Erkekleri Mutlu Edecek En Güzel 10 Hediye

Erkeklere hediye almak zordur fakat mutlu edebilecek bir hediye almak çok daha zordur. Birçok kibar ve centilmen erkek aldığı hediyeden memnun olsun ya da olmasın onu beğendiğini size söyleyebilir. Hatta bunu birçok insan yapar. Aldığı ürün,eşya ya da her ne olursa olsun alınmış bir hediyeyi beğenmemezlik yapmak gerçekten çok onur kırıcı bir durumdur. İşte bu yüzden ne hediye olursa olsun hediyeyi alcağım erkek onu mutlaka beğenir mantığıyla değilde bu makalemizde onu gerçekten mutlu edecek hatta havalara uçmasını sağlayacak 10 hediye önerisini sizlerle paylaşacağız. Erkeğe hediye almaktan kastımız sadece sevgiliniz olan erkek arkadaşınız değil daha genel olarak patronunuz,erkek kardeşiniz,babanız ya da en yakın arkadaşınız olabilir. Tüm erkekler aynıdır mantığıyla değil gerçekten onları mutlu edecek  fikirleri bu yazımızda bulabileceksiniz.  Bu yazımızı telefonunuzdan mı ,tabletinizden mi yoksa bilgisayarınızdan okuyorsunuz bilmiyoruz ama her ne şekilde ulaştıysanız uzatın ayaklarınızı ve sırtınıza yaslanın çünkü uçuşa geçiyoruz. Peki neler bulabileceksiniz ve neler hediye olarak alınabilir bir erkeğe? Aslında erkeklere hediye seçmeden evvel hediye alacağınız erkeğin hangi kategoriye girdiğine öncelikle emin olsun. Klasik mi? , Romantik mi? , Futbol aşığı bir fanatik mi? yoksa bilgisayar bağımlısı tam bir geek mi? Ama siz hiç merak etmeyin tüm erkek karakterlerine uygun en güzel hediye seçenklerini sadece mouse’unuzun scroll tuşunu ya da dokunmatik ekranınızın ekranını kaydırarak ulaşabileceksiniz.  Eğer aşağıdaki tüm öneriler size sıradan ve gereksiz geldiyse erkeğe ne hediye alınır? başlıklı makalemizi incelemenizi tavsiye ederiz.

Erkeğe Oyun Konsolu Hediyesi
Erkeğe Oyun Konsolu Hediyesi

Erkeğe Playstation 4 Oyun Konsolu Hediyesi

Hediye alacağınız erkek için ayırdığınız bütçe biraz fazla ise; hiçbir erkeğin hayır diyemeyeceği bir hediye olan playstation 4 alabilirsiniz. Sony firmasının ilk olarak 1994 yılında çıkarmış olduğu oyun konsolunun son versiyonu olan playstation 4 , pes ve fifa bağımlısı kısacası saatlerini futbol maçı oynayarak geçiren erkekler için en güzel hediye seçeneği. Erkeklerin arkadaşları ile bir araya toplanıp saatlerce oyun konsolu karşısında futbol turnuvaları yaptığı bir gerçekse, oyun konsollarıda onları havaya uçuracak en birinci hediye olmaya aday.

Tuttuğu takımın Orjinal Lisanslı Forması

Erkeklerin futbola ilgisinin en denli olduğunu ilk maddemizdeki oyun konsolu bağımlılığından da anlamış olmanız lazım. Neredeyse binlerce liralık cihazlarda sadece tek oyun fifa ve pes oynamak sadece futbol manyağı erkeklerin yapabileceği birşeydir. Bu yüzden sizde takımına sıkı sıkıya bağlı patronunuza,erkek kardeşinize ya da iş arkadaşınıza orjinal lisanlı bir forma hediye edebilirsiniz. Artık neredeyse her cadde açılmış olan kulüp mağazalarından alabileceğiniz gibi online ortamdan da hediyenizi sipariş edebilirsiniz.

Futbol Maçına Bilet
Futbol Maçına Bilet

Tuttuğu Takımın En Önemli Maçına Bilet

Futboldan devam etmişken futbolla alakalı erkeğe alınabilecek son hediye önerimizi de paylaşalım ve futbol ile ilgili ürünlere bir son verelim. Hediye alacağınız erkeğin hem forması hemde diğer lisanslı ürünleri olan koyu fanatikse, ozaman ona alınabilecek en önemli hediye bir derbi maçına bilet olabilir. Galatasaray-fenerbahçe gibi bir maça bilet bulabilir ve ona hediye ederseniz, bir erkeği mutlu edebilecek en güzel hediyeyi vermiş olursunuz.

Erkeğe Cep Telefonu Hediyesi
Erkeğe Cep Telefonu Hediyesi

Erkeğe Cep Telefonu Hediyesi

Cep telefonları artık çağımızın olmazsa olmazlarından. Artık birçok uyguluma ile en uzaktaki akrabalar ile hiçbir ücret ödemen iletişim kurulabiliyor, yüklü tutarlardaki para transferlerini bir tıkla gerçekleştirebilirsiniz. Hal böyle olunca mobil kullanımın bu denli arttığı çağda telefonu eskimiş ve onu değiştirmek isteyen erkek arkadaşınıza siz bir sürpriz yapın ve telefonunu siz değiştirin. Tabi bunun için hediyeye ayırdığınız bütçenizin yüksek olması gerekmektedir. Şuanda piyasadaki en güçlü ve en donanımlı cihazlardan olan iphone 6 ve galaxy s6 ‘nın 2500TL’nin üzerinde olduğunu düşünürsek ayrdığınız bütçenin ne denli kuvvetli olması gerektiğini kestirebilirsiniz.

Erkeğe Güneş Gözlüğü
Erkeğe Güneş Gözlüğü

Erkeğe Güneş Gözlüğü Hediyesi

Nisan ayında olduğumuz şu günlerde bile güneşin ne denli yakıcı olduğu ve yaz aylarının da çok sıcak geçeceğini kestirebiliyoruz. Güneşin kendini göstermesiyle birlikte de güneş gözlüklerinin piyasaya çıkacağından emin olabilirsiniz. Hatta her yıl güneş gözlüklerinin modelleri değiştiğinden güneş gözlüğü modası bile olmaktadır. Bu yüzden güneş gözlüğü almaya karar verirseniz 2015 model güneş gözüklerini inceleyin ki hediye alacağınız erkek modadan uzak kalmasın.

Erkeğe Kol Saati Hediyesi
Erkeğe Kol Saati Hediyesi

Klasikleşen Değer Kol Saati

Erkeğe hediye dendiğinde ilk aklınıza hangi ürün gelir diye sorulsa ve anket yapılsa %70 ile kol saati birinci sırada olurdu herhalde. Çünkü ilk düşünülen ve şıklığa şıklık katan tam bir erkek aksesuarı. Bayanların kolyeleri ve bileklikleri neyse erkeğin de tek aksesuarı kol saatidir.  Heleki ufak dakikaların hesabını yapan bir erkekse kol saati alınması muhtemel bir hediye seçeneğidir. Fakat kol saatinin neresi erkeği havalara uçuracak diye sorabilirsiniz. Bizim ise cevabımız. Swatch Ya da TAG Heuer marka alabilirseniz gerçekten bir erkeği mutlu edebilirsiniz.

Profesyonel Fotoğraf Makinesi
Profesyonel Fotoğraf Makinesi

Profesyonel Fotoğraf Makinesi

18. yüzyılda karanlık bir kutunun ucuna mercek ve buzlu cam konularak görselin yansıtılmasıyla başlanan fotoğraf çekme serüveni 21. yüzyılda olduğumuz şu günlerde artık ceplerimizdeki ufacık telefonlar ile profesyonelce yapılmaktadır. Her ne kadar tam profesyonel olmasa da kaliteli bir görüntü elde edilebilinmektedir. Fakat bu işi profesyonelce yapan bir kardeşiniz ya da iş arkadaşınız var ise ya da hobi olarak fotoğrafçılığa merak salan bir sevgiliniz, işte ozaman onu mutlu edebilecek en güzel 7. hediye tabiki profesyonel fotoğraf makinasıdır.

Erkek Parfümü Hediyesi
Erkek Parfümü Hediyesi

Bleu De Chanel Erkek Parfümü

Hoş kokulu bir parfüm erkeğin cazibesini ve ortamdaki duruşunu etkileyecek en önemli faktördür. Chanel’in bu parfümüde çok satılan 10 erkek parfümü arasında olduğu için bugünkü makalemizde yerini aldı. Eğer erkeğinizi mutlu edecek aklınızı başınızdan alacak hoş kokulu bir erkek parfümü arıyorsanız 50Ml şişesini 249TL fiyatlara bulabilirsiniz.

Sigara Kullanan Erkeğe Zippo Çakmak
Sigara Kullanan Erkeğe Zippo Çakmak

Sigara Kullanan Erkeğe Zippo Çakmak

Sigara içilmesini her ne kadar tasvip etmesek de kötü alışkanlığından vazgeçmek istemeyen erkeklere alınabilecek ve onları mutlu edebilecek kaliteli hediyedir zippo çakmaklar. Bir erkeğin kafeye geldiğinde cebinden telefonunu, sigarasını ve zipposunu çıkarıp masaya koymasına çok şahit olmuşsunuzdur. Zippo sigara tiryakisi bir erkeğin güvencesidir. Hiçbir zaman onu yarı yolda bırakmak, birisinin sigarası yakılacaksa ilk o yakar. Bu yüzden sigara kullanan iş arkadaşınıza ya da sevgilinize alınabilecek en güzel 9. hediye zippo çakmaktır.

Erkeğe Klasik Ayakkabı Hediyesi
Erkeğe Klasik Ayakkabı Hediyesi

Erkeğe Ayakkabı Hediyesi

Klasikliğin dibine vurmuş ayakkabı hediyesini son sıraya sakladık. Hem klasik hemde sürpriz yapması çok mümkün olmayan ayakkabıları hediye etmek çok zordur. Çünkü birçok ayakkabının kalıbı farklıdır. Heleki ayakkabı numarasını bilmediğiniz birisine almanız hediyenize yapacağınız en kötü muameledir. Fakat kendisine ayakkabı alınmasından çok memnun olan erkeklerde vardır. Örneğin; benim erkek arkadaşım kendisine ayakkabı aldığımda çok mutlu oluyor. %10 gibi bir ihtimalde olsa erkeğe ayakkabı listemizin son sırasında kendine yer buldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir