih edebilirsiniz. Her biri ayrı ayrı beğeni toplayacağı gibi kupa ve ayna üzerinde birde mesajınız yer alacak. Duygularınıza tercüman olacak sözleriniz, finali meydana getiriyor.

Çiftlere Özel Bize Dair Her şey Kitabı

Aradığınız şey romantiklik mi? O halde bu aşk kitabı tam size göre. İçinde barındırdığı sorular ile hatıralara dalıp gidecektesiniz. İçinde; İlişkimizde ilk mutlu olduğun şey neydi? Aşık olduğunu ilk ne zaman fark ettin? İlk hangimiz “Seni Seviyorum” dedi? Gibi soruların yer aldığı çok özel bir kitap bu. Tüm yönleri ile tarifsiz bir deneyim yaşatacak. Kitabı doldururken vereceğiniz cevaplar ile zamanda yolculuk yaparken, mutluluklar içinde de derin bir yolculuğa çıkacaksınız. Kitabı tamamen doldurduğunuzda ise sizi anlatan bir eser ortaya çıkacak. Sonsuza kadar saklayabileceğiniz bu kitap, aşkınızın tarifi niteliğinde.

Kişiye Özel Fotoğraflı Şövalye Masa Takvimi

Bugüne kadar kullanmış olduğunuz sıradan takvimlerin kasvetli görünümünü bir kenara bırakın. Sizleri bekleyen yepyeni tasarımı ile renkli bir takvime sahip olabilirsiniz. Üzerinde barındırdığı anlam, her aya daha farklı gözle bakmanızı sağlayacak. Çünkü takvim seçeceğiniz 12 resimden oluşuyor. Her ay farklı resmin sizi karşılayacağı yılda, tüm zamanlara sevginizi yayabilirsiniz. Sevgi bir an değil her an yaşanan bir şey ise romantikliği de bu sayede her anınıza yayabilirsiniz. Takvim özel ayakları ile geliyor. Böylelikle masanızdaki dekoratif gösterişi de tamamlamış oluyor.

Büyüyen Kristal Kavanozu

Romantizm anlayışınızı bir kademe daha yukarı çıkarmak ister misiniz? Yılbaşına özel derlediğimiz 20 hediyelik listenin bu ayağında büyüyen kristal kavanozu var. Bir kavanoz hayal edin ve içindeki kristaller sürekli olarak büyüsün. Bu kristalleri sevgi tohumlarınız olarak düşünebilirsiniz. Sevgilinize ise içinde sevgimle büyüyen kristallerin olduğu bir kavanoz diyerek verebilirsiniz. Böyelikle onunda bakış açısını tamamen değiştirecek ve kristallerin büyümesine çok derin bir anlam yüklenmiş olacak. Farklı renklere sahip alternatifleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Yeni yıla romantizmin doruklarında gireceksiniz.

Sevgiliye Özel Karikatür

Bazen bir gülümsemedir; sevgiyi yeşerten, kötülükleri silen, Bazen bir gülümsemedir; hayatı neşelendiren, geleceğe umutla bakmamızı sağlayan. İşte her şey bu gülümsemeyi yakalayabilmek içindir. Sevgiliye özel karikatür ile sevdiğinizin yüzünde solmayacak tebessümler oluşturabilirsiniz. Çünkü bu karikatürde sizler varsınız. Vereceğiniz fotoğraflar özenle hazırlanıyor ve üzerlerine isimleriniz nakış gibi işleniyor. Ortaya çıkan sonuç ise adeta bir sanat eseri kıvamında olmaktadır. Karikatür içinde nasıl görünmek istediğinize de siz karar vereceksiniz. Süper kahraman mı? Popstar mı? Balayında gibi mi? Sadece siz karar vereceksiniz. Vereceğiniz karar doğrultusunda ortaya çıkacak muhteşem sonucu görmek içinde sabırsızlanacaksınız.

Özel Alan Adına Sahip Videolu Web Sitesi

Yeni yıl hediyenizi romantiklik özelinde ve teknoloji ile de iç içe olarak vermek istiyorsanız, özel alan adına sahip videolu web sitesi tam size göre diyebiliriz. Çünkü artık internette kullandığınız sayfalardan farklı olarak bir sayfaya sahip olacaksınız. Alan adı sizin isimlerinizden oluşan bu site aynı zamanda resimlerinizi ve videolarınızı barındırıyor. Muhteşem bir dizayn ile bir araya getirilen görüntüler, aşkın teması altında birleştiriliyor. Her dakika bakmadan duramayacağınız bu sitenin detayları özenle hazırlanıyor. Romantizmi parmakların ucuna saklayarak; telefondan, tabletten ve bilgisayardan erişimi mümkün hale getirebileceksiniz.

Kişiye Özel Kalpli 3 Boyutlu LED Lamba

Sevdiklerinizin her anını aydınlatan kişi olma ister misiniz? Gündüzleri varlığınız ile aydınlatırken, geceleri ise sizden bir hatıra ile bunu sağlayabilirsiniz. Kişiye özel kalpli 3 boyutlu LED lamba heyecanlı dakikalar yaşatacak. Işıklar kapandığında sadece odayı değil sevdiğinizin yüreğini de aydınlatan bir ışığa dönüşecek. Böylesine bir armağanda romantizmi sonsuza dek yaşatabilecek. Yılbaşı için aradığınız romantik armağan şimdi hazır. Beyaz, pembe, kırmızı renk seçeneklerinden birini seçerek siparişinizi verebilirsiniz. Kalpler arasında parlayan isimleriniz, lambaya derinlik katıyor.

Dilek Tohumları

Bugüne kadar görülmemiş bir hediye ile sevdiklerinizin karşısına çıkmak ister misiniz? Bunu yaparken romantizmi de es geçmemiş olacaksınız. Çünkü sevdiklerinize çok derin anlamlar taşıyan armağan vermiş olacaksınız. Sizin için dilek tohumlarından bahsediyoruz. Onun için hissettiğiniz güzel duygular tomurcuklandı, tohum haline geldi. Bu tohumlar toprakta yeşermeye hazır. Seçeceğiniz aşk, para, başarı, mutluluk, şanstan biri ile yılbaşını kutlayabilirsiniz. Toprakta filizlenecek olan tohumlar, muhteşem bir aşk hikayesinin de yolculuğu olacak. Romantik hediye olarak sevdanız ile büyüyecek olan tohumları tercih edebilirsiniz.

Kişiye Özel Nostalji Gramofon Müzik Kutusu

Taş plaklarda gelen aşk öyküleri yaşamınızdan izler taşıyor. Geçmişte söylenen şarkıların büyüsü bugün hala üzerimizde. Yaptıklarımız ile tüm sözleri yaşamaya da devam ediyoruz. Sizin şarkınızı nostalji gramofon eşliğinde dinlemeye ne dersiniz? Yılbaşında huzur verecek anları romantizmle birleştirerek ortaya çıkaracaksınız. Gramofon üzerinde yazacak olan isim ve mesajınız ile son dokunuşunuzu da yapmış olacaksınız. Kesinlikle kaçırılmaması gereken romantik yılbaşı hediyelerinden biri olmakta. Sizde tercihinizi bu yönde kullanabilirsiniz.

Kişiye Özel Fotoğraflı Kalp Masa Saati

Sevdiğiniz hep karşınızda olsun ister misiniz? Bu sefer bunu tablo ile değil saat ile yapıyoruz. Kalp şeklindeki saatin üzerindeki resim zamanla bir bağ kurmanızı da sağlayacak. Sizi düşünmeden bir an bile geçmemiş olacak. Birde mesajınız ile süsleyebileceğinizi unutmayın. Bugüne kadar gördüğünüz saatlerden çok farklı olarak sizden bir iz, bir hatıra taşıyacak. Romantik hediye olarak mutlaka akılda tutulması gereken ürünler arasında yer alıyor.

Sevgililere Özel Fotoğraflı Sevgili Defteri

Notlarımızı almak için kullandığımız defterleri bambaşka görünümlere, bambaşka anlamlara dönüştürebilirsiniz. Günün büyük bir bölümünde sevdiğinizin yanında olacak defter üzerine bazı dokunuşlarda bulunabilirsiniz. Hediyemen sevgililere özel fotoğraflı sevgili defteri ile yeni bir süreci başlatıyor. Geçmişte kapağına göre seçtiğimiz defterlerin kapağında şimdi bizden bir hatıra bulunacak. Bu her şeyden daha kıymetli bir yapıya sahip. Bu sayede not tutmanın bile daha keyifli hale geleceğini söyleyebiliriz. Öyle ki ona bakmadan geçecek zaman dilimi çok az. Yılbaşında sevgilinizin bundan sonraki tutacağı notların kapağında resminiz olan defteri verebilirsiniz.

Aşkımıza Dair Her şey Hediye Sepeti

Sevgiye dair her şeyin yer aldığı bir hediye sepeti ile aşkınızı doğru bir şekilde haykırabilirsiniz. Romantiklikte sizi en üst seviyeye çıkarak bir armağandan söz ediyoruz. 4 parçadan oluşan bu set, içinde barındırdıkları ile ayrı ayrı sevgilinizi mutluluktan havaya uçuracak. İçinde 100 dile onu sevdiğinizi söyleyen bir kavanoz bulunuyor. Bu mesajı taşıyan bir çim adamda dahil. Ayrıca Seni Seviyorum yazılı birde minik kalp yastık var. Son olarak ise tüm anılarınızı bir kitap haline dönüştürebileceğiniz bize dair her şey kitabı yer alıyor. Hepsi bir araya geldiğinde size yılbaşında unutulmayacak anlar yaşatacak.

Senin Hakkında En Sevdiğim Şeyler Kitabı

Romantikliği bir anla sınırlamak değil her anında yaşatabilmek isteyenleri bu kitap arzusuna kavuşturacak. Çünkü sevginizi bir anlamda kitaba dönüştürmüş olacaksınız. Sevgilinize sevginizi söylemeniz, o anı güzelleştirir. Sevgilinize onu ne kadar sevdiğinizi anlatan bir kitap vermeniz ise okuduğu her anı güzelleştirir. Bu nedenle yılbaşında romantik bir hediye vermek isteyenler senin hakkında en sevdiğim şeyler kitabını armağan ediyor. Samimi şekilde içinde yer alan sorulara cevap verdiğinizde sevgilinizin okurken ki mutluluk gözyaşlarını dahi görebilirsiniz. Böylesine değerli bir armağan olarak şimdi karşımıza çıkıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir