En Yakın Arkadaşa Doğum Günü Mesajları

En Yakın Arkadaşa Doğum Günü Mesajları

  Doğum günü gibi sizlere ait olan bugünde yakın arkadaşınızın kendisini ve birlikte yaşadığınız ilişkiyi son derecede özel hissetmesini sağlayabilirsiniz. Yakın arkadaşınız ile oldukça sade, anlamlı ve etkileyici bir doğum günü geçirmek istiyorsanız kısa ve anlamlı olan sözler ile yakın arkadaşlarınızı bu özel günde mutlu edebilirsiniz. Doğum günü geldiğinde yakın arkadaşınıza özel hissettirmek adına çalışmamızda yer alan anlamlı doğum günü mesajları ile yakın arkadaşınıza resimli bir mesaj atabilirsiniz. Anlamlı sözler üzerine en güzel sözleri bizimle birlikte keşfetmeye ne dersin? Hayata farklı bir pencereden bakmanızı sağlayacak en anlamlı sözler bu çalışmamızda sizlerle! İ bu güzel sözleri sevdiğiniz kişiye doğum günü mesajı olarak gönderebilir ya da direk söyleyebilirsiniz. Anlamlı kısa doğum günü mesajları mı arıyorsunuz? Yakın arkadaşınıza içten duygularınızı geçirebileceğiniz en güzel mesajları sizler için hazırladık. İstedik ki siz zamanınızı sadece yakın arkadaşınızın doğum gününü kutlamak ile geçirin. Ona söyleyeceğiniz ya da not olarak yazacağınız kısa doğum günü mesajını dert etmeyin. Sitemizden arzu ettiğiniz ve beğendiğiniz kısa mesajları alarak yakın arkadaşınıza dilediğiniz gibi ulaştırabilirsiniz. Kısa doğum günü mesajlarını olabilince anlamlı ve kısa tutmak istedik. Uzun kelimeler, kalabalık cümlelerin yerine az ama öze ve çok daha derin anlamları olan doğum günü mesajlarını derledik. İşte bu kısa doğum günü mesajı tam da onu anlatıyor diyorsanız hemen kopyalayarak dildiğiniz şekilde yakın arkadaşınıza ulaştırabilirsiniz.

  En Yakın Arkadaşa Uzun Doğum Günü Mesajları

  # Gerçek bir dostun değerini, ne gece parlayan yıldızlar ne de gündüzü bize getiren güneş açığa çıkarabilir. Senin dostluğunun kıymeti, kalbimin en derin yerinde saklı kalmaya devam edecek. Doğum günün kutlu olsun, yeni yaşın hep mutlulukla dolsun.

  # Gülerken herkes eşlik eder ya ağlarken. Başarılara herkes ortak olur ya yenilgilere. Öyle bir dost edin ki kötü gün kapını çalınca kapıya seninle beraber baksın. Doğum günün kutlu olsun canım Arkadaşım.

  En yakın arkadaşa doğum günü mesajları

  # Nice mutlu ve sağlıklı yıllar dilerim Arkadaşım.

  # Bu hayatta her zaman ne ektiysen onu biçersin derler. Son zamanlarda düşündüğüm bir tek şey var: senin dostluğunu elde edecek kadar bu hayatta ben ne yaptım acaba iyi doğdun canım dostum, hep yanımda, hep benimle kal.

  # Yaşa, sev, gül, doğum günün kutlu olsun

  # Güller, laleler, bütün çiçekler solar. Çelik ve demir kırılır ama sağlam arkadaşlık ne solar ne de kırılır. Doğum gün kutlu olsun canım Arkadaşım.

  # İyi ki doğdun, iyi ki Arkadaşım oldun. Yeni yaşına girerken tüm dileklerin kabul, doğum günün kutlu olsun.

  # Yaşam gülmeyi sevgi hak etmeyi vefa unutmamayı dostluk sadık kalmayı bilenler içindir. Doğum günün kutlu olsun canım Arkadaşım.

  # Kanka doğum günün kutlu olsun.

  # Tüm hayallerinin gerçekleştiği ve hayatının her döneminde mutlu ve sağlıklı olduğun bir ömür diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

  En yakın arkadaşa doğum günü mesajları

  # Yüzünde gülümseme, kalbinde sevgi hiç eksilmesin. Bugünün güzel, geleceğin sağlık, mutluluk ve huzurla dolsun. İyi doğmuşsun canım Arkadaşım, nice mutlu yıllara.

  # Dost dediğin, taaa yürekten sever! Tüm sermayesini dostluğa sarf eder. Böyle güzel sevgiler dünyalara değer. Dünyalara değecek dostuma yürekten kucak dolusu sevgiler. Nice mutlu yıllara…

  # Ömür dediğin bu yolculukta pek çok insan tanırsın fakat dostum dediğin bir elin parmaklarını geçmez. Her zaman aynı eldeki parmaklar olarak kalmak dileğiyle, doğum gününü kutlarım canım Arkadaşım.

  # İnsanın yaşadığı süre boyunca birçok arkadaşı olabilir. Fakat bir tanesi her zaman farklı ve daha özeldir. Sen de benim için öylesin sevgili Arkadaşım. Doğum günün kutlu olsun ve sağlık, mutluluk ve başarı getirsin inşallah.

  # Nice güzel günler dilerim canım Arkadaşım…

  En yakın arkadaşa doğum günü mesajları

  # Yalnız kaldığını hissettiğinde unutma ki seni düşünen ve gönlünde sana yer bulunan bir dostun var. Kıymetli Arkadaşım, doğum günün kutlu, yeni yaşında her şey gönlünce olsun.

  # Senin için çok özel bir gün olan bugünde, seni düşünen ve kalpten hisseden birinin olduğunun sevincini doya doya yaşaman dileğiyle, doğum gününü kutlarım. Yeni yaşının sana mutluluk, sağlık ve huzur getirmesini temenni ederim.

  # Bilirsin ben süslü cümleler kuramam. Güzel söz söyleyemem! Bu benim tabiatım. Hatta hediye seçiminde de iyi değilim. Ancak senin gibi güzel bir dostu sevmekte üzerime de yok bilirsin. Doğum günün kutlu olsun biricik Arkadaşım

  # Hayatın gelecekte sana getireceği günler, geçmişinde bıraktıklarından çok daha mutluluk vermesi dileğiyle, iyi ki doğun canım Arkadaşım.

  # Bizim arkadaşlığımız güneş ışığı vurunca derin bir çukurda kuruyan yağmur suyu değil! Bizim arkadaşlığımız engin bir denizdir. Ne kadar buharlaşsa da, yine yağmur damlalarıyla biriken yine koskoca bir okyanusa dönüşen bir büyüklüktür. İyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun Arkadaşım.

  # Sevgili kankam! Doğum günün kutlu, bensiz yaptığın partin ise, dillere destan olsun. Nice mutlu yaşlara…

  En yakın arkadaşa doğum günü mesajları

  # En acı günlerimde yanımda, desteğin ile beni düştüğüm yerden kaldıran güzel insan, doğum günün kutlu olsun iyi ki Arkadaşımsın iyi ki dostumsun.

  # Saatler boyunca sana çok farklı bir mesaj yollamak için çırpınıyorum. Ama yalnızca parıldayan bir yaşamın olmasını dileyebileceğim. Doğum günün kutlu olsun.

  # Arkadaş çok uzaktaki bir yıldız gibidir. Onu her zaman göremezsin, ama senin için her zaman var olduğunu ve seni düşündüğüne eminsin. Bugün seni göremesem de bil ki ben her zaman senin yanındayım… senin gibi bir dosta sahip olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Hayatın, tüm kötülüklerden uzak olsun sevgili dostum. İyi ki varsın ve iyi ki benim en iyi dostumsun! Hep birlikte nice senelere.

  En yakın arkadaşa doğum günü mesajları

  # Duygular vardır anlatılamayan sevgiler vardır kalplere sığmayan dostluklar vardır hiçbir şekilde yıkılmayan bazı insanlar vardır asla unutulmayan sen de onlardan birisin Arkadaşım. Doğum günün kutlu olsun.

  # Hep zamana yenik düştük esiri olduk anlamsız koşuşturmaların. Ama bir kez adını yüreğimize kazıdığımız dostlarımızı hiçbir zaman unutmadık. Doğum günün kutlu olsun.

  # O masum yüzünde acı ve hüzün hiç olmasın, gözlerinde mutluluğun en parlak yıldızı parlasın, arkadaş eli elini hiç bırakmasın ne olur. Doğum günün kutlu olsun canım Arkadaşım.

  # Yeni yaşın kutlu olsun canım Arkadaşım

  # Dostluk ağlamaksa, yüreğindeki acıyı paylaşmaksa, üzüldüğünde sıcacık bir kucaksa ve dostun için ateşe atılmaksa dünya durana dek dostumsun. Doğum günün kutlu olsun dostum, iyi ki doğdun.

  # Zor günlerin arkadaşı doğum günün kutlu olsun…

  # Yeni yaşın mutluluk, huzur ve sağlık versin. İyi ki doğdun Arkadaşım, iyi ki hep benimlesin.

  # Bugünün mana ve ehemiyetini belirten konuşmayı yapmak üzere, sevgili dostumu doğum günü pastasının başına davet ediyorum. Üflediğin her mum hayatta gerçekleştirmeyi hayal ettiğin bir başarın olsun, doğum günün kutlu ve mutlu olsun.

  En yakın arkadaşa doğum günü mesajları

  # Daha önce dediğim gibi yine dedim, yine diyorum ve sonsuza dek de hep diyeceğim; iyi ki doğmuşsun canım Arkadaşım.

  # Bugün doğum gününü kutlamayanın vay haline! Allah onları senin gazabından korusun, sana mutluluk dolu uzuuun yıllar versin.

  # İçinde öyle bir umut taşı ki onu senden kimse almasın. Gözlerin hep gülsün mutluluğu sende arasınlar ama onu öyle bir yere sakla ki gerçekten isteyen bulsun. Doğum günün kutlu olsun canım Arkadaşım…

  # Gökyüzünde yıldızlar gökkuşağındaki renkler gerçek bir dost kadar değerli olamaz, bütün yıldızlar dostum olsa senin gibi bir dost karşısında parlak kalamaz. İyi ki doğdun güzel Arkadaşım.

  # Senin gibi bir Arkadaşım olduğu için çok şanslıyım. İyi günde kötü günde birlik olduk. Geçirdiğimiz tüm güzel günlere yenilerini de eklememiz dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.

  En yakın arkadaşa doğum günü mesajları

  # Hayatı yenecek kadar güçlü hayattan beklentilerini alacak kadar umutlu umudunu yitirmeyecek kadar inançlı mutlu ve sevgi dolu günler senin olsun.

  # Hayatta karşılaşacağın zorluklarda hep zaferle ayrılman ve yeni yaşında umudunu asla yitirmemen dileğiyle. Sağlıklı, mutlu ve huzurlu günler hep seninle olsun. İyi ki doğdun biricik Arkadaşım, doğum günün kutlu ve mutlu olsun.

  # Sıradan bir arkadaş sizi asla ağlarken görmez. Gerçek arkadaşın omuzları sizin gözyaşlarınızdan sırılsıklam olmuştur. Doğum günün kutlu olsun canım Arkadaşım…

  # Yılların sormadığı, yolların yormadığı, dostların unutulmadığı bir ömür için bu doğum günün başlangıç olsun. Yeni yaşın kutlu olsun canım Arkadaşım.

  En yakın arkadaşa doğum günü mesajları

  # Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler.

  # Bugün seni her zaman düşünen birinin olduğunu ve onun en iyi arkadaşı olduğun için çok da mutlu olduğunu bil ve sen de hep mutlu ol! O kişiyi tahmin ettin mi? Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle. Nice yıllara.

  # Her geçen gün takvimden bir sayfa daha eksilirken, kalan ömründe yüzünden gülücük kalbinden sevgi eksik olmasın. Doğum günün kutlu, her şey güzel gönlüne göre olsun canım Arkadaşım.

  # Koca bir çölde kum tanesi olmak ya da okyanusta su damlası ama en güzeli milyonlarca insan arasında senin arkadaşın olmak. Nice mutlu yaşlara Arkadaşım…

  # Sakın üzülme hayatın hızına en güzel yıllar çabuk geçenlerdir. Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun. Çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara.

  # Bugün bir yaşını daha geri de bırakıyorsun! Ve rabbim izin verirse önünde daha koskocaman günlerin olacak. Tüm güzellikleri birlikte yaşayıp, en güzel ve en müjdeli haberleri alacağımız güzel bir yıl olması dileğimle. Doğum günün kutlu olsun sevgili Arkadaşım.

  # Gerçek arkadaşı olmamak, yalnızlığın en kötüsüdür. İyi ki varsın Arkadaşım, iyi ki doğdun nice yaşlara…

  # Tanıştığımız ilk günden beri, benim en iyi Arkadaşım sen oldun. Beni en iyi tamamlayan diğer yarım oldun. Doğum günün kutlu ve mutlu olsun biricik Arkadaşım. Yeni yaşında her şey gönlünce ve tam da istediğin gibi olsun.

  # Dostluk mantar yemeği gibidir. Zehirli veya zehirsiz olup olmadığı ancak yendikten sonra belli olur. Sen benim için harika bir dost olduğunu belli ettin her zaman. İyi ki doğdun dostum.

  # Yeni yaşına girerken bu mutlu günde geride bıraktığımız tüm güzel anılarımız için sana teşekkür ederim. İyi hayatımdasın canım Arkadaşım. Yeni yaşın sana sağlık ve mutluluk getirsin, iyi ki doğdun Arkadaşım.

  En yakın arkadaşa doğum günü mesajları

  # Sağlıktan öte hiçbir şeyin ehemmiyetinin olmadığı şu dünyada sana yaşamların en sıhhatlisini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

  # Yeni yaşın her zaman hep olduğun gibi deli dolu, mutlu ve neşeli kalmanı sağlasın. Her istediğin gönlünce olsun canım Arkadaşım. Seni çok seviyorum, doğum günün kutlu olsun.

  # Hayatı yenecek kadar güçlü, hayattan beklentilerini alacak kadar umutlu, umudunu yitirmeyecek kadar inançlı, mutlu ve sevgi dolu günler seninle olsun. Doğum günün kutlu olsun canım Arkadaşım!

  # Sevgili Arkadaşım; hayatı yenecek kadar güçlü, hayattan istediklerini alacak kadar umutlu, umudunu yitirmeyecek kadar inançlı, mutlu ve sevgi dolu günler senin olsun. Doğum günün kutlu olsun.

  # Hayat yaşamayı, mutluluk gülümsemeyi, sevgi hak etmeyi, vefa hatırlanmayı, aşk sadık kalmayı ve dostluk paylaşmayı bilenler için vardır. Sen bunu hak edenlerdensin. İyi ki doğdun, doğum günün kutlu olsun Arkadaşım.

  En yakın arkadaşa doğum günü mesajları

  # Hayatıma girdiğin günden bugüne seninle geçirmiş olduğum her anın kıymetini iyi biliyorum. Gerçek dostluğun tanımını bana sen öğrettin. Yeni yaşında da hayattan öğreneceğimiz çok şey var. Doğum günün kutlu olsun Arkadaşım, birlikte nice güzel anlara ulaşmak dileğiyle…

  # Dostluklar çiçekler gibidir. Bazıları yeterli ilgi gösterilmediğinde solup gider. Bazıları ise gösterilen ilgiye teşekkür edercesine rengarenk yapraklar açar. Bizim dostluğumuz da hiç solmayacak bu çiçekler gibi olsun. İyi ki doğdun, iyi ki Arkadaşım oldun. Nice mutlu yaşlara…

  # Arkadaşlık eğer ağlamaksa, yüreğindeki acıyı paylaşmaksa, üzüldüğün an sıcak bir kucaksa, ömrümün sonuna kadar sen benim en değerli dostum olarak kalacaksın. Her cümlesini çok içten söylediğim bu mesajın sevgi dolu ile yazıldığını bilmeni isterim. Nice güzel senelere sevgili dostum.

  # Belki anne ve babamız bir değil, belki aynı karında büyümedik ama yollarımız kesişti ve kardeş kadar yakın olduk canım Arkadaşım. Yeni yaşın sana mutluluk, huzur, sağlık ve bol kazanç getirsin. İyi ki doğmuşsun…

  En yakın arkadaşa doğum günü mesajları

  # İyi günümde de kötü günümde de her zaman yanımda olan en yakın Arkadaşım, sırdaşım, kardeşim, iyi ki doğmuşsun, doğum günün kutlu olsun, hayatta her istediğin gerçekleşsin.

  # Eski yaşını şutlar, yeni yaşını kutlarım. Doğum gününde en güzel golleri senin atman dileğiyle…

  # Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler.

  # Çok kıymetli Arkadaşım, bu özel gününde yüzünden mutluluk eksilmesin. Çok özel biri olduğunu unutma. Umarım her zaman tüm zorlukların üstesinden birlikte gelir, mutlu günlerimizi de birlikte yaşarız. İyi ki doğmuşsun canım Arkadaşım.

  # İyi ki varsın canım Arkadaşım nice güzel yıllara, nice güzel yaşlara.

  # Notalar olmadan müzik, ahenk olmadan şiir olmaz. Hayatın en değerli kavramı arkadaşlık ise sensiz olmaz. İyi ki dünyaya gelmişsin ve birbirimizin arkadaşı olmuşuz. Hayatın istediğin her şey umarım fazlasıyla bu önümüzdeki 365 günde seninle olur.

  En yakın arkadaşa doğum günü mesajları

  # Rüya; biz uyurken kalbimizin tuttuğu bir dilektir. Arkadaş; uçmayı unuttuğumuzda bize kanatlarını açan bir melektir. Hayal gücü; bizi bilmediğimiz yerlere uçuran bir rüzgârdır ve hayat; içinden ne çıkacağını bilmesek de açmamız gereken bir zarftır. Açtığın zarflardan hep güzel şeyler çıkması dileğiyle. Sevgili Arkadaşım doğum günün kutlu olsun.

  # Yeni yaşın mutlu, doğum günün kutlu olsun sevgili Arkadaşım. Yeni yaşında hayat sana bol mutluluk, ömürlük sevgi, iyi bir yaşam ve benimle birlikte bir çok şey yapabilme fırsatları açsın.

  # Senin gibi mükemmel bir arkadaşa sahip olduğum için ne kadar rabbime şükretsem az! İyi günde ve kötü günde her zaman birlikte olduk. Geçirmiş olduğumuz güzel günlerimize bu yeni yaşında umarım daha da güzellerini ekleyebiliriz. Doğum günün kutlu olsun canım Arkadaşım.

  # Yeni yaşın umuyorum sana mutluluk getirecek. Belki de ilerdedir yaşanacak günlerin en güzelleri. Doğum günün kutlu olsun!

  # Çok kıymetli Arkadaşım, dostum, doğum günün kutlu olsun. Hayatta gülümsemen hiç eksik olmasın. Yeni yaşın sana gelecekte her daim mutluluk getirsin.

  # Arkadaş kış ortasında yaz getirendir. Dost ise çöl ortasında suyunu yanındakiyle paylaşandır. Sen benim canım dostumsun. İyi ki doğdun nice güzel ve mutlu yıllara.

  # Gerçek dostluk kurulmadan geçen bir hayat, notasız müziğe benzer. Yeni yaşında da en güzel müzikleri birlikte yapmak dileğiyle. Doğum günün kutlu ve mutlu olsun can yoldaşım.

  # Bugün belki de onlarca kişiden doğum günün için mesaj alacaksın. Ancak şu an okuduğun mesaj en farklı mesaj olacak. Çünkü bu mesaj tamamıyla sevgi ile yazıldı. İyi ki varsın canım dostum.

  # Dost, düğünde halaya; ölümde ise tabuta omuz verendir derler. Sen benim için candan bir dostsun! Biliyorum ki hep de öyle kalacaksın. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun doğum günün kutlu olsun Arkadaşım.

  # Taptaze bir umut serpilsin yüreğine, binlerce tatlı mutluluk doğsun sabahlarına, binlerce tatlı hayalin geleceklikle buluşsun! Her şey tıpkı senin kadar güzel olsun. Nice mutlu yıllara sevgili Arkadaşım.

  En Yakın Arkadaşa Duygusal Doğum Günü Sözleri

  # Ben seni ve bugününü unutmadım elbette! Hiç unutur muyum! Çünkü biliyorum ki doğum gününü unutanın vay haline! Allah, bu günü unutanları senin gazabından korusun sana mutluluk dolu çok uzun bir ömür dilerim.

  # Zaman su gibi akıp geçse de aramızdan su sızmayacak. Doğum günün kutlu ve mutlu olsun canım dostum, beraber nice mutlu yıllara…

  # Hayatın hızlı geçmesine, bir yaşı daha geride bırakmana üzülme. En güzel yıllar çabuk geçen yıllardır derler. Her saniye geleceğimizi oluşturduğumuz şu zaman dilimleri içinde her zaman mutlu ve coşku dolu olmanı dilerim. İyi ki doğdun Arkadaşım, sevgi ve huzur her zaman seninle olsun.

  # Ürkek başladığımız şeyler gün olup vazgeçilmez olunca bir bakışta sevgiyi yakalıyorsak kendimizi coşkulu güçlü tutkulu hissediyorsak desene arkadaş biz dostuz. Canım dostum iyi ki doğdun…

  En yakın arkadaşa doğum günü mesajları

  # İyi ki doğdun can yoldaşım.

  # Benim en büyük dileğim, bu özel gününde aklından geçen büyük veya küçük tüm dileklerinin tek tek gerçekleşmesidir. Şuan belki yanında değilim ama kalbimin en güzel yerinde seninle doğum gününü kutlamaktayım. Nice sağlıklı ve huzurlu senelere.

  # Yaşa sev gül! Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun ömürlük Arkadaşım. Nice mutlu neşeli ve yaşam dolu yaşlara…

  # Çok kıymetli Arkadaşım, pastanın üzerinde kaç mum olursa olsun, üflerken benim için de bir dilek dilemeyi unutma. Benim için özel birisin, doğum günün kutlu olsun, yeni yaşın sana hep mutluluk getirsin.

  En yakın arkadaşa doğum günü mesajları

  # Bazen insanlar çok sevilir. Bu sevginin sebebi görünüşleri değil, konuştukları şeyler veya davranışları da değil. Onlar her şeyleri ile çok sevilir. Sen de benim için her şeyinle sevdiğim bir insansın. Varlığın hayatıma anlam katıyor. İyi ki doğdun, iyi ki varsın.

  # Arkadaş vurulduğu zaman değil ama unutulduğu zaman kahrından ölürmüş derler. Biz arkadaşlarımızın her birini kır çiçekleri gibi değil, avucumuz içinde değil, vücudumuzdaki kurşun yarasına benzer şekilde saklarız. Yeni yaşında bizimle beraber mutlu günlerin olması dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun sevgili dostum.

  # Bir yıl daha yaşandı ve bitti. Ancak zaman hızlı geçiyor diye sakın üzülme. Çünkü sen de, ben de, herkes de aynı kaderi yaşıyor. Bu yılın da sonuna geldiğinde, ardına dönüp baktığında umarım ki her yönüyle güzel bir yıl yaşadım dersin. Tüm dileklerinin, bütün beklentilerinin gerçekleşmesi dileğiyle. Nice güzel yaşlara.

  # Her ne kadar aramızda mesafeler olsa da hiçbir zaman aklımdaki ve kalbimdeki yerin eksilmedi. Yollarımızın tekrar kesişeceği güne kadar, huzurlu, sağlık ve mutluluk dolu bir yaşam diliyorum. İyi ki doğdun canım Arkadaşım ve iyi ki tanıdım seni.

  # Yeni yaşın hayatın boyunca hep olduğun gibi deli dolu, mutlu ve neşeli olmanı sağlasın. Her istediğin gönlünce olsun canım Arkadaşım. Seni çok seviyorum, doğum günün kutlu olsun.

  En yakın arkadaşa doğum günü mesajları

  # Gerçek arkadaş bir çiçeğe benzer. O çiçek bakımsız kaldığında solar, üzerine titrendiğinde ise bir ömür boyu canlı kalır. Sen benim hayatımda asla soldurmayacağım bir çiçeksin! Birlikte zaman geçirmeye doyamadığım tek insansın. Umarım rengarenk çiçekler kadar güzel bir yıl geçirirsin dostum. İyi ki doğdun sevgili Arkadaşım.

  # Dost mermiyle vurulunca değil, unutulunca üzüntüsünden ölürmüş. Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, bir kurşun yarası gibi ta kalbimizde saklarız. Doğum günün kutlu olsun.

  # Yeni yaşının sana sağlık, mutluluk ve huzur vermesi dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun canım Arkadaşım.

  # Doğum günün kutlu olsun canım Arkadaşım.

  # Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz bir yaşam dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun canım Arkadaşım.

  # Arkadaşlık ağlamaksa ve yüreğindeki acıyı paylaşmaksa ben hep senin arkadaşındım! Arkadaşlık üzüldüğünde sıcacık bir kucaksa ve arkadaşın için gerekirse ateşe atılmaksa ben her zaman sana bir kucak, gerekirse elini gözünü kırpmadan ateşe sokacak bir dostum! Doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım…

  # Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri beklemediğin sürprizlerle getirsin. Mutlu yıllar canım Arkadaşım…

  # Hayatımda tanıdığım en mükemmel şeysin sen. İyi ki benim en yakın Arkadaşım olmuşsun. Yüzünden gülücüklerin hiç bir zaman eksilmesin değerli dostum. Doğum günün kutlu olsun.

  # Doğum günün kutlu olsun sevgili dostum! Ya acaba bu mesajı güzel bir yere kaydetsen de seneye beni bir daha uğraştırmasan

  # Acı ve hüzün birbirinden çok uzaklardır. Ancak mutluluk gözbebeğine çok yakındır. Umutların gerçek olsun ve mutlulukların sonsuz, hayallerin bir bir gerçekleşsin. Doğum günün kutlu olsun Arkadaşım.

  En yakın arkadaşa doğum günü mesajları

  # Hayatın yoğun temposunda birbirimize her zaman vakit ayırdık. Ne dostluğumuzun kıymetini unuttuk ne de kardeşliğimizin gücünü. Doğum günün kutlu olsun, her zaman ve her yerde birlikte olmak dileğiyle.

  # Arkadaş kış ortasında yaz getiren, dost çöl ortasında suyunu paylaşandır. Sen benim canım dostumsun. İyi ki doğdun, nice mutlu yıllara.

  # Sevgi huzur hep seninle olsun

  # Gönüller birdir dünyalar ayrı olsa da. Arkadaşlıklar, sevgiler, aşklar yalan olsa da umurumda değil dünya yansa da biz dostu unutmayız dost uzakta olsa da. Doğum günün kutlu olsun can dostum!

  # Canım Arkadaşım iyi ki doğdun. Sağlık, başarı, aşk, mutluluk kısacası hak ettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun.

  # Seni sevenleri el üstünde tut ki kalplerinde hiç solmayan bir çiçek gibi taptaze kal. Yıllar ömür tahtana bir çentik atsa bile, her zaman genç ve çocuk gibi kal. Doğum günün kutlu olsun biricik dostum.

  En yakın arkadaşa doğum günü mesajları

  # Güzel sözler söyleyebilen birisi değilim, hediye seçiminde de çok başarılı olduğum söylenemez. Fakat senin gibi bir dosta sahip olmakta üstüme yoktur. Doğum günün kutlu olsun Çok kıymetli Arkadaşım.

  # Arkadaşım, yüzünden gülümseme hiç eksik olmasın. Yeni yaşın sana hayattaki tüm isteklerini getirsin, çok sağlıklı, mutlu ve refah içinde bir ömür dilerim. İyi ki hayatımdasın ve iyi ki doğmuşsun, mutlu yıllar canım Arkadaşım.

  # Belki yanında şu an, bu en özel gününde senin yanında değilim ama, inan ki bugünü kalbimin en derin yerinde yanındaymışım gibi seninle kutluyorum. Nice güzel yıllara dostum.

  # Sana alengirli sözler söyleyemem, göstermelik olsun diye de yanına hediye alıp gelemem. Uzaktasın diye unuttum diyemem. Doğum günün kutlu olsun hatırlanmak olsun bu seneki hediyen.

  En yakın arkadaşa doğum günü mesajları

  # Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun!

  # Yeni yaşında da, hep olduğun gibi, sevgi dolu, mutlu ve neşeli kal.her şey gönlünce olsun doğum günün kutlu olsun.

  # Aklından geçen tüm hayallerin umutlarınla birlik olsun, dileklerin ve duaların kabul olsun. Doğum günün kutlu olsun.

  # Kısa bir mesaj olmalı bu. Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan. Bil ki unutulmadın. Doğum günün kutlu olsun!

  # Dostum yaşlanıyorsun artık yavaş yavaş ancak üzülme sen tanıdığım en tonton ihtiyar olacaksın, doğum günün kutlu olsun.

  En yakın arkadaşa doğum günü mesajları

  # Yeni yaşına girerken kurduğun hayallerden asla vazgeçme. Umarım bu yaşında başarı ve sağlık seni hiç bırakmaz. Nice mutlu yıllara, can dostum.

  # Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum. Nice yaşlara.

  # Doğum günün kutlu olsun canım Arkadaşım. Rabbim hep gönlüne göre versin mutlu yıllar.

  # Geçmişinde de hep mutluydun geleceğinde de hep mutlu olman bizleri de mutlu etmen ve güldürebilmen dileğiyle. Doğum gününü tüm içtenlikle kutlarım.

  # Bazen çok iyi bazense çok kötü günler yaşayabiliyor insan. Ama olsun! Her ihtiyacın olduğunda arkanda birinin olduğunu bilmek insana güç veriyor. Doğum günün kutlu olsun canım Arkadaşım!

  # Hayata değer bir yaşam sevmeye değer bir aşk dostluğa değer bir arkadaşlıktan asla vazgeçme. Ne eksik ne fazlasını ara ve seni üzenle asla uğraşma! Doğum günün kutlu olsun.

  # Tüm dileklerin gerçek olsun, doğum günün kutlu olsun.

  # Senin için çok özel olan bu günde yanında olamamak beni derinden üzse de kalbimin her zaman senin yanında olduğunu bilmeni isterim. Seni tanıdığım neşeli ve mutlu hallerin hiçbir zaman eksilmesin. Doğum günün kutlu olsun can dostum.

  # Süsler sözler söylemeyi becerebilen biri değilim, hiç de olamadım. Uzaktasın diye unuttuğumu sanıyorsun ama senin gibi bir dostun doğum gününü unutmam büyük bir saçmalık olurdu. İyi ki doğdun can dostum!

  # Gökyüzünde yıldızlar gök kuşağındaki renkler gerçek bir dost kadar değerli olamaz, bütün yıldızlar dostum olsa senin gibi bir dost karşısında parlak kalamaz. İyi ki doğdun güzel Arkadaşım.

  # Doğum günün kutlu olsun canım Arkadaşım. İyi ki hayat bizi bir araya getirmiş, iyi ki hayatımdasın… yeni yaşın sana hep mutluluk getirsin, seni seviyorum…

  # Fedakâr olan insan gönülden sevendir. Yürekli olan insan kendini bilendir. Umutlu olan insan yaşamı sevendir. Unutmayan bir arkadaş ise uğrunda ölmeye değendir. Doğum günün kutlu olsun Arkadaşım…

  # Seninle tanıştığımız gün sanki dün gibi. Her saniyesini iyi hatırladığım o anlardan bugüne kadar hayatımda bana yaşattığın mutluluklar ve dertlerime ortak olduğun için sana ne kadar teşekkür etsem azdır. İyi ki doğdun can yoldaşım, nice mutlu yıllara.

  # Dilerim ki bu yeni yaşınla beraber mutlulukların en güzelini yaşarsın canım Arkadaşım. Başarı merdivenlerini sağlam adımlar ile çıkarsın ve bu zamanda dilerim ki yüzün her zaman güler ve neşeni asla yitirmezsin. Sevgi dolu kal küçük dostum. İyi ki doğdun.

  # Yeni yaşında da seninle kurduğumuz tüm hayalleri gerçekleştirmeden havlu atmayacağız dostum. Nice güzel yıllara, iyi ki doğdun.

  # Hayatının geri kalanı yüreğinin güzelliği gibi sevgi dolu geçsin. Hep mutlu olman dileğiyle… doğum günün kutlu olsun!

  # Hayatın hep yüzüne güleceği, zorlukların karşında bir balon gibi söneceği upuzun bir ömür diliyorum, canım Arkadaşım. Doğum günün kutlu, yeni yaşında sağlık ve mutluluk hep seninle olsun.

  # Her yanan mum senin hayatındaki ışıktır. Pastanda mumlar çoğaldığı zaman yaşamın çok daha aydınlık olacak. Yeni yaşın kutlu ve sağlıklı olsun.

  # Arkadaşlığımızın bir ömür boyu süreceği, hem iyi günde hem de kötü günde birlikte olup, tüm zorlukları birlikte atlatacağımız en yakın Arkadaşım, doğum günün kutlu olsun.

  # Pastandaki mumları üflerken dilediklerine dikkat et, aralarında ister istemez beni de bulacaksın. Nice mutlu yaşlara beraber ulaşalım, iyi ki doğdun Arkadaşım.

  # En büyük dileğim o güzel yüzünde acı ve hüzün hiç olmasın. Gözlerindeki mutluluk, o parıldayan ışık, daima çevrendeki insanlara umut olsun. Yeni yaşında daha çok güzellik yaşaman için tüm güzel dileklerimi bir bir senin için kullanıyorum canım Arkadaşım! İyi ki doğdun.

  # Hayatının en mutlu zamanında da en kötü zamanında da hep destek olacak birisi var hayatında. Bugün pastanın mumlarına üflerken bunu düşün ve hep mutlu ol canım Arkadaşım. İyi ki doğdun, mutlu seneler dilerim.

  # Hayatın zorluklarına beraber göğüs gerdik ancak en mutlu olduğumuz günlerde de yine beraberdik. Doğum günün kutlu, dostluğumuz hep daim olsun biricik Arkadaşım.

  # Hayata gülüşünle ceza ver kötülüklere yıkılmadığını anlasınlar. Yaprak misali dökülsen de seni seven dostlarınla yeniden yeşer. Kimse yoksa bile ben varım sakın unutma dostum. Nice mutlu yıllara…

  # Zaman gelir yollarına kar yağar etrafını hüzün bulutları sararsa ne zaman bir arkadaşa ihtiyaç duyarsan arkadaş olabildiğim kadar buradayım. Doğum günün kutlu olsun dostum…

  # Hayatında mutluluk, gülümseme, sevgi hiç eksik olmasın. Etrafımdaki arkadaşlarımdan en çok sen hatırlanmayı, sevilmeyi ve gülmeyi hak ediyorsun ve dostluğundan hiçbir zaman şüphe etmeyeceğim birisin. Doğum günün kutlu olsun seni seviyorum.

  # En güzel günler seninle olsun canım Arkadaşım.

  # Beni en iyi anlayan, en iyi tanıyan ve her zor anımda yanımda olarak beni eksiksizce tamamlayan bir Arkadaşım olduğun için, sana sonsuz kere teşekkürler dostum! Doğum günün kutlu olsun, musmutlu sağlıklı güzel yıllar seninle olsun.

  # Gözünü açtığın gün beni görmesen de hiç değilse bugün hep beni gör! Doğum günün kutlu olsun en sevdiğim Arkadaşım.

  # Zor günlerimde hep yanımdaydın, desteğinle ayağa kalkmayı başardım. Kalbi de kendi kadar güzel olan Arkadaşım, iyi ki doğdun, iyi ki varsın.

  # Yanında olamadım bu güzel gününde ama sanma ki unuttum! Kaç senedir beraberiz ve bugüne kadar bir gün bile doğum günün unuttuğumu hatırlamıyorum o yüzden dostluğumdan asla şüphe etme. Doğum günün kutlu olsun her zaman seninle olmak dileğiyle. Bir daha ki doğum gününde şahane sürprizlerim olacak orasını hiç karıştırma.

  # Kilometrelerce uzaklıklara gizlenmiş olsa da dostluğumuz aynı gökyüzünü paylaştığımız sürece dostuz. Doğum günün kutlu olsun canım Arkadaşım.

  # Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni yaşın kutlu olsun.

  # Ama heyecanlı, ama yorgun! Bir koca yıl daha geçiyor hayatından. Sağlık olsun. Sevgilerin en güzeli seni bulsun! Doğum günün kutlu olsun.

  # Tonton bir nine olup, bahçende oturduğunda dönüp eskiye baktığın zaman güzel anıları hatırlaman için güzel günlerin olsun canım Arkadaşım. İyi ki bu yaşıma kadar seni tanımışım ve iyi ki benim Arkadaşım olmuşsun. İyi ki doğdun canım benim.

  # Seninle tanıştığımız ilk gün hala aklımda. Tanıştığımız ilk andan bugüne hayatıma katmış olduğun tüm güzellikler için sana minnettarım! İyi ki o gün tesadüf eseri tanışmışız ve iyi ki seni tanımışım. Doğum günün kutlu olsun ve doğum günün kutlu olsun.

  # Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun.

  # Dostlar arasına hasret uçurumu girdiğinde yıldızlarla vuslat köprüsü kurduk yürekten yüreğe. Gönlümüzün hasret günlüğüne unutmayı ve unutulmayı hiç yazmadık nice mutlu yıllara güzel arkadaş…

  # Kimsesiz zamanların yalnızlığında aydınlık diyarların masalsı görüntülerinde küçük bir çocuk yüreğinin annesine olan sevgisi değerinde bir merhaba Arkadaşım. Doğum günün kutlu olsun.

  # Pastamızın içine biraz talih, çokça sevgi ve sabır serpiştirelim. Ardından malzemelere büyük bir parça zaman, başarı ve mutluluk dahil ediyoruz. Ardından hepsini karıştırıp senin çok güzel dileklerin tutulduğu özel bir doğum günü pastası hazırlamış oluyoruz nice güzel yaşlara sevgili dostum!

  # Doğum gününün sana tıbbı şaşkınlığa uğratacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle. Nice güzel senelere!

  # Kaç yıl oldu seninle tanışalı? Ne kadar zaman geçirdik hem mutlulukta hem de üzüntüde? Senin gibi bir arkadaşa sahip olduğum için şükrediyorum. İyi ki varsın, yeni yaşının sana her daim mutluluk getirmesini dilerim, doğum günün kutlu olsun.

  YORUM YOK

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.