Etkileyici Evlilik Yıldönümü Sözleri

Aşkın sonsuzluğa kadar süreceği bağı simgeleyen evlilik, birbirini seven iki kişinin her anını paylaşma arzusunun üzerine kurulu bir birlikteliktir. Sevdiğiniz kişiyi ilk gördüğünüz an belki hala hafızanızda tazeliğini korurken, evliliğinizin üzerinden yıllar geçmiş olabilir. Evliliğinizin birinci yılı da olsa onuncu yılı da olsa, evlilik yıldönümleri çok özel bir anlama sahiptir. Sevgilinizle birlikte bir ömrü paylaşmaya söz verdiğiniz o gün, aynı zamanda her türlü zorluklarla birlikte başa çıkmaya ve tüm mutluluklara ortak olmaya en güzel işarettir. Evlilik yıldönümleri aşkın tekrardan filizlenmesi, çiftlerin birbirlerine duydukları sevginin tekrar farkına varması açısından da son derece önemli bir gündür. Bu nedenle evlilik yıldönümleri, sevgilinize güzel bir sürpriz hazırlamak ve aranızdaki sevginin tazelenmesini sağlamak için en iyi fırsatlardan biridir. Duygularınızı ifade etmek ve sevginizi iletmek istediğinizde erkeğe evlilik yıldönümü mesajları içerisinde hislerinize tercüman olacak mesajları seçebilirsiniz.

Eşinize gün içerisinde atacağınız evlilik yıldönümü mesajıyla, onu dünyanın en mutlu erkeği haline getirebilirsiniz. Evlendiğinizin günün üzerinden ne kadar zaman geçmiş olursa olsun, aşkınızın ilk günkü sıcaklığını tüm kalbinizde hissederek sevgilinize bunu iletebilirsiniz. İçinizdeki aşkı en yalın haliyle ifade etmekte zorlandığınız zamanlarda ise erkeğe evlilik yıldönümü mesajları sizin en büyük yardımcılarınızdan biri olabilir. Hislerinizi en net şekilde aktaracak mesajları bir karta yazarak vereceğiniz hediyenin üzerine iliştirebilir, hediyenin yanında en samimi duygularınızla sevgilinizi etkileyebilirsiniz.

Güzel Evlilik Yıldönümü Mesajları

* Seninle şimdiye kadar ne anılar yaşadık; nelere güldük, nelere ağladık birlikte… Seninle birlikte geçen her günüm ayrı güzel ve özeldi benim canım eşim. Bundan sonra da hiç ayrılmamak üzere…

* Bende ben oldun. Herkes seni ben sandı. En çok da bunun için sevdim seni.

Evlilik Yıldönümü Mesajları

* Sevmeyi seninle öğrendim. Seninle geçirdiğim her yıl mutluluğum katlanarak arttı. Sonsuza kadar seninle olmayı istiyorum.

* Hayatımda verdiğim en doğru karar senin evlenme teklifine evet dememdi. Seni hayat arkadaşım yoldaşım seçmemdi. Seninle geçirdiğim hiçbir günden pişman olmadım sen bana kendimi hep şanslı hissettirdin. Seni çok seviyorum.

* Yuvamın prensesi varlığın yaşamıma tarifsiz anlamlar yükledi.. Birlikte nice yıllar geçirmek dileği ile canım.

Evlilik Yıldönümü Mesajları

* Bundan sonra da bu güne kadarki mutluluğumuzun artarak sürmesi tek dileğim. Ben ancak seninle mutlu ve huzurluyum canım kocacığım. İyi ki benimsin. Seni çok ama çok seviyorum…

* Evlilik sonsuzluk yolunda ilk adımı atmaktır. Mutluluğunuz daim olsun, sevginiz sonsuza dek sursun! Yaşamımız boyunca güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardımızda kalsın. Seni çok seviyorum bir tanem.

* Bir elmanın iki yarısı gibi yaşam boyu birbirimizi hep tamamlamamız dileğiyle. Mutluluklar aşkım.

Evlilik Yıldönümü Mesajları

* Sana olan sevdamı yollara yazsam tüm dünyayı dolaşırdık sevgilim.

* Eşim olduğundan dolayı kendimi çok şanslı hissediyorum dünyayı ayaklarımı altına serseler bu kadar kıvanç duygusu içerisinde olamazdım.

* Gözlerim sana bakmaktan asla bıkmayacak ölsem de ruhum seninle kalacak. Gözlerim senden önce kapanırsa hayata bil ki son sözüm de senin adın olacak. Seni çok seviyorum.

* Yanımda olduğun her an çok mutlu oluyorum. Bu mutluluğu seninle paylaşmak, mutlulukların en güzeli. Seni çok seviyorum aşkım. Nice mutlu yıldönümlerini de umarım birlikte geçiririz.

Evlilik Yıldönümü Mesajları

* Yanındayken dünyanın en huzurlu ve mutlu insanı benim sevgilim. Sen benim bu hayattaki kahramanım gibisin. Her şeyi halledebilen ve her kötülüğün üstesinden gelebilen çok güçlü bir kahraman… Seni çok seviyorum bir tanem.

* Seni o ilk gördüğüm günü unutmanın imkânı yok… Aklımda kalan saçların, gözlerin ve o mavi elbisen. Nasıl da mutluluk vermiştin içime bir anda. İşte o gün anladım senin benim eşim olacağını. Seni çok seviyorum bir tanem…

Evlilik Yıldönümü Mesajları

* Birbirimizi daha çok sevmek için neyi bekliyoruz? Zaman gitgide kısalıyor ve ben seni hep daha fazla seviyorum.

* Sen şimdiye kadar duyduğum en güzel şarkının en güzel nakaratı gibisin, hiç sıkılmadan ve yorulmadan bir ömür boyunca seni söyleyebilirim. Seni çok seviyorum ve bir ömür boyu da artan bir aşkla sevmeye devam edeceğim.

Evlilik Yıldönümü Mesajları

* Hayatımın anlamı sonsuza kadar birlikte olmak dileğiyle…

* Sen gittiğinde seni özleyecek kadar değil, eksik kalacak kadar seviyorum.

* Evliliğimizin birinci yıldönümde yani bugün ve tüm günler, seni çok seveceğim. Hayat zorlaştığında bile hayata neşe katıyorsun. Her şeyin en iyisini hak eden adam/kadın, seni asla bilemeyeceğin kadar çok seviyorum.

* Her geçen gün ne kadar şanslı olduğumu bir kez daha anlıyorum sevgilim. Yanında aldığım her soluk dünyanın güzelliklerini görmemi sağlayan yaşam enerjim gibi. Seni canımdan çok seviyorum, nice unutulmaz evlilik yıldönümlerimize…

* Yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım, nice aşk dolu yıllarımız olsun. Seni Seviyorum.

Evlilik Yıldönümü Mesajları

* Beni ben yapan senin varlığın canım! Hayatımda olduğun için sonsuz teşekkürler, seni seviyorum.

* Daha nice birlikte geçireceğimiz yıllarımızı kutlamak dileği ile canım. Seni her geçen yıl daha çok seviyorum. Yıl dönümümüz kutlu olsun sevgilim.

* Sevdan üflendi bir kere vakit aşk-ı kıyamet. Sen kopuyorsun yüreğimde; gönlüm gönlüne emanet. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım…

* Sen benim karanlık dünyamı gökkuşağına çeviren tek şeysin. Bu yüzsen seni sevmeyi çok seviyorum aşkım.

* Evlilik sadece seninle anlam kazanıyor Bir tanem. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Romantik Evlilik Yıldönümü Sözleri

* Hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdiğiniz yolda güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın. Bir ömür boyu mutluluklar dilerim.

* İstiyorum ki ellerimizi ayıran tek şey aşkımızın meyvesi olsun.

Evlilik Yıldönümü Mesajları

* Geçmişe dönüp baktığımda binlerce anının arasında hep mutluluğu yaşıyorum. Seninle geçen ömrümü değerlendirdiğimde tek düşünebildiğim kocaman bir mutluluk… İyi ki seninle birleştirmişim hayatımı ve birbirimizi bulmuşuz hayatım…

* Her günümüz birbirimizi daha çok severek ve birbirimize daha çok bağlanarak geçsin. Hayat boyu mutlu ve huzurlu yaşayalım. Yuvamızdan sevgi hiç eksik olmasın canım sevgilim.

* Bu gözler seni gördüğü andan itibaren kimseyi görmez bu yürek seninle güldü ya başkasını kabul etmez. İyi ki varsın aşkım.

* Bu hayat sen olduğun için bu kadar güzel ve anlamlı sevgilim. Senin aşkın benim bu hayattaki en büyük hazinem. Onu kaybetmemek için elimden gelen neyse sonuna kadar yapacağım ve ömrümün sonuna kadar seni mutlu edeceğim.

* Senin gördüğüm ilk günden beri hep senin için iyi ki dedim. Evlendiğim gün ise bunu resmileştirmek benim en büyük mutluluğumdu. Seninle birlikte bu hayatı daha çok sevdim. Sen benim bir parçam değil, ben oldun sevgilim…

Evlilik Yıldönümü Mesajları

* İçimde yaşayan büyümüş bir çocuğun dudaklarından çıkacak iki kelimeye bakar aşk: “Seni Seviyorum”.

* Allah’ın bana verdiği en büyük armağansın. Hep yanımda kal. Seni çok seviyor evlilik yıldönümümüzü kutluyorum.

* Sevgi, rüzgârla savrulan tohumların düştüğü yerde açan bir çiçektir. Seni çok seviyorum ve evliliğimizin. Yılında yıldönümümüzü kutlarım.

* Tek başıma bir hiçtim sanki, seninle bütün olunca anlam kazandım. Bu dünyaya seni bulmaya geldim ve sonunda misyonumu gerçekleştirdim. Şimdi seninle birlikte koca bir ömrü yaşamak için deliler gibi heyecanlıyım…

* En karamsar günlerimde de en güzel günlerimde de hep yanımda olduğun için, ne olursa olsun beni hiç yalnız bırakmadığın için, her gece uyumak için beni beklediğin ve daha birçok şey için sana ömür boyu teşekkür ederim sevgilim…

Evlilik Yıldönümü Mesajları

* Bugün seninle birinci evlilik yıldönümümüzü kutluyoruz ama sanki senelerdir bu ömrü paylaşıyormuşuz gibi hissediyorum bir tanem. Sensiz tek bir günü bile düşlemek benim için imkânsız artık. Seni çok seviyorum.

* Aşkı seninle yaşadım ben ve birisine ölümüne güvenmenin ne demek olduğunu seninle öğrendim bir tanem. Sen benim canımdan bir parça, ruhumun tek sahibisin. Seni çok ama çok seviyorum benim bir tanecik sevgilim…

* Allah’a mahsustur her canlı bir eş arar. Taşın kalbi yok ama onu da yosunlar sarar. Seni çok seviyorum evliliğimizde nice yıllara.

* Bu dünyada en büyük mutluluk huzurlu bir evliliktir ve ben bu dünyanın en mutlu kişisiyim. İyi ki varsın nice yıllarımız olsun sevgilim…

Evlilik Yıldönümü Mesajları

* Canım sevgilim bir ömür boyu birlikte olmak dileğiyle… Nice güzel evlilik yıldönümlerimiz olsun inşallah…

* Geride bıraktığımız onca yılda her daim yanımda var olarak hayatımı güzelleştirdiğin ve desteğini hiçbir zaman eksik etmediğin için sonsuz teşekkür borçluyum sana. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun…

* Şiir okuyan, kahve seven, beni dinlemekten keyif alan birine vuruldum ben. Aşkın varlığını kimse sorgulamasın bu yüzden.

* Hiçbir şey seni sevmek gibi değil sevgili, her şey sadece senden ve gözlerinden ibaret.

Evlilik Yıldönümü Mesajları

* Hayat su gibi akıp giderken birisi olmalı insanın yanında; sınırsız güvenebileceği, korkmadan yanında ağlayabileceği, en büyük kahkahalarını atabileceği. Her insanın yanında senin gibi sağlam bir yol arkadaşı olmalı…

* Sana her baktığımda, bir elmanın yarısı gibi eksik yönlerimi tamamlayabildiğini görüyorum. Bu yüzden hayatımın aşkı olduğunu bilmeni istiyorum. Sadece ilk yıldönümümüzde değil, seni her zaman ve sonsuza dek seni seveceğim!

* Canımdan çok sevdiğim karıcığım, nasıl da güzel bakar gözlerin şefkatle ve nasıl da güzel sarar kolların sevgiyle. Seni bu hayatta bulduğum için çok şanslıyım. İyi ki benim karım, hayat arkadaşım oldun. Seni çok seviyorum.

Evlilik Yıldönümü Mesajları

* Sen beni sancılardan arındıran günlerimde kuş ötüşleri yankılatan. Her melodide aklıma çalan gözlerin ve her şiirde rastladığım sensin. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun sen benim en kıymetlimsin.

* Sen yanımdaysan dünya umurumda değil sevgilim, eğer sen benimle birlikteysen ne fırtınalar ne de yağmurlar umurumda… Sadece seni istiyorum ben bu hayatta ve sadece seninle mutluluğu yakalayabilirim…

Resimli Evlilik Yıldönümü Mesajları

* Dünyaya bir kere daha gelsem yine yerim senin yanın olurdu yine gönlüm seninle dolup taşar yine sevinçlerimin adı senin adın olurdu. Yıllar geçmesine rağmen seni hala aynı aşkla seni her gün daha fazla seviyorum.

* Kalbimde öyle bir yerdesin ki sevgilim aşkını anlatmam için kaç dil bilmem gerekir kim bilir. Sana olan aşkımı anlatabileceğim bir yol olmalı ama ne? Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun bir tanem, nice senelere…

Evlilik Yıldönümü Mesajları

* Her gün yüzümde kocaman bir gülümseme ile uyanıyorum. Çünkü bir yıldan beri gözlerimi her açtığımda seni görüyorum. Bana sonsuza kadar ?evet? dediğin ve hayatımın bir parçası olduğun için sonsuz teşekkürler aşkım. İlk yılımız kutlu olsun!

* Benim canım kocam, seninle tanıştığım günden beri hayatımda hiç mutlu olmadığım kadar mutlu oldum. Nihayet seninle evlendiğimiz gün ise bu mutluluğumun zirve yaptığı gündü. İyi ki benim kocam oldun. Seni çok seviyorum.

* Aşk iki bedende yaşayan tek ruhtan oluşur. Ruhum evlilik yıldönümümüz kutlu olsun…

Evlilik Yıldönümü Mesajları

* Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Dilek tutman için yıldızların kayması mı gerekiyor illa ki? Gönlüm gönlüne kaydı yetmez mi? Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım…

* Sevgiyle ilgili tek sorun, seni sevmelere tek bir ömürde doyamayacak olmam.

* Birleşen ellerimiz ve kalplerimiz birbirinden hiç ayrılmasın. Bir hayatı tüm güzellikleriyle paylaşmak dileğiyle…

erkeğe sevgililer günü hediyesi

* Ne kadar mevsim varsa, hepsini senle birlikte yaşamak istiyorum. Seninle beraber üşümek ve seninle beraber ısınmak istiyorum.

* Senin tek bir gülüşünle benim dünyam da aydınlanıyor bir tanem. Benim için ne kadar büyük bir anlama sahip olduğunu sana asla anlatamam. Sen benim için bu dünyadaki her şeyden daha değerlisin. Seni çok seviyorum canım benim.

Evlilik Yıldönümü Mesajları

* Gün gelir gidersen basımın tacı kalbimi yerinden sökmeden gitme sensizliğin bende var mı ilacı kalbime bir kurşun sıkmadan gitme. Evliliğimizde nice yıllara bir tanem.

* Seni her geçen gün daha da çok seviyorum. Bir yılı geride bıraktık. Bir ömür ellerini hiç bırakmayacağım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım…

* Nasıl da hızla geçti zaman ve bir anda büyüyüverdik. Evlendiğimizde sanki birer çocuktuk ama şimdi kocaman anne babalar olduk. Seni her geçen gün artan bir aşkla sevdim ve ömrüm yettiğince de sevmeye devam edeceğim aşkım.

Evlilik Yıldönümü Mesajları

* Ben sana her zaman senden daha yakın kalbinin her atışındayım. Senin varlığınla tanıştım ya işte o gün gözlerinin huzuruna alıştım. Allah’ımdan tek dileğim bizi sadece ölüm ayırsın. Seni seviyorum sevgilim.

* Dünyanın neresinde olursan ol gelip bulurdum seni ve bir saniye bile düşünmeden kollarımın arasına alırdım. Seninle bir bütün olmak için elimden gelen ne varsa yapmaya hazırdım. Seni çok seviyorum benim biriciğim…

* Bu yıl da birbirine gittikçe daha sıkı sarılan ellerimiz hiç ayrılmasın gözlerinden sadece mutluluk gözyaşları damlasın. Beni ömrüne kattığın için sana minnettarım evlilik yıldönümümüz kutlu olsun hayattaki en değerli varlığım.

Eşime Evlilik Yıldönümü Sözleri

* Senin yokluğunu aklıma bile getiremiyorum bu düşünce zihnimde asla yer bulamıyor kendine. Seni yüreğimle benimsemişken bu denli sahipsiz bırakma şiirlerimi. Seni çok seviyorum.

* Seni sevdiğim zamanlarda erteliyorum her şeyi, her şey erteleyişim oluyor.

Evlilik Yıldönümü Mesajları

* Seni, aşkı hiç bir zaman bulamayacağımı düşündüğüm bir anda buldum. Ama şimdi seninle büyük bir ilişkinin birinci yılını kutlamak rüya gibi. Birlikte olduğumuz için çok mutluyum. Sen dünyadaki en iyi adam/kadınsın. Sana bayılıyorum aşkım!

* Seninle koca bir ömrün yarısına geldik sevgilim. Bu süre boyunca neler biriktirdik kim bilir… İki insanın sadece gözleri ile anlaşabilmesi için ne kadar çok yol kat etmesi gerekir birlikte tecrübe ettik. Seni çok seviyorum benim bir tanem…

* Seninle evlendiğim gün hala benim ömrümde geçirdiğim en mutlu gün! Çünkü hala sana aynı aşkla aynı tutkuyla bağlıyım. Hala senden ayrı anlamsızım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım.

* Her yıl bana hak ettiğimden daha fazla sevgi veren kadın/adam, bana verdiğin gülümseme hala kalbimi eritiyor. Evliliğimizin onuncu yılında bile bu duygularım hiç değişmedi. Seni seviyorum!

Evlilik Yıldönümü Mesajları

* Ki ben bu dünya üzerinde bu kadar, böylesine yalnızca seni sevdim.

* Yanında olduğum her an içimi kaplayan kocaman bir huzur gibisin sen. Senden uzak kalmaya dayanamayan bir yüreğim var ve ellerin benim bu dünyadaki en büyük güç kaynağım. Sensiz bir ömür düşlemek bile imkânsız oluşmuş sevgilim…

* O büyük gün daha dün gibi, başıma gelen en güzel mutluluktu seninle hayatimi birleştirmek oldu. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

* Her yer buz tuttuğu halde bir alev görürsen bil ki o benim yalnız senin için kalbimdir. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun iyi ki varsın.

Evlilik Yıldönümü Mesajları

* Nerede olmak isterdin sorusuna, gözlerimle cevap verdiğim tek yerdi gözlerin…

* Seni sevmek dünyanın en güzel duygusu. Gözlerinin içine bakmak ve sadece seni yaşamak. Yanındayken zaman öyle hızlı geçiyor ki… Sanki dün evlenmiş gibiyiz ama bugün 10. evlilik yıldönümümüzü kutluyoruz, ne mutlu…

* Okuduğum en güzel kitap gibisin canım karıcığım. Sayfaları çevirdikçe bana dünyayı başka bir açıdan gösteriyorsun ve her gün senden yeni bir şey öğreniyorum. İyi ki varsın ve iyi ki benimsin canım benim.

* Bir pırlanta gibisin hayatımda, ışıl ışıl parlıyorsun. Seninle ömrüm çok daha anlamlı nihayet… Hayatımı seninle birleştirdiğim için ne kadar mutlu olduğumu asla anlatamam sevgilim. Seni çok ama çok seviyorum.

* Seni her geçen yıl daha çok seviyorum. Yıl dönümümüz kutlu olsun sevgilim.

Evlilik Yıldönümü Mesajları

* Keşke seninle henüz tanışmamış olsaydım, seni ilk gördüğüm günü yeniden ve defalarca yaşamayı ne çok isterdim.

* Sana her baktığımda, neden karım/kocam olmanı istediğimi hatırlıyorum. Sen, başıma gelen en güzel şeysin. Seni seviyorum tatlım. Ben mutlu etmek için yaptığın her şeye teşekkür ederim. Sonsuza kadar, sevgi dolu kocam/karım olarak kal.

* Yalnızlık Allaha mahsustur her canlı bir eş arar. Taşın kalbi yok ama onu da yosunlar sarar. Seni çok seviyorum evliliğimizde nice yıllar canım aşkım.

* Yaşadığım ne büyük mutluluk senin gülen gözlerinin içinde yok olabilmek. Öyle kocaman bir aşkla bakıyorsun ki bana sevgin tüm ruhumu kucaklayıveriyor birden. Seni çok seviyorum benim canım karıcım, hiç ayrılmasın ellerimiz…

Evlilik Yıldönümü Mesajları

* Yıllar geçmiş olsa da evlilik yıldönümümüzden sana olan sevgim ilk günkü kadar taze aşkım seni çok seviyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

* Belki sana senden daha yakın bir yerde, çarpan kalbinin her atışındayım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun. Birlikte nice yıllar geçirmek dileğiyle.

* Sesin bana öyle huzur veriyor ki, seni tüm bir ömrüm boyunca hiç bıkmadan, sıkılmadan dinleyebilirim. Seni çok ama çok seviyorum benim bir tanem, evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

* Benim canımdan bile değerli karıcığım. Bugün seninle bir ömrün yarısını devirdik. Bundan sonraki hayatımızı da aynı güzelliklerle geçirmek dileğiyle… Seni çok seviyorum, evlilik yıldönümümüz kutlu olsun bir tanem.

* Bu kutlu anlarında yaşamamın solumayı bile unutuyorum; sanki ölümsüzlüğü tutuyorum!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir