Etkileyici Konsept Hediye Kutuları

Etkileyici Konsept Hediye Kutuları

  Yılbaşı, sevgililer günü veya doğum günü için romantik ya da özel bir hediye arayışında olanlar kuşkusuz vardır. Özellikle sevgilisi, en sevdiği ya da eşi olanlar sevgililer günü hediyeleri almak için tatlı bir telaş içindedir. Gönülden sevilenlere hediye vermek ve onlara karşı hissedilen duyguların özel bir şekilde ifade edilmesi ne güzel değil mi? Evet, yılın her günü sevilenler sevenler için kıymetlidir, yalnızca bir gün içinde sevilmiyorlar. Yılın her günü de hediye verilebilir. Fakat bütün dünyada tüm sevenlerin sevgilerini haykırdığı özel bir gününün olması da güzel bir şey değil mi? Seni seviyorum, sana değer veriyorum, sen benim için özelsin gibi cümlelerle hissedilen tüm bu duyguları unutulmayacak bir hediye ile pekiştirerek geleceğe taşımak ve o hediyeleri gelecekte açıp, hediyenin verildiği anı yeniden anımsamak için özel bir hediye vermeye değmez mi? Gönülden gelen büyük ya da küçük bir hediyeyi sevdiğimiz kişilere vermemizdeki asıl amaç aslında yüreğimizden gelen duygularımızı bir nevi sevdiklerimize ifade edebilmemizdir. Kısaca önemli olan aslında manevi değerdir.

  Doğum gününe ve Sevgililer Gününe Özel Hediye Kutuları!

  Peki, en güzel duygular ne tür bir Doğum günü hediyesi ile sevdiğimiz kişilere anlatılabilir? Ne alınırsa sevdiklerimiz o anı geleceğe taşıyabilir? İşte, tüm özel günler için konsept hediye kutuları!

  Büyük Aşkım Romantik Hediye Kutusu!

  konsept hediye kutuları

  Sevdiğiniz hanımefendiye aşkınızın ne derece büyük ve sonsuz olduğunu ifade etmek istiyorsanız eğer, ona verebileceğiniz en değerli hediye bir sonsuzluk kolyesi olacaktır. Tabii yanında anılarını yazabileceği ismine özel bir defter ve kahve içmeyi seviyorsa üzerinde isminin yazılı olduğu bir kupa da hediye etmek onu kuşkusuz çok sevindirecektir. Bu hediye kutusu yalnızca bunlarla sınırlı da değil, çok sevdiğiniz kişinin sizden dilek hakkının olması da güzel olmaz mıydı? İşte, Yıldönümü hediyeleri konsept kutusunda bulunan kalpli dilek kartları da onun için yine anlamlı bir başka hediye olacaktır. Seni seviyorum yazılı bir kalp ise yanından hiçbir zaman ayırmayacağı bir armağanı olarak kalacaktır. Ona hediyenizi verirken tüm duygularınızı yansıtmayı da ihmal etmemelisiniz. Büyük aşkınızın boynuna sonsuzluk kolyesini de siz takmalısınız.

  Her Şey Güzel Olacak Konsept Hediye Kutusu!

  konsept hediye kutuları

  Sevgilinize her şey güzel olacak, bu sevgi sonsuz olacak demek istemez misiniz? İşte evinizin anahtarlarını takacağı bir anahtarlık ve evinizin baş köşesine koyacağı fotoğraflı bir çerçeve ona ne demek istediğinizi en kolay şekilde ifade edecektir. Kahve tutkunuysa ismine özel yazılı bir kupa ve yazmayı seviyorsa yine ismine özel bir kalem almakta onu çok mutlu edecektir. Nereye gitse kahvesini de yanında taşıyabileceği ismine özel bir termosunun olması ise pek hoşuna gidecektir. Ziynet Sali’nin her şey güzel olacak şarkısını açıp ona sadece sarılın, Doğum günü hediyeleri konsept kutusunu verdikten sonra ona karşı hissettiğiniz tüm duygularınızı kendisine ifade edin. O ne demek istediğinizi muhakkak anlayacaktır.

  Sevgilimle Kahve Keyfi Hediye Kutusu!

  konsept hediye kutuları

  Seninle geçen tüm zamanlarım kıymetli demek istiyorsanız bu hediye tam da size göre, emin olun. İsimlerinize özel olarak hazırlanmış iki adet kahve fincanı, iki adet en lezzetlisinden çikolata ve Mehmet Efendi kahvesi kesinlikle sevgililer günü için verilebilecek en özel manidar olacaktır. Onu evinize davet etmek için telefonunuzdan kendisine Ezginin Günlüğünün fincana kahve koydum gel şarkısını gönderin ve şirin bir mesajla onu evinize davet edin. Evinizde şömine varsa yakın. Kahvelerinizi hazırlayın, geldiğinde kapıda onu yine aynı şarkıyla karşılayın. Doğum günü hediyeleri konsept kutunuzu armağan edin, kahvelerinizi yudumlarken sohbetinizi koyulaştırın ve en derin duygularınızı ona ifade edin.

  Çiçekler Gibi Güzelsin Hediye Kutusu!

  konsept hediye kutuları

  Çiçekler gibi güzelsin, çiçekler kadar özelsin demenin en kolay yolu ona bu kadar değerli bir hediyeyi vermekten geçer. Yazmayı seven sevdiğinize sizinle olan anılarını yazabilmesi için ismine özel bir defter armağan etmeye ne dersiniz? Onun ne kadar değerli olduğunu ifade eden papatya bir kolye ile ayna, tatlı bir an yaşayabilmeniz için iki adet kahve, çikolata ve birde ismine özel bir kupa onu şüphesiz çok sevindirecektir. Bir dağ evinde sevdiğinizle soba yakarak, kahvelerinizi içerken çikolatayı bölüşmeyi ona teklif edebilirsiniz. Boynuna kolyesini taktıktan sonra bu anı ölümsüzleştirmek için Yılbaşı hediyeleri ile o anınızı fotoğraflamayı ihmal etmeyin. O en güzel anlarınızı gece uyumadan önce defterine yazacaktır.

  Çay Tiryakisi Erkeklere Özel Hediye Kutusu!

  konsept hediye kutuları

  Sevdiğiniz beyefendi çay tiryakisi mi? Onun ismine özel bir bardakla hem bitki çayı hem de siyah çay armağan etmeniz onu mutlu etmez mi? Yanında bir çay süzgeci, anılarını yazacağı ismine özel bir defter ve evinin anahtarlarını takacağı yine ismine özel bir anahtarlıkta olsa hiç fena olmaz diyorsanız eğer, bu hediye tamda sizin sevdiğinize göredir. Çay tiryakisi bir erkeği mutlu edebilmenin yolu kesinlikle ona çay seti armağan etmekten geçecektir. Gönül rahatlığıyla bu sevgililer günü hediyeleri konsept kutusunu kendisine armağan edebilirsiniz. Ona ellerinizle çay demlemeyi ve hediyenizi verirken tüm manevi duygularınızı ona ifade etmeyi unutmayın. Geri planda Demet Sağıroğlu’nun açık çay şarkısını çalabilirsiniz, emin olun sohbetiniz kesinlikle bu hediyeyle oldukça koyu olacaktır.

  Good Morning Premium Hediye Kutusu!

  konsept hediye kutuları

  Sevgililer günü sabahı onu bu hediyeyle uyandırmaya ne dersiniz? Eşinize ya da sevdiğinize günaydın derken bu anlamlı hediyeyi vermeniz onu çok sevindirecektir. İsmine özel bir kahve termosu, kahveler, şans dilek tohumu, defter ve büyüyen kristaller kavanozu onun hem ilgisini hem de aynı zamanda beğenisini çekecektir. Farklı bir hediye arayanlar için bu hediye oldukça anlamlı olacaktır. Günaydın sevgilim şarkılarıyla onu uyandırdıktan ve sevgililer günü hediyeleri de verdikten sonra tüm gün boyunca keyifli anlar geçirebileceğiniz özel bir yere gidebilirsiniz.

  Fantezi Aşk Oyunları Konsept Hediye Kutusu!

  konsept hediye kutuları

  Şansınıza ne çıkarsa, onu yaşamak istiyorsanız, işte bu fantezi aşk oyunları konsept hediye kutusu sizin aradığınız hediye olabilir. Yeni yıl özel olmalı diyorsanız bu hediye doğru bir tercih olacaktır. Görev ve pozisyon kartları, aşka davet çanı, kelepçe, pozisyon zarları ve led mumlar sevdiğiniz insanla özel anlar yaşamanızı sağlayacaktır.. Bu sıra dışı Yılbaşı hediyeleri ile sevdiğinizle +18 bir gün yaşayabilirsiniz.

  Kişiye Özel Nostaljik Erkek Tıraş Seti!

  konsept hediye kutuları

  En sevdiğiniz sevgili babanıza ya da sevdiğiniz erkeğe nostaljik bir hediye vermek, anlamlı ve değerli bir hediye olmaz mı? İsmine özel olarak hazırlanmış bir fırça, tıraş sabunu, kan taşı, tıraş bıçağı, jilet ve köpürtme kabından oluşan bu set hemen hemen her erkeğin hoşuna gidecektir. Sevgililer günü hediyeleri ile sizin için tıraş dahi olacaktır. Tıraş sonrasında yanağına masumane bir buse kondurmayı ihmal etmemelisiniz. Yanakları köpüklü iken muhakkak siyah beyaz Retro bir resim çekmelisiniz. Bu resim o anı ölümsüzleştirecektir.

  Papatya Çiçeğim İsme Özel Konsept Hediye Kutusu!

  konsept hediye kutuları

  Papatyalar kadar özel, papatyalar kadar güzel bir kadına sevgililer günü hediyeleri vermek isteyenler için papatya konsepti mükemmel bir hediye olacaktır. Papatyalı bir kolye, ismine özel bir defter ve kupa onu çok ama çok sevindirecektir. Hemen hemen her kadın papatyaları sever. Temiz bir kalbi ifade eden papatyalar sevgilinizin o mükemmel kalbini bir kez daha fethetmenizi sağlayacaktır. Bu hediyeyi verirken bir demet papatya da hediye ederseniz sevdiğiniz tüm samimiyetiyle boynunuza atlayacaktır.

  Romantik Sürpriz Yapma Seti Hediye Kutusu!

  konsept hediye kutuları

  Sevdiğiniz kişiyle romantizm dolu bir an yaşamak istiyorsanız, muhteşem bir organizasyon yapabilirsiniz. Balonları tavandan aşağı iplerle sarkıtıp, mumlarla yere kalp yapıp, konfetilerle kendisini karşılayabilirsiniz. Aşk tohumlarını birlikte ekebilirsiniz. Kalpli mesaj kartlarınızda onu çok fazla sevindirecektir. Romantik bir müzik açarak keyifli anlar geçirirken dans etmeyi de ihmal etmemelisiniz. Bu kadar özel bir an onun unutamayacağı bir zaman olacaktır.

  Güzel Sevgilim Konsept Hediye Kutusu!

  konsept hediye kutuları

  Bir papatya kolye en sevilen kadınların boynunda muhteşem durmaz mı? Çay tiryakisi bir hanım efendi için portakal çiçeği çayı, ismine özel çay fincanı, ismine özel mum, fotoğrafının olduğu bir bardak altı, yani bu kadar özel bir çay yapma seti kesinlikle o hanımefendi için çok değerli olacaktır. Birlikte portakal kokulu çay içerken, kendisine bir buket çiçekte vermelisiniz. Güzeller güzeli sevgilinizin yüzündeki tebessümü göreceksiniz.

  Erkeğe Özel Premium Konsept Hediye Kutusu!

  konsept hediye kutuları

  En özel sevgililer böylesine değerli bir hediyeyi hak eder, diyorsanız işte mükemmel bir hediye! Çorabından isme özel cüzdanına, yine isme özel çakmağından termosuna ve kalemine kadar tüm sevgililer günü hediyeleri bir arada…Tek yapmanız gereken sevdiğiniz uzakta da olsa yakında da olsa sipariş vermeniz olacak. Sevgililer günü mesajı ile birlikte sevgilinize bu hediyeyi armağan edebilirsiniz. Onun mutluluğunu emin olun gözlerinden okuyabilirsiniz.

  İş Adamı Bir Sevgili İçin Sevgililer Günü Hediyesi!

  konsept hediye kutuları

  İş adamı bir sevgiliniz veya eşiniz varsa, onun için en doğru hediye böylesine anlamlı bir hediye olacaktır. İşinde ismine özel kalemini kullanırken, tüm önemli notlarını ismine özel defterine kaydedecektir. Müsait olduğu her anda ismine özel olarak hazırlanan kupadan kahvesini yudumlayacaktır. Tabii birde hediyelerin arasında kartvizitlik olduğu için daha da çok sevindirecektir. Onu sevdiğinizi ve her an yanında olduğunuzu söylemeyi unutmayın. Sevgililer günü hediyeleri ile tüm sevdiğiniz kişileri sevindirebilirsiniz.

  Viski Severlere Özel Hediye Kutusu!

  konsept hediye kutuları

  Birlikte kadeh tokuşturmayı seviyor ve birbiriniz için güzel dileklerde bulunmaktan keyif alıyorsanız, bu hediye viski sevenlerin beğeneceği bir hediye olacaktır. Altılı viski taşları, iki adet isme özel viski bardağı, birlikte paylaşacağınız lezzetli bir çikolata ve ismine özel bir buzdolabı magneti kimin hoşuna gitmez ki…

  Sevgililer günü hediyeleri verildikten sonra yanınıza aldığınız bir şişe viskiyi birlikte içebilirsiniz. Sıcak bir ortamda koyu sohbetler yaparken sevgililer günü hatırası olarak resimler çekilebilirsiniz. Fotoğraflarınız ilerde sizin o anınızı anımsamanızı sağlayacaktır. Güzel olan her an bir fotoğraf karesine alınmalıdır, diyorsanız eğer aynı fotoğraf karesine kesinlikle birlikte gülümseyerek bakmalısınız.

  Benim İçin Özelsin Erkeğe Özel Hediye Kutusu!

  konsept hediye kutuları

  Sizin için özel bir arkadaşınız, sevgiliniz, eşiniz ya da babanız olabilir ve sevgililer gününde kendisine çok kıymetli bir hediye vermek isteyebilirsiniz. Onu ne kadar çok düşündüğünüzü ona hissettirmekte çok güzel olacaktır. İsminin baş harflerinin bulunduğu bir çift kol düğmesi, bir gömlek ve isminin yazılı olduğu bir maske ile bir anahtarlık onlara ne kadar değer verdiğinizi ifade edecektir. Pandemi döneminde bir maske hediye etmek, üstelik birde üzerinde isminin yazılı olması gerçekten en kıymetli hediye olarak hem kullanılacaktır hem de pandemi sonrasında temizlenerek saklanacaktır. Sevdiğiniz kişiye sevgililer günü hediyeleri vermeden önce veya sonra ona karşı hissettiğiniz tüm güzel duygularınızı kendisine muhakkak belirtmelisiniz.

  Sevgililer gününüz kutlu olsun.

  YORUM YOK

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.