Erkek Arkadaşa Doğum Günü Sürprizleri

Sürprizler insan hayatına neşe ve mutluluk katan eylemler arasında yer almaktadır. Hediyelerin sürpriz olarak verilmesi her zaman etkileyici olmuştur. Eğer hediye alma gibi düşünceniz bulunuyorsa bunun ufak bile olsa sürprizle verilmesi o kişiyi daha da fazla mutlu edecektir. Erkek arkadaşa sevgililer günü hediyesi ya da doğum günü hediyelerinde hediyesiz bile yapılacak sürprizler karşısında kişinin mutluluk hormonlarının hızlı çalışmasına olanak sağlayacaktır. Erkek arkadaşınız gerçekten sizin için oldukça fazla özel olabilir. Ona karşı çok farklı duygular besleyebilirsiniz ya da gerçekten kardeşiniz gibi gördüğünüz bir erkek arkadaşınız bulunabilir. Erkek arkadaşınız için doğum günü sürprizi ya da sevgililer günü sürprizinde uçan balon hediye edebilirsiniz. Fakat bunu iyi bir atmosfer ile tamamladığınızda erkek arkadaşınız odasına girdiğinde bu balonlardan daha havalarda olacağına emin olabilirsiniz. O kadar çok mutlu edebilmeniz için çok fazla şey yapmanıza gerek yok. Sadece yapılması gereken uçan balonları almak ve uçan balonları şişirmek. Erkek arkadaşınızın odasının ya da evini içine bırakmak. Sadece bununla yetinmeyerek birkaç ekleme yaptığınız takdirde daha hoş bir atmosfer oluşacaktır. Balon uçlarına birer küçük not yerleştirildiğinde daha da romantik bir hal alarak sevdiğiniz kişinin aklını başından alabilirsiniz.

Tüm balonlardan notlar olduğunu gördüğünde gerçekten sevinçten çılgına dönebilir. Bunun için organize olmanız en azından üç ya da dört arkadaş ile bu atmosferi hazırlamanız daha kısa sürecektir. Doğum günü olan şanslı arkadaşınızın en sevdiği 3 ya da 4 arkadaşı ile bir araya gelmeniz doğru olacaktır. Onlardan arkadaşınız ile ilgili bir şeyler yazmasını isteyebilir ve bunları mektuba koymarını rica edebilirsiniz. Evin yanı sıra odanın içinde balonlar ucundan gelmiş mektupları açıp okuyarak mutlu olmasını görmek gerekmektedir. Etkileyici resimler ya da romantik mesajlar ile hazırlanmış olan bu kartlar erkek sevgilinize olan hislerinize tercüman olacaktır.

Seni sevmemin 52 nedeni kartları biçiminde tasarlanmış olan ve kişinin hakkında hissettiği şeyler kartlarıyla hediyelerinizi romantik hale getirebilir ya da erkek arkadaşınıza yapacağınız şirin sürprizler de kullanabilirsiniz. Erkek arkadaşınızın en sevdikleri Ailesi uzaktaysa bunun hasretini ve üzüntüsünü yaşıyorsa o zaman sizin için harika bir doğum günü sürprizi şansı ortaya çıkmıştır. Yapılması gereken Facebook, Google ve Skype gibi firmaların görüntülü konuşma uygulamalarını kullanmak. Öncelikli olarak hazırlık yapmak gerekmektedir. Kimler ile görüşülecek kimler konuşmaya katılacak gibi konular dikkatli seçilmelidir. Sevdiğiniz kişinin arkadaşlarını ve akrabalarını seçtikten sonra saat kısa zaman içerisinde belirlenmelidir. O saatte herkes uygulama içerisinde kamerası açık bir şekilde yerini almalıdır. Daha sonra erkek arkadaşınız gözlerini kapatarak bilgisayar başına getirilmeli ve bir anda gözleri açılmalıdır. Gerçekten tüm sevdiklerini bir arada görmesi onu fazlasıyla mutlu ederken doğum günü kutlu olsun mesajları ile iyi ki doğdun gibi söylemler doğum gününü kutlayın da zaten mutlu olacaktır.

Sürprizler ne kadar orijinal olursa etkileyicilik düzeyi de o kadar başarılı olmaktadır. Bu konserve kutusu doğum gününe özel bir sürpriz konserve kutusu olmasından dolayı tüm orijinalliği ile erkek arkadaşınızı şaşırtacak sürprizlerden biridir. Konserve kutusu içerisine Erkek sevgiliye doğum günü kutlayabileceğiniz ve üzeri yazılı 100 mesaj ya da daha fazla hoş sözler yazabilirsiniz. Bu mesaj kartları üzerinde yazılı sözlerin hepsi son derece romantik ve etkileyici olmalıdır. Aynı zamanda doğum günün kutlu olsun etiketli sütlü çikolatalar da hazırlayabilirsiniz. Konserve içerisindeki romantik hediyelikler ile doğum günü konserve kutusu sevgiliye hem çok güzel bir iyi ki doğdun hediyesi olurken hem de orijinal sürprizlerden olacaktır.

Erkek Arkadaşa Sürpriz

Sürprizler de en çok ilgi çeken noktalardan birisi ne kadar uğraş verildiği olmaktadır. Bir sürpriz için çok paralar harcanmış olsa dahi direkt alıp oraya bırakıldığında o kadar değerli olmayacaktır. O yüzden uğraş verilerek hazırlanan ve organize edilen sürprizler her zaman daha etkileyici olmaktadır. O nedenle kişiyi yormayacak ve erkek arkadaşı fazlasıyla mutlu edecek bir sürpriz önerisi ilk alternatifler arasında yer almaktadır. İlk olarak odasına girmek daha sonra ise yazılı çıkartmalar ile büyük boy olarak Doğum günün kutlu olsun ya da Happy Birthday yazmak gerekmektedir. Sonrasında ise kalp kağıt parçalarına gereksinim duyulmaktadır. Kalp kağıtlarda ise güzel cümleler ya da kutlamalar oldukça fazla hoşuna gidecektir. O zaman aralığında ise aldığınız hediyeyi de verebilirsiniz. Aynı zamanda odanın içerisine kayıt yapan kamera da koyulursa o mutlu anı ölümsüzleştirmek mümkündür. Bir karton bulmak karton içerisine kalp şeklinde kesmek ve çıkartmak zor olmaz. Daha sonra ise ev içerisinde yerde kalp şekilleri yaratmak istenirse bunu çok rahat kullanmak mümkündür. Çünkü merkezi kalp şeklinde kesilmiş karton kağıtları kalp oluşturmak istendiğinde yere bırakılarak un serpilmelidir. Temizlenmesi kolay olurken hem de ev içerisinde zaten kesinlikle boya olmamalıdır. Sevgiliniz hazırlanan kalpleri gördüğünde daha çok mutlu olurken hediyenizi de vererek sürpriz ikiye katlayabilirsiniz.

Bir diğer sürpriz alternatifi ise çok güzel bir tasarıma sahip olan defter almak. Bu deftere hislerinizi yazarak duygularınızı düşüncelerinizi ona hediye edebilirsiniz. Bu bir hediye gibi gözükse de aslında gerçek anlamda sürprizdir. Çünkü böyle uğraştırıcı bir hediye sadece hediye değil sizin duygularınızı düşüncelerinizi ömür boyu saklayabileceği ölümsüz bir anı olmaktadır. Bir şeylerin eksik olduğunu düşünüyorsanız tamamlayıcı harika bir hediye sunabilirsiniz. Çok masraf oluşturmayacak ve erkek arkadaşınız oldukça fazla mutlu edecek bu Doğum günü sürprizini kesinlikle yapmalısınız.

İlk olarak boyut uygun bir pano bulunmalıdır. Bu panoya raptiyeli notlar takılabilmesi çok önemlidir. Eğer bir fanatik sevgiliye sahipseniz tuttuğu takımın renklerini tamamlayan not kağıtları olarak onu daha fazla mutlu edebilirsiniz. Not kağıtlarına ise sevdiği kişiler not yazdığında ve kimin yazdığı da belli olduğunda güzel bir doğum günü sürprizi olabilir. Erkekler yemek hazırlama konusunda ve yemek yeme konusunda da çok başarılıdır.

Eğer ki erkek arkadaşınıza onu çok mutlu edecek bir sürpriz hazırlanmak isteniyorsa mutlaka yemek de işin içinde olmalıdır. Özellikle kendi ellerinizle yapacağınız yemek onu daha da çok mutlu edecektir. Erkek arkadaşınız açılamadıysanız ve doğum günün de açılmayı düşünüyorsanız ayrıca bir de sürpriz yapsan fena olmaz derseniz şimdi derin bir nefes alarak erkek arkadaşınıza doğum günü sürprizi hazırlayabilirsiniz. Erkek arkadaşınıza doğum gününde onun fotoğrafları ile güzel bir sürpriz hazırlayabilirsiniz.

Yapılması gereken ise onun odasına girebilmeniz ve duvara onun fotoğraflarından kalp oluşturmanız. Oldukça fazla beğeneceği ve şaşıracağı duygularından emin olabileceği bir sürpriz olurken çok romantik ve düşünceli olduğunuzda anlayacaktır. Biraz uğraştırıcı olsa da yapılacak sürprizler arasında en etkili ve uzun soluklu olan gerekli ekipman kameraları ile hazırlanan sürprizlerdir. Erkek arkadaşınızın yakınlarını kayda aldıktan sonra bilgisayar ortamına aktarmak ve tek bir bölümü halinde birleştirmek mümkündür. Daha sonra ise bunu erkek arkadaşınıza hissettirme şansını değerlendirebilirsiniz. Yanı sıra eğer ki arkadaşınız sizin için çok özel biri ise farklı bir sürpriz önerisi de değerlendirilebilir. Yapılması gereken ise kamerayı alacağınız kişiler yakınları olmayarak sokakta başkalarına kaydı almanız onu daha da mutlu edecektir.

Erkeğe Hangi Sürprizler Yapılabilir?

Kadınlar aşık olduğu ve değer verdiği kişilere sürpriz yapma konusuna soğuk olmaktadır. Bunun birçok farklı nedeni olabilmektedir. Yanı sıra bunun üzerine farklı birçok fikirlerde ileri sürülebilmektedir. Bu durum ise daha çok kadınların utangaç yapılarından kaynaklanmaktadır. Kalabalık insan toplulukları, yoğun iş temposu, güneş girmeyen binalar ve stresi şehir yaşamı herkes için boğucu bir hayat haline dönüşmektedir. İnsanı yıpratan trafik stresi, iş hayatı, insanı eğlenme ve dinlenmeye hiç zaman bulamaz duruma dönüştürmektedir. Herhangi bir gün sevgilinize stresli geçen saatlerini birkaç saatliğine dahi unutturacak eğlenceli ve güzel bir sürpriz hazırlayabilirsiniz.

Erkekler genellikle piknik organizasyonu yapan taraftır. Bu kez daha öncesinden farklı olarak sevgilinizi pikniğe çıkartabilirsiniz. Bulunduğunuz şehirde piknik yapılabilecek alanları internetten tek tek inceleyerek gözden uzak, gürültüden uzak sevgilinizle baş başa güzel ve romantik bir gün geçirebilirsiniz. Erkeğe sürpriz alternatifleri içerisinde el yapımı özel bir armağan da yer almaktadır. Gerçekten karakalem portre resim hem anlamı itibariyle son derece beğenilecek tarihte hem de duvarlara erkek arkadaşınız ya da eşinizle beraber resminizin yer alacağı şık bir tablo olacaktır.

Aşkınızı el yapımı karakalem resimde ölümsüzleştirerek albüm ya da bilgisayarlara kayıtlı en güzel fotoğraflardan birini profesyonel ressamları çizdirebilirsiniz. 14 Şubat Sevgililer Günü ya da erkek arkadaşa doğum günü kutlamalarında sürpriz kutular harika seçenekler arasında yer almaktadır. Erkek arkadaşınıza üzeri tül kurdele ile bağlanmış bir sürpriz kutu verilmektedir. içerisinde ise fotoğraflar mesajlar ya da kare kartlar yer almaktadır. Doğum günlerinde hazırlanan hediyeler arasında uçan balonlarda yer almaktadır. Sürpriz beklenmedik anlarda yapılmasından dolayı heyecan verici ve şaşırtıcı olmaktadır.

Erkeklerin ikinci aşkları arabaları olmasından dolayı aşka romantik bir sürpriz katabilir erkek arkadaşınızın otomobilin torpido gözüne ondan habersizce aşk mektubu ya da ikinizin çekildiği bir fotoğraf yanı sıra aşk dolu bir mesaj yazarak eşsiz bir hediye hazırlayabilirsiniz. Sesine güvenen kadınlar kendi sesi ile şarkılar söyleyerek arabasında sürpriz bir şekilde karşılaşacağı özel bir kayıt hazırlayabilir. Kadınlar nasıl ki rüya gibi bir düğün içerisinde de kendilerini prensesler gibi hissedecekleri beyaz gelinlik hayalleri bulunuyorsa erkeklerinde üstü açık kıpkırmızı bir spor arabaya binme hayali bulunmaktadır. Kırmızı ya da beyaz olmak üzere siyah her renk tercih edilebilir fakat spor araba hayali değişmez. Sizlerde sevgilinize doğum gününde koltuğuna binmeyi en çok hayal ettiği otomobili birkaç saatliğine kiralayabilirsiniz. Sevgilinize de doğum gününde unutamayacağı en güzel sürprizlerden birini bu sayede yapmış olabilirsiniz.

Sürpriz yapmak yalnızca erkeklerin üzerine yüklenmiş bir ödev ya da görev değildir. O nedenle de erkeklerin olduğu kadar kadınlarında sürprizlere açık olması gerekmektedir. Yapımı kolay ve basit olan el yapımı romantik hediyeler de tercihleriniz arasında yer almalıdır. Sizde sevgilinizin hayatını daha güzel hale getirmek istiyorsanız karşınızdaki arkadaşınıza da şaşırtıcı bir biçimde gösterebileceğiniz sihirli yumurta sürprizini değerlendirebilirsiniz. Son derece uygun fiyatlı ve masrafsız bir sürpriz olan sihirli yumurta birkaç gün içerisinde çiçek açıp üzerinde sevgilinizi çok mutlu edecek olan seni seviyorum yazısı yer alabiliyor. Bu ilginç hediye ister erkeğe hazırlayacağınız hediye kutusu içerisine koyun isterseniz kendiniz yetiştirdikten sonra bir içerisinde şık bir hediye paketi formunu sokarak hediye edebilirsiniz. Sihirli yumurta erkeğe küçük sürprizler kategorisi içerisinde ilk sıralamalarda yer almalıdır. Hem uygun fiyatlı olması hem de eşsiz görünüşü ile sevdiğiniz adamı mutlu etmeye yetecektir.

Erkek Arkadaşa Doğum Günü Sürprizi

Aşk ilişkilerinde erkekler genel olarak seni seviyorum sözlerini ilk söyleyen ve duygularını ilk açan taraf olmaktadır. Kızlar daha çok ince eleyip sık dokuyarak şartların olgunlaşmasını zamanın gelmesini ve duygularından iyice emin olduktan sonra seni seviyorum sözlerini söylemektedirler. Eğer ki siz de ona aşık olduğunuzdan artık tam anlamıyla eminseniz ve duygularınızı şaşırtıcı bir biçimde sevgilinize göstermek istiyorsanız parça parça dile getirmek için sevgilinizi birazcık düşündürmek iyi bir fikir olabilir. Yapboz ile seçilecek modele bağlı olarak kalp, kare, dikdörtgen seçenekleri bulunan üzerine fotoğraf isim ya da mesaj yazılabilecek kişiye özel puzzle paketi en özel sürprizler arasında yer almaktadır. Sevgiliniz onlarca parçayı bir araya getirerek sonucunda dünyalar onun olacaktır.

İlişkinizin en başından itibaren erkek arkadaşınıza çekilmiş olan birbirinden güzel fotoğraflarınız illaki bulunur. Fotoğraflarla sürpriz yapmak Erkek arkadaşa doğum günü hediyeleri arasında yer almaktadır. Erkek arkadaşınıza sizin fotoğraflarınızdan hazırlanmış arka planında sevdiğiniz bir şarkının yer alacağı romantik bir video klip hazırlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra birçok internet sitesinde bulabileceğiniz sevgili kitabı ya da klip hazırlama şansına da sahip olabilirsiniz. Bunlar dışında sevgilinize sihirli kupa hazırlayarak soğuk durumdayken dışı siyah olan içerisine Sıcak içecekler döküldüğünde renk değiştirip beyazlaşan üzerindeki fotoğrafları dışa aktaran bir kupa hediye edebilirsiniz. El becerisine güvenen kişiler sevdiği adama elleriyle kalp kesilmiş romantik bir tablo hazırlayabilmektedir.

Bunların yanı sıra küçük sürprizler gelecekte birbirinize mutlulukla anlatabileceğiniz büyük hatıralara dönüşebilmektedir. O nedenle erkek arkadaşınıza aşkınızı en şirin ve en sürpriz dolu bir şekilde gösterebileceğiniz yumurta sürprizi içerisine en romantik notların konularak hazırlanabilecek olan sürpriz yumurta ile erkek arkadaşınıza gelecekte unutamayacağı tatlı bir hatıra armağan edebilirsiniz. Erkek arkadaşınızın her zaman ceketinin cebinde taşıyabileceği küçük bir hediye verilmek istenirse kişiye özel fotoğraf baskılı şirin çakmak armağan edilebilir. Çakmak üzerine ise en çok beğenilen bir fotoğraf baskılı olarak erkek arkadaşınızın gittiği her yerde bir nevi sizi taşıdığı ve size özlemini yatıştırdığı özel bir hediye sunabilirsiniz.

Kadınlar için her günün özel olması şart değil fakat hemen hemen her gün hediye ve sürpriz beklentisi yer almaktadır. Erkeklerde her zaman nasıl romantik sürprizler yapsam düşüncesi içerisindedir. İlk akıllardan atılması gereken acaba nasıl bir sürpriz yapabilirim gibi soru işaretlerinin atılmasıdır. Bu sürprizin bana maliyeti bütçesi ne kadar olur gibi hesaplamalar yapılırken genellikle sürpriz yapan taraf erkek olmasından dolayı kadının sürpriz yapması daha şaşırtıcı olacaktır. Sürprizler yaşamı güzelleştiren heyecan katan sevgililer arasındaki bağı kuvvetlendiren en güzel şeyler arasındadır. Fakat her zaman da yüksek maliyetli ya da pahalı bütçe gerektirecek sürprizler yapılamayabilir.

O nedenle Sevginizi sabah kahvaltısı için hoş bir sürpriz yapılabilecek kalp yumurta yapımı hazırlaması dakikalar sürerken bu küçük sürprizlerle erkek arkadaşınıza ya da eşinize güne güzel başlaması için olanak sunabilirsiniz. Bir erkeğin kalbine girmek için midesini fethetmek gerektiğini her kadın bilmektedir. Çünkü erkeklerin karnı açken romantizm oldukça saçma bir durum olacaktır. Bu harika sürpriz yemeği akşam yemeğinde eşe, sevgiliye ya da babaya yapılabilmektedir. Hem az maliyetli hem de erkek arkadaşa doğum gününde yapılabilecek en güzel sürprizler arasında kalp pizza yer almaktadır. Erkek sevgiliye doğum günü sürprizlerinde sadece o kişiye özel bir parti düzenlenerek onun eşsiz dakikalar yaşamasına olanak sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir