Erkek Öğretmene Alınabilecek Hediyeler

Erkek Öğretmene Alınabilecek Hediyeler

Bizlerin üzerinde fazlaca emeği bulunan , Eğitim hayatımız boyunca bizlerin her zaman başarısını istemiş,kormuş,kollamış ve yetişmemizdeki en büyük rolü olan öğretmenlerimizin 24 kasım öğretmenler gününü kutlayarak yazıma başlıyorum. Her kasım ayının 24’ünde kutlanan öğretmenler gününde, öğretmenlerimizin mesleklerinin yüceliğini göstermek ve bizler üzerinde vermiş oldukları emeklere teşekkür etmek için öğretmenler günü hediyeleri alınır. Fakat öğrenciler kadar velilerin de öğretmenlere alınabilecek hediyeler konusunda sıkıntı çektikleri çok aşikar. Hele ki soru; erkek öğretmene ne alınır? ise hediye arayışı iki kat daha zorlaşıyor. Bizde bu makalemizde mümkün olduğunca öğretmenlerimiz günlük hayatlarında kullanabileceği hediyeler ile birlikte değişik tasarımda ve ilginç yapıdaki ürünlere de yer verdik.  Genelde tüm velilerde ve öğrenciler de erkek öğretmene hediye dendiğinde akla kravat, parfüm, gömlek ve kalem gibi sıradan hediyeler gelir. Fakat biz hediyetavsiyeleri.com olarak bu sefer öğretmenler gününün kalıplaşmış hediyeleri yerine erkek öğretmene alınabilecek sıradanlıktan uzaklaşmış, farklı, çarpıcı, ilginç ve şaşırtıcı hediyeler üzerine de dikkatinizi çekmek istedik.. Hem bizlerin hemde çocuklarımızın üzerinde en az bizler kadar emeği olan öğretmenlerimize alabileceğiniz hediye önerilerimiz aşağıdadır. Bu yazımızda erkek öğretmenlere yönelik hediyelere ağırlık vermeye çalıştık. Eğer bayan öğretmenler için de hediye arayışındaysanız bayan öğretmenlere hediyeler yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Öğretmeninize Özel Mesajlı Gömlek

Erkek Öğretmene Hediye Fikirleri

Erkek öğretmeninize üzerinde isminin baş harflerinin olduğu gömlek hediye edin. Ve kendilerinin ne kadar özel olduklarını hissettirin. Öğretmenlerin iş hayatlarında sürekli giymek zorunda oldukları gömleklerini daha özel hale getirebilirsiniz. Kol kısmına, gömlek cebine ve yakasının iç kısmına öğretmeninize  özel mesajı ve ismini işletebileceğiniz bu kişiye özel gömlek, erkek öğretmene alınabilecek en güzel hediye.

Öğretmeninizin İsmine Özel Cetvel

Erkek Öğretmene Hediye Fikirleri

Bir berber için makas ne ise; öğretmenler içinde cetvel odur. Öğretmenler günü için öğretmeninize farklı bir hediye arıyor ve onu şaşırtmak istiyorsanız, üzerine ismini yazdırabileceğiniz ahşap cetveller tam size göre. 30 cm boyutlarında ve ahşap malzemeden yapılan bu cetvel öğretmenine kişiye özel bir hediye arayan öğrenci için çok ideal.

Öğretmeninize Mükemmel Bir Öğretmen Olduğunu Hatırlatacak Bir Hediye

Erkek Öğretmene Hediye Fikirleri

Her öğrencinin okul hayatı boyunca çok sevdiği ya da sevmediği öğretmenler olmuştur.  Sizin de gönlünüzde taht kurmuş en kral öğretmeniniz var ise, ona alabileceğiniz en yaratıcı ve en güzel hediyelerden bir tanesi en kral öğretmen sertifikası. Öğretmeniniz sertifikanın üzerinde fotoğrafını ve isminin olduğunu görünce gerçekten çok duygulanacaktır.

Yılın Öğretmeni Kişiye Özel Oscar Ödülü

Erkek Öğretmene Hediye Fikirleri

Her öğretmen çok değerlidir ve başımızın üstündedirler fakat öyle bir öğretmeniniz vardır ki kalbinizin yıldızı ve çok sevdiğinizdir. İşte sizde o öğretmeninizin diğerlerinden farklı olduğunu göstermek için öğretmeninize kişiye özel yıldız ödülü hazırlatın. Kişiye özel öğretmen yıldızı ödülü: 15 x 11 cm boyutlarında lazer işleme ile üzerine öğretmeninizin ismini ve “öğretmenlerin yıldızı ” gibi istediğiniz yazıyı yazdırabilirsiniz.

Sınıf Öğretmeni Temalı Defter ve Kalem

Erkek Öğretmene Hediye Fikirleri

Not ile korkutmak bir öğretmenin en büyük silahlarından bir tanesidir. Artık her ne kadar öğrenciyi not ile korkutma kalmasa da kanaat notu hiç bitmeyecek gibi gözüküyor. Eğer dersleriniz zayıf ve çok ufak bir kanaat notu desteğiyle dersinizi geçeceğinizi düşünüyorsanız, öğretmeninize alacağınız kişiye özel kanaat notu defteri ile ona kanaat notuna ihtiyacınız olduğunun mesajını verebilirsiniz.

Yılın Öğretmenine Özel Hediye Kutusu

Erkek Öğretmene Hediye Fikirleri

Öğretmenlerinizin en çok ihtiyacı olan şeyleri hediye etseniz gerçekten çok makbule geçen bir hediye vermiş olabilirsiniz. İçerisinde kartvizitlik, kalem ve 4GB ‘lık flash disk bulunan bu öğretmenler günü seti ile öğretmeninize ihtiyacı olan şeyleri bir set içerisinde verebilirsiniz. Ayrıca tüm bu ürünler kişiye özel yani üzerinde öğretmeninin ismini ve soy ismini taşıyor.

Öğretmenler Günü Kutlama Mesajlı Kalem

Erkek Öğretmene Hediye Fikirleri

Öğretmenler günü hediyesi dendiğinde ilk akla gelen hediye dolma kalemlerdir. Bizde bu yoldan çıkarak size erkek öğretmen alınabilecek en güzel kalemi seçtik. Üzerinde öğretmeninizin ismini yazdırarak sadece ona özel olmasını sağlayacağınız bu kalem ile öğretmeninize hem resmi hem de kullanışlı bir hediye verebilirsiniz.

Öğretmen Kavramı Konsept Hediye Kutusu

erkek öğretmene alınabilecek hediyeler

Öğretmenlere anlamlı bir hediye mi bakmıştınız? O halde sadece öğretmen için özel olarak dizayn edilmiş öğretmen kavramı konsept hediye kutusu detaylı bir şekilde incelemeniz gereken bir ürün. Öğretmen kavramı konsept hediye kutusu, öğretmeninize verdiğiniz değeri en layıkıyla yerine getirecek süper bir hediye. Anlamlı ve kaliteli bir ürün olan kişiye özel konsept hediye kutusunu öğretmeniniz kullanmaktan büyük zevk alacaktır. Hadi şimdi seyirci kalmayın ve bu şaşırtıcı öğretmenler günü sürprizini öğretmeninize yapmak için heyecanla kollarınızı sıvamaya başlayın. Türkiye’nin en beğenilen hediye sitesi hediyetavsiyeleri’nde ucuz fiyatlarla isim yazılı konsept hediye kutusu şenliği devam ediyor. Sizce de hediyeleşmek ve hediye alıp vermek güzel şey değil mi? Hediye ile mutlu olmayacak insan yok ve olamaz. Öğretmeninizin ismini veya ona söylemek özel notunuzu taşıyacak bir hediye ise dana büyük bir öneme sahip olacaktır. Öğretmeninize pahalı hediyeler sunmak yerine sadece kendisi için özel düşünülmüş bu prestijli seti seçebilir ve sizi sevgiyle hatırlayacağı çok özel bir hediyenin sahibi yapabilirsiniz.

Öğretmene Özel Retro Gaz Lamba

erkek öğretmene alınabilecek hediyeler

Gelin sınırlarınızı aşın ve öğretmeninizi nostaljik bir hediye olan isme özel bu hediyeyle buluşturun. Büyüleyici bir görsele sahip olan bu anlamlı hediye, öğretmeninizin gözlerini üzerinden alamayacağı olağanüstü bir etkiye sahip. Öğretmene özel retro gaz lamba ile öğretmeninize tarifi imkansız duygular yaşatın. Nostaljik tasarımlarıyla dikkat çeken ürünlerimizle, öğretmeninize acayip güzel bir sürprize dönüşecek birbirinden şık ürünler tasarladık. Hediyenizle öğretmeninizi şaşırtmak istiyorsanız güzel mi güzel bir teklifimiz var. Öğretmene özel retro gaz lamba, özellikle hediye paketi sunumuna da önem verenler için bulunmaz özellikte bir objedir diyebiliriz. Ucuz fiyatlı özel tasarım bir hediye almak mı? Öğretmene özel retro gaz lamba çok ekonomik ve kampanyalı fiyatı ile karşınızda. Siz de bu orijinal tasarımlı öğretmene özel retro gaz lamba sayesinde öğretmeninize sevginizi her zaman canlı tutabilirsiniz.

Öğretmene Özel Hediye Kutusu

erkek öğretmene alınabilecek hediyeler

Bu güzel konsept hediye kutusu dışında çok güzel öğretmenler günü hediyeleri bulunduğu hediyetavsiyeleri’den öğretmeniniz için düşünebileceğiniz öğretmenler günü yerine geçebilecek anlamlı hediye fikirleri de var. Bu sayfadan seçeceğiniz hediye öğretmeniniz üzerinde etkileyici olabileceği gibi daima öğretmeninizin aklında da kalıcı olacak. Öğretmeninizi mutlu edecek, kıskananları da derin gıybetlere sürükleyecek birbirinden anlamlı hediye seçenekleri hediyetavsiyeleri sayfalarında adresinde sizleri bekliyor. Erkek öğretmene hediye seçenekleri arasında tek bir hediye ile yetinmek istemeyenler için konsept hediye kutusu özel bir fırsat yaratıyor. Öğretmene özel hediye kutusu klasik bir hediyenin çok uzağında. Kırpıntı zikzak kesim kağıt süsleriyle oluşturduğumuz bu harika hediye kutusu, iddia ediyoruz ki öğretmeninize bir hediyeden çok daha özel bir anlam ifade edecek. Ayrıca da ona büyük bir mutluluk yaşatacaktır.

Bunu mu Demek İstediniz Öğretmen Kupası

erkek öğretmene alınabilecek hediyeler

Mükemmel baskı kalitesi ve her bütçeye hitap eden fiyat etiketinin de ötesinde öğretmenlere özel kupa bardağı tercih etmeniz için bir başka güzel nedeniniz daha var. Sebebi nedir diye soruyorsanız, bu özel tasarım kupa bardak üzerine öğretmeninize duyduğunuz o yüksek oktanlı sevgi mesajları var. Bu sebeple bu kupa bardağı tüm öğretmenler kendilerine çok daha yakın bulacaklardır. Bunun pozitif getirisi ise size şöyle olacaktır; kişiye özel olarak sunulduğu yani üzerinde tıpkı bir ayna yansıması gibi kendilerini bulacakları için, bu güzel kahve kupasıyla öğretmeniniz kendisini daha mutlu hissedecektir. Böyle göz alıcı bir hediye sizce de öğretmeninize yakışmaz mı? Bizce öğretmeniniz fazlası ile hak ediyor bunu ve ona çok yakışıyor olacak. Tasarımını düşünerek herkese özel yaptırabileceğiniz bu kupa bardak çok beğenilen ve severek kullanılacak bir armağan olacak. Size özel olarak hazırlanacak bu kahve kupasının bir örneği daha yeryüzünde görülmedi.

Öğretmenler İçin Hediyelik Plaket

erkek öğretmene alınabilecek hediyeler

Öğretmeninize özel bir an dolayısı ile hediye almanız gerekiyorsa üzerinde anlamlı bir söz yazan plaket modeli tercih edebilirsiniz. Butik hediye sitesi olan hediyetavsiyeleri sitemiz bol ürün çeşitliliği olan bir sitedir. Sizler de rahatlıkla erkek öğretmene özel bir hediye bulabilirsiniz. Anlamlı desenleri ve yazıları olan plaket çeşitleri ile her zaman en iyi öğretmenler günü hediye olanağını seçme imkânını bulabilirsiniz. Özel günleri taçlandıran ilginç öğretmenler günü kutlama fikirleri arasından bu anlamlı plaketle öğretmeninize unutamayacağı dakikalar yaşatabilir hoş bir öğretmenler günü kutlaması ile gönlünde taht kurabilirsiniz. Özellikle iş hayatında başarılı kişilerin ödüllendirilmesi anlamında küçük ama anlamlı bir hediye olan plaket günümüzde birçok çeşidi üretilebilen bir üründür. Özellikle yazı yazılan bölümü çeşitli renklerde yapılabilmektedir. Şimdi hemen siz de bu plaketi beğendiyseniz ürün resmine hediyetavsiyeleri’den tıklayarak siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Kişiye Özel Öğretmenler Günü Çikolatası

erkek öğretmene alınabilecek hediyeler

Çikolatalar, olmazsa olmazlardandır. Kişiye özel çikolatalar gibi hediyetavsiyeleri’nde yer alan her biri değişik duygulara hitap eden değişik nesnelerle, hayatınızda var olan herkesi, sadece parmak uçlarınızı kıpırdatarak ancak yerinizden de hiç kalkmadan sevindirebileceksiniz. Kişiye özel çikolatanız ister bir kutuda ister bir kutuda birçok anlamlı tema ile sizlere hediyetavsiyeleri kalitesi ile ulaşıyor. Öğretmeninize sevginizi en tatlı şekilde anlatmak istiyorsanız örneğin kalp kutu içine serpiştirilmiş onlarca çikolata dolu paketi satın alabilirsiniz. Kişiye özel çikolatanın üzerine beraber olduğunuz resmi ya da sadece onun resmini bastırabilirsiniz. İnanın açıp yemeğe bile kıyamıyor olacak.

Yılın en iyi öğretmeni hediye sepeti

erkek öğretmene alınabilecek hediyeler

Öğretmeninize olan yüce sevginizi en güzel taşlara yazdırabilir ve hatta dilerseniz bu eşsiz görünümlü taşların üzerine istediğiniz fotoğrafın bile baskısını aldırabilirsiniz. Sizlerden öğretmeninize gidecek en standart dışı hediye yılın en iyi öğretmeni hediye sepeti olacağından eminiz. Yılın en iyi öğretmeni hediye sepeti sayesinde öğretmeninize öğretmenler günü için benzersiz bir armağan seçmiş olmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz. Öğretmenler gününüz her zaman büyük mutluluklar getirmesine farklı bir katkı sunacak olan bu anlamlı yılın en iyi öğretmeni hediye sepeti öğretmeninizin çok hoşuna gidecek. Bu yılın en iyi öğretmeni hediye sepeti ile kendinize özel ya da öğretmeninize özel en güzel hediyelik ürün tasarımını yaratma şansınız olacak! Öğretmeninize, üzerine güzel sözlerinizi yazıp her kullandığında sizi düşündürecek olan kişiye özel hediye, öğretmeninizle aranızdaki samimiyeti güçlendirecek bir kişiye özel hediye tercihidir. O halde bu yılın en iyi öğretmeni hediye sepeti size gelsin.

Erkek Öğretmene Alınabilecek Hediyeler” te bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir