Ev Hediyesi Süs Eşyaları

Ev Hediyesi Süs Eşyaları

  Ev hediyeleri en çok yeni evlenene kişilerin evlerine giderken alınmaktadır. Yakın çevrelerinizden birisi evlendiğinde illaki evine giderken hediye alınır. Uzun zamandır adetler arasında yer almaktadır. Sadece Türkiye’de değil birçok ülkede bu tarz adetler vardır. İnsanların evine giderken alınabilecek birçok hediye çeşidi vardır. Biblolar, tablolar ve duvar süs eşyaları gibi hediyelik ürünler alınabilir. Ev süs eşyaları daha çok tercih edilmektedir. Evin bir köşesine koyulan bu tarz eşyalar, ev ortamını oldukça değiştirebilmektedir. Sizlere bu eşyalar ve alabileceğiniz hediyelik ürünler hakkında bilgi verip önerilerde bulunacağız. Gelelim sizler için seçtiğimiz o muhteşem hediye fikirlerine…

  1: Hediyelik Vazolar

  ev için süs eşyaları

  Şifonyer ve masa üzerine konulan şık vazoların evin havasını değiştirdiği herkes tarafından bilinmektedir. Evinin estetiğine ve görünüşüne dikkat eden birçok kişi evinde bu aksesuarı bulundurur. Oldukça fazla modelde vazolar vardır. Örnek olarak yukarıdaki vazoyu verebiliriz. Bu vazo oldukça şıktır ve açık renkli mekânlara çok yakışır. Ayrıca güzel bir paket yapılarak hediye edildiğinde oldukça beğenilecektir. Hediyelik ev süs eşyaları arasında birinci sıraya koymamızın nedeni ise çok beğeniliyor ve tercih ediliyor olmasıdır.

  2: Estetik Masa Süsleri

  ev için süs eşyaları

  Ev için hediyelik süs eşyaları piyasada oldukça fazla satılmaktadır. İnternet ortamında ve hediyelik eşya satan mağazalarda bu tarz ürünlere ilgi oldukça fazladır. Birçok kişi hediye olarak değil de kendi evine alıyor. Masa ve şifonyer üstüne koyulabilecek süsler iyi bir tercih olabilir.

  ev süs eşyaları

  SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ >>

  Yukarıdaki resimde oldukça güzel tasarlanmış masa ve şifonyer üstü süs vardır. Bu tarz hediyeleri her yerden bulabilirsiniz. Hediyelik eşya satan mağazalarda, ucuzluk pazarlarında ve hatta marketlerde dahi görebilirsiniz. Ancak tercihinizi internetten yana kullanırsanız çok daha fazla çeşitlere daha ucuza sahip olabilirsiniz. Güvenilir hediyelik eşya satan sitelere göz gezdirerebilirsiniz.

  3: Hediyelik Mumluk

  ev için süs eşyaları

  Hediyelik eşyalarda nostaljik olanlar oldukça ilgi çekmektedir. Eskiye dayalı ve farklı tasarımlara sahip bu kategorideki hediyeler herkes tarafından beğenilmektedir. Sıradaki önerimiz mumluktur. Fakat sıradan bir mumluk değil. Oldukça şık ve güzel bir tasarıma sahip olan bir mumluktan bahsediyoruz. Mumlar zaten başlı başına nostaljidir. Pek kişi bu tarz ürünler kullanmasa da aslında her evde olması gereken malzemelerdendir. Bu tarz bir ürünü hediye ederek güzel bir incelik yapmış olursunuz. Ev süs eşyaları olarak size önerdiğimiz bu fikri es geçmemenizi öneririz.

  4: Duvar Saatleri

  ev için süs eşyaları

  Sıradaki süs eşyamız arasında duvar saati vardır. Aslında her evde bulunan fakat nasıl olduğuna pek dikkat edilmeyen aksesuarlardır. Güzel ve şık bir saat ev ortamına ayrı bir güzellik katmaktadır. Yukarıda sizler için görsel açıdan kusursuz bir saat örneği paylaştık. Bu tarz bir saat her eve oldukça yakışacak güzelliktedir. Bir eve hayırlı olsun demeye gittiğinizde veya yeni evlenenlere ziyarete gittiğinizde böyle bir hediye alarak onları oldukça sevindirebilirsiniz.

  5: Modern Duvar Süsü

  ev için süs eşyaları

  Birçok hediye seçenekleri olduğundan bahsettik. Bu fikirlerden biriside duvar süsleridir. Aslında bu kategoride de alınabilecek bir sürü hediye çeşidi vardır. Yukarıya sizler için metal ve aynalı bir süs eşyası örneği ekledik. Bu tarz süs eşyalarına her yerde denk gelebilirsiniz. Fakat bu şekilde kaliteli ve güzel görünen bir eşya için fazla araştırma yapmanız gerekebilir. İnternetten alacaksanız birçok internet mağazasında bu güzellikte süs eşyalarına ulaşabilirsiniz. Ev için hediyelik süs eşyaları fikirleri arasında en şık olanlarındandır.

  6: Masa lambaları

  ev için süs eşyaları

  Masa lambaları her evde bulunması gereken aksesuarlardandır. Bu lambalar oldukça farklı modern tasarımlarda üretilmektedir. Ayrıca her türlü eşya ve aksesuar satan yerlerde bulabilirsiniz. Hediyelik ev süs eşyaları almak istiyorsanız masa lambalarına da göz atmanızı öneriyoruz.

  ev hediyesi

  SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ >>

  Yukarıda son derece modern tasarıma sahip bir lamba paylaştık. Bu tarzda bir hediyelik ev eşyasını sevmeyen insan olamaz muhtemelen. Güzel bir hediye paketi ile tanıdığınıza bunu vermeniz, onu oldukça sevindirecektir.

  7: Dekor Ayna

  ev için süs eşyaları

  Dekor aynalar genellikle lüks ve gösterişli evlerde olmazsa olmazlardandır. Tabi ki de böyle bir ayna için illa lüks bir eve sahip olmanıza gerek yoktur. Her türlü eve ayrı bir hava katmaktadır. Bu tarz bir hediye fikrini değerlendirebilirsiniz. Hediyeyi alacağınız kişinin bu tarz eşyalara hevesi ve merakı var ise kesinlikle bu tarz aynalara göz gezdirmelisiniz. Sizler için son derece sade ve şık bir ayna paylaşımı yaptık. Aynalar genellikle duvar renkleri ile uyumlu olması gerekir. Bu uyuma dikkat edildiği sürece her türlü evde ve duvarda gayet güzel bir görüntüye sahip olurlar. Ev için hediyelik süs eşyaları örneklerine devam ediyoruz…

  8: Hediyelik Ev Bibloları

  ev için süs eşyaları

  Hediyelik eşyalarda en çok biblolar tercih edilmektedir. Küçük, şirin ve gösterişli birçok biblo çeşidi bulunmaktadır. Piyasada yüzlerce hatta on binlerce hediyelik ev bibloları bulunmaktadır.

  Nostaljik Atlı Karınca

  SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ >>

  Bu bibloları evde masa üstünde, televizyon üstünde, dolabın üstünde ve diğer aklınıza gelebilecek her türlü yerde kullanabilirsiniz. Yukarıda çok güzel tasarımda bir biblo örneği paylaştık. Bu sadece bu kategorideki eşyalardan bir tanesidir. Masa ve şifonyer üstünde oldukça şık duracak tarzda bir hediyedir.

  ev için süs eşyaları

  Bir diğer biblo örneğimiz ise yukarıdaki gibidir. Ayrıca anlamlı bir biblodur. Tercihlerinizi bu tarz anlamlı hediyelerden yana da kullanabilirsiniz. Hediyelik biblo nereden alabilirim? Tarzında sorular sorabilirsiniz. Aklınıza gelebilecek her yerden alabilirsiniz. Ev eşyaları satan mağazalar ve aksesuar vb. ürünler satan mağazalar dâhil olmak üzere birçok yerde bu tarz eşyalara sahip olabilirsiniz. Fakat en bol ve ucuz çeşitleri gene internet alışveriş sitelerinden elde edebilirsiniz. Bu tarz sitelerde daha uyguna daha çok çeşit bulabilirsiniz. Hediyelik ev süs eşyaları kategorisinde en çok çeşit biblolarda olmaktadır.

  9: Şık Fotoğraf Çerçeveleri

  ev için süs eşyaları

  Fotoğraf çerçeveleri alınabilecek en güzel hediye çeşitlerindendir. Masa üstüne koyulabilecek şıklıkta fotoğraf çerçevesini hediye olarak istediğiniz kişiye verebilirsiniz. Dilerseniz hediye vereceğiniz kişinin aile veya kendi fotoğrafını aldığınız çerçeveye ekleyerek hediye edebilirsiniz. Yukarıdaki gibi bir çerçeve her eve yakışabilecek güzelliktedir. Bu tarz bir hediye vereceğiniz kişinin de oldukça hoşuna gidecektir. Masa veya şifonyer üstüne koyulduğunda ne kadar güzel gözükeceğini tahmin edebilirsiniz.

  10: Modern Kapı Süsleri

  ev için süs eşyaları

  Kapı süsleri evlere dışarıdan bakıldığında oldukça güzel bir görüntü vermektedir. Birçok kapı süs çeşitleri vardır. Güzel ve gösterişli bir kapı süsü ev hediyesi için oldukça uygundur. Yukarıdaki örnekte oldukça güzel bir kapı süs bulunmaktadır. Sadece yuvarlak halka gibi olan kısmından da alabilirsiniz. Hediyeyi alacağınız kişinin evinin kapısının yapısı da önemlidir. Ona uygun bir kapı süsü bularak sevdiğiniz insanlara hediye olarak verebilirsiniz.

  Ev için hediyelik süs eşyaları için sizlere birçok örnek sunduk. Bu örneklerden yola çıkarak birçok hediye fikri üretebilirsiniz. Ayrıca kendiniz bu hediye fikirlerini geliştirerek çok daha güzel hediyeler ortaya çıkarabilirsiniz. Bu tarz hediyeleri internet üzerinden almanızı tavsiye ediyoruz. Daha uygun fiyatlara çok daha güzel şıklıkta hediyelik eşyalar bulabiliyorsunuz. Bu hediyeleri yeni evlenen kişilere, yeni ev alanlara, misafirliğe gittiğiniz kişilere ve hatta kendinize dahi alabilirsiniz. Ev süs eşyalarının, evinize modern bir hava katmasındaki katkısı oldukça büyüktür.

  YORUM YOK

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.