Erkeğe Yıldönümü Hediyesi Fikirleri

Yıldönümleri, evli çiftler ya da sevgililer için o günü beraber geçirdikleri çok özel bir gündür. Ve bugün de süpriz her zamanki gibi erkek tarafından beklenir. Tabi ki boyle bir kural yoktur. Bayanlarda o gün için özel sürprizler, romantik ortamlar ve yıldönümü hediyelerini alıp çaba sarf edebilirler. Ortam ve sürprizler “tamam” der gibisiniz. Fakat erkeğe yıldönümü hediyesi konusuna geldiğinde kafanız biraz karışıyor ve o zorlu hediye serüveni başlıyor die düşünüyorsunuz herhalde. Bizde hediyetavsiyeleri.com olarak erkek arkadaşınıza ya da eşiniz yaklaşan yıldönümünüzde onu mutlu edebilecek sürpriz hediyeler üzerine biraz kafa yorduk ve en çok tercih edilen ürünleri çıkardık. İşte Erkeğe alınabilecek yıldönümü hediyesi fikirleri.

Erkeklere Yıl Dönümü Hediyesi Fikirleri

Bir erkeğe hediye alınacaksa, bayanların ilk aklına gelen şey tabi ki de kıyafet ve aksesuarlardır. Aslında bunlar çok doğru ve risksiz fikirler olsa da ,eğer yeni bir çift değilseniz muhtemelen bu tarz hediyeleri daha önce satın almışsınızdır.

Bu yüzden yeni evli ya da yeni sevgili olmayan çiftler bu kısmı atlayarak yazımızın devamına geçebilirler çünkü şimdi daha ilk evlilik yıldönümleri ve ilk tanışma yıldönümlerini kutlayan sevgililer ve çiftler için yıldönümü hediyelerini paylaşacağım.

Eğer daha önce erkeklere alınabilecek aksesuar hediyeleri yazımı okumadıysanız “burdan” okumanızı tavsiye ediyorum.

Erkeklere Yaratıcı Yıldönümü Hediyeleri

Eğer erkek arkadaşınıza yıldönümünüzde yukarda saymış olduğum hediyelerin dışında farklı ve bir hediye vermeyi planlıyorsanız, Yaratıcı yıldönümü hediyelerine başvurabilirsiniz. Yaratıcı hediye dendiğinde bu sizin el emeğinizi vererek yapacağınız gibi dursada bazı hazır halde satılan sanki siz yapmışsınız süsü verilen hazır hediyeler vardır. Şimdi yazacağım hediye önerileri yıldönümüzü farklı kılacak türden hediyeleri barındırıyor.

Erkeklere El Yapımı Yıldönümü Hediyeleri

Peki hediye alacak kadar bütçeniz yoksa yıldönümünüzde ne yapabilirsiniz? Tabi ki bunu da düşündük ve evde hazırlayabileceğiniz hediyeleri ve sürprizleri sizlere sunduk. Eğer daha önce “el emeği hediyeler” yazımızı okumadıysanız ilk olarak onu okumanızı tavsiye ediyorum.

Şimdi evde erkeğe yıldönümü hediyesi ya da sürprizi hazırlayacaksanız, Ya biraz bilgisayar bilginiz ya da aşçılık bilginiz olması ilk şart. Çünkü eğer mutfakta iyiyseniz, onun için bu özel günde kekler,poğaçalar ve kurabiyeler hazırlayabilir bunları da bu güne özel şekilde janjanlı hediye paketlerine sarıp hediye edebilirsiniz.

Eğer az biraz bilgisayarla haşır neşirseniz, Erkeklere yıldönümlerinde yapabileceğiniz diğer yaratıcı hediye fikride daha önce çekilmiş olduğunuz resimlerden çok şık bir fotoğraf kolaj albümü yapmak olacaktır. Tüm çekildiğiniz fotoğrafları , fotoğrafçıdan bastırarak, şık bir albümün içine yerleştirip aralarına ya da fotoğrafların arkalarına kısa şiirler ve sözler yazarak hem romantik hemde sürekli hatırlanabilecek bir yıldönümü hediyesi verebilirsiniz.

Bir diğer yaratıcı fikirde, eğer hediyeyi yapacağınız erkek arkadaşınız ya da eşiniz müzik ile ilgileniyor ve iyi bir dinleyiciyse, ona hazırlayacağınız müzik DVD alcümleri çok harika bir fikir olabilir.

Daha önce beraber dinlediğiniz şarkıları,onun sevdiği şarkıları ve sizin seçimlerinizi bir listede toplayın ve bir dvd ye yazdırın. Heryerde satılan birtane DVD kutusu satın alarak üzerine kendi uydurduğunuz albüm ismini yazın ve erkek arkadaşınıza hediye edin.

Erkeğe Yıldönümü Hediyesi Fikirleri” te bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir