Erkek Sevgiliye Sıra Dışı Sürprizler

erkek sevgiliye sürpriz

Bayanlar! Bu yazımız size. Hep sevgililerimizden mi sürprizleri hediyeler bekleyeceğiz. Hayat müşterek ve her şey paylaşınca güzel. Gelin sevgilimize sürpriz yapalım. Ama sevgililer günü için, yılbaşı için ya da doğum günü kutlaması için falan değil. Tamamen sıradan bir günde, sevgilimizin bizim için ne kadar özel olduğunu, ona hissettirecek değişik ve özel erkek sevgiliye hediyeler ve sürpriz seçenekleri ile onu mutlu edelim. Unutmayalım ki, bir birliktelikte mutlu ve huzurlu olabilmek ancak iki kişinin de mutlu olması ile mümkündür. Aksi halde tek bir tarafın sıkıntısı, huzursuzluğu diğer partneri de otomatikman olumsuz yönde etkileyecektir.

 

Sıradan Bir Günde Erkek Sevgiliye Sürpriz

erkek sevgiliye sürpriz

Herhangi bir günde, herhangi bir zamanda… Belki kendimizi affettirmek için, belki de sadece sevgilimizin hayatımızdaki önemini ifade edebilmek için sunacağımız bir hediye ile değerli varlığımızın ayaklarını yerden kesip, onu sevinçten göklere uçurabiliriz.

Kendinizi sevgilinizin yerine koyduğunuzda, durup dururken size, sevgiliniz tarafından sunulan bir hediyenin o anki ruh halinize katacağı anlamı bir düşünün. Ayrıca sürprizin ve hediyenin büyüğü veya küçüğü ya da pahalısı veya ucuzu olmayacağı için bunu dilediğiniz an gerçekleştirebilme imkanına da sahipsiniz.

Bu düşünceyi daha fala ertelemeyin ve hemen hazırlıklara başlayın. Unutmayın, erkek sevgililer de, en az bayanlar kadar sürprizleri ve ilgiyi hak ederler.

Mesela Nasıl Bir Sürpriz Yapabiliriz?

erkek sevgili sürprizleri

SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ >>

Bizsiz geçireceği gecelerde kendini yalnız hissetmesin ve bizi özlediği an sarılma ihtiyacını giderebilsin diye ona sıra dışı bir yastık satın alabiliriz. Tabi ki bir yastık, sizin yerinizi dolduramaz. Ancak sizi her seferinde hatırlatacak olan bir yastık ile uyuması, onu inanılmaz mutlu edecektir.

Eğer sevgiliniz yalnız yaşıyorsa veya ailesi de kabullenebilecekse de kabullenebilecekse sıradaki fikri değerlendirebilirsiniz. Merhamet dolu ve kendisinden başka canlara da saygı duyup sahiplenebilen bir erkeğe sahipseniz, ona hemen evcil bir hayvan ile sürpriz yapabilirsiniz.

evcil hayvan sürprizi

Ancak! Kedilerin, köpeklerin, kuşların ve tüm diğer evcil hayvanların da duygularının olduğunu, lütfen asla unutmayın. Onlar birer oyuncak değildir. Sahiplenip, sıkıldığınız zaman bir yere atamazsınız. Başkalarına verilemezler. Evin bir ferdi yani ailenin bir üyesi olurlar. Sadece sevgiliye hediye olsun diye kolayca sahiplenmek yanlış olacaktır. Tüm bunlardan sonra, sevgilinizin bu konuda sorumluluk alabileceğine güveniyorsanız ona evcil hayvan ile bir sürpriz yapabilirsiniz. Para ile satın almak yerine, barınaktan bir canı kurtarabilmeniz ise çok onurlu bir davranış olacaktır.

erkek sevgiliye sürpriz

SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ >>

Bir canı sahiplenmek herkes için değildir ve herkesin her zaman yapabilmesine imkan olan bir olay değildir. Sevgilinizin evcil hayvan ile ilgilenecek zamanı yoksa, her şeyden çabuk sıkılan maymun iştahlı bir kişiliğe veya sorumluluk alabilecek bir karaktere sahip değilse, özel üretim kucak yastıkları tam ona göre olacaktır:) Nasıl olsa onlar yemek ve su istemez, ilgi beklemez, bir kenara atıldıklarında da hayata küsmezler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir