Erkek Sevgiliye Hediyeler

Bayanların en büyük derdi olan erkek sevgiliye hediye ne alınır? sorusuna bu yazımızda cevap bulmaya çalışacağız. Ve yazımızın bitiminde erkek sevgiliniz için alabileceğiniz hediye fikirlerini gördüğünüzde bu siteyi bulmak için neden bukadar geç kaldım diye düşüneceksiniz. Neyse hediye önerilerime başlamadan önce erkek sevgiliye hediye arayan bayan size şu soruyu sormam gerekiyor. İlişkiniz ne boyutta? Öncelikle sevgiliniz ile olan aranızdaki bağın ve ilişkinin uzunluğunu bilmeniz gerekiyor. Örnek vermek gerekirse, ilişkiniz daha emekle aşamasında mı? yoksa uzatmalı sevgili tabir edilen 5-10 yıldır çıkıyor musunuz? Bu sorular sizin erkek arkadaşınıza alacağınız hediyenin şeklini belirleyici unsurlar. Sabırsızlıkla erkek sevgiliye ne hediye alınır? sorusunun cevabını beklediğinizi duyar gibiyim. Sevgilinizle ilişkinize yeni başladıysanız ve belki daha birkaç ay olduysa ona karşı hislerinizi ve aşkınızı belli edecek romantik ve ona özel olarak tasarlanacak kişiye özel hediyeleri tercih edebilirsiniz. Çünkü bu tarz hediyeler ona olan duygularınızı daha açık şekilde ifade edeceğinden belki bir iki haftada sevgilinizin yelkenleri suya indirmesini sağlayabilir. Diğer taraftan ise; uzun yıllar belki beş belki yedi sene birlikteliğinizin olan bir erkek arkadaşınız varsa, özel günleri, doğum günlerinizi ve yıldönümlerinizi de sayarsak ona nerden baksanız 50 adet farklı şekilde hediye almışsınız demektir. Bunun sonucunda da hediyetavsiyeleri.com kadar olmasa bir hediye uzmanı olmuşsunuz demektir. Fakat siz yine de kara kara düşünmeyin çünkü biz sizin gibi uzatmalı sevgilileri de düşünerek erkeğe alınabilecek parlak fikirli hediyeleri de yazımızda paylaştık. Ya da en kestirme yolunu seçerek yaş geldi kemale diyerek evliliği ciddi ciddi düşünebilirsiniz.

Erkek Sevgiliye Hediye Fikirleri

Erkek arkadaşınız ya da size özel olan hali ile “aşkınız veya sevgiliniz” ile o çok abartmak gibi olmasın ama dillere destan aşkınız ve birlikteliğiniz ilk gördüğünüz andaki tatlı bir tebessümle başladı. Sonra aradan geçen süre zarfında , sizin erkek arkadaşınıza olan sevginiz ve güveniniz büyüdü büyüdü ve en sonunda kalbiniz artık onun kalbiye birlikte atmaya başladı. Seni seviyorum sözünü ilk duyduğun anda ayaklarının yerden kesildiğini hissettin. Aylar geçtikçe de hayatım ve aşkım kelimeleri artık sevgilinizin isminin yerini aldı. Yukarda dillere destan gibi bir iddialı lafla girdiğim yazım aslında çokta iddalı değilmiş çünkü her aşık çiftin bir hikayesi ve dillere destan olacak bir öyküsü varmış. Neyse Lafı daha fazla uzatmadan hayatınızın en büyük aşkı olan sevgilinize alabileceğiniz hediye önerilerimize geçebiliriz.

En Güzel Erkek Hediyeleri

Kişiye Özel Hediyeler
Kişiye Özel Hediyeler

KİŞİYE ÖZEL KALEM
Özel günlerde erkek arkadaşınıza hem resmi hem de kullanışlı bir hediye arayışı içerisindeyseniz, kişiye özel üretim ve üzerinde sevgilinizin isminin yazılı olduğu kalemler güzel bir armağan olabilir. Çünkü bu kişiye özel şık kutusunda olan kalemler zarif görüntüsüyle diğer kalemlerin yanında parıl parıl parlayacak. Öğretmen olan ,avukat olan ya da doktor olan sevgilinize çok ideal bir hediye seçeneği.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

Kişiye Özel Erkek Deri Cüzdan
Kişiye Özel Erkek Deri Cüzdan

İSME ÖZEL ERKEK CÜZDAN
Erkeklerin bayanlar gibi yanlarında sürekli çanta taşıma gibi alışkanlıkları olmadığı için , tüm gerekli aksesuarlarını o küçücük cüzdanlarında taşırlar. Bu yüzden cüzdan bir erkeğin vazgeçilmezidir. Bu çok şık üzerine erkek sevgilinizin ismini yazdırabileceğiniz cüzdan ile ona doğum gününde ya da sevgililer gününde hediye edebilirsiniz.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

Twigy erkek ev botu
Twigy erkek ev botu

TWİGY MARKA ERKEK EV BOTU
Soğuk kış aylarının gelmesiyle birlikte,evlerde battaniyelerle ve patiklerle dolaşılmaya başlandı. Heleki ısınmayan bir evdeyseniz vay halinize.Özellikle öğrenci evlerinde ısınmaya fazla bütçe ayrılmadığı için kat kat giyinilerek ısınılmaya çalışılır. Hal böyle olunca öğrenci evinde yaşayan ve soğuktan müzdarip olan sevgilinize twigy’nin erkek ev botu modellerinden birtanesini satın alabilirsiniz.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

matara seti
matara seti

İSME ÖZEL ERKEK MATARA SETİ
Erkeklere hediye alma konusunda şikayet ediyor ve ne alacağınıza bir türlü karar veremiyorsanız, kendilerini çok özel hissettirecek içerisinde çakı,matara ve sigara tabakası bulunan bu isme özel hediye setini hediye edebilirsiniz. Erkek sevgilinize hem şık hemde kullanışlı bir hediye arayan bayanlar bu ürünü kaçırmayın.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

isme özel çakı
isme özel çakı

KİŞİYE ÖZEL ÇAKI HEDİYESİ
Outdoor sporcular her zaman yanlarında çok amaçlı bir çakı taşırlar. Çünkü aniden bir vidayı sıkma , bir metali sıkıştırma ya da bir halatı kesmeleri gerekebilir. Eğer sizinde erkek arkadaşınız dağcılık gibi extreme sporlarla ilgilenen biriyse üzerine ismini ve soyisimini yazdırabileceğiniz bu çok özel çakıyı hediye edebilirsiniz.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

usb bellek
usb bellek

İSME ÖZEL AKILLI TELEFONLARA TAKILAN USB BELLEK
Teknolojinin gelişmesiyle artık tüm dosyalarımız ufacık depolama aygıtlarında saklıyoruz. Bu yüzden gigabaytlar’lar artık terebaytlara kadar ilerledi. Eğer bir bilgisayar mühendisi erkeğe ya da öğremen sevgilinize hediye arıyorsanız üzerine ismini yazdırarak ona özel olmasını sağlayabileceğiniz usb bellekleri satın alabilirsiniz.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

İsminin baş harflerinden oluşan kol düğmesi
İsminin baş harflerinden oluşan kol düğmesi

KADİFE KUTUSUNDA KOL DÜĞMESİ
Günlük giyiminde şıklığına özen gösteren beylere alınabilecek en güzel hediye giydiği kıyafetlere uygun olacak aksesuarlardır. Bu yüzden sizinde erkek sevgilinizin iş hayatında sürekli gömlek ve takım elbise giyen birisiyse, isimin baş harflerinden oluşan bu çok şık siyah kadife kutu içerisinde duran kol düğmelerini alabilirsiniz.Bir erkeğin kendini çok özel hissedeceği bir hediye.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

İsme özel rakı bardağı
İsme özel rakı bardağı

İSME ÖZEL RAKI BARDAĞI
Rakı bardağı dendiği zaman akla hemen o dar uzun olan bardaklar gelir. Rakıseverler için bardağın ince ve uzun olması çok önemlidir. Sanki rakının lezzetine lezzet,sohbete keyif katan bardağın ta kendisidir. Bu yüzden üzerine lazer işleme ile erkek sevgilinizin ismini yazdırabileceğiniz rakı bardakları ,rakıya olan düşkünlüğüyla bilinen bir erkeğe alınabilir.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

araba tekerleği masa telefonu
araba tekerleği masa telefonu

ARABA LASTİĞİ ŞEKLİNDE MASA TELEFONU
Erkeklerin arabalara olan düşkünlüklerini tüm bayanlar bilir. Bazı titiz erkek vardır ki arabalarının iç kısmı mis gibi kokar, dış kısmıda göz alıcı şekilde parlar. Eğer sizde arabasına bu kadar önem veren bir erkek sevgiliye hediye arıyorsanız mutlaka araba şeklindeki aksesuarlardan satın alın. Bu lastik şeklindeki telefonda bunlardan birtanesi olabilir. Bence erkek arkadaşınızın ofisinde ya da evinde kullanabileceği çok şık dekoratif telefon hediyesi.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

isme özel benzinli kibrit
isme özel benzinli kibrit

KİŞİYE ÖZEL BENZİNLİ KİBRİT
Sigara kullananlar bilir, çakmak en sık kaybolan eşyalardan biri, kibritlerde sürekli biten ve en ihtiyaç halinde bulunamayan sigara yakacağıdır.  Bu yüzden sigara içen sevgilinizi böyle bir dertten kurtarmak istiyorsanız ona hiç bitmeyen benzin depolu kibrit hediye edebilirsiniz.  Bir depo benzinle yaklaşık 2000 defa çakabilen bu kibrit , yukarda belirtmiş olduğum durumdan müzdarip olan sigara tiryakisi beylerin yüzünü güldürecek bir hediye.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

deri hediye seti
deri hediye seti

TARZ SAHİBİ BEYLERE İSME ÖZEL DERİ SET
Bir erkeğin şıklığını tamamlayan 4 hadi bilemediniz 5 aksesuar vardır. Bunlardan en önemlileri cüzdan,kemer,kol düğmesi ve anahtarlıktır. Saydığım 4 objenin 3 tanesini içerisinde barındıran bu orjinal deri malzemeden üretilmiş hediye setini evlenme üzere olduğunuz erkek sevgilinize hediye edebilirsiniz. Artık traş kolonyası,parfüm ve traş köpüğü setleri eskide kaldı. Bu deri set bir erkeğin kullanabileceği en gerekli aksesurları içerisinde barındırıyor.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

denizci sevgiliye dümen saat
denizci sevgiliye dümen saat

DÜMEN ŞEKLİNDE MASA SAATİ
Denizcilik öğrencisi ya da kaptan olmuş ve gemilerde çalışan bir sevgiliniz varsa, bu meslekte çalışan erkeklere alınabilecek en özel hediye kendi mesleklerinde kullandıkları aletlerin ,kullanılabilir şekilde eşyalaştırılmış olan ürünlerdir. Dümende bildiğiniz gibi gemiyi iskele ve sancağa hareket etmesini sağlayan en önemli idame araçlarından birtanesidir. Bu yüzden kaptanlık mesleğini icra eden sevgilinize dümen şeklindeki masa saati hediye olarak çok yakışacaktır.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

metal kumbara
metal kumbara

METAL KİLİTLİ KASA KUMBARA
Evlilik öncesi tüm erkekler ordan burdan kısıp para biriktirmeye çalışırlar. Fakat bazı erkekler paranın ne kadar kolay harcandığını ve değeri bilmezler har vurup harman savurabilirler. Bu yüzden par biriktirmesini istediğiniz erkek arkadaşınıza doğum gününde bir kumbara alarak onu bu alışkanlığa zorlayabilirsiniz.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

basketbol topu şeklinde duvar saati
basketbol topu şeklinde duvar saati

BASKETBOL TOPU ŞEKLİNDE DUVAR SAATİ
Basketbol sporuyla ilgilenen bir erkek sevgiliniz var ve ne hediye alacağınız konusunda kara kara düşünüyorsanız,basketbol şeklinde olan bu duvar saati tam aradığınız hediye olabilir. Sporcunun odası genellikle spor malzemeleri ve başarılı olduğundan dolayı aldığı madalya ve kupalarla doludur. Bu yüzden sizde sevgilinizi ödüllendirerek ona mesleğine layık bir hediye verin.
fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

Erkek Sevgiliye İlginç Hediye Fikirleri

İlginç hediyelerin, günlük hayatta kullanışsız ve işe yaramaz olarak gören bir bayansanız, biraz sonra önereceğim erkek sevgiliye ilginç hediyelerini görünce tüm önyargınız kaybolacak. Ve yazımın başında da dediğim uzatmalı sevgililer için parlak hediyeleri bu yazının altında bulabileceksiniz. Malumunuz 5-6 yıl çıkan sevgililer için hediye bulmak her zaman eziyet ve işkence haline gelmiştir. Çünkü neredeyse erkeğe alınabilecek kısıtlı hediye içerisinde herşeyi almışlardır. Bizde bu sıkıntıyı gidermek için baya iddalı girdiğimiz giriş yazısının hatrına yüzlerce ilginç hediyeyi araştırdık ve erkek sevgiliye alınabilecek en güzel ve en kullanışlı 15 adet doğum günü ve diğer özel günlerde alabileceğiniz hediyeleri seçtik. Umarız tüm hediyeleri çok beğenir ve o büyük ürün seçme derdinden kurtulursunuz.

ask_tapusu  rüzgarda_sonmeyen_zipposevgiliye-hediye

oskar kitap_okuma_gozlugu kisiye_ozel_iphone_kilifi

kamere_flash_bellek ilginc_papyon donan_kupa

dilenci_cüzdanı cep_alarm_saat benzin_gostergeli_kupa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir