Erkek Bebek Kurabiyesi

Erkek Bebek Kurabiyesi

  DUYURU: Bebek Kurabiyelerimiz Artık Yeni Markamız olan KURABİYECİM.NET adresinde sizlerle. Siparişlerinizi yeni sitemiz olan KURABİYECİM.NET adresinden verebilirsiniz. En yakın arkadaşınızın erkek bebeği mi dünya geldi? Hastane odasına götürülecek hediye mi arıyorsunuz? Ya da yakın bir dostunuzun erkek bebeğinin doğum günü mü? Artık bu tür sorularla ilgili ne hediye alacağım diye uzun uzun düşünmenize gerek yok.  Son zamanların en popüler bebek hediyesi şeker hamuruyla süslenmiş tereyağlı butik kurabiyeler hediyetavsiyeleri.com’un uzman kurabiye ekibi ile sizlerle. Erkek bebeklerin rengi olan açık mavi,koyu mavi,beyaz renklerle ve ufak bebek aksesuarlarıyla süslenmiş bu erkek bebek kurabiyeleri ile yeni doğum yapmış arkadaşınızın hastane odasına hediye olarak götürebilir, Bebeklerinin birinci yaşını kutlayacak sevdiklerinize hediye edebilir, Ya da bebeğinizin mevlütünde sizi ziyarete gelen dostlarınıza dağıtabilirsiniz. Kısacası bebek hediyesi olarak hemen hemen herkese hediye edebilirsiniz. kurabiye-erkek ERKEK BEBEK KURABİYESİ Erkek bebek kurabiyelerimizin iki farklı türde satışı bulunmaktadır.

  • İster Mavi renkte bebek puseti içerisinde 20 adet farklı kurabiye olan konsept tarzda hediye edebilirsiniz.
  • ister mavi renkte bebek puseti içerisinde 10 adet farklı kurabiye olan konsepte tarzda hediye edebilirsiniz.
  • İsterseniz  de aşağıdaki 21 farklı model arasından bir modeli seçerek mevlütleriniz ,diş buğdayınız ya da doğum günleriniz için toplu sipariş verebilirsiniz.

  Erkek bebek kurabiyelerimiz;  temizlik,hijyen ve malzeme kalitesinden ödün vermeden yapılmaktadır. Tüm kurabiyelerimizde tereyağı kullanılmaktadır.Siz siparişinizi verdikten sonra hazırlanır, tek tek ambalajlanır ve mavi kurdale ile paketlenir.  En son olarak Mavi renkte bebek puseti içerisine doldurularak , açık mavi renkte bir tül vasıtası ile tüllenir.

  • Bebek Kurabiyelerimizin boyutları yaklaşık 8-10 cm büyük boydur.

  Erkek_bebege_butik_kurabiye ERKEK BEBEK KURABİYESİ MODELLERİMİZ Bebek kurabiyelerimizin üç farklı şekilde satışı olduğundan konsept şeklinde yaptırdığınızda aşağıdaki tüm modellerden 1 adet olmak şartıyla toplam 20 adet ya da 10 adet kurabiye sepetinden oluşmaktadır. Eğer yeni doğum yapmış hastane ziyaretine gidecekseniz sıradan çiçekler yerine alınabilecek en mantıklı hediyedir. Eğer tek bir modelden toplu sipariş verecekseniz minimum 20 adet olacak şekilde aşağıdaki örnek modeller arasından  istediğiniz kurabiye modelini seçerek siparişini verebilirsiniz. Sİparişlerinizi 0545 605 60 92 No’lu kurabiye sipariş hattımız üzerinden verebilirsiniz. Erkek Bebek Kurabiye Modellerimiz: nazar_boncugu_bebek_kurabiyesi uyuyan_erkek_bebek_kurabiyesi isme_ozel_bebek-tutumu_kurabiyesi isme_ozel_bebek_puseti_kurabiyesi isme_ozel_bebek_tulumu_kurabiyesi isme_ozel_biberon_kurabiyesi koyu_mavi_bebek_puseti_kurabiyesi isme_ozel_bebek_onlugu_kurabiyesi bebek_biberonu-kurabiyesi bebek_onlugu-kurabiyesi emzikli_bebek_kurabiyesi uyuyan_erkek_bebek_kurabiye erkek_bebek_puseti_kurabiyesi hosgeldin_erkek_bebek_kurabiyesi dis_bugdayi_kurabiyesi koyu_mavi_bebek_tulumu bebek_onlugu_kurabiyesi koyu_mavi_biberon_kurabiyesi isme_ozel_dis_bugdayi_kurabiyesi uyuyan_bebek_butik_kurabiye ilk_adim_kurabiyesi

  bosluk

  NASIL SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ? Tüm erkek bebek kurabiyelerimiz siz siparişinizi verdikten sonra hazırlandığı için elinizde olmasını istediğiniz günden 2-3 iş günü öncesinde bizimle irtibata geçmelisiniz.  Siparişinizi 0545 605 60 92 No’lu hattımızdan verdikten sonra size iletilecek banka hesap numaramıza HAVALE/EFT yaptıktan sonra bebek kurabiyelerinizin hazırlanmasına başlanır. Yaklaşık 2 iş günü içerisinde de kargoya verilir. KARGO/ TESLİMAT ÜCRETİ Tüm butik kurabiyelerimiz anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ile tüm Türkiye’deki illere gönderilmektedir. Kargo ücretini kurabiyelerinizi aldığınızda kapıda ödeyebilirsiniz. ERKEK BEBEK KURABİYE ÜCRETLERİ Bebek kurabiyelerimizde 3 farklı ücret bulunmaktadır.

  • 20 adet farklı bebek kurabiyesinden oluşan bebek pusetli hediye sepetinin fiyatı: 90 TL’dir.
  • 10 adet farklı bebek kurabiyesinden oluşan bebek pusetli hediye sepetinin fiyatı: 55 TL’dir.
  • Minimum 20 adet olacak şekilde tek model bebek kurabiyesinin  adet fiyatı: 3 TL’dir.

  bebek_kurabiye-fiyat erkek_bebek_kurabiye_ucret erkek_bebek_kurabiyesi_fiyat

  bosluk

  Fiyatlarımıza KDV Dahildir. KURABİYE SİPARİŞİ: Siparişleriniz 0545 605 60 92 No’lu kurabiye sipariş hattımızdan verebilirsiniz.. Ayrıca bebek kurabiyeleri ve sipariş süreci ile ilgili bilgi almak isterseniz bizi sipariş hattımızdan arayabilirsiniz.

  BENZER KONULAR

  Nişan Tebrik Sözleri

  YORUM YOK

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.