Erkeğe Yeni İş & Ofis Hediyeleri

Erkeğe Yeni İş & Ofis Hediyeleri

  Erkekler için hediye seçimi yapmak oldukça zordur. Bayanlar için en küçük hediyenin bile anlamı olurken, erkekler için durum biraz daha farklıdır. Erkeğe hediye seçimi yaparken, iş ve yaşam tarzına uygun ürünler tercih edebilirsiniz. Özellikle son zamanlarda erkekler için ofis hediyesi seçenekleri çok değerlendirilmektedir.
  Yeni bir işe girmiş erkek arkadaşınız veya yakınız için en iyi tasarımlardan oluşan yeni iş hediyeleri seçeneklerine göz gezdirebilirsiniz. Yeni iş hediyeleri genellikle işle bağlantılı ürünlerden veya masa üzerinde hoş bir görünüm sergileyecek şık ofis hediyelerinden oluşmaktadır. Yeni iş hediyeleri olarak yeni bir iş kurmuş yakınlarınız için de çeşitli ürün seçenekleri yer almaktadır. Ofis ve iş yerlerinde kullanıma uygun bir çok dekoratif eşya ve kişisel ofis malzemesi seçeneği yer almaktadır. Ofis hediyeleri mudo mağazalarında en çok satılan ürünler arasında gösterilmektedir. Bu doğrultuda yaratıcı ofis aksesuarları arıyorsanız, bir çok mağaza ve internet sitesini ziyaret etmeniz de fayda vardır.

  Yeni iş hediyesi erkekler için büyük öneme sahiptir. Erkek arkadaşlarımızın ofis ortamında daha verimli çalışmasını sağlayacak çeşitli sürprizlerle ofis hediyeleri gönderebilirsiniz. Bu tür sürprizler, erkeklerin kalbinde derin bir yer edinmektedir. Erkekler için hediye seçiminde amaç önemlidir. Yeni bir iş kurmuş yakınınız için açılış hediyeleri arasında tercih yapabilirsiniz. Ayrıca erkekler için ofis hediyesi seçimi yaparken, kullanışlılığa önem vermeniz gerekmektedir. Erkeklerin günlük yaşamlarında kullanabileceği veya tarzlarını yansıtan dekoratif detaylardan oluşan ürünleri tercih etmenizi önermekteyiz. Erkeklerin en çok ilgi gösterdiği hediyeler arasında yaratıcı ofis aksesuarları yer almaktadır.


  Kişiye Özel Masa Üstü İsimlik

  Kişiye Özel Masaüstü İsimlik

  Birbirinden ilgi çekici tasarımlarla üretilen yaratıcı ofis malzemeleri, hem kullanırken hem de dekoratif eşya olarak büyük beğeni oluşturmaktadır. Yeni iş hediyesi bayan için de erkekler kadar ilgi gösterilen bir durumdur. Bayanlar için hediye seçimi yapılırken şıklığa önem gösterilmelidir. Bayanlar için şıklık her şeyden önce gelir ve seçimi yapılacak hediyenin de şık olması beklenmektedir. Ofis ortamında çalışanları için tercih edilebilecek ofis hediyeliklerini sizler için araştırıp, içeriğimizde derledik. Bu tavsiyeler doğrultusunda, sevdikleriniz için çok kullanışlı ve bir o kadar dikkat çekici hediyeler satın alabilirsiniz.


  Bilgisayar Klavye Ofis Seti
  yeni iş hediyeleri erkek
  Bilgisayar Klavye Ofis Seti

  Ofiste bilgisayar başında çalışanların mutlaka ihtiyaç duyduğu zımba, delgeç, klavye temizleme fırçası ve mıknatıs ürünleri bilgisayar klavye ofis seti içinde sunulmaktadır. Kullanışlı bir hediye arayışında iseniz, bu set tam size göre. Klavye tasarımı ile ilgi uyandıran ofis malzemeleri, ofis masası üzerinde oldukça şık bir görünüme sahip olacak.


  Kablosuz Hoparlör
  erkeğe ofis hediyesi
  Boose Kablosuz Hoparlör

  Çalışırken keyifli bir ofis ortamı hayal ediyorsanız bunun en önceliğinin müzik olduğunu söyleyebiliriz. Müzikle birlikte çalışmak hem keyiflidir hem de enerji vermesi sebebiyle daha verimli çalışmanızı sağlamaktadır. Erkeklerin özellikle ilgi gösterdiği müzik alanı için cep telefonlarıyla uyumlu Boose marka kablosuz hoparlör iyi bir hediye seçeneği olacaktır.


  erkeğe ofis hediyesiPin Art – Tabla Çivi Sanatı

  Ofis ortamında çalışırken stres azaltıcı etkinlikleri mutlaka ihtiyaç duyulmaktadır. Bu yüzden stres azaltıcı etkiye sahip bir çok aktivite gerçekleştirilmektedir. Hem erkeklerin hem de bayanların rahatlıkla kullanabileceğiniz tabla çivi sanatı ürünü ile üzerinizde stresi azaltacak ve daha verimli çalışacaksınız.


  Sigara Dumanını Çeken Araba KüllükSigara Dumanını Çeken Araba Küllük

  Ofis ortamında sigara kullanmak dumanın tüm odaya yayılmasından dolayı çok önerilmemektedir. Siz de çalışırken sigara kullanmayı tercih edenlerden iseniz, dumanı içine çeken araba şeklindeki küllüğü tavsiye edebiliriz. Bu küllü sayesinde sigara dumanı odanın içine yayılmayacak ve küllük içerisindeki filtrede toplanacaktır.


  İçecek Şapkalarıİçecek Şapkaları

  En eğlenceli tasarıma sahip ofis hediyeleri arasında çok tercih edilen içecek şapkalarını size de önerebiliriz. Bu şapkalar sayesinde hem esprili bir gün geçirmiş olursunuz hem de içeceğinizi eğlenceli bir şekilde tüketmiş olacaksınız. Pet şişe su, kola, ayran, soda, bira gibi sevdiğiniz içecekleri başınızın üzerinde taşımaya ne dersiniz? O halde bu içecek şapkaları ürün çeşitlerini denemenizi tavsiye ediyoruz.


  Klozet KüllükToilet Ashtray – Klozet Küllük

  Sigara içen sevdikleriniz için esprili bir hediye ister misiniz? O halde bu küllü tam sizin seçimine uygun. Klozet şeklinde tasarlanmış olan küllük, ofis masasında çok eğlenceli bir görünüme sahip olacak. Espriyi seven arkadaşlarınız için bu küllü satın alarak ilgi çekmelerini sağlayabilirsiniz.


  erkeğe yeni iş hediyeleri
  USB LED Bilgisayar Lambası
  USB LED Bilgisayar Lambası

  USB bağlantılı, LED ışıklı bilgisayar lambası için en kullanışlı ofis hediyelerinden biri diyebiliriz. Geceleri bile bilgisayar başında çalışmaya devam eden sevdikleriniz için bu lambadan satın alarak klavye tuşlarını daha iyi görüp, daha verimli çalışmasını sağlayabilirsiniz. Bazı bilgisayarların kendinden ışıklı klavyesi mevcut olabilir ancak, bu ürün ile bilgisayarın yanında aldığınız notları, çizimleri ve daha bir çok detayı görmenize imkan sağlanıyor.


  erkeğe ilginç ofis hediyesi
  Çöp Konteyneri Şeklinde Kalemlik
  Çöp Konteyneri Şeklinde Kalemlik

  Doğa dostu arkadaşlarınıza çok güzel bir tasarıma sahip kalemlik hediye etmek isterseniz, çöp konteyneri kalemliği önerebiliriz. Ofis masası üzerinde ilgi çekici bir görünüme sahip olan çöp konteyneri kalemlik, aynı zamanda en kullanışlı ofis malzemelerinden biridir. Ofis masalarının olmazsa olmazı kalemleri koyabileceğiniz bu kalemliği hediye olarak tercih edebilirsiniz.


  Mini Masa Üstü Bilardo Seti
  Mini Masa Üstü Bilardo Seti
  Mini Masa Üstü Bilardo Seti

  Ofis yoğunluğuna bağlı stresinizi azaltacak eğlenceli oyun setlerinden biri olan mini masa üstü bilardo seti, hem kendiniz için hem de sevdikleriniz için iyi bir hediye alternatifi. Mini yapıya sahip bu bilardo seti, çalışma molalarında ofis arkadaşları ile keyifli dakikalar geçirmeye yardımcı olacaktır. Birlikte çalıştığınız iş arkadaşlarınızla eğlenceli turnuvalar da düzenleyebilirsiniz.


  Anti Bakteriyel Temizlik Jeli
  Anti Bakteriyel Temizlik Jeli
  Anti Bakteriyel Temizlik Jeli

  Ofis bilgisayarlarının en büyük sıkıntısı, klavye içine giren çeşitli pisliklerdir. Bu anti bakteriyel temizlik jeli ile elinizin ulaşamadığı alanları rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Temizlik ve titizlik sizin için büyük önem gerektiriyorsa, antibakteriyel jel oldukça kullanışlı bir seçim olacaktır.


  Atatürk Resimli Kupa Bardak Modelleri
  erkeğe ofis hediyeleri
  Atatürk Resimli Kupa Bardak Modelleri

  Atatürk sevgisini hayatınızın her alanına taşımak istiyorsanız, oldukça kullanışlı bir yapıya sahip olan Atatürk resimli kupa bardaklardan seçim yapabilirsiniz. Bir çok tasarım seçeneği bulunan Atatürk resimli kupa bardak modelleri ile çay ve kahve içmek sizin için daha keyifli bir hale gelecektir. Atatürk sevgisini yoğun yaşayan arkadaşlarınız için de iyi bir hediye alternatifi olarak bu kupa bardakları düşünebilirsiniz.


  İşte Benim Mükemmel Sevgilim Hediye Setiİşte Benim Mükemmel Sevgilim Hediye Seti

  Bu hediye seti ile sevgilinize gurur verici bir armağan sunabilirsiniz. Kişiye özel olarak hazırlanan set içinde fotoğraflı bir adet plaket, yılın sevgilisi notunun yer aldığı oscar ödülü ve fotoğraflı bir kupa bardak yer almaktadır. Kişiye özel hazırlanan bu set, sevgiliye hediye olarak çok iyi bir alternatif.


  Kalp Şeklinde Sarkaçlı 3D Masa SaatiKalp Şeklinde Sarkaçlı 3D Masa Saati

  Masa saatlerin ofis masalarında mutlaka tercih edilen bir aksesuardır. Kalp şeklinde tasarlanan bu masa saati, bayanlar için çok iyi bir hediye seçeneği olabilir. Bayanların çalışma masasında şık bir görünüme sahip olacak bu hediye, sevdiğiniz kişi tarafından çok beğenilecektir. Sevgilinize, zamanı takip edebileceği romantik bir saat hediye etmeyi düşünüyorsanız bu masa saatini tavsiye edebiliriz.


  Love Yazılı Romantik Masa Üstü SüsüLove Yazılı Romantik Masa Üstü Süsü

  Masa süsleri, ofis ortamında çalışanların masalarında olmazsa olmaz aksesuarlardır. Masalarının üzerini çeşitli aksesuarlar ile süsleyenler, daha enerjik ve verimli çalışabilmektedir. Love yazılı bu masa üstü süsü ile sevgilinize romantik bir hediye sunabilirsiniz. Hem bayanların hem de erkeklerin kullanabileceği şekilde tasarlanmış olan bu masa süsü, çok şık bir görünüme sahip.


  Yılın En İyi Sevgilisi Ödül KupasıYılın En İyi Sevgilisi Ödül Kupası

  Sevgililer için alınabilecek farklı bir hediye seçeneği olarak bu ödül kupasını düşünmenizi öneririz. Yılın en iyi sevgilisi yazılı olan ödül kupası, sevgilinizin ofis masasında çok hoş bir görünüm sergileyecektir. Bu ödül kupası hediyeleri genellikle erkekler için tercih edilen hediye seçenekleri arasında yer almaktadır.


  Telefon Kulubesi Şeklinde KalemTelefon Kulübesi Şeklinde Kalem

  İngiliz telefon kulübeleri, dekoratif olarak tasarlanan tüm ürün çeşitlerinde yer almaktadır. Ofis çalışanları için çok iyi bir hediye seçeneği olarak kalem üzerine de tasarlanmış bir telefon kulübesi görüyorsunuz. İngiliz telefon kulübesi tasarımına sahip olan bu kalemi, ofis masanızda kullanmak oldukça hoş bir görünüm oluşturacaktır.


  Kişiye Özel Mesajlı Para KumbarasıKişiye Özel Mesajlı Para Kumbarası

  Ofis masalarının olmazsa olmazlarından biri de bozuk para kumbaralarıdır. Gün içinde yaptığımız harcamalardan kalan bozuk paraları biriktirerek hiç ummadığınız rakamlara ulaşabilirsiniz. Kişiye özel olarak hazırlanan bu para kumbarası oldukça şık ve ilgi çekici bir tasarıma sahip. Kişiliğinizi yansıtan herhangi bir yazıyı bu kumbara üzerine yazdırma imkanınız bulunmaktadır.


  Kompakt Mikro Ofis SetiKompakt Mikro Ofis Seti

  Ofis setleri arasında en çok kullanılan ürünlerin başında makas, kalemtıraş, silgi, zımba gibi ürünler gelmektedir. Bu ürünlerinin mini hallerini bu mikro ofis seti içinde bulabilirsiniz. Bu ofis setini kendiniz için satın alabileceğiniz gibi arkadaşlarınız için hediye olarak tercih edebilirsiniz. Hediye olarak satın alabileceğiniz kompakt mikro ofis seti, en kullanışlı hediye seçeneklerinden biridir.


  Emoji Duvar SaatleriEmoji Tasarımlı Duvar Saatleri

  İnternet kullanımının yaygınlaşmasıyla emojiler hayatımıza tamamen girdi diyebiliriz. Tüm mesajlaşmalarımızda kullandığımız emojileri, duvar saati üzerinde görmek sizin için oldukça eğlenceli olacaktır. Ruh halinizi yansıtan bir emoji tasarımı ofis duvarınızda kullanabilirsiniz. Ayrıca, sevdikleriniz için de anlamlı ve eğlenceli bir hediye olarak bu duvar saatlerinden seçim yapabilirsiniz.


  Nostaljik Daktilo Müzik KutusuNostaljik Daktilo Müzik Kutusu

  Daktiloların kullanımı neredeyse bitti diyebiliriz. Bilgisayar başında yazı işlerinde çalışan bir yakınınız için nostaljik görünüme sahip daktilo tasarımlı müzik kutusunu satın almanızı tavsiye edebiliriz. Oldukça anlamı bir hediye olarak karşımıza çıkan daktilo müzik kutusu, hediye ettiğiniz kişide derin duyguların oluşmasını sağlayacaktır.


  Kendin Boya Çöp Konteyneri KalemlikKendin Boya Çöp Konteyneri Kalemlik

  Ofis masalarında en çok kullanılan ürünlerden olan kalemlikler, yaratıcı tasarımlar ile bambaşka bir boyut kazanıyor. Çöp konteyneri şeklinde tasarlanan bu kalemlik üzerinde sanat denemelerinizi yapabilirsiniz. Kendine özel bir kalemi bulunan bu kalemlik üzerine dilediğiniz çizimleri gerçekleştirme imkanınız bulunmaktadır.


  Pizza Tasarımlı Duvar SaatiPizza Tasarımlı Duvar Saati

  Ofis çalışanlarının en iyi yemeği pizzalardır. Pizza siparişlerinin en çok ofislerden sipariş verildiğini siz de tahmin ediyor olmalısınız. Pizza seven ofis çalışanlarının, pizza tasarımlı bu duvar saatine büyük ilgi göstereceğinden eminiz. Yalnız dikkat etmeniz gereken önemli bir konu; bu pizza saate baktıkça canınız pizza çekebilme ihtimalidir. Oldukça gerçekçi detaylara sahip olan pizza tasarımlı duvar saati hediyelik olarak da düşünülebilir.


  Bilgisayar Mühendislerine Özel MousepadBilgisayar Mühendislerine Özel Mousepad

  Bilgisayar mühendislerine özel olarak tasarlanan bu mousepad ile çalışmak daha keyifli olacaktır. Kişiye özel ismin yazılabildiği mouse pad, bilgisayar mühendisi sevdikleriniz için çok iyi bir hediye alternatifi. Özel yapısı ile mouse’ın daha iyi kullanılmasını sağlaması da bir diğer avantajlarındandır.

  YORUM YOK

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.